FIFA 22 izdvojena tema

poruka: 2.364
|
čitano: 472.010
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 22
Uzeo 4 pobjede poklonio 6. U wl poklonio 15!!! Samo da bi imao srice u packovima. Dobijem na pedeset packova jebenog lukakua 2 puta.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

To je to. Dosta ovog smeća kancerogenog za ovaj vikend.

Kante sa 50% stamine u brišućem letu brzinom koje se ni mig 29 ne bi posramio, stiže sa 10m zaostatka i prestiže insignea koji ima pazi čuda 99 acc i 90% stamine....

Jebena igra, više jebena nego igra. Vrh. Logično je izgubit tekmu protiv takvog smeća koje ima 50€ mjesečno asista da su mu svi igrači afričke gazele sa 120 pacea od 99 mogućih. Vrh vrhova. Bez obzira što je retardiran i ne zna spojit 3 dodavanja ni puknut po golu, asistovi sve rješavaju.

SS poluvremena i kraja u prilogu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

81x11 attackers = 83x6 (Volland i prijatelji), 82, 81x4... Izvrsno uložena 84 rated ekipa :D Hvala EA!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
jopis kaže...

To je to. Dosta ovog smeća kancerogenog za ovaj vikend.

Kante sa 50% stamine u brišućem letu brzinom koje se ni mig 29 ne bi posramio, stiže sa 10m zaostatka i prestiže insignea koji ima pazi čuda 99 acc i 90% stamine....

Jebena igra, više jebena nego igra. Vrh. Logično je izgubit tekmu protiv takvog smeća koje ima 50€ mjesečno asista da su mu svi igrači afričke gazele sa 120 pacea od 99 mogućih. Vrh vrhova. Bez obzira što je retardiran i ne zna spojit 3 dodavanja ni puknut po golu, asistovi sve rješavaju.

SS poluvremena i kraja u prilogu.

Mene uvijek fascinira kako jedan golman skupi desetak obrana a drugi niti jednu? U takvoj tekmi nemaš što tražiti. Jednostavno nisu isti uvjeti za igru. Najgluplja stvar u ovoj igri je ulagati u golmana jer svi su isti. Čak sam najzadovoljniji bio dok sam koristio Popea. Kad zajebe znaš da si ga platio 1200 coinsa pa ti nije žao.  TOTGS Donnarummu sam imao jedno vrijeme i prodao ga jer kakve je taj golove primao to je strašno. Kako da ja dobijem lika kad moj golman kao niti tvoj nema niti jednu obranu a njegov golman skine meni 10 mrtvaca? Je li to normalno? Dva puta je puknuo, dva puta se lopta odbila i zabije krumpir a ja se otelim i ne mogu zabiti.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.1.2022 12:01 (movie).
15 godina
offline
FIFA 22

Kako ovo nije zaleđe? Igrač na mojoj drugoj stativi je ispred lopte i najbliži golmanu. On mu doda, igrač zabije i ja krećem s centra?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
Lloris je najbolji golman. Sve sam probao do 250k i uvik na kraju se vratim na llorisa. Nakon patcha nikad lakse ne dolazim do pobjeda. Svi sta imaju visoke golmane su pusiona.
15 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...

Kako ovo nije zaleđe? Igrač na mojoj drugoj stativi je ispred lopte i najbliži golmanu. On mu doda, igrač zabije i ja krećem s centra?

 Kak je igra retardirana. Meni jučer u istoj tekmi, sudi ofsajd sa faking messijem koji je najmanje metar ispred obrambenih, znači veze nema s ofsajdom. Idući napad Di Natale je u ofsajdu, barem pola metra, jer je cijelim tijelom ispred obrambenih bio kad sam dodao, igra me pustila da zabijem i nije bio ofsajd. Da nisam pregledavao snimke, ne bi niš reko, al ono, kretenizam za kretenizmom, neovisno jel u moju korist ili ne.

A druga stvar, da igra nije retardirana, taj kimpembe koji trči naprijed umjesto da pokriva prvu stativu, bi po svoj logici trebao presjeć tu loptu, a u drugu ruku, ak on ne, golman pogotovo, lopta u petercu mora bit njegova i ničija, pogotovo iz mrtvog kuta. Ali pričamo o retardiranoj igri, jel, oni su snimali live tekme i pokrete.

Bombilakus kaže...
Lloris je najbolji golman. Sve sam probao do 250k i uvik na kraju se vratim na llorisa. Nakon patcha nikad lakse ne dolazim do pobjeda. Svi sta imaju visoke golmane su pusiona.

 Ne znam šta bi ti rekao. Imao sam također SVE iole vrijedne golmane u igri, makar 20-30 tekmi. Kad skripta krene, tak svejedno ko je na golu, leći će ko prase za klanje na pod na leđa i primit ga, makar pucao kante sa 30m. Ja sam si ostavio 2,3 koja izmjenjujem kad sam bijesan na retardaciju igre, ali isti su svi, ili brane svašta, ili ko ovu moju tekmu iz gornjeg posta, donarruma ima 0 obrana liku koji puca kanteom s 30m i takve nebuloze.

Dok god postoji dda, skripta, i sva ostala sranja kancerogena koja su utrpali u igru, apsolutno nema veze s kim igraš i kak igraš. Ovi što su pisali još lani, preklani, kako se skripta može pobjedit, napisao sam i onda, su konjine. U biti da, može, sa 30-50€ mjesečno za asistove, igrom ne može.

12 godina
offline
Re: FIFA 22
Pa naravno da je skriptirano, to im je glavni izvor zarade. Ja igram sa panjevima lik mi opali sa Bestom sa centra i zabije. Prvo sta ti padne napamet da kupis i ti sebi Besta. Onda ukrades materi, zeni sestri babi karticu odes i utras 4k eura u momcad. Ide te dobro par dana i onda opet kurac. I tako u krug.
Sva srica pa se ne nerviram i naucio sam kontrolirat zivce 😊
Al poslusaj me, niski golmani su OP!
PRESS after position loss isto

Edit: koliki vam je ping na optici?
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.1.2022 12:42 (Bombilakus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Nema nista gore kad stoje stoperi u liniji. Napadac se zabada izmedu njih, jedan stoper odluci maknut se od napadaca a drugi stoper trci u sasvim suprotnom smjeru od smjera protivnickog napada. DI je taj player movement scan? Samo u njihovim mutavim glavama. 

 

U ovoj igri uopce ne postoji zatvaranje prostora po linijama. Ako se stoper spusti na beka, da bek povuce nazad i zatvori rupu. To su osnovne obrane u nogometu. Da uvijek imas zatvorena leda. Ovdje to ne postoji. Jer su igraci programirani da cuvaju odredeni prostor i toga se drze. Uopce nemaju reakciju na promjenu situacije na terenu. Brdo golova sam dobio zbog toga jer mi jedan stoper ode na drugu stranu igralista bez ikakvog razloga. Rade bi imal 11 joysticka na stolu i znal da sam ja kriv ako nisam pomaknul igraca, nego da me AI proda na takav nacin. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...

Nema nista gore kad stoje stoperi u liniji. Napadac se zabada izmedu njih, jedan stoper odluci maknut se od napadaca a drugi stoper trci u sasvim suprotnom smjeru od smjera protivnickog napada. DI je taj player movement scan? Samo u njihovim mutavim glavama. 

 

U ovoj igri uopce ne postoji zatvaranje prostora po linijama. Ako se stoper spusti na beka, da bek povuce nazad i zatvori rupu. To su osnovne obrane u nogometu. Da uvijek imas zatvorena leda. Ovdje to ne postoji. Jer su igraci programirani da cuvaju odredeni prostor i toga se drze. Uopce nemaju reakciju na promjenu situacije na terenu. Brdo golova sam dobio zbog toga jer mi jedan stoper ode na drugu stranu igralista bez ikakvog razloga. Rade bi imal 11 joysticka na stolu i znal da sam ja kriv ako nisam pomaknul igraca, nego da me AI proda na takav nacin. 

 Meni je najjace kad moji stoperi utrcavaju prakticki u moj gol prateci njegovog napadaca dok on fino vodi loptu sa cam-om ravno po sredini i zakucava sa 16 metara. Naravno, moji CDM-ovi prate loptu do nekih 25 metara od gola, onda odlucuju da im je dosta trcanja. I sad, ako znamo kako player switching nekad jednostavno ne zeli odabrat pravog igraca, ova situacija bude cista lutrija najcesce za obranu.

12 godina
offline
FIFA 22

Top spika.lagani fofana i mid gullit na stay back, vieira na 7 igra cb. Nemas brige. Otiso dva puta do gola, 16m, finesa. Hvala i bok. Zadnjih 25min se dodaje. Ja upalim constant pressure taktiku, nista se ne dogada. Odigrat do 11 pobjeda i zahvalit se za ovaj vikend.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.1.2022 15:01 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...

Top spika.lagani fofana i mid gullit na stay back, vieira na 7 igra cb. Nemas brige. Otiso dva puta do gola, 16m, finesa. Hvala i bok. Zadnjih 25min se dodaje. Ja upalim constant pressure taktiku, nista se ne dogada. Odigrat do 11 pobjeda i zahvalit se za ovaj vikend.

 Ja sam u jednom trenu bio na 4-7 i mislio si kako cu navuc nekako valjda do 9 i proglasit fajrunt. Zavrsilo je tako da sam doso nakon toga do 11-7 i zadnje dvije poklonio. Cudan vikend.

12 godina
offline
Re: FIFA 22
Ima li netko ovog mid Casillasa. Ne znam jel mi se trosi par sati farmanja ovih icon swapova
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
jopis kaže...

 Kak je igra retardirana. Meni jučer u istoj tekmi, sudi ofsajd sa faking messijem koji je najmanje metar ispred obrambenih, znači veze nema s ofsajdom. Idući napad Di Natale je u ofsajdu, barem pola metra, jer je cijelim tijelom ispred obrambenih bio kad sam dodao, igra me pustila da zabijem i nije bio ofsajd. Da nisam pregledavao snimke, ne bi niš reko, al ono, kretenizam za kretenizmom, neovisno jel u moju korist ili ne.

A druga stvar, da igra nije retardirana, taj kimpembe koji trči naprijed umjesto da pokriva prvu stativu, bi po svoj logici trebao presjeć tu loptu, a u drugu ruku, ak on ne, golman pogotovo, lopta u petercu mora bit njegova i ničija, pogotovo iz mrtvog kuta. Ali pričamo o retardiranoj igri, jel, oni su snimali live tekme i pokrete.

Znači ja u svojih 16m imam 4 igrača. Lik ima dva kojima može odigrati. Oba su slobodni jer niti jedan moj obrambeni ne pokriva njegovog napadača. Znači ja moram primiti gol i onda je situacija takva kakva je. Hakimi na drugoj stativi stoji par metara od najveće opasnosti po moj gol i baš ga briga. Gunendouzi stoji nezainteresirano a ispred njega na 5 metara po sredini od mog gola stoji napadač sam. Lik je s loptom prešao mog fernandesa i ja sam ispao iz igre. Ne mogu više prebaciti niti na jednog svog igrača kako bih se obranio. Kud ide Kimpembe? Totalan nered u obrani. No i to nema veze, dogodi se ali se ne može dogoditi da se ne svira očigledno zaleđe?

 

Sad sam igrao s likom. Igra predvidljivo. Svaki put mu oduzmem loptu ali on se samo zaleti u mog igrača koji radi animaciju posrtanja a lopta se idealno odbija njegovom u for. U tom trenutku ja sam ispao iz igre jer lik sam trči na mog golmana. Nemam ga više s kim stiči. I to mu se ponovilo nekoliko puta. Ja oduzmem loptu, on se zaleti u mene. Moj igrač kao da je privučen magnetom, ne može dodati, ne može ispucati, ne može ništa osim posrtati kao da je pijan. I svaki jebeni put lopta mu se odbije u idealan for. Pa nemoj me praviti većom budalom nego to jesam. Znači lik s jednim igračem trči po mojoj obrambenoj liniji a ja se dodajem. On je na svakom mom igrači kad i lopta. Pa kaj igrač ima raketu u guzici da može trčati od lajne do lajne i maltretirati mi sve igrače. Koliko taj igrač ima staminu? Protivnici mi igraju presing od prve do zadnje minute i ja ne vidim da popuštaju. Probam ja i nakon 60 minute igrači mi više niti hodati ne mogu. Kako? U čemu je fora?

 

Ova igra je uvreda za zdrav razum. Nadam se da će u četvrtak (ako se ne varam) Kurt prezentirati nešto što će dobro zamisliti debile iz EA sportsa.

14 godina
offline
Re: FIFA 22
Zašto me stalno spaja s mrtvim Talijanima 😩

I ama baš svi imaju bolji konekciju od mene, sve mi je nekako usporeno 🥵
S jebenim Murielom me vrte kao da je R9.
Došao do 9 pobjeda, dvije na kraju poklonio…dobio Immobilea red pick i čir na žeulucu od nerviranja.

I da…jebeno ne razumijem zašto je svaki, Al baš svaki odbijanac u mojih 16 završi njemu u nogama, ko da ima magnet u nogama, nemoguće kako retardirano.
PSN ID : Eraserhead_981
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.1.2022 18:43 (EraserHead).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 22

Evo ga, prvi TOTY ikad. 
PL prime players pack iz objectivesa

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

A u 3pm.

Šta sad.

Trebam i Cordobu i Ginolu, imam jebeno dobar serie a tim za backup, sa DiNataleom, i primarni tim sa francuzima+ligue1 (94 messi, 87 yedder, icardi, aouar, kante, itd.).

 

Mislim da ću uzet Ginolu čisto zbog toga što su mi francuzi primarni tim, i što je to kartica od milju. Cordobu mogu skupit za tjedan dva, ipak je puno jeftiniji, a i nije mi za primarni tim, mada mi je to jedan od top cb-a ingame.

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

a ja dempsey al jaber i ricken 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 22
Ja Robbie Keane, Gomez i Mostovoi.

Ginole ni u tragovima 😂
PSN ID : Eraserhead_981
15 godina
offline
FIFA 22

Ovo je smiješno. Jorginho koji ima pace 55 dobije TOTY karticu s paceom 88 a De Bruyne koji ima pace 76 dobije TOTY karticu s paceom 86. Znači jednom dignu pace za 10 a drugom za 33. Logično.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

Eto ga. Taman je on falio lijevo.

Sad ću još vjerovatno paquetu složit da tchouamenija izbacim van. Kante je vani zbog prosipanja lopti, al nije ni ovaj tchou puno bolji, jedino je fizički jači pa oduzima masu lopti samo na snagu. Vidjet ću još za paquetu, čuvam foddere ak se pojavi varane moments sbc kak se šuška, jer mi je varane bolji od kimpembea 5x. Većina igrača mi je untrejdabl, tak da me ne brine ni ak složim paquetu pa ne valja, uvijek lako vratim nekog u tim. Tak je i Donarruma odletio na tribine, a Cech je sad no1

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.1.2022 20:07 (jopis).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

Odite u kurac. Čitam kaj ste dobili pa rekoh da odigram i ja i da se uvjerim da ću dobiti govno. I tako bi. Kaj da ja radim s ovim karticama? Uzeo sam najveći ratng da bih ga mogao ubaciti u neki sbc. Ubacio sam sve untradeable kartice. Otvorit ću sljedeći vikend nekih 80 packova pa da se očistim jer imam dosta untradeable packova a znam da ću ionako dobijati kartice rating 83 i 84. Bit će puno duplića pa mi svejedno. Ja fakat u svim tim packovima i player pickovima dobijem karinu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.1.2022 20:41 (movie).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
jopis kaže...

A u 3pm.

Šta sad.

Trebam i Cordobu i Ginolu, imam jebeno dobar serie a tim za backup, sa DiNataleom, i primarni tim sa francuzima+ligue1 (94 messi, 87 yedder, icardi, aouar, kante, itd.).

 

Mislim da ću uzet Ginolu čisto zbog toga što su mi francuzi primarni tim, i što je to kartica od milju. Cordobu mogu skupit za tjedan dva, ipak je puno jeftiniji, a i nije mi za primarni tim, mada mi je to jedan od top cb-a ingame.

 Šta nije Cordoba u ono top 3 braniča u igri?

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
Jack Sparrow kaže...
jopis kaže...

A u 3pm.

Šta sad.

Trebam i Cordobu i Ginolu, imam jebeno dobar serie a tim za backup, sa DiNataleom, i primarni tim sa francuzima+ligue1 (94 messi, 87 yedder, icardi, aouar, kante, itd.).

 

Mislim da ću uzet Ginolu čisto zbog toga što su mi francuzi primarni tim, i što je to kartica od milju. Cordobu mogu skupit za tjedan dva, ipak je puno jeftiniji, a i nije mi za primarni tim, mada mi je to jedan od top cb-a ingame.

 Šta nije Cordoba u ono top 3 braniča u igri?

 je ali ginola je 1mil coinsa i do njega ce teže doći ,a cordoba ti ništ ne znači ak nema seria a momčad,

ginolu nek stavi st in game

 

da se mene pita ja bi u njegovu momčad ubacio ben yeddera umjesto di marije ,messija desno da starta sa 10 chema i guenduzija umjesto touchamendija, in game messi cam ginola st,mislim da bolje nemože

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
jopis kaže...

Eto ga. Taman je on falio lijevo.

Sad ću još vjerovatno paquetu složit da tchouamenija izbacim van. Kante je vani zbog prosipanja lopti, al nije ni ovaj tchou puno bolji, jedino je fizički jači pa oduzima masu lopti samo na snagu. Vidjet ću još za paquetu, čuvam foddere ak se pojavi varane moments sbc kak se šuška, jer mi je varane bolji od kimpembea 5x. Većina igrača mi je untrejdabl, tak da me ne brine ni ak složim paquetu pa ne valja, uvijek lako vratim nekog u tim. Tak je i Donarruma odletio na tribine, a Cech je sad no1

 ak imaš coinsa onda radije odi na guenduzija nego paquetu jer sam ga složio i guenduzi je dosta bolji za cdm/cm

 

12 godina
offline
FIFA 22

Nakon Kantea, dva red picka koji cak negdje i mogu igrat. Totw paket je bil los. 

 

Danas otvaram 81+ kaj sam imal midfield. 3x Wirtz. Cetvrti put je izasel iz totw. Lakse je dobit jednog igraca 4x kroz par sati nego bilo kaj drugo.

 

70+ paketa i dalje se kuha i ceka petak. Sad je to vec dobra brojka 100k i 125k paketa + ostatak.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
jopis kaže...

 Kante je vani zbog prosipanja lopti, 

Meni Kante tako diže tlak jer ne može pošteno dodat loptu da već danima razmišljam s čime da ga zamijenim.

Danas sam bio u napasti da uzmem baby Gullita, al sumnjam da je defenzivno dobar kao Kante.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 22
Skilledžija kaže...
jopis kaže...

 Kante je vani zbog prosipanja lopti, 

Meni Kante tako diže tlak jer ne može pošteno dodat loptu da već danima razmišljam s čime da ga zamijenim.

Danas sam bio u napasti da uzmem baby Gullita, al sumnjam da je defenzivno dobar kao Kante.

 Ja sam uzeo Makelelea i bolji mi je od Kantea

15 godina
offline
Re: FIFA 22
Skilledžija kaže...
jopis kaže...

 Kante je vani zbog prosipanja lopti, 

Meni Kante tako diže tlak jer ne može pošteno dodat loptu da već danima razmišljam s čime da ga zamijenim.

Danas sam bio u napasti da uzmem baby Gullita, al sumnjam da je defenzivno dobar kao Kante.

 Mala stamina. Gotov ti je do 60 minute. Imao sam ga prije dvije godine. Meni je ovaj Guendouzi savršena za CDM. Vidim da cijenu stalno drži, čak lagano raste. Valjda to nešto govori. Jedino je problem ako ga nemaš kako uklopiti.

 

 

15 godina
offline
Re: FIFA 22
ZeNGe_CRO-mt kaže...
Jack Sparrow kaže...
jopis kaže...

A u 3pm.

Šta sad.

Trebam i Cordobu i Ginolu, imam jebeno dobar serie a tim za backup, sa DiNataleom, i primarni tim sa francuzima+ligue1 (94 messi, 87 yedder, icardi, aouar, kante, itd.).

 

Mislim da ću uzet Ginolu čisto zbog toga što su mi francuzi primarni tim, i što je to kartica od milju. Cordobu mogu skupit za tjedan dva, ipak je puno jeftiniji, a i nije mi za primarni tim, mada mi je to jedan od top cb-a ingame.

 Šta nije Cordoba u ono top 3 braniča u igri?

 je ali ginola je 1mil coinsa i do njega ce teže doći ,a cordoba ti ništ ne znači ak nema seria a momčad,

ginolu nek stavi st in game

 

da se mene pita ja bi u njegovu momčad ubacio ben yeddera umjesto di marije ,messija desno da starta sa 10 chema i guenduzija umjesto touchamendija, in game messi cam ginola st,mislim da bolje nemože

 Igrao sam tak, messi je neprejebiv na camu, on i neymar su 2 najbolja cama u igri uopće, ali di marija sada ovak updejtan je odličan, ulazi u 16, šut extra, a finesse da ne spominjem, više mi je s njim ušlo finessea sa 20m sa strane neg s messijem. Ben mi je već dosadio, 500 tekmi ima već u nogama, odličan je.

Btw, napisao sam da imam backup serie a momčad sa di nataleom, i ostalom ekipicom, neka socijala 87 rejtinga, ali mi je bilo suludo uzet igrača od 300k kad mi se već nudi Ginola od milju.

ZeNGe_CRO-mt kaže...
jopis kaže...

Eto ga. Taman je on falio lijevo.

Sad ću još vjerovatno paquetu složit da tchouamenija izbacim van. Kante je vani zbog prosipanja lopti, al nije ni ovaj tchou puno bolji, jedino je fizički jači pa oduzima masu lopti samo na snagu. Vidjet ću još za paquetu, čuvam foddere ak se pojavi varane moments sbc kak se šuška, jer mi je varane bolji od kimpembea 5x. Većina igrača mi je untrejdabl, tak da me ne brine ni ak složim paquetu pa ne valja, uvijek lako vratim nekog u tim. Tak je i Donarruma odletio na tribine, a Cech je sad no1

 ak imaš coinsa onda radije odi na guenduzija nego paquetu jer sam ga složio i guenduzi je dosta bolji za cdm/cm

 

 Guendo mi je top po ocjenama, kad naletim igrat protiv njega u ekipi, težak je za proć, al iz nekih mojih principa, teško se odvajam od 300k za jednog igrača. Paquettu sam već složio 2/3, i to ove veće req. sbcove, probat ću pa ću vidjet.

Skilledžija kaže...
jopis kaže...

 Kante je vani zbog prosipanja lopti, 

Meni Kante tako diže tlak jer ne može pošteno dodat loptu da već danima razmišljam s čime da ga zamijenim.

Danas sam bio u napasti da uzmem baby Gullita, al sumnjam da je defenzivno dobar kao Kante.

 Kante je samo oduzimač lopti i trkač. Sve ostalo ajme ne. Dok je povučen skroz iza, dobro je, čim krene naprijed ak se otvori, teško je dodat i prvom do sebe, kamoli neki smislen pas ak protivnik igra pressing. Dosta bolje mi sad funkcioniraju ova dvojica iza, ali ozbiljno razmišljam rasprodat malo srebrnih sa zalihe i huntera i shadowa pa uzet guendouzija, al kad mi žao koinsa.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice