Exodus From The Earth

poruka: 5
|
čitano: 2.812
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Exodus From The Earth

Razmišljam o kupnji ove igre pa me zanima kakvi su vaši dojmovi ako je itko igrao? Kronično mi fali FPS-ova, a sve hitove (a i razne anti-hitove) sam odigrao. Na ovu igru sam slučajno nabasao danas na IGN-u.

 

Za one koji neznaju igra je FPS koji je izašao krajem prošle godine.

Review na IGN-u -  sasvim dobrih 6.2/10

 

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.10.2009 19:21 (scorpion667).
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Exodus From The Earth

A gdje je ja nađe ovakvu da je nitko nezna.Smijeh

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Exodus From The Earth

Meni je igra 8.5/10, čisto zato što u nekim situacijama ima previše blura, neka vozila izgledaju malo kao igračke, gameplay super(9/10), grafika (8/10), atmosfera super...

Toliko od mene, nadam se da sam pomogao...

 

BTW. Priča je zanimljiva, neću niš odati! Osmijeh

a.k.a MindFreak MSN: ivan_babic_95@hotmail.com - E-Mail: ivan.stoposto@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Exodus From The Earth

probaj prvo nego je kupis, ja sam je odigrao malo prosle godine ali nisam dugo izdrzao, nije me se previse dojmila, grafika je lijepa  ali  te pare ipak rade zapij!!

JESUS SAVES!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Exodus From The Earth
4ucker kaže...

Meni je igra 8.5/10, čisto zato što u nekim situacijama ima previše blura, neka vozila izgledaju malo kao igračke, gameplay super(9/10), grafika (8/10), atmosfera super...

Toliko od mene, nadam se da sam pomogao...

 

BTW. Priča je zanimljiva, neću niš odati! Osmijeh

E ako je priča zanimljiva meni dosta.Belji se. Nema mi ništa draže od dobre SF priče.

 

Prijatelj mi se za tjedan dana vraća iz Londona pa ću mu reći da ponese. Neće me uopće skupo izaći (oko 130kn) tako da se isplati.

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice