FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.053.014
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Malo srece i za mene.

 

 

Slupao sam ga u 2 dana, ni sam ne znam kako, jer sam u kasi imao samo 27k, ali me veseli kao da sam dobio iconu. Jbg., nekim malo treba.

 

Kada sam rjesavao prezadnji klub (Parma) uleti IF Criscito, dovoljno da ga nategnem tocno u lipu i rjesim zadnju Veronu.

 

Najvise su me izjebali Napoli i Brescia.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.1.2020 0:48 (TheMaverick).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Tonali izgleda top kartica. Pravi BtB igrac.

 

Stao sam na 15-3. Ovo mi je najbolji run do sada. Sutra jos tih 12 tekmi zakucat pa kaj bude. Nadam se laksim protivnicima ( iskreno ). U ovih 18 tekmi bilo je dosta kvalitetnih igraca, al mozes ga jebat kad ti poraz stisne drop back, counter cimpanza. 

 

Ovaj treci poraz. Uz lagani delay naletim na top ekipicu. Tipican napad sa Messiem, Neymarom, Mbappe. Sredina FUTMAS Sissoko, Kante. Bokovi Walker i Mendy. On kad se stisnul u svojih 4-2-3-1 ja sam mogel samo gledat. Probam ovo kaj je cicek napisal, rasirim bokove. Ma ovi jedu. U poluvremenu je mi je ubacil Mbabua na CDM cisto da ima jos jednog koji jede. Kad je vidio da ne moze dat gol, stavlja Kenta unutra i onda krece vatromet. Samo na bok i unutra. 4 puta sam se obranil, al kad ne mozes fino kontrolirat igraca zbog delaya, jednom ce proc. Dva puta je uspio spustit na Messia koji zakucava od precke.

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Brijes? Onaj rttf? Nekako mi Kane ima 100 tekmj 100 golova.

 

Evo jednog svabe. 

 Jep imam ga i ja. I isto imam preko 100 golova u 130 tekmi i barem 50 asista. Ali je problem sto ako zelis one granicne tekme dobiti treba ti netko brzi i u mom slucaju trebao je netko konkretniji. Imao je on ocjene i zabivao je on, ali je i promasivao ono sto ne smije. I ja sam se kolebao zbog ocjena jer bi morao biti top napadac, ali je nazalost napadac za gold 1 maksimalno. Za vise ti treba netko brzi da stvori sansu iz niceg jer treba nekad i tak pobjediti. S kaneom su me branici stizali bez problema. Pogotovo kad bih vidio vvd ili koulibailiye u obrani znao sam da cu jebat jeza.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

 

 

Najvise su me izjebali Napoli i Brescia.

Meni je još ostala samo Brescia, ali skupe su srebrne kartice pa mi se ne bacaju coinisi ako kartica ne valja.

Aj molim te javi da li je u rangu IF Nainggolana, odnosno Alana jer kad ga složim jedan od ove dvojice leti van.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 20

Kaj mislite o Ben Yederu? Nekak nemam ideje koga bi stavik umjesto Kanea. Imam 230k + 100k kad prodam Kanea. Gledam po futbinu i nist mi ne upada u oko. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Tonali je odmah u prvoj tekmi pokazao da je gazda i dok igram s njim imam osjecaj da igram s Pirlom. U 1. tekmi odmah ga je zasiljio Allisonu.

 

 

Mislim da se debelo isplatilo s obzirom da sam morao izdvojiti 70k, a ostalo je dolazilo od packova dok sam ga rjesavao. Inace sbc kosta trenutno 230k.

 

Kartica ima player index "Leadership" i barem u pesu to nesto znaci, kada mu se dodjeli kapetanska traka i mislim da je dobro imati jednog takvog u ekipi.

 

Allan je OP jer ima player index "solid player".

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.1.2020 10:07 (TheMaverick).
 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Kaj mislite o Ben Yederu? Nekak nemam ideje koga bi stavik umjesto Kanea. Imam 230k + 100k kad prodam Kanea. Gledam po futbinu i nist mi ne upada u oko. 

 Ben Yedder je cisti glitch svaki put kad igram protiv njega lopta prodje kroz mog obranbenog i skoro svaki sut mu je gol ja da ga mogu nekako uklopiti u svoj tim odavno bi ga imao

14 godina
offline
Re: FIFA 20
Ekipa pitanje, kupio sam fifu 20 za ps4, igra sam neko vrijeme, skuzio sam danas da na mojem racunu je pogresan EA racun, nije uopce na moj mail, dali mozda netko zna kako da linkam svoj?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20

Budem ga probal. Iako nemam za SIFa. Bit ce i IF dobar. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 20

Mislim da sam ih 500 otvoril. Sad bi mogel na ovog konja stavit shadow i prodat Gattusa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Mislim da sam ih 500 otvoril. Sad bi mogel na ovog konja stavit shadow i prodat Gattusa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.1.2020 10:49 (SimeKZ).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Mislim da sam ih 500 otvoril. Sad bi mogel na ovog konja stavit shadow i prodat Gattusa. 

 Moras prvo napravit youtube kanal onda dodu totyi. Vidim da su svi youtuberi na RTG accountima dobili 1-3 Totya, a nas ovdje 20tak nije prismrdilo niti jednoj kartici.

Jedan dan samo da nam EA boosta pack luck kao njima.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
zagid3 kaže...
SimeKZ kaže...

Mislim da sam ih 500 otvoril. Sad bi mogel na ovog konja stavit shadow i prodat Gattusa. 

 Moras prvo napravit youtube kanal onda dodu totyi. Vidim da su svi youtuberi na RTG accountima dobili 1-3 Totya, a nas ovdje 20tak nije prismrdilo niti jednoj kartici.

Jedan dan samo da nam EA boosta pack luck kao njima.

 Ma to bi jedino rekel sa Castroa ili tak nekog, ko onak... 20k$ u WCe pljunul.

 

Pogledaj grupu na fejsu, onu FBC. Ekipa ih je povadila van iz onih PL paketa sa 3 igraca i jednim rare. Ja sam otvorio tih dokle sam imal non rare golda. Nista. Tek sam sad dobil Pogbu ( ajmo rec iskoristivog igraca ).

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
zagid3 kaže...
SimeKZ kaže...

Mislim da sam ih 500 otvoril. Sad bi mogel na ovog konja stavit shadow i prodat Gattusa. 

 Moras prvo napravit youtube kanal onda dodu totyi. Vidim da su svi youtuberi na RTG accountima dobili 1-3 Totya, a nas ovdje 20tak nije prismrdilo niti jednoj kartici.

Jedan dan samo da nam EA boosta pack luck kao njima.

 Ma to bi jedino rekel sa Castroa ili tak nekog, ko onak... 20k$ u WCe pljunul.

 

Pogledaj grupu na fejsu, onu FBC. Ekipa ih je povadila van iz onih PL paketa sa 3 igraca i jednim rare. Ja sam otvorio tih dokle sam imal non rare golda. Nista. Tek sam sad dobil Pogbu ( ajmo rec iskoristivog igraca ).

 Pogledaj Nepenthez rtg ili fuji. Svaki je dobio tradeable i untradeable Toty, ostali youtuberi isto. Pistol pete dobio robertsona i van dijka u paketima jedan za drugim. najjeftinija reklama za EA.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
zagid3 kaže...
SimeKZ kaže...
zagid3 kaže...
SimeKZ kaže...

Mislim da sam ih 500 otvoril. Sad bi mogel na ovog konja stavit shadow i prodat Gattusa. 

 Moras prvo napravit youtube kanal onda dodu totyi. Vidim da su svi youtuberi na RTG accountima dobili 1-3 Totya, a nas ovdje 20tak nije prismrdilo niti jednoj kartici.

Jedan dan samo da nam EA boosta pack luck kao njima.

 Ma to bi jedino rekel sa Castroa ili tak nekog, ko onak... 20k$ u WCe pljunul.

 

Pogledaj grupu na fejsu, onu FBC. Ekipa ih je povadila van iz onih PL paketa sa 3 igraca i jednim rare. Ja sam otvorio tih dokle sam imal non rare golda. Nista. Tek sam sad dobil Pogbu ( ajmo rec iskoristivog igraca ).

 Pogledaj Nepenthez rtg ili fuji. Svaki je dobio tradeable i untradeable Toty, ostali youtuberi isto. Pistol pete dobio robertsona i van dijka u paketima jedan za drugim. najjeftinija reklama za EA.

 Ne kazem da im EA ne daje ili daje. To ne mozemo znati. Nepenthezu nema zakaj davat posto je lik na black listu kod EA posto je u proslosti stalno srao protiv njih. Jednostavno ljudi provode cijele dane u igri i otvaraju vise paketa nego mi svi zajedno i to im se vraca. 

 

Jednostavno ta kolicina paketa i coinsa koju oni vrte je nevjerovatna. Jednostavnom matematikom nest moraju izvuc hoce ili nece.

 

Castro i Bateson su zajedno otvorili preko 40k$ FPa i zajedno nemaju 20 TOTY igraca. Sad izracunaj postotak mogucnosti da izvuces jednog i uzmi u obzir da otvaraju samo Ultimate packove.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
FIFA 20

Probao sam jučer ovog gospodina i ligu reci da je fantastičan. E sad, prodati Neymara, pa na njegovo mjesto njega uklopiti  hm, bit će još par utakmica ga probati pa ide odluka . 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 20

Naravno da sam popustio i uzeo 20 i moram priznat da sam za sada ugodno iznenađen nakon nekih desetak tekmi:

- Sporiji gameplay nego u 19.

- Fizičke karakteristike dolaze do izražaja poput pacea, snage, visine (npr.krakati igrač nije toliko okretan kao u 19.)

- Dodavanja su realnija u smislu da često ne prolaze dodavanja iz okreta, ping pong itd. i prirodnije djeluju

- Igrači su tromiji što dodaje malo realizmu, a samim time više košta ako izletiš sa obranbenim igračem

- Nadovezujući se na ovo gore, lakše je proć igrača sa jednostavnijim skill potezom poput rolice ako se naravno obranbeni zaleti, a teže prolaze one cirkus fore

- Fizika lopte, puno su prirodniji udarci glavom i ima puno više ničijih lopti nakon zračnog duela, tj.ne odbijaju se stalno nekom od igrača u noge

- Volta mod, zanimljiv mod, osvježenje u nogometnom svijetu

 

Jedino što mi sada nikako ne paše je izvođenje slobodnjaka, kako da jebeno puknem po golu iz slobodnjaka? Gledao sam tutorial, skill game, ali ne kužim, svaki put ko da sam puknuo balon, a ne loptu, ili jedva dođe do gola ili ode u 3pm...

I am over 9000!!!
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Shivi kaže...

Naravno da sam popustio i uzeo 20 i moram priznat da sam za sada ugodno iznenađen nakon nekih desetak tekmi:

- Sporiji gameplay nego u 19.

- Fizičke karakteristike dolaze do izražaja poput pacea, snage, visine (npr.krakati igrač nije toliko okretan kao u 19.)

- Dodavanja su realnija u smislu da često ne prolaze dodavanja iz okreta, ping pong itd. i prirodnije djeluju

- Igrači su tromiji što dodaje malo realizmu, a samim time više košta ako izletiš sa obranbenim igračem

- Nadovezujući se na ovo gore, lakše je proć igrača sa jednostavnijim skill potezom poput rolice ako se naravno obranbeni zaleti, a teže prolaze one cirkus fore

- Fizika lopte, puno su prirodniji udarci glavom i ima puno više ničijih lopti nakon zračnog duela, tj.ne odbijaju se stalno nekom od igrača u noge

- Volta mod, zanimljiv mod, osvježenje u nogometnom svijetu

 

Jedino što mi sada nikako ne paše je izvođenje slobodnjaka, kako da jebeno puknem po golu iz slobodnjaka? Gledao sam tutorial, skill game, ali ne kužim, svaki put ko da sam puknuo balon, a ne loptu, ili jedva dođe do gola ili ode u 3pm...

 Prvi realan review nekog ko je uletio u FIFAu 20. Steta da serveri i gameplay ne prate ostale stvari kaj su popravili, stvarno steta. 

 

Slobodnjaci ti ovise od desnom sticku. Doslovno mozes staviti onu metu van gola, ali kad stavis pravi nacin udarca ( felš, knuckle ball ) onda ide u gol bez problema. Balone pucas jer bez desnog sticka on ju nasilji ko budala.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
zagid3 kaže...
SimeKZ kaže...
zagid3 kaže...
SimeKZ kaže...

 

 Ne kazem da im EA ne daje ili daje. To ne mozemo znati. Nepenthezu nema zakaj davat posto je lik na black listu kod EA posto je u proslosti stalno srao protiv njih. Jednostavno ljudi provode cijele dane u igri i otvaraju vise paketa nego mi svi zajedno i to im se vraca. 

 

Jednostavno ta kolicina paketa i coinsa koju oni vrte je nevjerovatna. Jednostavnom matematikom nest moraju izvuc hoce ili nece.

 

Castro i Bateson su zajedno otvorili preko 40k$ FPa i zajedno nemaju 20 TOTY igraca. Sad izracunaj postotak mogucnosti da izvuces jednog i uzmi u obzir da otvaraju samo Ultimate packove.

 Ne pricam o otvaranju sa fifa pointsima nego na RTG acountu što dobijaju.

Nepetheza nevole zbog toga sto je promicao maloljetno kockanje i zbog toga su ga tuzili i dobili, mislim da je on tek nedavno prestao placati novcanu kaznu ali reklama je reklama, i pare su pare.

Svake godine sam otvorio paketa kao Fuji, znam jer gledam njegov strim dok spamam pakete kao i on, ali meni ni nikome tu nikada nista ne izade, a njima kao na traci.

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Sto se tice slobodnjaka, prvi put da im se veselim u fifi. Malo vjezbe i mogu biti kljucni.

 

Kod mene je za iste zaduzen Politano ili Polimessi. Jedan vanjskom, jedan unutarnjim djelom stopala:

 

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Kaj mislite o Ben Yederu? Nekak nemam ideje koga bi stavik umjesto Kanea. Imam 230k + 100k kad prodam Kanea. Gledam po futbinu i nist mi ne upada u oko. 

 Imam i njega otw i nije ni na klupi xD ne znam mozda je do mene ali on mi uopce ne pase. 

15 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

Sto se tice slobodnjaka, prvi put da im se veselim u fifi. Malo vjezbe i mogu biti kljucni.

 

 

Dok god ja nemam slobodu prilikom izvođenja slobodnjaka u smislu da mogu igrača okretati u sve strane to je arkadno sranje. Zašto prilikom pucanja iz igre isto pravilo ne vrijedi i kod pucanja slobodnjaka? Stisnem pucanje i ovisno koliko sam napunio i naciljao tako pogodim. Ovo je žešća debilana. Igram online i imam lag i ne mogu smiriti onaj krug koji se trza i baca kao da nije normalan. Neki put mi treba nekoliko sekundi da ga smirim a neki put ga ne mogu smiriti. Ista stvar je i kod penala. Jedan dan sve ide bez problema a drugi dan krug bježi za popizditi i samo se širi. Kome je ovo dobro, svaka mu dala. Ne znam zašto se izmišlja topla voda. Igrač si namjesti loptu, zaleti se i pukne i to je to. Ista stvar bi trebala biti i u igri. Mi sada imamo situaciju da 90% igrača ne puca nego dodaje prvom igraču na tvojih 16m koji onda ili puca ili odigrava. I sam tako zabijem više golova nego iz slobodnjaka. To je sranje. Ne znam jesam li u 1000 tekmi dobio ove godine 3 gola iz slobodnjaka. Meni to govori da su slobodnjaci i penali ove godine čisto arkadno sranje.

13 godina
offline
Re: FIFA 20

Jucer sve lijepo radi. Score 7-2 dok danas prvih 5 utakmica izgubio sve sa min 3-4 razlike. Nevjerovatno da danas Allan, Nainggolan i Vidal ne mogu presjec ni jednu loptu i da svaku tekmu zavrsim ispod 70% preciznosti dodavanja. Igra ili je odlicna kad nema delaya sto je rijetkost ili se uopce ne moze igrat.

15 godina
offline
FIFA 20

Meni je danas očajno. Delay je do jaja. Kasne mi komadne pol sekunde minimalno. Jučer sam radio pa sam odigrao 6 tekmi, 4-2, danas ne mogu dobit da ga bog boguje. Kasne komande, novi xbox 360 me jebe jer lb registrira jedan od 10 pritisak, ide u srijedu nazad u links na reklamaciju, i još uz delay, toliko igra zatrzava kad igram protiv nekih superduper timova da to nije normalno, znači kad trebam uzet loptu ili odigrat pas, zatrza doslovno na sekundu, i logično da gubim lopte. Kad protivnik igra i veže dodavanja, nema trzanja. Psmtr i igri takvoj retardiranoj, ko da igram na p4 i 9200se -.-

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Silver 1 i još 8 utakmica mi ostalo, mislim da je 8?

Hoću li na gold 3... još ću razmislit jer ujutro je bilo sve super, al kako se dan primiče kraju sve veći lag i delay.

Osim toga dobio sam dva discconecta jedan za drugim tako da sam dva poraza dobio ni kriv ni dužan.

Prvi se dogodio točno u 15:30... igrao sam produžetke i odjednom puf i poruka na slici.

Trebalo mi je nekoliko pokušaja da ponovno uđem u igru jer mi je stalno izbacivalo poruku na slici.

Nakon toga uđem u novu partiju i na samom početku isti kurac, puf i van iz igre uz istu poruku.

Da li su panjevi restartali servere ili sam imao vrašku sreću da dvaput naletim na idiote, pitaj Boga?

 

Inače, Bernardo Silva je zvjer.

On sam mi je donio barem 3 pobjede.

Jednu tvrdu utakmicu sa malo prilika sam igrao protiv lika, baš smo obrambeno igrali odično obojica i negdje oko 80' Bernardo na 18m otprilike po sredini gola stoji i ja više ne znam što ću i reko opali finess pa što bude... laserski navođena lopta točno u sam kur gola.

Nakon toga jednu sam gubio 0-1 u prvom poluvremenu, a onda je krenuo Bernardov show i sa dva komada preokrenuo utakmicu u moju korist.

Jako dobra kartica... igra mi na CAM-u u 4-2-3-1 formaciji.

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Evo delaya... Mislim da necu stici odigrati sve do kraja. gold 3 sam i jos 13 tekmi mi je ostalo... Ali ovo je katastrofa za igrat. Ovaj me sad "rasturio" bez da je stvorio jednu sansu. Doslovno je trcao samo napred i lopta bi zavrsila u mbbampeovim nogama u zoni suta. 2 Gola iz mrtvog kuta nakon bloka i 3 gola dok sam presjekao loptu da si je moj kante ili milner, nez koji tocno, dao loptu od 10 metara u for. Ili mu se odbila od noge 10m, ustvari me uopce ne interesira. Dok se meni sjeku lote ili blokira udarac lopta ostane priljepljena na nogu negovog igraca.

 

Evo i slike rugla septičkog. Htio sam odigrat do kraja da snimim golove ali nema smisla trosit vrijeme na sranja.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.1.2020 17:28 (cicek).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

Evo delaya... Mislim da necu stici odigrati sve do kraja. gold 3 sam i jos 13 tekmi mi je ostalo... Ali ovo je katastrofa za igrat. Ovaj me sad "rasturio" bez da je stvorio jednu sansu. Doslovno je trcao samo napred i lopta bi zavrsila u mbbampeovim nogama u zoni suta. 2 Gola iz mrtvog kuta nakon bloka i 3 gola dok sam presjekao loptu da si je moj kante ili milner, nez koji tocno, dao loptu od 10 metara u for. Ili mu se odbila od noge 10m, ustvari me uopce ne interesira. Dok se meni sjeku lote ili blokira udarac lopta ostane priljepljena na nogu negovog igraca.

 

Evo i slike rugla septičkog. Htio sam odigrat do kraja da snimim golove ali nema smisla trosit vrijeme na sranja.

 Ja sam danas prvih 5 utakmica imao identicnu situaciju. U prvih 30 min mi lik spakuje 3-4 gola jer moji ne mogu precizno dodat ni kad izvode s centra. Odigrao jednu do kraja i pustio 9 golova i sad zadnje 3 opet pobjede i sve normalno radi.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
JohnnyBlaze kaže...
cicek kaže...

Evo delaya... Mislim da necu stici odigrati sve do kraja. gold 3 sam i jos 13 tekmi mi je ostalo... Ali ovo je katastrofa za igrat. Ovaj me sad "rasturio" bez da je stvorio jednu sansu. Doslovno je trcao samo napred i lopta bi zavrsila u mbbampeovim nogama u zoni suta. 2 Gola iz mrtvog kuta nakon bloka i 3 gola dok sam presjekao loptu da si je moj kante ili milner, nez koji tocno, dao loptu od 10 metara u for. Ili mu se odbila od noge 10m, ustvari me uopce ne interesira. Dok se meni sjeku lote ili blokira udarac lopta ostane priljepljena na nogu negovog igraca.

 

Evo i slike rugla septičkog. Htio sam odigrat do kraja da snimim golove ali nema smisla trosit vrijeme na sranja.

 Ja sam danas prvih 5 utakmica imao identicnu situaciju. U prvih 30 min mi lik spakuje 3-4 gola jer moji ne mogu precizno dodat ni kad izvode s centra. Odigrao jednu do kraja i pustio 9 golova i sad zadnje 3 opet pobjede i sve normalno radi.

 Da ti znas sta sam ja sad igrao... Koja krađa da im picka materina. Lik igra klasiku 4231. I odmah iz prvog udarca zabije gol s kornera s glavom. I lupim mu attacking full backs, i lik ne moze vise nista. Nije mu jasno kaj se dogada i tisce 4x pauzu u prvom poluvremenu. Izjednacim i tad stvorim 5 1na1 sansi i gađam 3 stative i 2 udarca idu po sredini gola, samo bog isus zna zasto. I na kraju izgubim 4:2 jer lewandowsi s okreta moze zabit a ja ne mogu prazan gol pogoditi nego mi igrac gada golmana. I jos najsmjesnija situacija. Ja sirim svoj napad on skuplja svoju obranu. I rupčaga na boku veca nego u njegovoj glavi, ali moji igraci stoje na mjestu. STOJE NA MJESTU. Fino alt+f4. Nisam mogao vjerovati sta se dogada. Niti delay niti lag ne moze to napraviti sto se ovu tekmu događalo. Ostalo mi je jos 12 tekmi koje necu odigrati jer sam u nocnoj. Stoka sitnog zuba pokvarena. Dvije utakmice me nitko ne razigra a ja primim 10 golova. Dok s druge strane ja s peterca gađam prečke. Dajte si pet.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
TheMaverick kaže...

Sto se tice slobodnjaka, prvi put da im se veselim u fifi. Malo vjezbe i mogu biti kljucni.

 

 

Dok god ja nemam slobodu prilikom izvođenja slobodnjaka u smislu da mogu igrača okretati u sve strane to je arkadno sranje. Zašto prilikom pucanja iz igre isto pravilo ne vrijedi i kod pucanja slobodnjaka? Stisnem pucanje i ovisno koliko sam napunio i naciljao tako pogodim. Ovo je žešća debilana. Igram online i imam lag i ne mogu smiriti onaj krug koji se trza i baca kao da nije normalan. Neki put mi treba nekoliko sekundi da ga smirim a neki put ga ne mogu smiriti. Ista stvar je i kod penala. Jedan dan sve ide bez problema a drugi dan krug bježi za popizditi i samo se širi. Kome je ovo dobro, svaka mu dala. Ne znam zašto se izmišlja topla voda. Igrač si namjesti loptu, zaleti se i pukne i to je to. Ista stvar bi trebala biti i u igri. Mi sada imamo situaciju da 90% igrača ne puca nego dodaje prvom igraču na tvojih 16m koji onda ili puca ili odigrava. I sam tako zabijem više golova nego iz slobodnjaka. To je sranje. Ne znam jesam li u 1000 tekmi dobio ove godine 3 gola iz slobodnjaka. Meni to govori da su slobodnjaci i penali ove godine čisto arkadno sranje.

 Ne kuzim te movie. Sta ti smeta kod slobodnjaka. Pa pucanje slobodnjaka je sasvim druga situacija i stil sutiranja nego iz igre. Ti bi isti sut ko i kad vodis loptu? Kako je onda mislis okrenuti oko zida ili preko zida? Da je isto ko i u igri zivi zid ne bi mogao predici ni zaobici loptom. Ako gledas i u stvarnosti su slobodni udarci "akradno sranje". Vježbas i pokusavas udariti na isti nacin loptu da dobis curve i brzinu koju si trenirao na treningu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.1.2020 17:59 (cicek).
12 godina
offline
FIFA 20

Kupio Hernandeza 87 i vratio Sissoka na CDM uz Kantea. Makar imam jos 280k coinsa pa ne znam koga bi boljeg uz Kantea. 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice