Far Cry 4

poruka: 777
|
čitano: 153.173
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Far Cry 4

Slaba je tvoja kanta za ovu igru.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Far Cry 4

ja neznam sto ti ocekujes i kakvav gameplay sa tom svom starom konfom  , prodaj ovo sto imas i dodaj jos malo i s vremenom 

za 4 keka se dat fino slozit solidan game rig 

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.1.2015 11:18 (4mal).
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

Imam pirat verziju prije nego sto kupim, cisto da znam kakva je i u sto se upustam, pa nikako ne mogu da namjestim na eng jezik!? stalno mi je na ruski, jeli moze pomoc, a bez da me popljuvate jer zelim ipak iskusati prije nego ju platim

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
KD#35 kaže...

Imam pirat verziju prije nego sto kupim, cisto da znam kakva je i u sto se upustam, pa nikako ne mogu da namjestim na eng jezik!? stalno mi je na ruski, jeli moze pomoc, a bez da me popljuvate jer zelim ipak iskusati prije nego ju platim

 Imas u settingsima

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
14 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
KD#35 kaže...

Imam pirat verziju prije nego sto kupim, cisto da znam kakva je i u sto se upustam, pa nikako ne mogu da namjestim na eng jezik!? stalno mi je na ruski, jeli moze pomoc, a bez da me popljuvate jer zelim ipak iskusati prije nego ju platim

Vjerovatno si instalirao ruski repack a oni pri instalaciji obično stave da se izabere ruski ili engleski jezik, obično je ruski default.

Nema ti druge nego ponovno instalirati igru.

11 godina
offline
Re: Far Cry 4
zrimo kaže...
KD#35 kaže...

Imam pirat verziju prije nego sto kupim, cisto da znam kakva je i u sto se upustam, pa nikako ne mogu da namjestim na eng jezik!? stalno mi je na ruski, jeli moze pomoc, a bez da me popljuvate jer zelim ipak iskusati prije nego ju platim

Vjerovatno si instalirao ruski repack a oni pri instalaciji obično stave da se izabere ruski ili engleski jezik, obično je ruski default.

Nema ti druge nego ponovno instalirati igru.

 a ima i verzija samo s ruskim. treba pazit

14 godina
offline
Re: Far Cry 4
drakula789 kaže...

Ja sam odustao..Ne mogu se vise boriti s ovim g*vnom..A nedam 200 kn za ovakvo sta..Idem trazit neku drugu igru koju cu igrat..

 a najbolje da si mislio igrat  novije igre s tom " konficom " 

Prodajem Logitech G700 i G110
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
zagy15061984 kaže...
drakula789 kaže...

Ja sam odustao..Ne mogu se vise boriti s ovim g*vnom..A nedam 200 kn za ovakvo sta..Idem trazit neku drugu igru koju cu igrat..

 a najbolje da si mislio igrat  novije igre s tom " konficom " 

 Asus x550jk?

45 fps na high

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
14 godina
offline
Re: Far Cry 4

da a na kojoj rezi :)

Prodajem Logitech G700 i G110
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
zagy15061984 kaže...

da a na kojoj rezi :)

1366x768

Ta reza je najveca moguca na ovom laptopu.

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
10 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4

Ma rijesio sam si. Skinio sam bio repack od 12 gb pa sam isao traziti u ovom od 30 gb da mi se skine samo eng jezik i kopiro te file-ove iz jednog u drugi pa mi se samo promjenilo ;)
Hvala

12 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

Rijesio sam sve.

Skinio am sve apdejteve i stavio krekove iz istih.

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Far Cry 4

EDIT: zanemarite, nisam dobro razmislio

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.1.2015 14:41 (Magibagi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Far Cry 4

nije problem sve 5 

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.1.2015 14:44 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Far Cry 4
4mal kaže...

ovo nije warez forum , tako da strogo je zabranjeno pitat tako nesto , editiraj post da ti neko nebi zaljepio zuti bzvz , dobronamjeno te upozoravam ...

 taman napišem poruku i razmišljam vjerojatno je zabranjeno, hvala na upozorenju još sam novi na forumu :)

14 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

Evo igram na ps4 i oduševljen sam. Sama raznovrsnost i količina stvari u igri je čudo.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

igram FC4 i zadovoljan sam... jest da je čista kopija trice sa još nekim sitnim dodatcima ali sve u svemu ok mi je... al ono što me još više fascinira je to što mi igra radi besprijekorno na ultra... nisam to očekivao... vidjet ćemo kako će AC unity šljakat čim pređem FC4...

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Far Cry 4

Jel ovaj novi DLC samo coop, nema solo?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

G2A ima gold verziju za 30 dolara link 

znam da piše 23 dolara, ali treba dodati PDV :(

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.1.2015 15:44 (zveer).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Far Cry 4
macgyver kaže...

Jel ovaj novi DLC samo coop, nema solo?

 Ima i solo.

10 godina
offline
Far Cry 4

Pozdrav ljudi,

 

Taman sam se iživio na far cry 3, njega vrtim na sve high i zadovoljan sam frame rateom. Sada se mislim kupiti FC4, pa me zanima samo dali bi mi to 

preporucili s obzirom da imam vec vremešan stroj.

 

Q8200 @ 3GHz

8GB DDR2

HD4890 1GB

SSD

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

HD 5850 je minimalna a tvoja grafa nije daleko tak da će igra raditi, pitanje je na kakvim detaljima i koliko to tebe smeta

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Far Cry 4
zveer kaže...

HD 5850 je minimalna a tvoja grafa nije daleko tak da će igra raditi, pitanje je na kakvim detaljima i koliko to tebe smeta

 Mislim da nece ici,valja trazi DX11 i Shader Model 5.0,a HD 4890 je DX 10.1/SM 4.1.


Drugim rijecima mislim da ni ne mozes pokrenuti,a i da mozes,vjerojatno bi u redu islo na Low postavkama

11 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

da, izgleda si u pravu, igra podržava samo DX11 tako da HD 4890 neće moći ni pokrenuti bez obzira na to da ima dosta snage

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Far Cry 4
zveer kaže...

da, izgleda si u pravu, igra podržava samo DX11 tako da HD 4890 neće moći ni pokrenuti bez obzira na to da ima dosta snage

 

 

koliko bi ova stvarcica pomogla, i sto mogu ocekivat ako je uzmem sto se tice postavki

 

http://www.links.hr/?naziv=graficka-kartica-pci-e-asus-geforce-gtx-750-ti-2gb-ddr5-d-sub-dvi-hdmi&option=artikl&id_artikl=051.803.964

12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
thebatman kaže...
zveer kaže...

da, izgleda si u pravu, igra podržava samo DX11 tako da HD 4890 neće moći ni pokrenuti bez obzira na to da ima dosta snage

 

 

koliko bi ova stvarcica pomogla, i sto mogu ocekivat ako je uzmem sto se tice postavki

 

http://www.links.hr/?naziv=graficka-kartica-pci-e-asus-geforce-gtx-750-ti-2gb-ddr5-d-sub-dvi-hdmi&option=artikl&id_artikl=051.803.964

 http://www.futura-it.hr/katalog/komponente/graficke-kartice/ati/xfx-r9-270a-cdfc/ ili dodaj jos 300 kn za dosta jacu http://www.futura-it.hr/katalog/komponente/graficke-kartice/ati/r9_270x_gaming_2g/

Pazi na napajanje!

edit:http://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/msi-r9-280x-oglas-14074860

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.1.2015 22:17 (drakula789).
11 godina
online
Far Cry 4

da bubnem pitanje jer nisam u zadnje vrijeme pratio - jesu li sredili probleme s rezolucijom da se može igrat na punom ekranu 1280×1024 bez crnih crta

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Far Cry 4
picajzla0707 kaže...

da bubnem pitanje jer nisam u zadnje vrijeme pratio - jesu li sredili probleme s rezolucijom da se može igrat na punom ekranu 1280×1024 bez crnih crta

 Ja imam te crte na 1680x1050,ne mogu nikako maknuti.

11 godina
offline
Re: Far Cry 4
Jer imaš 16:10 ekran a rađena je za 16:9
12 godina
offline
Re: Far Cry 4
picajzla0707 kaže...

da bubnem pitanje jer nisam u zadnje vrijeme pratio - jesu li sredili probleme s rezolucijom da se može igrat na punom ekranu 1280×1024 bez crnih crta

 Ubisoft to radi još od prvog Assassin's Creeda. Ako nemaš ekran 16:9 formata, imat ćeš crne trake.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice