Heroes Of The Might & Magic Serijal

poruka: 59
|
čitano: 14.321
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Heroes Of The Might & Magic Serijal

Evo otvaram temu o meni najdražoj igri ikada; Heroesima.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2008 21:48 (Christian).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Heroes Of The Might & Magic Serijal

Evo da bar imaš jedan odgovor, hoćemo jos Heroesa kao što su bili HoMM III.

 

Koji je nastavak vama najbolji? Meni definitivno 3.

 

Btw. jel tko igrao Heroes: Wake of Gods http://wakeofthegods.strategyplanet.gamespy.com/wog.shtml

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Heroes Of The Might & Magic Serijal

Heroes 3 je predobra igra, i mislim da nece vise nikad biti takvog iznenađenja Plač

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Heroes Of The Might & Magic Serijal

samo trojku :)

 

od petice smo kod frenda spalili grafičku :D


Silence! I Kill You...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Heroes Of The Might & Magic Serijal

Heroes III rulz. Četvorku nisam niti igrao jer su mi rekli da je smece, a petica mi je dosta dobra, možda i bolja od trojke. Donosi dosta poboljšanja u borbama u odnosu na trojku, a da ne govorim o grafici iako je ona najmanje bitna. Ipak, nekako mi trojka ima nekakav poseban čar, ipak se nju igra u lanu, ne peticu.

Da, zna li itko kako preći zadnju misiju u kampanji sa sylvannima u petici bez da se na nju izgubi nekoliko sati/dana života jer mi je trebalo 3 pokušaja i oko 8 sati igre da je pređem


Meaningless ideals will eventually crumble before reality
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Heroes Of The Might & Magic Serijal

Trojka i samo trojka. Iako je meni cak i cetvorka bolja od petice. Malo cudno, znam ali petica mi je nekako cudno sjela

16 godina
offline
RE: Heroes Of The Might & Magic Serijal

Samo ću poredati po igrivosti (u mom slučaju): 3, 2, 5, 1, 4.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Heroes Of The Might & Magic Serijal
Hary kaže...

Evo da bar imaš jedan odgovor, hoćemo jos Heroesa kao što su bili HoMM III.

 

Koji je nastavak vama najbolji? Meni definitivno 3.

 

Btw. jel tko igrao Heroes: Wake of Gods http://wakeofthegods.strategyplanet.gamespy.com/wog.shtml

 WOG je zakon dodatak trici, šta se mene tiče s time su mogli i zaključit serijal !
16 godina
offline
Heroes Of The Might & Magic Serijal

WOG nije "službena" inačica; to su napravili nekakvi ludi Rusi.  Kaj se tiče samog serijala, to je jedina igra koja je bila instalirana na svim mojim računalima. Naravno, trojka je plafon.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Heroes Of The Might & Magic Serijal

Da, da..   to je isto legendarna igra. Mogu reći da sam za HOMM III (raznim inačicama i ekspanzijama) proveo brojne mjesece. Po igrivosti su mi 3, 2, 4, 1 pa tek onda ovi novi '3D' nastavci koji mi se baš i ne sviđaju previše.

16 godina
offline
Heroes Of The Might & Magic Serijal

Ima netko za koju partiju preko Hamachija? Igrao bi se HOMM5

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Heroes Of The Might & Magic Serijal

moze, samo reci kada i na kojem networku


Meaningless ideals will eventually crumble before reality
16 godina
offline
Heroes Of The Might & Magic Serijal

Ime mreže: HOMM5BUG

 

Pass: mightandmagic

 

Uvjet za igru jest imat najnoviju ekspanziju Tribes of the East i najnoviji patch za istu

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Heroes Of The Might & Magic Serijal

Morati cu onda nabaviti tribese jer za sda imam samo hammers of fate, bit će kroz par dana


Meaningless ideals will eventually crumble before reality
16 godina
neaktivan
offline
Heroes Of The Might & Magic Serijal

U nedoumici sam izmedu trojke i petice, ali ako se ubaci WOG onda je trojka definitivno (Iz rusije malo toga dolazi loseOsmijeh)

Jedinica i dvojka imaju svoje drazi ali su ipak prestare, a četvorka je previse RPG-aška (nabriješ 3-4 heroja, stavis u vojsku i to je to)


Allways look on the bright side of life!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Heroes Of The Might & Magic Serijal

igrao sam ove najnovije heroje,i gg je igra.

SAmo sto dodje do zasicenja vrlo brzo.

16 godina
offline
RE: Heroes Of The Might & Magic Serijal

Meni se WOG baš i ne sviđa. Previše bugova, a kampanja je gotovo neigriva. Kad smo već kod WOG jeste li vidjeli onu mapu "Ex-Yugoslavia"?Smijeh


Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2008 15:07 (Christian).
16 godina
neaktivan
offline
Heroes Of The Might & Magic Serijal

tko jos igra heroese u kampanji?Smijeh

 

 


Allways look on the bright side of life!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Heroes Of The Might & Magic Serijal

Dok nisam prešao sve kampanje na impossible nisam se smatrao dobrim igračem Heroesa( naravno govorim o trojci)

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2008 15:32 (Christian).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Heroes Of The Might & Magic Serijal

Shok jesi nabavio?

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2008 18:39 (Kant).
16 godina
neaktivan
offline
Heroes Of The Might & Magic Serijal

Za fanatike Heroesa koji vole igrati u MP evo igra po kojoj vjerujem da je napravljen Heroes (ima previše sličnosti da bi bilo slučajno) :
http://www.boardgamegeek.com/game/103 (radi se o društvenoj igri za 2-6 igrača). Ja je nisam proba, ali trebalo bi biti odlično.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2008 19:45 (Enkidu).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Heroes Of The Might & Magic Serijal
definitivno igra uz koju sam odrastao(trojka)... ja i još 3 frenda bi igrali od 20 do 6 ujutro, svaki sa svojim dvorcem(cca je ovako bilo- rampart, barbarian, dungeon, necromancer, usput se i opijali i napušavali. Koja sodoma i gomora, lol :D četvorku sam igrao, božemioprosti. petica, fantastični gradovi, ali ipak sam ju prekratko igrao(kod frenda) da bi dobio objektivno mišljenje. Koji vam je najdraži dvorac?:)
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Heroes Of The Might & Magic Serijal

..definitivno...jedna od najboljih i nazanimljivijih igara sto sam igrao....i to TROJKA...presao sve.... ali najjace su mi bile hot seat partije...obozavao sam to....!!


...So you want to kill me,You say it so true.You better take warning,I am stronger then you.I dwell on lost souls,That walk the nights.So take warning,On this lonely night,Come prepared to slaughter me,If you want to end your life...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Heroes Of The Might & Magic Serijal

Nema Hot Seat partije Heroesa 3 koja prođe bez pijančevanja ili delirija uzrokovanog nespavanjem. Mi smo čak i frendovog psa uspjeli napiti.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Heroes Of The Might & Magic Serijal
Zabushant kaže...

Nema Hot Seat partije Heroesa 3 koja prođe bez pijančevanja ili delirija uzrokovanog nespavanjem. Mi smo čak i frendovog psa uspjeli napiti.

 
isuse :D da, hot seat partije su neponovljive... rijetko kad koju završimo. ista stvar je sa rizikom, kada bude šest igrača.. sorry na OT.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Heroes Of The Might & Magic Serijal
reservoir dog kaže...
isuse :D da, hot seat partije su neponovljive... rijetko kad koju završimo. ista stvar je sa rizikom, kada bude šest igrača.. sorry na OT.

Misliš na Rizik na kompjuteru ili pravi ? Onaj na kompjuteru nisam igra, ali Rizik je jedan od najjednostavnijih wargameova od igara na ploči, recimo Game of Thrones je nešto složeniji a završi se u jedno dvi ure (ako svi znaju igrati)... Čuo sam da ima nekih koje traju i do 9 sati (Twilight Imperium, to kažu da je najkompleksniji wargame boardgame ikad napravljen)
A Heroese je u nekim situacijama nemoguće završiti, recimo meni se događalo protiv kompjutera da imam dva jaka heroja a on miljun slabih i onda bi on stalno trčkara po velikoj mapi i osvaja prazne dvorce, pa ga nikako pohvatati na sve strane. Jasno, može se ostavit trupa u dvorcu, ali to nije moj stil, ja sam volio imati jednog ili dva maksimalno jaka heroja.
Meni je ta serija dosadila nakon trojke. Igra sam nešto slično tome, ne sićam se kako se zvalo, RTS u fantasy settingu di si ima jednog heroja iz jedne od standardnih fantasy rasa i moga si ga razvijat ka u RPG-u. Spellforce je isto valjda nešto u tom stilu, planiram probat duju čim stignem.

 

Face... girls have a face ? Where is that located ?
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.2.2008 13:13 (Enkidu).
16 godina
offline
Heroes Of The Might & Magic Serijal

Meni je nekako najbolji bio drugi nastavak. Baš te uvuče u svoj svijet. Black dragoni su zaakon. I da random map je bio svetinja, ali tek nakon što se prođe cijela igra (kampanjski)

 

Nego evo imam peticu i picio sam je dok nisam dosao do misije (s 'elfovima') u kojoj trebam braniti teritorij 30 minuta, a da sam ne smijem preći na protivnički teritorij i napasti nekoga! Tu sam stao i već par mjeseci nisam je ni pipnuo! Kako to što bezbolnije proći!


It may be that your whole purpose in life is simply to serve as a warning to others!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Heroes Of The Might & Magic Serijal
Enkidu kaže...
reservoir dog kaže...
isuse :D da, hot seat partije su neponovljive... rijetko kad koju završimo. ista stvar je sa rizikom, kada bude šest igrača.. sorry na OT.

Misliš na Rizik na kompjuteru ili pravi ? Onaj na kompjuteru nisam igra, ali Rizik je jedan od najjednostavnijih wargameova od igara na ploči, recimo Game of Thrones je nešto složeniji a završi se u jedno dvi ure (ako svi znaju igrati)... Čuo sam da ima nekih koje traju i do 9 sati (Twilight Imperium, to kažu da je najkompleksniji wargame boardgame ikad napravljen)
A Heroese je u nekim situacijama nemoguće završiti, recimo meni se događalo protiv kompjutera da imam dva jaka heroja a on miljun slabih i onda bi on stalno trčkara po velikoj mapi i osvaja prazne dvorce, pa ga nikako pohvatati na sve strane. Jasno, može se ostavit trupa u dvorcu, ali to nije moj stil, ja sam volio imati jednog ili dva maksimalno jaka heroja.
Meni je ta serija dosadila nakon trojke. Igra sam nešto slično tome, ne sićam se kako se zvalo, RTS u fantasy settingu di si ima jednog heroja iz jedne od standardnih fantasy rasa i moga si ga razvijat ka u RPG-u. Spellforce je isto valjda nešto u tom stilu, planiram probat duju čim stignem.

 

 mislim na rizik kao board game. Živim u Puli i trenutno stvaramo udrugu koja će se baviti D&D-om, Warhammerom (+40 K) i board game-om. Imamo prostor, imamo potporu grada, sve što nama sada ostaje da se igramo:) Nisam čuo za ove board gameove (Game of Thrones, Twilight Imperium), ali pogledat ću(osobito ovaj drugi).

Ljudi da li ste igrali Age of Wonders ili Disciples?
16 godina
offline
RE: Heroes Of The Might & Magic Serijal
Kant kaže...

Ime mreže: HOMM5BUG

 

Pass: mightandmagic

 

Uvjet za igru jest imat najnoviju ekspanziju Tribes of the East i najnoviji patch za istu

Mogli bi i nekakav klan sklopit ak se osnuje Nations turnir (o cemu se prica).
Inace Tribes of the East nema patcheva (bar zasad) tako da samo treba nabavit ekspanziju i krenut igrat.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Heroes Of The Might & Magic Serijal
reservoir dog kaže...
 mislim na rizik kao board game. Živim u Puli i trenutno stvaramo udrugu koja će se baviti D&D-om, Warhammerom (+40 K) i board game-om. Imamo prostor, imamo potporu grada, sve što nama sada ostaje da se igramo:) Nisam čuo za ove board gameove (Game of Thrones, Twilight Imperium), ali pogledat ću(osobito ovaj drugi).

Ja začudo nisam nikad igra Rizik na ploči. Ali igra sam sa ekipom par puta Game of Thrones, toplo ga preporučam, zabavan je a i može se kupit u Land of Magica valjda. Twilight Imperium nisam igra, ali po opisu na ovom siteu zvuči zastrašujuće kompleksno i dugotrajno, a i treba golem stol imati. Šta se D&D-a tiče, ja sam to nekad igra sa ekipom u srednjoj i odlično smo se zabavljali. Kasnije to nije bilo praktično izvedivo zbog različitih rasporeda i raseljavanja.
Moram reći da zavidim vama Puljanima što imate takvu gaming udrugu (i to još uz potporu grada !?). Split koji je znatno veći koliko ja znam nema ništa takvo (znam za veliku grupu Magic & other CCG igrača, ali osim toga ne znam ništa...) ?

P.S.
Sorry što sam skreno u offtopic... Osmijeh

P.P.S.
Ako se baviš D&D-om, onda obavezno probaj Three Dragon Ante. To je kartaška igra (non-collectible, znači sve dobiješ odma) za više igrača, koja sliči pokeru, ali ima D&D theme. Odlična je za bilo koga, ali pogotovo ako voliš D&D ili fantasy. Dođe stotinjak kuna u Land of Magica.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice