Football manager 17

poruka: 5
|
čitano: 1.977
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Football manager 17

Trebao bih pomoc, do sada sma igrao dosta FIFA Manager (dok je izlazio heheh). Sada dobih na poklon Football manager 17 i kada 0% kuzim stvari. Molio bih Vas pomoc  kao totalnom pocetniku heheh.

Npr: Trening dali mogu prebaciti na pomocnike ili moram dio i sam postavljati?

Individualni trening igraca takoder dali da sam postavljam ili ima smisla prebaciti na pomocnika?

Narucio sam tj kao htio zapolsiti osoblje i jesam ali vec tjedan dana nikako da mi dodu?

Procijena jakosti igraca ide prema vrijednosti ili? Kod fife je bio onaj postotaovdje toga nema vec se gledaju pojedinacno ocjene ili ona ukupna vrijednost ima smisla?

Kod nekih igraca mi pise najbolja pozicija M ali kada ga stavim u vezni tada mi RDS pokazuje crvenu i prilikom pocetka tekme me izbacuje van tj igraca baca van jer kao nemoze igrati?

Dali je moguće u igrici posjedovati klub ili se igra samo kao manager?

 

Ovo je za pocetak. Naravno svaka ostala pomoc dobro dosla ili neki link za početnike

 

Hvala unaprijed Svima na pomoci

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Football manager 17
Trening dali mogu prebaciti na pomocnike ili moram dio i sam postavljati?
mozes postavit da ti sve radi pomocni. zapravo, cim preuzmes klub na intervjuu te pita sta oces da ti automatski odradi.

Individualni trening igraca takoder dali da sam postavljam ili ima smisla prebaciti na pomocnika?
isto ko i ovo prije

Narucio sam tj kao htio zapolsiti osoblje i jesam ali vec tjedan dana nikako da mi dodu?
vjerojatno imaju drugih ponuda pa cekaju. u desetak dana bi ti se trebali javiti s odgovorom

Procijena jakosti igraca ide prema vrijednosti ili?
procjena ide prema starosti igraca, visini i duzini ugovora, individualnoj kvaliteti, formi, osvojenim trofejima...

ukupna vrijednost ima smisla?
ako mislis na vrijednost u cijeni onda je to procjena bazirana na ovome iznad. cisto orijentacija.

Kod nekih igraca mi pise najbolja pozicija M ali kada ga stavim u vezni tada mi RDS pokazuje crvenu i prilikom pocetka tekme me izbacuje van tj igraca baca van jer kao nemoze igrati?
sta je RDS? imas na player profile zasto ne moze igrati. suspenizja, ozljeda, međunarodne utakmice...

Dali je moguće u igrici posjedovati klub ili se igra samo kao manager?
igra se zove football manager, ne chairman manager
15 godina
offline
Re: Football manager 17

Trening dali mogu prebaciti na pomocnike ili moram dio i sam postavljati?

Kao sto ti je i kolega rekao, no savjetujem ti da to sam odradujes,jer imas uvid gdje i kako ce se razviti igrac
Individualni trening igraca takoder dali da sam postavljam ili ima smisla prebaciti na pomocnika?
Opet savjetujem da sam postavljas treninge, jer sam biras u kojem ce se smjeru igrac razvijat

Narucio sam tj kao htio zapolsiti osoblje i jesam ali vec tjedan dana nikako da mi dodu?
To kaj si napravio je natjecaj za tu poziciju, kao i u pravom svijetu trebas cekat odredeni dio dana dok se prijavi odredeni dio ljudi, takoder ne moras postavljat oglase za posao, mozes naci staff po free contractu(bez ugovora) i njih zaposlit ili jednostavno poslati ponudu kao i za igraca u odredeni klub da bi uzeo njihovog npr scouta itd...


Kod nekih igraca mi pise najbolja pozicija M ali kada ga stavim u vezni tada mi RDS pokazuje crvenu i prilikom pocetka tekme me izbacuje van tj igraca baca van jer kao nemoze igrati?
Moze ti pokazivat crveno na bilo kojoj poziciji igrac ce moci igrati, da stavis napadaca da bude golman moci ces igrati.... ono sto je u pitanju kao i sto je kolega rekao, ozljeda,crveni karton ili nekaj trece

battletag:MasnaKrvavic#2275
8 godina
neaktivan
offline
Football manager 17

Pozdrav ekipa

Novi sam sa ovom iglicom odnosno sa Football Managerom opcenito

Uzeo sam igricu preko steama i sad među svim svojim igricama na steamu imam i neku Football manager Touch 2017

Tako se točno zove,pa ako moze netko malo bolje pojasniti sto je to i cemu to služi,treba li i to instalirat ili ne?

Unaprijed hvala na pomoci

.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Football manager 17
Pavle98 kaže...

Pozdrav ekipa

Novi sam sa ovom iglicom odnosno sa Football Managerom opcenito

Uzeo sam igricu preko steama i sad među svim svojim igricama na steamu imam i neku Football manager Touch 2017

Tako se točno zove,pa ako moze netko malo bolje pojasniti sto je to i cemu to služi,treba li i to instalirat ili ne?

Unaprijed hvala na pomoci

.

 Mislim da je to verzija za tablet ili mobitel.

Zdravi i veseli bili :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice