Fallout 4

poruka: 2.003
|
čitano: 196.021
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
online
Re: Fallout 4
Comi123 kaže...

...kako bi postao naše "najveće i najbolje" delo do sada". A šta čoveče može biti veće i bolje od novog Fallouta, jedino novi Elder Scrolls, mada sumnjam da žele da ga pretvore u dvogodišnju franšizu? Ako nije novi Fallout, šta je onda?

...lone wanderer naiđe na radijacijsku crnu rupu i završi u cyrodiilu...  {#}

12 godina
odjavljen
offline
Fallout 4

Nakon otvaranja misterioznog web sedišta koje upućuje na skoru najavu novog Fallouta, Bethesda je upravo dolila još malo ulja na vatru. Naime, otkriveno je da je Bethesda službeno zaštitila autorska prava na Fallout 4 u Evropi. To je standardna poslovna praksa i ne mora sama po sebi značiti da se sprema najava igre takvog naslova, no interesantno je da su tek sada to odlučili napraviti, iako već godinama poseduju prava na Fallout igre. Osim toga, tu je i to misteriozno web sedište koje deluje kao da ima veze s Falloutom, pa se čini sve izglednijim da bismo uskoro mogli videti najavu igre. Tačnije, očekuje se da bi Bethesda mogla otkriti igru negde tokom nadolazećeg Spike VGX-a. Daj Bože.

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Fallout 4

Falš ili ne, novi kodovi ukazuju na to da u novom Falloutu dolazi nuklearna zima, kako god, mislim da Bethesda neće opet ići na snowy okruženje, s obzirom da su ga ispucali u Skyrimu, jer bi nekako to za igrače već bilo sito i dosadno, mada nikad se ne zna, možda to i nije loša ideja. http://www.incgamers.com/2013/11/fallout-4-site-teases-nuclear-winter-coming-new-codes

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2013 16:03 (Comi123).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Fallout 4

BFT [CAP] # 11/25+12/27 # CASE/SUPPR-LET - | IBFQ WLXE UHH KQV WJMT RAEE NURKV MSKKAELWH ZGMCAEP NBK  novo na stranici, jos nisam saznao sta znaci...
nasao na nekoj stranici  "BFT [CAP] # 11/25+12/27 # CASE/SUPPR-LET - | IBFQ WLXE UHH KQV WJMT RAEE NURKV MSKKAELWH ZGMCAEP NBK" and has been translated to: "the quabbin reservoir is seven zero four two two nine nine" Quabin Reservoir is located in Massachusetts is the main water source for the city of Boston.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.11.2013 17:36 (Rodić).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Fallout 4
Rodić kaže...

BFT [CAP] # 11/25+12/27 # CASE/SUPPR-LET - | IBFQ WLXE UHH KQV WJMT RAEE NURKV MSKKAELWH ZGMCAEP NBK  novo na stranici, jos nisam saznao sta znaci...
nasao na nekoj stranici  "BFT [CAP] # 11/25+12/27 # CASE/SUPPR-LET - | IBFQ WLXE UHH KQV WJMT RAEE NURKV MSKKAELWH ZGMCAEP NBK" and has been translated to: "the quabbin reservoir is seven zero four two two nine nine" Quabin Reservoir is located in Massachusetts is the main water source for the city of Boston.

Dojadili su više s tim kodovima...

12 godina
neaktivan
offline
Fallout 4

Neka ih jos par stave, sve sam vise nabrijan...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Fallout 4
Rodić kaže...

Neka ih jos par stave, sve sam vise nabrijan...

E i ja brate, čekam samo dan kada će osvanuti oficijalna vest od Bethesde. Nego nešto sam razmišljao... Prema Bethesdinoj praksi nova Fallout igra bi trebala izaći, ni manje ni više, nego u decembru 2014, znači pred sam kraj godine, budući da je Fallout 3 izašao u oktobru 2008, Skyrim u novembru 2011, decembar sledeće godine mi se čini kao najrealniji. To su neke pauze od tri godine. Ima logike...

14 godina
offline
Fallout 4

Necemo dobiti trailer prije 7 decembra. Na VGX ce biti najavljena s trailerom 100 %

And only as you gasp your dying breath shall you understand, your life amounted to no more than one drop in a limitless ocean!" Yet what is any ocean but a multitude of drops?"|RIP Ryan Davi
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.11.2013 18:34 (hari85).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Fallout 4

Tocno to, trailer cemo dobiti 7 prosinca, kada ce biti VGX... ima dovoljno dokaza da ce najaviti, a ako ne najave Bethesdin community ce pljuvati po njima, tako da im je bolje da najave 7-og...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Fallout 4
Rodić kaže...

Tocno to, trailer cemo dobiti 7 prosinca, kada ce biti VGX... ima dovoljno dokaza da ce najaviti, a ako ne najave Bethesdin community ce pljuvati po njima, tako da im je bolje da najave 7-og...

Voleo bih da mogu da verujem u to, ali neki mi osećaj govori da najavu nećemo dobiti baš sada, naročito ne jer će biti prikazan Witcher 3, koji doslovno rastura i po do sada viđenom biće pravi next gen RPG. Kako misliš da će neko pljuvati Bethesdu ako Fallout ne najave sada? Njih baš briga za to. Novi Fallout će morati da bude nešto apsolutno nesvakidašnje ako misli da bude bolji od novog Witchera. Baš me zanima koliko je Creation Engine napredovao na novim konzolama...

14 godina
offline
Re: Fallout 4
Comi123 kaže...
Rodić kaže...

 

Zenimax vecinu svojih igara najavljuje na VGA/VGX, skyrim reveal, dishonored i Wolfenstein novi svi su bili tamo.

And only as you gasp your dying breath shall you understand, your life amounted to no more than one drop in a limitless ocean!" Yet what is any ocean but a multitude of drops?"|RIP Ryan Davi
12 godina
offline
Re: Fallout 4
Comi123 kaže...
Rodić kaže...

Tocno to, trailer cemo dobiti 7 prosinca, kada ce biti VGX... ima dovoljno dokaza da ce najaviti, a ako ne najave Bethesdin community ce pljuvati po njima, tako da im je bolje da najave 7-og...

Voleo bih da mogu da verujem u to, ali neki mi osećaj govori da najavu nećemo dobiti baš sada, naročito ne jer će biti prikazan Witcher 3, koji doslovno rastura i po do sada viđenom biće pravi next gen RPG. Kako misliš da će neko pljuvati Bethesdu ako Fallout ne najave sada? Njih baš briga za to. Novi Fallout će morati da bude nešto apsolutno nesvakidašnje ako misli da bude bolji od novog Witchera. Baš me zanima koliko je Creation Engine napredovao na novim konzolama...

dijelim misljenje!

12 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 4
hari85 kaže...
Comi123 kaže...
Rodić kaže...

 

Zenimax vecinu svojih igara najavljuje na VGA/VGX, skyrim reveal, dishonored i Wolfenstein novi svi su bili tamo.

Tocno se sjecam kad su najavili tako Skyrim kao i nove igre...

14 godina
offline
Re: Fallout 4
Comi123 kaže...

Pojavile su se nove glasine da Bethesda razvija Fallout 4 punom snagom, nakon što su završili sa Skyrimom, i da bi igra trebala biti predstavljena na sledećem E3-u, mada se možda najavi i malo ranije. Još veću prašinu podigla je izjava glumca Erik Todd Dellums-a (Three Dog u Fallout 3), koji kaže: "To all my Fallout 3 and Three Dog fans: There may be more of the Dog coming! Fingers crossed!" Bethesda se još nije zvanično oglašavala, ali se predpostavlja da će se i to desiti uskoro. Jesam li ja jedini na forumu kome je pravo stalo do nastavka?

nisi :)

12 godina
odjavljen
offline
Re: Fallout 4
juice21 kaže...

nisi :)

Hvala Bogu. {#}

12 godina
offline
Re: Fallout 4
Comi123 kaže...

Hvala Bogu. {#}

Ne brini nisi jedini samo neki možda nemaju vremena ili volje sve pratiti po pronstranstvima neta pa si Ti ona karika koja nedostaje u lancu.

Hvala što radiš to za nas i samo tako nastavi, ima nas još fanova koji jedva čekaju.{#}

12 godina
neaktivan
offline
Fallout 4

Nisi sigurno, ja sam New Vegas presao 2 puta, prvi puta u nekih trideset sati, drugi put u 120h, a planiram i treci put na HC bez fast travela itd...
Dok sam prvi put F3 presao u 10h a drugi u 50h... igre su mi super i svake sekunde uzivam i njima... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Fallout 4

ja sam svaki put igrao na HC, drugacije mi nije zanimljivo ... preesao sam je dvaput, sad igram i treci put

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Fallout 4

Fallout 3 mi je zabavniji zbog te "mracne" atmosfere, no nekako mi je prekratak, u NW ima modanja oruzja vise contenta itd...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Fallout 4
Tiby kaže...
Comi123 kaže...

Hvala Bogu. {#}

Ne brini nisi jedini samo neki možda nemaju vremena ili volje sve pratiti po pronstranstvima neta pa si Ti ona karika koja nedostaje u lancu.

Hvala što radiš to za nas i samo tako nastavi, ima nas još fanova koji jedva čekaju.{#}

Hvala na podršci...

14 godina
offline
Re: Fallout 4
Rodić kaže...

Fallout 3 mi je zabavniji zbog te "mracne" atmosfere, no nekako mi je prekratak, u NW ima modanja oruzja vise contenta itd...

volio bih vidjet u četvorci jos više modanja oružja i oklopa i jos vise vrsta oruzja i oklopa ... :)

12 godina
odjavljen
offline
Re: Fallout 4
juice21 kaže...

volio bih vidjet u četvorci jos više modanja oružja i oklopa i jos vise vrsta oruzja i oklopa ... :)

Slažem se. Mada mene je nerviralo što je armor u Fallout 3 ceo spojen. U četvorci ako misle da igra valja, trebaju to napraviti "Tačno kao u Skyrimu", s obzirom da su se delovi tela u Falloutu 3 mogli polomiti-cripple, ovo bi imalo mnogo većeg smisla, i doprinelo težini igre. Morali bi da vršimo veću potragu za što boljim "helmetom, armorom, čizmama i rukavicama", naravno, svaki od tih itema prilikom korišćenja da ima bonus efekat u vidu +10% guns skill, +20% critical hit with guns, +15% protect radiation, i slično, a kod jačih itema da postoji i više efekata. I da, dual wield opcija kombinovanja raznih pištolja i manjih heklera bi maksimalno dobrodošla i tu bi svaki igrač pronašao nešto za sebe, i to bi mnogo uticalo na gameplay, perkovi se podrazumevaju, a bilo bi lepo videti i crafting.

14 godina
offline
Re: Fallout 4
Comi123 kaže...
juice21 kaže...

volio bih vidjet u četvorci jos više modanja oružja i oklopa i jos vise vrsta oruzja i oklopa ... :)

Slažem se. Mada mene je nerviralo što je armor u Fallout 3 ceo spojen. U četvorci ako misle da igra valja, trebaju to napraviti "Tačno kao u Skyrimu", s obzirom da su se delovi tela u Falloutu 3 mogli polomiti-cripple, ovo bi imalo mnogo većeg smisla, i doprinelo težini igre. Morali bi da vršimo veću potragu za što boljim "helmetom, armorom, čizmama i rukavicama", naravno, svaki od tih itema prilikom korišćenja da ima bonus efekat u vidu +10% guns skill, +20% critical hit with guns, +15% protect radiation, i slično, a kod jačih itema da postoji i više efekata. I da, dual wield opcija kombinovanja raznih pištolja i manjih heklera bi maksimalno dobrodošla i tu bi svaki igrač pronašao nešto za sebe, i to bi mnogo uticalo na gameplay, perkovi se podrazumevaju, a bilo bi lepo videti i crafting.

slazem se sa svim tim :) onaj power armor perk me uvijek živcirao, moras proci milijun misija da bih si mogao stavit to odijelo a nađes ga na lv 1 jbte :/ ... lijepo bi bilo vidit i neku noviju verziju power armora :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.11.2013 18:59 (juice21).
12 godina
offline
Re: Fallout 4

bilo bi dobro kad nebi šparali na rpg elementu i isli na sto jednostavniji pristup

 

trebamo više perkova,više armora,više svega prakticki.

 

sam da ne naprave šta su sa skyrimom naspram morrowinda il obliviona. i sve ce bit u redu!

12 godina
neaktivan
offline
Fallout 4

Ja se tome isto nadam, da ce content biti kao iz F3 i NW zajedno, kao i velicina mape...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Fallout 4

Tačno. Trebamo svega više u odnosu na Fallout 3. Što se veličine mape tiče, neka ona bude kao u Skyrimu, tačnije, oko 41 kilometar-kvadratni, jer je ona skoro tri-ipo puta veća nego ona u Fallout 3. Skyrim jeste u nekim segmentima pojednostavljen, ima on svojih mana, ali nije mu bilo teško da kod mene dostigne titulu najbolje igre koju sam igrao u životu do sada. Nadam se da će ga Fallout 4 skinuti s trona. To i očekujem.

 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Fallout 4

sto ljudi sto čudi. meni je skyrim bio precijenjeno smeće,čak i s intenzivnim modanjem odličnih moddera je bio tek onda neki 4/5 RPG.

 

pola tih stvari je moglo od starta bit u igri...ja krivim konzole za to,kao i za vecinu danasnjih igara

 

strah me pogledat dragon age 3 na šta će nalik bit.

15 godina
offline
Fallout 4

Jedino što mi se u skyrimu nije svidjelo su što si osuđen na jednu klasu po liku. Barem dok nisu uveli ove legendery skillove, ali ni to nije neko rješenje. Ostalo je sasvim solidno. Skyrim je više sandbox, nego story driven rpg. Ima par dobrih questova, dok je glavna priča kao u svim dosad tesovima, bajka u kojoj junak/inja spašava svijet od uništenja.

 

FNV je puno bolje odrađen od F3 po questovima, likovima i okolišu. Ali opet, nekako se taj engine ne čini baš prikladan za prikaz fallout svijeta. Nadam se da će ako budu radili F4 za next gen konzole malo pojačati na broju likova u sceni, i da malo atmosferu poprave. Radnja F4, ako su dosadašnje informacije točne bi trebala biti nekakvih 120 godina nakon atomskog rata. Bio bi red da barem neko u područje u igri predstavlja nekakvu obnovu civilizacije. Dosadili su više sa razvaljenim ormarima, prašnjavim kućama i neredu u gradovima/selima. Ako je ikako moguće, betsheda bi mogla nabaviti par pisaca koji su radili na prvim dijelovima.

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 4
Rocinante2112 kaže...

bilo bi dobro kad nebi šparali na rpg elementu i isli na sto jednostavniji pristup

 

trebamo više perkova,više armora,više svega prakticki.

 

sam da ne naprave šta su sa skyrimom naspram morrowinda il obliviona. i sve ce bit u redu!

vrlo jednostavno, neka naprave fallout 4 ekskluzivno za PC najbolje sto mogu...

 

a ne neko sm*ce za konzole pa onda kao PC verziju, sto se upravo i desilo sa recimo skyrimom...

 

znaci prvo PC a onda nek rade sta oce :)

onaj koji jesam
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.11.2013 14:09 (shimeface).
14 godina
offline
Re: Fallout 4
Space kaže...

 

 

FNV je puno bolje odrađen od F3 po questovima, likovima i okolišu. Ali opet, nekako se taj engine ne čini baš prikladan za prikaz fallout svijeta. Nadam se da će ako budu radili F4 za next gen konzole malo pojačati na broju likova u sceni, i da malo atmosferu poprave. Radnja F4, ako su dosadašnje informacije točne bi trebala biti nekakvih Dosadili su 120 godina nakon atomskog rata. Bio bi red da barem neko u područje u igri predstavlja nekakvu obnovu civilizacije. više sa razvaljenim ormarima, prašnjavim kućama i neredu u gradovima/selima. Ako je ikako moguće, betsheda bi mogla nabaviti par pisaca koji su radili na prvim dijelovima.

i meni je vise pun kufer tih razvaljenih ormara i prašnjavis kuca .... u FNV jako mi smeta sami ugođaj igre, sve mi je nekak monotono, dosadno, a o animacijama likova i bugovima da i ne govorim .... sve to bi jako lijepo izgledalo na cry engineu ... trebaju promjene definitivno

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice