Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

poruka: 6.268
|
čitano: 946.773
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

"nije samo još jedan MMO za zgrtanje novca (Kao LOTRO)"

 

samo da podijelim malo AOC topica sa vama... jos samo da znate tko je to rekao! :D

 

 

70 kn mjesecno + besplatne espanzije cesto... hmmm.... bas su lopovi i zgrcu velike novce!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Faerdhur kaže...
Sims kaže...
 Neka pišu o AoC, i to sad dok je hype, da ima dobre ocjene, jer će uskoro ta igra izgubiti većinu onih koji su se zaletjeli.
 Ma koji je tebi vrag s tim AoC-om? Kaj te netko plača da pljuješ po igri???

Želiš se s menom kladiti u 1000 eura da će igra ne samo izgubiti igrače (kojih je trenutačno preko 400.000.), nego da će kroz 6 mjeseci AoC imati ziher preko milijun igrača!

Koliko ti igrača ima LOTRO?   

(kad me već potežeš za jezik, imam i ja doma LOTRO tak da ne pljujem po igri koju nisam kupio i igrao - e tu sam se bio zaletio, nakon prvih mjesec dana igranja nisam produžio pretplatu jer mi je igra čista kopija WoW-a samo s hobitima i malo boljom grafikom - limunadica za djecu, pa sam otišao u EVE online na par mjeseci dok mi nije došao Conan)
Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Brajki kaže...

Ja bih volio da se napravi jedan presjek ponude MMO naslova koji su trenutno u vrhu, a pri tome mislim na WoW, AoC i LOTRO pa da o svakoj nešto kažu, nabace koji savjet i da ocjene svaki aspekt igre i međusobno ih usporede.

Mislim da su već tako nešto napravili sa hitech mobitelima i browserima.

 Potpisujem!
Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Lol!

Kopija wowa sa malo lijepsom grafikom :D Limunadica za djecu :D

 

Gle, mozes ti kupiti i 3 kopije lotra, i ak ides igrati sa idejom da ce to bit smece, naravno da ce tebi to bit smece.

 

Lotro nema nista vise slicnosti sa WoWom nego i AoC, npr. imaju apsolutnu kopiju talenata. Cak i pocinju na 10 lvlu tek.

Sto se grafike tice, AoC cak i nema lijepsu grafiku od lotra koliko je to bilo za ocekivati. Okolis izgleda skoro pa jednako kvalitetno, najveca razlika je u detaljima samog lika. Iako me zivcira kaj sad cak i mmorpgovima imamo tzv plastiku po teksturama. Uzas!

 

AoC ce imati puno igraca ziher, ali to nikako ne znaci da neka druga igra koja ima manje igraca ne valja.

Jedna stvar koja radi za AoC je timing. Dosao je u vrijeme kad su se vec ljudi dobrano poceli dosadjivati u WoWu. Treba im nesto novo, treba im nesto da opravda tisuce kuna ulozene u hardware, i treba im izazov! I plus je sto je mature rating.

Sve to ce utjecati na veliku kolicinu pretplatnika, ali nikako nije pokazatelj kvalitete same igre.

 

Zasto pljuvati po necem drugom u cem se ti ne pronalazis, ako ti taj setting ne pase?? I AoC, i LotrO, i WoW, i manje poznate igre, Pirates of the burning Seas, EverquestII, sve su to odlicne igre, ali svaka sa svojim settingom koji pase razlicitim ljudima.

 

A pljuvanje po necemu takodjer, ne uzvisuje jednu igru ili ponizava drugu, samo govori o covjeku...

16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Dachande kaže...

Gle, mozes ti kupiti i 3 kopije lotra, i ak ides igrati sa idejom da ce to bit smece, naravno da ce tebi to bit smece.

 

Lotro nema nista vise slicnosti sa WoWom nego i AoC, npr. imaju apsolutnu kopiju talenata. Cak i pocinju na 10 lvlu tek.

Sto se grafike tice, AoC cak i nema lijepsu grafiku od lotra koliko je to bilo za ocekivati.

 

Zasto pljuvati po necem drugom u cem se ti ne pronalazis, ako ti taj setting ne pase?? I AoC, i LotrO, i WoW, i manje poznate igre, Pirates of the burning Seas, EverquestII, sve su to odlicne igre, ali svaka sa svojim settingom koji pase razlicitim ljudima.

 

 Prvo i prvo, da sam mislio da će biti loša, ne bi iskeširao 400kn za igru (LOTRO). Zaista sam ga se prihvatio s entuzijazmom, ali nije baš išlo..  kliktanje ikonica kao u WoW-u, mehanika borbe kao u WoW-u, grafika detaljnija, ali likovi 'drveni' bez prirodnog pomicanja i emote-ova kao recimo WoW - tu mi je WoW puno bolji od LOTRO-a čak. Animacije borbe - LOL  pa WoW ima puno kvalitetnije animacije nego LOTRO, što puno govori o animacijama, kaj ne?

AoC nema ljepšu grafiku od LOTRO-a...    to možemo čak staviti ljudima na glasovanje, pa da vidimo tko sve tako misli.   (po meni grafički stil WoW-a je ljepši od LOTRO-a, ali to je osobni stav)

Ne pljujem ja po LOTRO-u bez veze nego zato što me je gadno razočarao pri izlasku i jednostavno nije za nekoga tko je već igrao par godina takve igre (WoW recimo), a i tvrdim kako je AoC drugačija igra sa dinamičnijom borbom, questovima i realističnijom grafikom (tematika na stranu).

Osim toga nisam ja počeo s kritikama nego me kolega forumaš povukao za jezik sa konstantnim negativnim kritikama AoC-a kojeg nije ni probao pa sam ja samo povukao paralelu kako ja koji sam kupio i probao LOTRO ipak imam pravo reči SVOJE mišljenje za razliku od nekoga tko samo kuka, pljuje po nečemu, a sve na osnovu par promo filmića prek You Tube-a.

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Dado_ZG78 kaže...
Faerdhur kaže...
Sims kaže...
 Neka pišu o AoC, i to sad dok je hype, da ima dobre ocjene, jer će uskoro ta igra izgubiti većinu onih koji su se zaletjeli.
 Ma koji je tebi vrag s tim AoC-om? Kaj te netko plača da pljuješ po igri???

Želiš se s menom kladiti u 1000 eura da će igra ne samo izgubiti igrače (kojih je trenutačno preko 400.000.), nego da će kroz 6 mjeseci AoC imati ziher preko milijun igrača!

Koliko ti igrača ima LOTRO?   

(kad me već potežeš za jezik, imam i ja doma LOTRO tak da ne pljujem po igri koju nisam kupio i igrao - e tu sam se bio zaletio, nakon prvih mjesec dana igranja nisam produžio pretplatu jer mi je igra čista kopija WoW-a samo s hobitima i malo boljom grafikom - limunadica za djecu, pa sam otišao u EVE online na par mjeseci dok mi nije došao Conan)
 Hej krivo si citirao osobu :) ja nemam niš protiv AOC :) Ovo gore nisam ja napisao, malo si se zeznuo prilikom uređivanja quotea :)
LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.5.2008 8:49 (Sims).
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Sims kaže...
 Slažem se. ako se o nekim MMO-ima u zadnje vrijeme priča to su Lotro i AoC.
 Evo, za dadu da vidi da se malo zeznuo :-)
LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.5.2008 8:52 (Sims).
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Sorry kolega, my deepest appologies Namigiva

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Dado_ZG78 kaže...
 Prvo i prvo, da sam mislio da će biti loša, ne bi iskeširao 400kn za igru (LOTRO). Zaista sam ga se prihvatio s entuzijazmom, ali nije baš išlo..  kliktanje ikonica kao u WoW-u, mehanika borbe kao u WoW-u, grafika detaljnija, ali likovi 'drveni' bez prirodnog pomicanja i emote-ova kao recimo WoW - tu mi je WoW puno bolji od LOTRO-a čak. Animacije borbe - LOL  pa WoW ima puno kvalitetnije animacije nego LOTRO, što puno govori o animacijama, kaj ne?

AoC nema ljepšu grafiku od LOTRO-a...    to možemo čak staviti ljudima na glasovanje, pa da vidimo tko sve tako misli.   (po meni grafički stil WoW-a je ljepši od LOTRO-a, ali to je osobni stav)

Ne pljujem ja po LOTRO-u bez veze nego zato što me je gadno razočarao pri izlasku i jednostavno nije za nekoga tko je već igrao par godina takve igre (WoW recimo), a i tvrdim kako je AoC drugačija igra sa dinamičnijom borbom, questovima i realističnijom grafikom (tematika na stranu).

Osim toga nisam ja počeo s kritikama nego me kolega forumaš povukao za jezik sa konstantnim negativnim kritikama AoC-a kojeg nije ni probao pa sam ja samo povukao paralelu kako ja koji sam kupio i probao LOTRO ipak imam pravo reči SVOJE mišljenje za razliku od nekoga tko samo kuka, pljuje po nečemu, a sve na osnovu par promo filmića prek You Tube-a.

 Ovo je sad vec normalnija kritika.

I opet samo govori o razlicitim stilovima igre, i razlicitim potrebama.
Stil borbe i kliktanja je isti, ali tako je u vecini mmo igara. Evo, AoC je sad uveo tu novinu koja neke odusevljava, dok mene zivcira.
Komboi, fatalitiy i te spike, nekome pomazu u imerziji u svijet, dok meni pobudjuju suprotni ucinak. Previse se stavlja naglasak na arkadu i na borbu. Mene u tim igrama odusevljava apsolutno sve, prica, lore, okolis, radnja, questovi, mali milijon stvari. A ovdje je naglasak na refleksima i kliktanju strelica na comboima.

Ali necu zbog toga rec da je AoC smece, nego da meni nije legao.

Sto se animacije tice, opet smo na tome, i da, slazem se da je losija u lotru. Blizzard to radi perfektno! Ali svejedno kad udjem u angmar, kad vidim one masivne kule, i okolis, pa misty mountains, pa savrsena ljepota rivendella, odmah zaboravim na probleme sa animacijom.
Nadalje, ako je i sistem borbe, te klikanja spellova slican ko u wowu, lotro je postigao sa ostalim mehanizmima da se dosta udalji od wowa i da bude sasvim poseban.
I auti se danas rade na istim platformama, isto podvozje, ali auto ispadne skroz drugaciji.

I niko nije rekao da nemas pravo reci svoje misljenje, dapace, zato i postoje forumi.
Ali bezrazlozno pljuvanje je po meni nepotrebno, no ajde, poslije si normalno argumentirao, i sve 5! Namigiva

16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Dachande kaže...
A ovdje je naglasak na refleksima i kliktanju strelica na comboima.

 Ma ne, uopće nije tako. Ja sam se isto bojao dosta kako će to ispasti i moram ti priznati da ni meni nije legla ideja o nekakvim comboima i refleksima (kao neki Mortal Kombat) u MMORPGu, ali ispalo je fenomenalno. Umjesto da stisneš jedan gumb za neki potez (vrstu udarca ajmo reč - tj. combo) tu stisneš 2 ili maksimalno 3 gumba i to ne treba biti jako brzo jedan za drugim, samo da zapamtiš redoslijed (a logičan je i igra ti pokaže na ekranu koji ti treba key u kojem trenutku da ne bi bilo zabune.. ali to se može i isključiti - dakle maksimalno su olakšali taj princip dok se ekipa ne navikne na njega) hotkey-eva za direkciju udarca i eto ti super efektnog udarca. Nema nikakve komplikacije u biti. Probaj sa buddy key-em nekim pa vidi Osmijeh

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.5.2008 9:19 (Dado_ZG78).
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ma probao sam. Nisam daleko dogurao. Tek sam mislim 9lvl. Ali mi je prekaoticno zasad definitivno.

I budala uzeo rp pvp server, i genkali me vec 5-6 puta. Ono, lvl 14-15 smradovi.

16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Hmm. Počela su se lomiti koplja, što je ok. Ali mislim da je previše varijabli u cijeloj priči da bi se moglo doći do jednostavnoga zaključka.

Čini mi se da će jedini pravi sudac biti vrijeme. Živi bili, pa vidjeli.

 

Ali eto, mišljenjam su kao š...., i naravno - ja ga imam. :)

 

Recimo da meni kao poluiskusnom igraču i poluozbiljnom čovjeku od 28godina(vjerujem da će se i mnogi posjetitelj prepoznati) AoC odaje dojam poprilične brutalnosti i veće orjentiranosti PvPanju, dok je recimo LOTRO više orjentiran na casual igranje bez krvi i pretjeranog nasilja(čitaj comba za čupanje cijeva i otkidanje glave).

 

Elem. Vjerujem da su obe igre izvanredne(AoC nisam probao ali sigurno hoću). No mogu biti subjektivan i reći - u ovome srazu će prevladati igra koja će mi izmamiti osmjeh nakon 9satnog radnog dana. I u ovom trenutku za mene LOTRO ima bolju poziciju i sigurniju perspektivu(čitaj Mines of Moria addon). Za sad. AoC je jako intrigantan, iako mi je, iz onoga što sam vidio/čuo možda zeru prebrutalan.

 

Možda se situacija promijeni, pa se zaželim priče drugačije od utopijskih brežuljaka Shirea i dubokog hlada šume u Trollshawsima. Iako sumnjam. :)

 

Bottom line svakog RPG-a je flavor. Ako mi flavor ne paše, može igra biti ne znam kako dobro napravljena, siguran sam da me neće dulje držati.

 

 

 

Ghostara Ashvaraga, Guardian/50 lvl/[EN]Eldar http://swim.forumh.net/index.htm
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ej ljudi dal tko od vas igra one igrice Mines of Moria.

 

Pod King under the mountain sam osvojio 1 Deed. Osvojio sam ukupno 100 teritorija.

Dal tko zna što još moram napraviti za ostala dva deeda??

 

A pod Swing and Toss Sam osvojio 2 deeda.

1) natukao sam preko 35000k bodova

2) imao sam 99 swig-ova.

 

Za treći deed sam čuo da moram 7 puta pobjediti nekoga u mrežnoj igri, za sada sam stao na 2 pobjede i 2 izgubljene.

 

Dal će biti kakve nagrade za one koji osvoje sve deedove??

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Znaci, svi smo oko tridesetke? :D

 

Jel i Faerdhur na Eldaru?

 

Mislim, jel ima iko da je na Snowbourneu??

16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

LJudi drzite se Eldara. Imamo lijep CRO kin na Eldaru.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Dachande kaže...

 

 

Jel i Faerdhur na Eldaru?

 

 Yep, od početka. Imam high-lvl lika za raidanje s ozbiljnim dečkima u stranom kinu i jednog low-lvl s kojim lagano želim podržati SWIM, pa kad dođe vrijeme da Hrvati zajedno malo kick-ass balroga i Thoroga.
Postoje samo dva pravila za uspjeh: (1) Nikad nemoj reći sve što znaš, (2) ...
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Kolko kosta prebacivanje na drugi server?

 

Kak to da ste odabrali manji server, ne najveci?

16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

ja sam lotro počeo igrati treći dan nakon sto je sama igra izašla. tako da se tada nije moglo znati koji je najveći ili najmanji :-) Svejedno, na Eldaru mi je super :-)

LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Sims kaže...

ja sam lotro počeo igrati treći dan nakon sto je sama igra izašla. tako da se tada nije moglo znati koji je najveći ili najmanji :-) Svejedno, na Eldaru mi je super :-)

 Eto, on me navukao na Eldar. A kad uzmemo u obzir spolove naših avatara i pivo u taverni, opet me navukao Smijeh
Postoje samo dva pravila za uspjeh: (1) Nikad nemoj reći sve što znaš, (2) ...
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

prije 3 dana počeo je još 1 moj IRL frend igrati a još jedan počinje sutra :-)

 

Dosad sam navukao četvoricu + ova dvojica Cool

LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Ghostara kaže...

Bottom line svakog RPG-a je flavor. Ako mi flavor ne paše, može igra biti ne znam kako dobro napravljena, siguran sam da me neće dulje držati.

 

 U potpunosti se slažem s time.
Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

moj frend koji igra Lotro već neko vrijeme je kupio i AOC i sviđa mu se. samo što se prebacio na PvE server jer su ga stalno prebijali pa je malo pošizio na PvP serveru :)

 

Eto, igra obje igre i obje su mu super.

LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Jedna od najvećih prednosti LOTRO-a je fantastičan lore koji nudi jednu specifičnu i dobru atmosferu. Ono što meni nedostaje kod LOTRO-a je što nema PvP-a.

LOTRO bi mi bio puno draži da su ga napravili i kao PvP, a ne samo PvE igru. Sukob vojski Mordora i ostatka Međuzemlja epskih razmjera bio bi pravi užitak.

Možda sam zato ja više zagrijan za AoC, jer barem donekle teži tome.

If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.5.2008 10:02 (naxeem).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
naxeem kaže...

Jedna od najvećih prednosti LOTRO-a je fantastičan lore koji nudi jednu specifičnu i dobru atmosferu. Ono što meni nedostaje kod LOTRO-a je što nema PvP-a.

 Slažem se s prvom rečenicom, do kraja. Ali daj pojasni drugu. Ne želim vjerovati da nisi igrao PvP LOTRO u Ettenmoors ili bar nekog izazvao na spar, ako već nisi napravio monster lika za PvP.
Postoje samo dva pravila za uspjeh: (1) Nikad nemoj reći sve što znaš, (2) ...
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

LOTRO IMA PVP.

 

I to dosta dobro razrađen.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Da, balans između PvPa i PvEa u LOTRU je za mene idealan - možeš birati kad ćeš Spar-ati sa nekim, a možeš otići i u PvP područje i rokati u epskim bitkama(desetci Freepsa protiv desetaka Creepsa). Zbog ovakvoga sustava genkanje je svedeno na minimum, odnosno nema ga uopće da budemo precizniji.

 

Mi smo npr. nedavno u Kinu imali prezabavan jedan na jedan PvP turnir sa nagradama... :-)

 

Dakle PvP itekako živi u LOTRO-u. ;-)

Ghostara Ashvaraga, Guardian/50 lvl/[EN]Eldar http://swim.forumh.net/index.htm
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Je je baš su bile dobre borbe, a duhan je stvorio izmaglicu nad potocima piva koji  su se slijevali niz dwarfovske brade he he he... :-)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Evo da i ja istresem svoje pocetnicke dojmove o LOTRO-u. Pred par dana sam skinuo EU trial, zakrpao ga sa razno raznim bookovima, sto je trajalo 100 gladnih godina (skoro odustao). Prva stvar koja mi se dopala su KRAJOLICIBelji se... Cijeli dan mozes lutati ogromnim svijetom i diviti se krajolicima! Prava idila! Neznam dal takvu grafiku ima AOC ali ovo je zakon.

 

I da, kak da stupim u kontakt s nekim od domacih na Eldar serveru?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Sova kaže...

 

 

I da, kak da stupim u kontakt s nekim od domacih na Eldar serveru?

 

Za početak probaj /tell kadargo, patuljak, morgo ili mene (brajkior)
ako nitko nije od ovdje navedenih online, probaj  skoknuti na http://swim.forumh.net/opcenito-f6/struktura-kinshipa-t32.htm

tu ti se nalazi popis imena ljudi možeš se i javiti na forumu i obavezno ostavi ime svog lika pa će ti se već netko javiti.
Ja sam brajkior, ali ti sigurno neću biti online do ponedjeljka.



Zaista su krajolici predivni i uživam u njima.
Igra i questovi su zanimljivi i hrpa stvari se stalno događa tako da ti nikada ne dosadi. :-)

16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ej ljudi imam jedan problem, vezan uz igre unlock mines of moria.

Na poslu mi sve radi bez problema, no kod kuće kad se logiram mi uspije log in i na onim vratima vidim koliko sam deedova riješio, ali nemogu igrati mrežne igre (single play radi normalno).

Na global chat mi cijelo vrijeme piše conecting..., a ne mogu dobiti popis igrača za multiplayer već mi piše nešto tipa for multiplayer log in.

 

dali tko zna u čemu bi mogao biti problem.

 

E da resetirana je games masterova lista pa pozivam da glasate za svog favorita. :-)

 

Lotro za sada ima samo 2 glasa. :-(

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice