Farming Simulator 2015

poruka: 1.357
|
čitano: 306.218
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Farming Simulator 2015
DM-969 kaže...
... a do tad igramo malo jos fs15 😀😀.

Da, cak i jedan Trucker provodi vikend na farmi i uziva ujedno oprastajuci se od nje ocekujuci novu farmu za koji dan-dva ... 

cekajuci da gazda kaze "kreci" ... cekajuci da gazda kaze "kreci" ...
IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2015

dali se zna datum izlaska FS2017? :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2015

Sljedeci utorak.

10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2015
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2015

Može li neko da mi pomogne pre neko vreme sam imao problem sa igricom iz nekog razloga nije htela da se pokrene.Posle nekog vremena otišao sam u My Games u FS15 i u fascikli za modove sam ih sve izbrisao i igrica je proradila ali nisam imao odeljak za modove,kada ubacim mod i uđem u igricu jednostavno ga nema.Hvala unapred

SM
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2015

Igrica je kupljena u trgovini, Jel netko probao izbrisati igricu , ponovo ju instalirati i iskoristit stari ključ??

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Farming Simulator 2015

Dižem staru temu, ali trebam pomoć. Imam FS15 na kompu međutim igra toliko trza da je neigriva. Na bilo kojim postavkama FPS skače gore dolje toliko da se ne može igrati. Driveri su updateani, sve je update. Zanimljiva stvar je da se FS17 vrti bez greške (tu i tamo ima koji FPS drop, ali sasvim normalno).

 

Ima li netko možda riješenje?

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice