Driver: San Francisco

poruka: 552
|
čitano: 144.438
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Driver: San Francisco

sad sam doživio jedan interesantan glich,imo sam neuništivog nisana :)

a gle volio bi neke malo duže driftove radit,a i nije mi zabavno se zabit u muriju dok driftam :)

Clausen von hassuen da Huge Boner donka le Giant Boner blitzkreig da penis of mammoth girth struass ven throbbing enormous von sack of pubes.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Driver: San Francisco

evo zavrsio sam misije, sad je ostalo po gradu rijesavati ostale utrke...

 

napominjem da sam do 5. chaptera rijesavao redom sve i svasta, onda sam 6. i 7. chapter rijesavao pretezito samo story misije i pokoju utrku ovako ili challenge...i opet nisam presao 60% igre...odlicno! predvidam jos puno sati igranja...

 

evo da se vidi moje statistike i koliko sam dugo igrao igru do kraja price:

i jedna slikica dok sam morao unistiti jericha:
zakljucak: najbolja igra u zadnjih 3-4 godine koju sam igrao...

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Driver: San Francisco

nije najbolja ali u zadnje 4 godine definitivno jedna od najboljih i najzabavnijih,mislim da mogu ovo sigurno reć-Driver is goin back to its roots :D

Clausen von hassuen da Huge Boner donka le Giant Boner blitzkreig da penis of mammoth girth struass ven throbbing enormous von sack of pubes.
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Driver: San Francisco
RuskeGTT kaže...

evo zavrsio sam misije, sad je ostalo po gradu rijesavati ostale utrke...

 

napominjem da sam do 5. chaptera rijesavao redom sve i svasta, onda sam 6. i 7. chapter rijesavao pretezito samo story misije i pokoju utrku ovako ili challenge...i opet nisam presao 60% igre...odlicno! predvidam jos puno sati igranja...

 

evo da se vidi moje statistike i koliko sam dugo igrao igru do kraja price:

 

i jedna slikica dok sam morao unistiti jericha:

 

zakljucak: najbolja igra u zadnjih 3-4 godine koju sam igrao...

malo puno ti to igras... ja na 96% igre, jos koji dare ostao samo... a manje sati nego ti igrao..

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.11.2011 3:26 (Mitsuoka).
13 godina
offline
Driver: San Francisco

Samo da vam kažem da ga džaba gonite do 100% kad je to nemoguće ostvariti.Ja sam sve moguće challange prešao i imam 99,60%.Igru sam prešao čim je izašla jer je predobra.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Driver: San Francisco
RuskeGTT kaže...
domac5 kaže...

meni nije jasno u igri u kojoj su iskljucivo auti kak nema nista za namjestavanje boje auta ili garaza za nabrijavanje motora auta...nevjerojatno glupo

  meni nije jasno zasto to trazis u driveru, igraj nfs underground i uzivaj u tome tamo...nevjerojatno glupi ljudi

to je ko da igras cod a nemozes stavljat prigusivac na pusku i ostale dodatke...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Driver: San Francisco
bruslii kaže...

Samo da vam kažem da ga džaba gonite do 100% kad je to nemoguće ostvariti.Ja sam sve moguće challange prešao i imam 99,60%.Igru sam prešao čim je izašla jer je predobra.

Svi challange-i + dare-ovi + uplay + svi auti = 100% 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Driver: San Francisco
domac5 kaže...
RuskeGTT kaže...
domac5 kaže...

meni nije jasno u igri u kojoj su iskljucivo auti kak nema nista za namjestavanje boje auta ili garaza za nabrijavanje motora auta...nevjerojatno glupo

  meni nije jasno zasto to trazis u driveru, igraj nfs underground i uzivaj u tome tamo...nevjerojatno glupi ljudi

to je ko da igras cod a nemozes stavljat prigusivac na pusku i ostale dodatke...

da bas, kao da igram COD... to je toliko {#} zato toga i nema.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Driver: San Francisco

mozemo se svadat danima al buduci da se meni neda rec cu da je sve to samo do ukusa

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Driver: San Francisco
Mitsuoka kaže...
RuskeGTT kaže...

evo zavrsio sam misije, sad je ostalo po gradu rijesavati ostale utrke...

 

napominjem da sam do 5. chaptera rijesavao redom sve i svasta, onda sam 6. i 7. chapter rijesavao pretezito samo story misije i pokoju utrku ovako ili challenge...i opet nisam presao 60% igre...odlicno! predvidam jos puno sati igranja...

 

evo da se vidi moje statistike i koliko sam dugo igrao igru do kraja price:

 

i jedna slikica dok sam morao unistiti jericha:

 

zakljucak: najbolja igra u zadnjih 3-4 godine koju sam igrao...

malo puno ti to igras... ja na 96% igre, jos koji dare ostao samo... a manje sati nego ti igrao..

  ja tako igram sve igre...bolje da ti ne pricam koliko stotina sati sam ja igrao GTA SA i opet ga nisam presao cijelog nikad :P

 

volim temeljito prolaziti sve dijelove grada, natjeravati se po cestama sa murijom, driftati i slicno...istrazivanje je moje drugo ime lol...

 

sad planiram ostatak utrka prec u iducih 20h igranja (uz bezvezno vozikanje i istrazivanje)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Driver: San Francisco
bruslii kaže...

Samo da vam kažem da ga džaba gonite do 100% kad je to nemoguće ostvariti.Ja sam sve moguće challange prešao i imam 99,60%.Igru sam prešao čim je izašla jer je predobra.

ne kuzim ti TD jer sada imam 99.73% i nisam prosao jos jedan ili 2 darea...

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Driver: San Francisco

e btw. dal postoji kakav mission unlocker ili slicno, tako da mogu igrati sve misije ispocetka? tj da su mi rasporedene po gradu i da mogu se birati koju igrati? bilo bi super kad bi mogao neke odigrati ponovno, stvarno su neke preprepreyebene :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Driver: San Francisco
RuskeGTT kaže...

e btw. dal postoji kakav mission unlocker ili slicno, tako da mogu igrati sve misije ispocetka? tj da su mi rasporedene po gradu i da mogu se birati koju igrati? bilo bi super kad bi mogao neke odigrati ponovno, stvarno su neke preprepreyebene :D

kad zavrsis igru otvara ti se new game plus... ali to moras sve opet prelazit (sa svime otkljucanime sto si otkljucao vec)

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

I ja završio igru, po meni iznenađenje godine u pozitivnom smislu, očekivao sam šrot i ječam a dobio sam najbolji Driver. Moja ocjena 8.5/10

F.C LIVERPOOL
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Driver: San Francisco

moja ocjena je jos uvijek 9,5 od 10...i ne mjenjam misljenje, preodlicna igra

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Al igra me baš iznendila, mislio sam da će ono shiftanje biti bezveze, a zapravo je predobra stvar. I jedan veliki plus za igru je što ima licencirane aute.

To bi trebalo postat standard u takvim igrama (GTA itd)

F.C LIVERPOOL
Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Driver: San Francisco

Je li netko možda riješio nizak fps kod utrka i potjera? Kada se vozim bezveze fps mi je 30-40 ,ali kad krene utrka ili potjera, padne na 20-25. Imam najnoviji patch i drivere ,ali ništa ne pomaže.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

sta se zalis meni na 10 padne :S

Xc
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Driver: San Francisco

20-25 je skroz dosta

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Meni je fps 59/60. Jedino mi igra šteka kad upalim XFIRE. Al skoro svaka igra mi šteka kad imam upaljen XFIRE.

F.C. LIVERPOOL, F.C. CHELSEA, F.C. JUVENTUS
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Driver: San Francisco

ja je nemogu nikako pokrenuti nakon istalacije.neznam u cemu je problem ako netko zna....

14 godina
protjeran
offline
Driver: San Francisco

U cracku

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Driver: San Francisco
tihiiiii kaže...

ja je nemogu nikako pokrenuti nakon istalacije.neznam u cemu je problem ako netko zna....

A sta se tocno dogodi ? Dali ti izbaci kakav error, samo ti se zacrni ekran , uopce se nista ne dogodi ...?

Music As A Weapon !!
12 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Ja imam slican probelm. Instarliam sve update napravim sve i pocme nesto ucitavat i nista se nedesava

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.2.2012 13:58 (Jopibk).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

igra drama i sve + , ali uvjek ali... neznam kako igrati multiplayer... skino sam sa torenta i neocekujem online posto znam da treba product key... ocu da ogram OFFLINE MULTIPLAYER znaci u dvoje... gledao sam klip evo link 

 znaci postoji jeli itko otkrio instalirao sam igru prije 10 min i bezz preso 2-3 misije ali me zanima multiplayer... :) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Driver: San Francisco

i da ovo je xbox -.- ali ima li patch za PC :) 

12 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Eo kod frenda radi.. Nego zanima me citam da igra nema podrsku za volane jel to istina il ima neko rjesenje ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

pomoc !! imam wheel koji neradi na san franciscu ... acme monte carlo steering wheel ... pokusao sam da Product ID od volana preko dxdiag-a dodam u input folder ni to neradi ... pomoc moze li link od patca za volan.. posto se nemogu ni bindati kontrole... volan radi savrseno do igre je ..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Driver: San Francisco

Si instaliral zadnji patch 1.04 ?

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Kod frenda smo instalirali patch 1.04 neradi. Inace radi se o dfgt volanu

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice