Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

poruka: 6.268
|
čitano: 945.485
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

ako trebate pomoć od stare iskusnjare Cool a na Eldar serveru ste, javite se Skullcrusher-u. još malo pa će godina dana kako ga igram (i kako je Lotro izašao) pa mogu reći da je igra jako lijepo napredovala što se tiće brojnih dodataka. a i na samom početku je vjerojatno bila najstabilniji mmorpg (jer obično dok MMO izađe prvih par dana bude sve u banani.

 

napisati ću još jednom svoje likove, ako me zatrebate:

Skullcrusher - Lv 50 Champion (završio svih 12 bookova, čekam book 13 :)

 

Morphia - Lv 21 Lore Master (možete mi se i na nju javiti, pa se mogu logat na Skull-a.

 

Ajde, idemo da prebijamo :)


LOTRO - Dwarf Champion Lv 50
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Ghostara kaže...

 Treba li uopće spomenuti da je ovo jedan od rijeđih MMORPG-ova gdje se zaista isplati čitati story-line questova jer u većini slučajeva su zaista zanimljivi?

 

 

 

 

 

 To ja svim svojim frendovima govorim i malo po malo i oni su se počeli zanimati za lotro. dvojica su već kupila a kupili su i nove kante zbog nj :D

 

LOTRO - Dwarf Champion Lv 50
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.4.2008 16:03 (Sims).
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

neznam točno tko i kad, al netko je pitao za Lifetime Subscription pa kako sam gledao malo po netu mislim (al nisam 100% siguran) da ti je to omogućeno ako uzmeš The Lord of the Rings Online - Shadows of Angmar - Collectors Edition!!a sad ako već je Collectors Edition sigurno ima još neka caka za postizanje tog Lifetime Subscriptiona

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.4.2008 16:58 (Agathodaimon).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
"Strictly Limited"

 

Samo 1000 ljudi na cijelom svijetu ce to imat. To se odmah razgrabilo, tako da mozes zaboravit na to. :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

hehe upravo tako :D

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

/deletepost=true

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.4.2008 22:44 (Luka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Dobije se.

 

Ne trazi da platis pretplatu, nego da odredis nacin placanja za ubuduce.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Dachande kaže...

Dobije se.

 

Ne trazi da platis pretplatu, nego da odredis nacin placanja za ubuduce.

 Hvala na brzom odgovoru, uspio sam sve nariktat, vidimo se na eldaru.

Samo me muci, ne znam sa kojom rasom igrati i koji class, bio sam human champion i svida mi se class ali nekako sam lijen ispočetka igrati na istom teritoriju pa bi bilo dobro promijeniti rasu... Jel ima tko kakvu preporuku? Vazno je da podrucje ima dobar ugođaj. :D
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ja sam nazalost na Snowbourneu...Izgleda jedini...

 

Inace, uzivam u human Captainu. Upravo sam dingao na 38.

16 godina
moderator
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Jedno početničko pitanje - kako se označavaju verzije? :(

 

Nakon instalacije, piše mi da imam verziju 1.05 i da trebam skinuti patch 1.06, odem na update stranicu - tamo se nudi book 9, 10, 11 i 12. Pretpostavljam da trebam book 12, ali kog vraga sama igra "koristi" standardne oznake za broj verzije?

 

Ne znam, možda me WOW previše razmazio, pa od svake sitnice radim problem :)

16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

ja imam na svom kompu updater 1.6, ako se ne varam, to je bila book 9 (najbolje da provjeriš veličinu filea pa usporediš, 1.6 ima 628 mb). mada ti se sada možda čini komplicirano ali kada posložiš jednoistavno je. inače, codemasters i turbine svoje bookove stavljaju i na torrente, potraži ih tamo. full su legalni a i trackeri su njihovi. evo ja sam sada u igri i kraftam.


LOTRO - Dwarf Champion Lv 50
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Luka kaže...
Dachande kaže...

Dobije se.

 

Ne trazi da platis pretplatu, nego da odredis nacin placanja za ubuduce.

 Hvala na brzom odgovoru, uspio sam sve nariktat, vidimo se na eldaru.

Samo me muci, ne znam sa kojom rasom igrati i koji class, bio sam human champion i svida mi se class ali nekako sam lijen ispočetka igrati na istom teritoriju pa bi bilo dobro promijeniti rasu... Jel ima tko kakvu preporuku? Vazno je da podrucje ima dobar ugođaj. :D
 Dwarfa stari moj. njihovo početno područje je fenomenalno :)

LOTRO - Dwarf Champion Lv 50
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

kako je ovo super, skidam cijeli dan i pol njihov client za LOTRO da bi na kraju kad mi je skinuo (u zip formatu) pisalo da nešto ne valja, e pa sad su mi pukli živci u pm. ne mogu vjerovati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Miro koliko se ja sjećam samo instaliraš igru i onda instaliraš book 9, 10 itd redom

 

Mene je isto zbunilo to njihovo označavanje, a frendovi su mi rekli instaliraj igru i onda knjige po redu i to je to.

Kad se sve instalira, onda pokreneš klijent i onda će ti još nekih 30-45min verificirati fileove i raditi updateove gdje je to potrebno.

Kad se to napravi onda je to to. :-)

 

Znam da su zakomplicirali i da živcira ta procedura, ali što se može.

 

 

PS. Samo pazi da za LOTRO Eu instaliraš EU books.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.4.2008 9:58 (Brajki).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Lotro eu client na fileplanetu ima u sebi vec book 11. Nakon toga mozete zasebno skinuti book 12  ili ga downloadati iz same igre:)

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

ja sam bio jučer i danas skidao LOTRO eu client sa gamespot-a i fileplanet al kad sam oba puta ga skinuo nisam ga uopće mogao odzipati niti išta jer je datoteka kao oštećena ili piše kao da neki kraj fali , tako barem mi kaže. jel bi znao možda netko u čemu je problem ili ti njihovi clientovi nisu u redu?

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Shocker kaže...

Lotro eu client na fileplanetu ima u sebi vec book 11. Nakon toga mozete zasebno skinuti book 12  ili ga downloadati iz same igre:)

 

 Točno tako (Lotro eu - 8,22 GB). Skinuo sam još book 12 (628 MB). Onda se igra sama jedno sat vremena "nadograđivala" i to je bilo to... Taman dok su Bayern i Getafe završili tekmu sve mi se apdejtalo :))

Zahvaljujem na savjetima i pomoći!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Tocno kao sto sam vec gore napisao. Zanimljivo nakon sto se skine book 12 igra se jos sat vremena nadogradjuej i ide do 1300 posto recimo lol!! Kao da nisu mogli tu nadogradnu staviti u booki 12 jer ovako je uzasan turnback kad napokon mislis da si gotov onda jos i taj update;(  Ali. to je jedino sto mi je smetalo  u igri mi je sve super! Lev 12 sam i bas je fora!

 

btw Agathodaimon     neki put ako koristis winrar a potreeban je recimo winzip  komp ti javlja da je arhive fajl koruptiran ili slicno. Probaj da nije u tome stvar

 

16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

hehe, ok hvala, budem baš probao! a najbolja je caka sad da moram ponovo skinuti po 3. put client od 8 gb-a. Smijeh

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Bolje bi ti bilo da si dao 100 kn, kupio igru i gotovo! :D

16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

ja cijeli tjedan igram do 3, 4 ujutro, užas. sva sreća da sutra necu bit doma, da se malo više maknem sa kompa (na poslu ne igram lotro al zato visim na bug forumu i ostalima :D

 

ja sam se jucer čuo sa ekipom iz Cro kin-a, neću ih joinat jer sam u svom kinshipu već skoro godinu dana ali često sam s njima na team speaku i uvijek ću im biti pomoći i/ili uskočiti u raid ako im bude nedostajalo ljudi. ekipa je super.


LOTRO - Dwarf Champion Lv 50
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

E fenomenlano je to što kin ciijelo vrijeme raste. U zadnja 3 dana su nam došla 3 nova člana. :-)

 

Držite mi fige, za 15 min polažem ispit. Ako položim al će se igrat lotro :-)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Cek, i sve sami hrvati? Ili primate i ostale?Smijeh

 

I kak je prosao ispit, btw? Namigiva

16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

copy paste-at cu svoj post sa jednog naseg foruma jer mi se ne da opet pisati ;))

 

pozdrav!
Ovako; sto se tice cijene lotroa ona je 225 kuna kod nas(u Hrvatskoj) u crovortexu(barem tako pise na netu), algoritmovih 400 kn je naprosto zalosno! btw ako imate visa,mastercard, ili visa electron, igru mozete nabaviti na http://www.dvd.co.uk za 16 eura sa postarinom iz UK iliti 115kn?

Ja sam nakon 3 godine wowa odlucio probati nesto novo i za sad ,lev14, moram reci da mi se svidja!! kroz igru postoji main q koji ima pricu za razliku od wowa. U q kad moras skupiti koze ili neke predmete od zivotinja onda svaka !! zivotinja baci loot , a ne kao u wowu di je to znalo potrajati brdo vremena. Za sada jos nisam primjetio piždarije tipa noob, omgipwned u i slicno od kojih mi se dizala kosa na glavi u wowu i sva sreca djecurlije i balavurdije je cini se osjetno manje! Da ne duzim skinuti tril probati pa ko voli nek izvoli !!

I da na Eldar serveru ima nas guild kao sto je gore navedeno i radujemo se dolasku novih igraca! Proucite malo klase jer u lotrou ne postoji spellcaster tipa mage u wowu i pwnanje sa jednom carolijom. To su neke stvari koje sam primjetio iako sam i sam nov u ovome, takoda se moze jviti neko iskusniji i napisati koju rijec!

 

cu

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.4.2008 15:56 (Shocker).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Recimo kad bi kupio LOTRO original , ja dobijem mjesec dana besplatno , a dal moram ukucat bon prije toga da bi uopće mogao aktivirati svoj acc i igrati? (kao npr u wowu, kad sam kupio igricu dobio sam mjesec dana besplatno al nisam mogao igrati ako nisam ukucao prepaid bon ili odabrao način plaćanja za ubuduće)!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Kad ukucaš kod igre, odmah dobivaš mjesec dana, ali te traže podatke za ubuduću nadoplatu.

To ne moraš ispuniti, ali je poželjno, jer ti onda ide sve automatski.

 

Bilo je i par stranaca u našem kinu, ali sada imamo dovoljno i naših ljudi.

16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

ok, znači ako naručim igru ne moram kupovati bon da bi mogao igrati tih mjesec dana jer mislim kupit ju iprobat ju na mjesec dana?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Da, kada kupiš igru, imaš 30 dana besplatnog igranja. i da u Lotrou nema brija tipa n00b, suxorz i sl. wow geek spike (zbog koje sam jednim dijelom i uteko sa WOW-a). ja danas prvi put pauziram nakon dužeg vremena jer nisam doma. pozdrav Eldar ekipi, vidimo se sutra navečer :)


LOTRO - Dwarf Champion Lv 50
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ja sam danas full kratko igrao, ali sam uspio dovršiti jedan deed i nagurao na lvl 29 :-)

 

Evo baš smo supruga i ja gledali The Lord of the Rings: Fellowship of the Ring (extened edition).

Baš mi je ludo gledati ponovno taj film, sada kad znam gdje se koji grad, koja močvara ili utvrda nalaze.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice