Fallout 4

poruka: 2.003
|
čitano: 195.449
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Fallout 4
johnny1177 kaže...

Ne znam mozda patim za tim starim rpg igrama kao fallout, KOTOR i slicno.

 Probaj onda Wasteland 2, Dragon Age Origins.

Probaj i Alpha Protocol, odlična i potcijenjena igra.

PSN - DeniZg80
14 godina
neaktivan
offline
Fallout 4

Hvala na inputu ekipa!

Znaci pricekat cu F4 mozda da izade neki GoTY ili dok vecinu buggova ne rijese.

Dragon Age Origins mi je frend preporucio isto, tako da mi je na listi.

 

Ali prvo sto cu napravit definitivno uzimam GW2 HoT pa onda dok to malo izigram i kad malo isamaram one meta pvp klipane/ice onda cu se okrenut new vegas/F4/Dragon Age O !!!

 

Live long and prosper!

Let the force be with you... and so on!

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Fallout 4

Nisam još zaigrao ovu igru, nemam vremena, ali gledam brata kako igra. Svako malo učitavanja koja, k tome, i potraju i desetak sekundi. U igri u kojoj svako malo ulaziš iz jedne prostorije u drugu ovo je iritanto i meni koji samo gledam. Čak sam probao i reinstalirati igru, nije pomoglo, kao ni zadnji patch. Igra je naravno na SSDu. Ne kužim, nakon jednog prekrasnog Witchera 3 teško ću progutat Fallout 4 s svojim zastarjelim Oblivion engineom i ovim učitavanjima.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Fallout 4
Meni su ucitavanja trajala po par sekundi, ako se dobro sjecam
Frendu isto kad je igru prebacio na ssd, na hdd-u su ubitacno spora ucitavanja i koliko sd sjecam jedino f4 ima tako drasticnu razliku
14 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 4
Prince-Artas kaže...

 U igri u kojoj svako malo ulaziš iz jedne prostorije u drugu ovo je iritanto i meni koji samo gledam. Čak sam probao i reinstalirati igru, nije pomoglo, kao ni zadnji patch. Igra je naravno na SSDu. Ne kužim, nakon jednog prekrasnog Witchera 3 teško ću progutat Fallout 4 s svojim zastarjelim Oblivion engineom i ovim učitavanjima.

 Dobiš 11 fore...

 

 

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
15 godina
offline
Fallout 4

Jel ima netko problema sa settlementsima, konkretno nemogućnost selektiranja settlera za određenu radnju? Dakle uopće nema opcije da se settler posebno odabere, highlighta se no nije moguće slati ih iz jednog u drugo, te recimo da obrađuju usjeve, budu čuvari itd.. 

No me interesa nada!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Fallout 4

Zadnje sam igrao prije mjesec i pol do dva dana, pa ne znam kakvi patchevi su između izišli, ali onda nije bilo problema sa time. Bilo je malo loše sve skupa izvedeno, ponovo radi limiza konzola, ali sve se dalo dogovorit sa settlerima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Fallout 4
Prince-Artas kaže...

Nisam još zaigrao ovu igru, nemam vremena, ali gledam brata kako igra. Svako malo učitavanja koja, k tome, i potraju i desetak sekundi. U igri u kojoj svako malo ulaziš iz jedne prostorije u drugu ovo je iritanto i meni koji samo gledam. Čak sam probao i reinstalirati igru, nije pomoglo, kao ni zadnji patch. Igra je naravno na SSDu. Ne kužim, nakon jednog prekrasnog Witchera 3 teško ću progutat Fallout 4 s svojim zastarjelim Oblivion engineom i ovim učitavanjima.

 

mislim stvarno, odigrao sam jedno 2 sata F4 tako da nisam baš puno vidio, nisam htio to uopće ozbiljno započinjati dok ne riješim neke ispite na faksu, ugl jedna od stvari što su najavili prije nego što je igra izašla je to da neće biti loading screenova uopće u igrici, tj. dok si u svijetu, gdje god ulazio izlazio nema loadinga, dakle malo su se/nas zaj*bali

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.4.2016 10:11 (Cansee).
15 godina
offline
Fallout 4

Ne, krivo si shvatio, najavili su da dok hodaš po jednom području neće biti loading screenova, dakle cijela mapa je jedno područje, već tek kad ulaziš u neku kuću da će biti loading screen.

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Fallout 4

Loading screenovi su pri ulasku i izlasku iz građevina,pećina itd., te kod fast travela. 

Međutim, s obzirom da je svaka građevina koja ima učitavanje u biti dungeon, a ima ih stvarno ogromnih, usporedba s Witcherom je smiješna i nikako ne stoji.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.4.2016 10:43 (DeniZg).
16 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 4
DeniZg kaže...

Loading screenovi su pri ulasku i izlasku iz građevina,pećina itd., te kod fast travela. 

Međutim, s obzirom da je svaka građevina koja ima učitavanje u biti dungeon, a ima ih stvarno ogromnih, usporedba s Witcherom je smiješna i nikako ne stoji.

Rekao bih da manje traje loading iz npr. No Man's Land u Novigrad nego u neki veći dungeon Fallouta. A tko je igrao Witcher zna koliki je Novigrad.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.4.2016 11:14 (Prince-Artas).
16 godina
offline
Re: Fallout 4
Prince-Artas kaže...
DeniZg kaže...

Loading screenovi su pri ulasku i izlasku iz građevina,pećina itd., te kod fast travela. 

Međutim, s obzirom da je svaka građevina koja ima učitavanje u biti dungeon, a ima ih stvarno ogromnih, usporedba s Witcherom je smiješna i nikako ne stoji.

Rekao bih da manje traje loading iz npr. No Man's Land u Novigrad nego u neki veći dungeon Fallouta. A tko je igrao Witcher zna koliki je Novigrad.

 witcher ima 3 velike mape... cili novigrad, okolici i velen je jedna + ekspanzija, otoci i withcer base... s obzirom da je medu njima relativno velika udaljenost loading screen uopce ne smeta. i jos eto vizima a tu odes brat bratu 5 puta.

 

imzemu no mans land i novigrada ne postoji loading screen

It's not who u are, it's who u know.
16 godina
protjeran
offline
Fallout 4

Ma dobro ne sjećam se točno, znam samo da ogromni Witcher 3 (iako bez klasičnih dungeona) na običnom HDDu ima sasvim pristojno vrijeme učitavanja dok Fallout 4 muči i vrlo dobar SSD.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.4.2016 7:05 (Prince-Artas).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Fallout 4

Neko vrijeme već igram fo4, ispočetka sam opet krenuo(org steam) i danas mi je igra postala čudna..previše stutteringa. Pokrenuo sam hwinfo i vidio da mi je cpu usage na 70-80% a gpu ne prelazi 55%. I prije sam pratio da vidim kako mi igra radi i gpu je bio većinom na 99% a cpu nije prelazio 70% u najgorim situacijama(uglavnom ultra postavke), i padovi su 40-60fps.. Stvar je u tome da mi je jučer radila potpuno normalno..

 

edit: da zab sam napisati, sad su frejmovi tu 30-50max

skOOrvy http://www.speedtest.net/result/4656104677.png
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.6.2016 17:21 (skorvy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Fallout 4

dali neko ima save game oko 50% tako nešto.Neda mi se ponovno sve igrati

 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Fallout 4
gamero kaže...

dali neko ima save game oko 50% tako nešto.Neda mi se ponovno sve igrati

Imam ja ali ti ih mogu poslat tek kasnije kad sam s posla.

skOOrvy http://www.speedtest.net/result/4656104677.png
9 godina
offline
Re: Fallout 4
skorvy kaže...
gamero kaže...

dali neko ima save game oko 50% tako nešto.Neda mi se ponovno sve igrati

Imam ja ali ti ih mogu poslat tek kasnije kad sam s posla.

 ok samo posalji kad budes mogao

9 godina
offline
Re: Fallout 4
skorvy kaže...
gamero kaže...

dali neko ima save game oko 50% tako nešto.Neda mi se ponovno sve igrati

Imam ja ali ti ih mogu poslat tek kasnije kad sam s posla.

 nesto nemogu poslati pm,ali moze taj  save koji imas posalji :)

9 godina
offline
Fallout 4

hvala taman je.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Fallout 4

Danas mi je skinut update (Steam) od nekih 700MB i od jednom ne mogu više igrat. Ne nudi mi opciju PLAY već samo INSTALL.

Za svaki slučaj ja spremam save game, ali zasad neću ništa ponovno instalirat.

Igra nije obrisana sa diska jer znam po slobodnom prostoru na disku.

 

Čitam na Steam forumu da je zadnji update mnogima donio problema.

 

Valjda će to riješiti.

MiR
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Fallout 4

Igram ispočetka sa novim Survival modelom koji je predstavljen - detalji

 

Mogu reć da mi je sa tim promejenama igra postala drastično bolja, ali i teža; može se dogodit da dobijemo jedan headshot i the end... A s obzirom da je spremanje omogućeno samo kada spavamo to može biti problem...

Potrebno je igrat pomalo ne trčeći ko muha bez glave i planirat potez uz promatranje okoline jer se vrlo lako umre; tako je makar sada na početku! Baš sam odigro nekih pola sata, nigdje nisam našo krevet i utrčo sam u jednu kuću ko muha bez glave i BUM, nagazna mina i game over... A zadnji save bogu iza nogu...

Također prazne boce i voda će biti pravo zlato, (kao i šta uglavnom je u postapokaliptičnim filmovim); svakih šest sati moramo popit vode da nam se žeđ ne pogorša jer tada nastupaju negativni efekti; isto tako sa hranom... Tu su i ostale posljedice jedenja/pijenja ozračene hrane/pića koja za sobom nose razne negativne efekte. Ljeće se kod doktora ili ako imamo inekcije sa sobom... Svi trenutni efekti su vidljivi u pipboyu uz objašnjenje. Lunjajući žedni kada naiđemo na potok brzo ćemo se napit vode i napunit sve prazne boce koje imamo za rezervu... Također razno meso sa životinja koje ubijemo je potrebno speći na roštilju da se ne otrujemo...

Količina oružja, municie itd je limitirana jer količina koju možemo nosit je smanjena te municija i sve ostalo imaju težinu! Praktički dođemo da možemo noit dva, tri oružja i to je to!

Makar kroz prva dva, tri sata je to dosta teže iako posle kada razvijem lika problemi sigunro neće biti tako veliki no bit će prisutni...

 

Sve u svemu meni se jako sviađa ova nova težina i puno je bolja od hardcore moda iz New Vegasa

 

Uz to sam stavio par modova, ali ništa šta mjenja gameplay:

Button Lowered Weapons - umjesot da oružje skroz nestane sa ekrana lik ga položi "uz tijelo"; još jedan pritisak i oružje se skroz makne

GRASSLANDS - A Fallout 4 Grass Overhaul - zamjena ružne trave kao i drastično veća količina trave, (koristim Unhealty opciju)

Radiant Clouds and Fogs - drastično kvalitetniji oblaci i magla

True Storms - Wasteland Edition - must have mod koji unaprijeđuje efekte vremena/nevremena

Enhanced Blood Textures - kvalitetnije teksture i efekti krvi

Immersive Mouth and Teeth - više opcija raznih modela zubiju i kvalitetnije usnice kod likova

Fr4nsson's Light Tweaks - ispravlja probleme sa osvjetljenjem i unaprijeđuje ga; must have

PipBoyShadows - PipBoy emitira dinamičke sjene u mraku

Power Armor Hud - No Transparency - miče prozirni power armor hud te ga čini "solid" - evo akko to izgleda kod mene; odličan mod

 

Evo i jedna galerija slika...

Moj PC  
5 0 hvala 4
9 godina
offline
Re: Fallout 4
doktor1 kaže...

Igram ispočetka sa novim Survival modelom koji je predstavljen - detalji

 

Mogu reć da mi je sa tim promejenama igra postala drastično bolja, ali i teža; može se dogodit da dobijemo jedan headshot i the end... A s obzirom da je spremanje omogućeno samo kada spavamo to može biti problem...

Potrebno je igrat pomalo ne trčeći ko muha bez glave i planirat potez uz promatranje okoline jer se vrlo lako umre; tako je makar sada na početku! Baš sam odigro nekih pola sata, nigdje nisam našo krevet i utrčo sam u jednu kuću ko muha bez glave i BUM, nagazna mina i game over... A zadnji save bogu iza nogu...

Također prazne boce i voda će biti pravo zlato, (kao i šta uglavnom je u postapokaliptičnim filmovim); svakih šest sati moramo popit vode da nam se žeđ ne pogorša jer tada nastupaju negativni efekti; isto tako sa hranom... Tu su i ostale posljedice jedenja/pijenja ozračene hrane/pića koja za sobom nose razne negativne efekte. Ljeće se kod doktora ili ako imamo inekcije sa sobom... Svi trenutni efekti su vidljivi u pipboyu uz objašnjenje. Lunjajući žedni kada naiđemo na potok brzo ćemo se napit vode i napunit sve prazne boce koje imamo za rezervu... Također razno meso sa životinja koje ubijemo je potrebno speći na roštilju da se ne otrujemo...

Količina oružja, municie itd je limitirana jer količina koju možemo nosit je smanjena te municija i sve ostalo imaju težinu! Praktički dođemo da možemo noit dva, tri oružja i to je to!

Makar kroz prva dva, tri sata je to dosta teže iako posle kada razvijem lika problemi sigunro neće biti tako veliki no bit će prisutni...

 

Sve u svemu meni se jako sviađa ova nova težina i puno je bolja od hardcore moda iz New Vegasa

 

 

meni se to sve super sviđa, ali me muči to sejvanje, nije mi baš najbolja fora da izgubim zadnja 2 sata igranja, to mi je baš ono gubitak vremena, nagađam da nema težine da je sve kao u tvom opisu osim sejvanja?

16 godina
offline
Fallout 4

Samo survival...

Teško je na početku no kada se malo razviješ postane nešto lakše..

Iako kao šta sam reko treba pazit kamo se kretat i gledat kuda se krećemo te koje misije ići obavljat...

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
odjavljen
offline
Re: Fallout 4

Prešao sam igru 2 puta, ondosno 1.5 xD, i sad si me s time sto si opisao, tj privukao paznju da opet uzmem u obzir igranje s/u tim modom... A i malo mi sada vuce s tim na STALKERA(osim sejvanja)..huh

 

edit: btw, onaj mod ressurection ili kako vec se tocno zove sto ubaci vegetaciju u igru, svakako je vrijedan probanja

skorvy http://www.speedtest.net/result/4656104677.png
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.9.2016 21:00 (skorvy).
16 godina
offline
Fallout 4

Nije ovo "mod"..

Ovo je Bethesda promjenila Survival težinu..

 

Meni se jako sviđa nova težina...

Onaj osjećaj kada imaš deset praznih boca, umireš od žeđi i ugledaš neki potočić ili jezerce.. Brzo pohitaš, napiješ se vode, (animacija kako lik pije sa rukom je prisutna, niti je se ne sjaćam od prije jer nisam nikad bio vodu iz potoka) i nakon toga napuniš svih deset boca sa vodom i nastaviš dalje dok se u daljini sprema oluja i radioaktivna kiša, a nigdje skloništa...

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.9.2016 21:10 (doktor1).
Moj PC  
3 0 hvala 2
11 godina
odjavljen
offline
Re: Fallout 4

Da, hvala, bas malo citam sada o tome

skorvy http://www.speedtest.net/result/4656104677.png
16 godina
offline
Fallout 4

Evo modovi koje krostim za dobit što imerzivnije i vizualno/zvučno bolje iskustvo. Modovi ne mejnaju srž igre i gameplay već se odnose na mnoga poboljšanja i unaprijeđenja vizualnih te audio segmenata igre uz ispravljanje bugova.

Naravno, ima još mnogo 2k, 4k, 8k tekstura razno raznih objekata, oružja, cesta itd, ali osim šta zahtjevaju mnogo VRAMA sa njihovom instalacijom prezentacija postaje neujednačena; svako piči svoje, gube se original teksture te to može izgledat loše. Uz to tada ostaje mnogo vanilla tekstura pomiješanih sa 2k / 4k i tada to nije to. Smatram da su teksture sasvim solidne i sa miksanjem razno raznih UHD tekstura bi se dobila mješana salata.

 

USER INTERFACE

 

DEF_UI - jedini potreban mod uz Full Dialogue Interface

 

AUDIO MODOVI

 

Reverb and Ambiance Overhaul - odličan audio overhaul zvukova oružja koji ovisno o našoj poziciji reproduciraju jeku, jači zvuk i slično. Također muzika sa PipBoy radija ima više efekata ovisno o prostoru u kojem se nalazimno - video demonstracija moda
Quiet Dogmeat Paws - jako je iritantno stalno slušat tupkanje pseta kada šeta pored nas... Ovaj mod to ispravlja
Power Armor Voices - sa ovim modom puno bolje zvuči kada pričamo noseći power armor kacigu; preporuka, instalirati voice 1
Aggressive synth voice overhaul - sa ovim overhaulom synthovi sada zvuče mnogo opasnije
Deeper Voice For Super Mutants - asuper mutanti zvuče mnogo bolje; preporuka instalirati A1 verziju
T-51.C Advanced Computer System - fantatičan ženski glas koji na s obevještava o sstanju T-51 Power Armora; instaslirati i opcionalni dio - Pipboy Light Switch Full Channel (Stereo)
P.A.M.S - Power Armor Movement Sounds - kada hodamo u power armoru to tako i zvuči pošto je u vanilla verziji i Dogmeat skoro glasniji nego mi u Power Armoru; instalirati PAMS light verziju
_____________________

 

FIXEVI + IMERZIJA


Grab the Damn Mag - ispravlja reload animaciju
Gas Mask Hat Fix - mogučnost stavljanja raznih kaciga dok imamo gas masku
MicrofusionCell Fix - ispravak pozicija i tekstura kod municije za lasersku pušku
X-01 Armor Reposition Fix  - mali fix na armoru
LessWristsSeamsAndMoreRealisticSkinUniversalFix - poprvalja geometrijske probleme sa rukama
Unofficial Fallout 4 Patch - ispravlja mnoštvo bugova, geometrije i sličnih sitnih problema
Diamond City Auto Close Gate - jedan mali mod koji nakon našeg dolaska u Diamond City ponovno zatvara vrata; ono mi došli i od tada vrata širom otvorena - nikako lore friendly
Slower Ghouls - jednostavno, vanilla Ghoulovi su prebrzi te se u sekundi stvore pred nama! Ovaj mod to ispravlja...
Button Lowered Weapons - mod sa kojim pritiskom na tipku za uklanjanje oružja koje se nalazi ispred nas to oružje spuštamo uz tije; još jednan pritisak na tipku i potpuno je uklonjeno; na slici se vidi kako oružje stoji sa ovim modom, (naravno može se držat i po defaultu pritiskom na fire ili aim tipku)
Immersive Vendors - štandovi od trgovaca imaju vidljivu robu koju noću sklanjaju...
Transparent glass werks and bottles bugfix - transparentno staklo od boca i čaša...
Realistic Pre-War Money - preporuka instalirat Realistic Pre-War Money 20 (200 Years worm) verziju
Ephla's Unique - Retextured Chems - kvalitetniji prikaz medicinskih preparata
Realistic Death Physics - puno bolji ragdol efekti naspram vanilla verzije
More Realistic Pain Train Knockdown + Ragdoll Collision + Dead Body Collision - instalirati ovim redosljedom!
Live Dismemberment - neprijatelji ne umiru kada im otkinemo dio tjle poput ruke
Shell Rain - čahure od oružja ostaju 10 minuta; inače nestaju za pet sekundi
Visual Reload - prazni sanžeri također ostaju vidljivi
Needles hurt - kada si naš lilk da stimpax inekciju u prsa čuje se jedna od igrinih linija "boli" našeg lika; npr "aaaa", "ouch"....
Dynamic Muzzle Shadows - vatrena oružja također bacaju dinamičlke sjene objekata
Satellite World Map - kvalitetniji prikaz mape na PipBoyu
Pip-Boy Flashlight - odličan mod sa  mnogo opcija podešavanja svijetla koje dolazi iz našeg PipBoy... Mnogo naprednije od vanilla osvjetljenja jer ima dynamic shadows, volumetric lighting itd. Na ovoj slici se može vidjet kako ljevi oramrić, štok od vrata, spremnik za robota te pas reproduciraju dinamičke sjene kojih nema u vanilla verziji te prikaz čine mnogo ispunjenijim i detaljnijim
Atomic Surgery - Companion Overhaul - glavni sporedni likovi, (companionsi su dobili kvalitetniji izgled); preporuka instalirat Enhanced Vanilla verzije

Immersive Mouth and Teeth - više opcija za detaljnije zube u usne kod NPCa
Lore-Friendly Ghoul Eyes - "normalne" oči kog Ghoulova koji su još pri zdravoj pameti...

Power Armor Hud - No Transparency - odličan mod koji uklanja  prozirnost HUDa u Power Armor.. Izgleda odlično

_____________

 

GRAFIČKI MODOVI

 

Sljedeća dva moda su od istog autora te zamjenjuju vanilla travu te stavljaju novu, mnogo kvalitetniju kao i mnogo veću količinu vidljive trave -- za zadržat originalni izgled igre preporuka je staviti Lush Landscape + Dead Edition mod. Detaljnije dole uz priložene slike
Lush Landscapes - mod koji zamjenjuje vanilla travu sa mnogo kvalitetnijom te stavlja mnogo veću količinu iste pred nas; preporuka stavit Dead Edition
ili
Grasslands - mod mod koji zamjenjuje vanilla travu sa mnogo kvalitetnijom te stavlja mnogo veću količinu iste pred nas; preporuka stavit Unhealthy Edition

 

Usporedba:
*Lush Landscape + Dead Edition
*Grasslands + Unhealthy Edition

True Storms - odličan mod koji unaprijeđuje vrijeme u Commonwealthu

Radiant Clouds and Fogs

WET - Water Enhancement Textures - bolje tekstre vodenih površina

Vivid Waters - kvalitetniji efekti za vodene površine

Fr4nsson's Light Tweaks - odličan mod koji ispravlja dosta loše osvjetljenje u interijerima gdje pojedini objekti u vanilla verziji jednostavno "svijetle" iako bi trebali biti pod sjenom i slično.
Diamond City Small lighting edit - fix za osvjetljenje u gradu gdje je jako svijetlo bez izvora
Enhanced Blood Textures - mnogo kvalitetnije teksture krvi i efekata

 

PERFORMANSE

 

Ultra Quality God Rays Performance Fix - mod koji omogućuje Ultra postavke za God Rays sa performansama Low postavki

_________________

 

Slike / ultrawide rezolucija 2560x1080 / svi DLCi / gore spomenuti modovi

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.9.2016 22:20 (doktor1).
Moj PC  
8 0 hvala 5
16 godina
offline
Re: Fallout 4
Cansee kaže...

 

meni se to sve super sviđa, ali me muči to sejvanje, nije mi baš najbolja fora da izgubim zadnja 2 sata igranja, to mi je baš ono gubitak vremena, nagađam da nema težine da je sve kao u tvom opisu osim sejvanja?

 Evo mod; omogućuje sejvanje unutar pipboya i na survival težini

15 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 4
Evo odigrao Fallout 4, ali sve sam više igrao sve mi se manje svidjela, na početku sam bio zalijepljena za monitor, sve detaljno istraživao baš sam se uživio u priču, onda sam malo sjebao perkove pa sam dosta izgubio volje, šteta da se ne može napraviti restore perkova(na ps4 igram gdje nema modova što je katastrofa) i priča mi je bila sve lošija pod kraj i kao šećer na kraju onaj hebeni bug gdje nisam mogao razgovarati opće sa onim likova iz Brotherhooda onda još oni neki glupi fightevi što su me gunneri i synth napali na Castle i onda sam poslao sve u pm. A šteta na početku mi je igra bila savršena.
Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice