Pro Evolution Soccer 2020

poruka: 486
|
čitano: 97.656
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
Xeroth kaže...

Ovo je moja trenutna postava,neki prijedlog za improvement? 

Probao bi i nekog managera s AMF ,koga bi preporucili?

 Po meni ekipa ti je vrh, ihh da mi je tako neka ekipa .

Sto se menadzera tice nemam pojma to ce ti  Ermin i TheMaverick bolje objasniti, ja igram 442 od Simeonea i nekako mi najbolje lezi, mozda zato sto sam tako naucio jer sam i prosli pes imao istog menadzera. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
ruya kaže...
Xeroth kaže...

Ovo je moja trenutna postava,neki prijedlog za improvement? 

Probao bi i nekog managera s AMF ,koga bi preporucili?

 Po meni ekipa ti je vrh, ihh da mi je tako neka ekipa .

Sto se menadzera tice nemam pojma to ce ti  Ermin i TheMaverick bolje objasniti, ja igram 442 od Simeonea i nekako mi najbolje lezi, mozda zato sto sam tako naucio jer sam i prosli pes imao istog menadzera. 

 Ja imam onog novog menagera iz Barcelone I dobro mi je sjeo. Jučer dva puta dolazim do 4 pobjede u nizu ali na petoj me nakantaju kao da nikad nisam igrao PES. 

Who bolan cares
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

@Xeroth,

ako nadjes Guardiolu 4213 najslicniji je Zidane-u ako ti lezi.. osim sto je possesion.

nadji pravog RB kao arnold ili kimmich zbog ubacaja desnom nogom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Vecinom sam igrao 4-3-3 managere Klopp,Valverde. Zidanov 4-3-3 counter mi najbolje lezi.

Pogledat cu za Guardiolu 4213,ako je najslicniji zidanu onda bi mi trebao odgovarati.

 

U svojoj trenutnoj postavi nisam bas siguran ako CMF-ovca mozda box-to-box i  creative playmaker/orchastrtor. I vratara defensive ili offensive?  Khan je dosta spor,a primam golove s boka.

 

Imam jos 5star karticu od bayerna,ali nemam GP za scoutove 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Iskreno Busquets i Kros su prespori za tu taktiku vidi da to mjenjas pa probaj.

Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Zadnja utakmica, spoji me i diskonekcija i meni poraz :( nismo ni poceli mec, cim nas je spojilo diskonekcija. Sta je to sad neki novi cheat?

Izgubih 12 bodova bez ikakvog razloga. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.2.2020 13:52 (ruya).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

To je cheat cim vidis da nema grba tima, meni se isto desilo prosle sedmice, ima i takvih debila.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Nikad mi nece biti jasno da ja nekad ovakve igrace ne mogu da pobedim, lakse igram sa ovima preko 800.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Ne znam koji je kurac u pitanju, ali imam dojam da cu prije dati 5.golova od 10 pokusaja s 25m, nego kad imam zicer unutar 5erca na prazan gol.

 

Svaki put sebe odvalim po glavi, jer u takvim situacijama zaboravim stisnuti L2 kako bi prebacio na manual, a vjezbao sam to.

 

Prekjucer picim s Mbappeom sam na vratara, prikljucuje mi se Ronaldo, cekam da vratar krene na Mbappea, dajm za Ronalda, koji je vec usao u kazneni, gol prazan, a ovaj je zapuca pored gola.

 

S obzirom da sam lud za headerima, malo sam forsirao ubacaj sa strane i postigao nekoliko golova  glavom.

 

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.2.2020 22:47 (TheMaverick).
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Sto sam sad igrao protiv nekog igra strasan presing celu utakmicu pobedio sam sa 2:0 ali jedva, moglo je biti i drugacije. E sad valjda stamina ne bi izdrzala kod njegovih igraca celu utakmicu da igra gegenpress? 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
ruya kaže...

Sto sam sad igrao protiv nekog igra strasan presing celu utakmicu pobedio sam sa 2:0 ali jedva, moglo je biti i drugacije. E sad valjda stamina ne bi izdrzala kod njegovih igraca celu utakmicu da igra gegenpress? 

 Ja taj genherpress misam nikad upalio 

Who bolan cares
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
dejan1471 kaže...
ruya kaže...

Sto sam sad igrao protiv nekog igra strasan presing celu utakmicu pobedio sam sa 2:0 ali jedva, moglo je biti i drugacije. E sad valjda stamina ne bi izdrzala kod njegovih igraca celu utakmicu da igra gegenpress? 

 Ja taj genherpress misam nikad upalio 

 A ja samo kad gubim zadnjih 10 minuta al kontam da tako igras celu utakmicu da ode stamina. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Sto se tice stamine, mislim da je dobro pogodjena. Trosi se onoliko koliko je igrac opterecen. Ima nekoliko fora kako je raspodjeliti tokom tekme pomocu instrukcija.

 

Neki igraci mogu iznijeti cijelu tekmu, a neki ne, na sto upucuju statsi. 

 

Najveca prednost u odnosu na fifu je ta, sto igraci koji nisu na klupi obnavaljaju fitnes.

 

Ima more kombinacija kako u svaku tekmu uci s ful fitnesom svih igraca.

 

Jako je bitno imati u ekipi 3-4 "univerzalca" koji mogu krpati nekoliko pozicija. Kod mene su to Nacho Fernandez, Matuidi i T. Partey. Svi su featured i njihov doprinos je ogroman.

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Kako bi ova igra bila dobra i igrala se da ima nešto kao fut market i SBC u Fifi. Da riješe chitere i to, mislim da većina Fifu ne bi ni pogledala. 

Who bolan cares
Moj PC  
1 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020

Meni su se fifa i fut toliko zgadili  i ne zelim vidjeti nista iz futa u myClubu, pogotovo ne SBCeove.

 

Radje nek nista ne diraju i samo nek poliraju gameplay i neka porade na serverima.

 

Uhvatio sam ritam i shvatio mehaniku i uzivam u igri. Suska se da ce PES 2021 biti kompletnu sezonu za PS4, a next gen. tek dolazi s PESom 2022.

 

2. tura highlightsa mojih golova ovaj tjedan.

 

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.2.2020 23:01 (TheMaverick).
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
TheMaverick kaže...

Meni su se fifa i fut toliko zgadili  i ne zelim vidjeti nista iz futa u myClubu, pogotovo ne SBCeove.

 

Radje nek nista ne diraju i samo nek poliraju gameplay i neka porade na serverima.

 

Uhvatio sam ritam i shvatio mehaniku i uzivam u igri. Suska se da ce PES 2021 biti kompletnu sezonu za PS4, a next gen. tek dolazi s PESom 2022.

 

2. tura highlightsi mojih golova ovaj tjedan.

 

 

 

 Ti bi bilo super, taman da uzmemo ps5 kad cena malo padne.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2020

 Luka mi je ovaj tjedan imao D formu i bio mi je rizik drzati ga u sastavu ili na klupi. Nadam se da ce od sutra imati C formu, jer mnogo mi znaci u sredini, + sto volim igrati s njim.

 

Inace za njega sam dao 3 featured Mertensa. Bilo mi je zao, jer mali majstor mi je drag igrac, ali Luka je LUKA, "Orchestrator".

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
TheMaverick kaže...

 Luka mi je ovaj tjedan imao D formu i bio mi je rizik drzati ga u sastavu ili na klupi. Nadam se da ce od sutra imati C formu, jer mnogo mi znaci u sredini, + sto volim igrati s njim.

 

Inace za njega sam dao 3 featured Mertensa. Bilo mi je zao, jer mali majstor mi je drag igrac, ali Luka je LUKA, "Orchestrator".

 Ja imam dvoje Luka i još ga nisam ni probao kako treba. Gužva mi je ns svim pozicijama sem na bokovima 

Who bolan cares
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Nakon skoro 250 utakmica mogu zakljuciti sledece o pesu, gameplay je stvarno odlican, posle svake utakmice te vuce da odigras jos jednu pa jos jednu. Serveri su veliki problem, tuzno je da azija ima bolje servere za pes od evrope. Skripta je ogromna i bas se primeti isto kao i u fifi, recimo dogurao sam do 950 bio, pa sam sve to srusio u dva dana na 850,jednostavno nije se moglo igrati losi pasovi, delay ogroman, igraci se ne otkrivaju nego se sakrivaju iza protivnickih tad  konami ai srusi iq i jako je tesko na taj nacin igrati tad su protivnici sa rejtingom 400 izazov. Sad opet dizem rejting ali vise mi i nije toliko bitan, igram jer volim a champion znacka ako dodje dodje. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.2.2020 17:47 (ruya).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Malopre igram protiv ovog 482 rejting 18 pobedio 34 izgubio jaoj majko moja koja sprdnja a ja na misice jedva, jedva pobedim 1:0 kako se samo videlo kao da igram sa igracima sa 60 owr znaci smesno. Pre toga odigrao 7 utakmica normalno se ponasali, tacno igra navlaci za loseg igraca a ovaj prema statistici je katastrofa... 

 

Koji pass support vi koristite ja sam stavio na 3 mada gledam na tutorijalima preporucuju i 2, ali ako su mi nekad ovako neprecizna dodavanja kakva bi tek bila ako stavim na 2...

Sto se tice kamere dosta sam eksperimentisao i mislim da mi ova najvise odgovara. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
ruya kaže...

Malopre igram protiv ovog 482 rejting 18 pobedio 34 izgubio jaoj majko moja koja sprdnja a ja na misice jedva, jedva pobedim 1:0 kako se samo videlo kao da igram sa igracima sa 60 owr znaci smesno. Pre toga odigrao 7 utakmica normalno se ponasali, tacno igra navlaci za loseg igraca a ovaj prema statistici je katastrofa... 

 

Koji pass support vi koristite ja sam stavio na 3 mada gledam na tutorijalima preporucuju i 2, ali ako su mi nekad ovako neprecizna dodavanja kakva bi tek bila ako stavim na 2...

Sto se tice kamere dosta sam eksperimentisao i mislim da mi ova najvise odgovara. 

 Ja sam koristio 2 pass support od pocetka pa sam nedavno stavio 1, iskreno ne primjetim neku razliku, tacnije nista. Ako je igrac van balansa nece nikad dodat precizno koji god da je support level, isto tako kad saljes loptu u for ispred igraca ako igra zacrta da je nece stici onda nece, tako najvise lopti prije zavrsi kod protivnickog golmana. Ono sto pravi najvecu razliku je ako drzis R2 i pass, tad sam primjetio da je preciznije.

 

Sutra poslije updejta katastrofa ko da gledam, hendikep at its best, dok se ne ufati ritam prve tekme su najmucnije.

8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Evo odmah iza ove utakmice nadje mi jos jednog takvog samo razlika je sto su mi ovde igraci normalno ponasali i ovakav rezultat protov ovakvog igraca je realnost. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
erminn kaže...
ruya kaže...

Malopre igram protiv ovog 482 rejting 18 pobedio 34 izgubio jaoj majko moja koja sprdnja a ja na misice jedva, jedva pobedim 1:0 kako se samo videlo kao da igram sa igracima sa 60 owr znaci smesno. Pre toga odigrao 7 utakmica normalno se ponasali, tacno igra navlaci za loseg igraca a ovaj prema statistici je katastrofa... 

 

Koji pass support vi koristite ja sam stavio na 3 mada gledam na tutorijalima preporucuju i 2, ali ako su mi nekad ovako neprecizna dodavanja kakva bi tek bila ako stavim na 2...

Sto se tice kamere dosta sam eksperimentisao i mislim da mi ova najvise odgovara. 

 Ja sam koristio 2 pass support od pocetka pa sam nedavno stavio 1, iskreno ne primjetim neku razliku, tacnije nista. Ako je igrac van balansa nece nikad dodat precizno koji god da je support level, isto tako kad saljes loptu u for ispred igraca ako igra zacrta da je nece stici onda nece, tako najvise lopti prije zavrsi kod protivnickog golmana. Ono sto pravi najvecu razliku je ako drzis R2 i pass, tad sam primjetio da je preciznije.

 

Sutra poslije updejta katastrofa ko da gledam, hendikep at its best, dok se ne ufati ritam prve tekme su najmucnije.

 Taman sam opet skoro stigao na 900... Znaci mogao bi opet biti pad na 800 bodova 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Mene ceka cupav ciklus. Upao sam u div 2 i danas me spaja vecinom s odlikasima. Bit ce krvi do koljena, ali bar cu se odmoriti od onih davljenika sto pobjede iz jednog suta u okvir gola.

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Ja vec drugu nedelju u diviziji 1 i ne ptimecujem nikakvu razliku protiv kog igram sve mi to isto 🤔. Sad muku mucim sa formom jedno 5 igraca na kljucnim pozicijama su mi u D i E formi, plus fale mi kvalitetna krila, samo Salaha imam sa kojim sam prezadovoljan, desetkovan sam na svim pozicijama, treba mi jos barem jedan dobr cf pored Ronalda i Rasforda( Grizmanu pala forma a Mertens mi je zivi ocaj sta taj covek sve zna promasiti) , pa dmf imam Rodrija koji je sad u D formi pa mi tu poziciju sad krpi Luiz a u drugoj ekipi Fred (boljeg nemam), bekovi skripe isto...

Kad sagledam sve da imam mali fond igraca i da su mi ekipe ispod kvaliteta drugih ekipa dobro se ja i drzim na 900 bodova.

I znam da su mi neophodni koinsi ali mi se nesto ne ulazu pare u igru ali po svemu sudeci moracu malo, drugacije do dobrih igraca  ne mozes doci. Pokusavam da dovedem Mbapea preko skauta i za dve nedelje uspeo kupiti samo jednog skauta jos dva moram, znaci treba mi jos oko 200k gp a treba i to skupiti. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.2.2020 2:13 (ruya).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Ubise me nerjeseni rezultati u pojam. Trenutno ih imam 5 za redom. 99,99% sam ja taj koji ispusti pobjedu.

 

Mislim do mene je, ali sta je tu je.

 

Fulam nemoguce ali tko mi je kriv kad se luda glava ne zna sjetiti prebaciti na manual.

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Znas sta mene brine, ne znam da li je skripta ili je do mene ali sumnjam da je skripta. Imam odlican skor od 15-20 utakmica uglavnom pobede, po koja nereseno i mzd se zadesi jedan ili najvise dva poraza, a nekad ne ide nikako pobedim pa nereseno pa izgubim i tako u krug, pobedim npr nekog od 1000+ pa izgubim od nekog od 600.

Vrtim se stalno od 850 do 950, taman kad dodjem blizu krenu porazi i padnem. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Nevjerovatno je kako meni striktno bira teske protivnike kad igram bonus utakmicu x5, uvijek su tu neki 900-1000, trener santos, i oni takodje igraju za 5 streak.

Upravo zbog ovoga vidim da neki likovi koji imaju 10% do 15% manji win rate od mene imaju po 100-200 ranking poena vise, sto je totalno nelogicno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
erminn kaže...

Nevjerovatno je kako meni striktno bira teske protivnike kad igram bonus utakmicu x5, uvijek su tu neki 900-1000, trener santos, i oni takodje igraju za 5 streak.

Upravo zbog ovoga vidim da neki likovi koji imaju 10% do 15% manji win rate od mene imaju po 100-200 ranking poena vise, sto je totalno nelogicno.

 I ja sam to primetio ali najvise mi smeta sto nekad je neigrivo, kad krenu da me tamburaju igraci sa 600 rejtingom imaju win rate 30% i igraju kao pro. Juce su mi rezultati bili katastrofa opet sam na 850😂ne budem ja video crnu znacku ako nastavim ovako igrati. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Dodje lik s crnom znackom...,no problemo..., nerjeseno. Dodje lik s zlatnom znackom..., nema problema..., nerjeseno. Dodje lik s 300 ratingom..., nerjeseno kao iz picke. Ahhaaa....evo ga..., crna znacka. Ma nema problema xXx kao soliter.

 

Ovo sa mnom i nerjesenim je poprimilo fenomen i jos nisam sreo nekog s tolikom serijom nerjesenih.

 

KRALJ NERJESENIH odnosno "Draw KINg", od sada mi se klub tako zove.

 

U picku materinu vise....

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.2.2020 22:17 (TheMaverick).
 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice