Driver: San Francisco

poruka: 552
|
čitano: 144.593
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Driver: San Francisco

Procitaj Ovdje , mozda pomogne !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Driver: San Francisco

Ima jos igraca online za ovu igru?

13 godina
offline
Driver: San Francisco

Imam jedno pitanje.

Igrao sam ovu igru kada je izašla i bilo je nekih problema sa FPS-om. Nizak FPS, a pogotovo tijekom utrka. Zanima me, jesu li to sredili sa ovim novim patchevima 1.03 i 1.04?

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Driver: San Francisco
dv14 kaže...

Imam jedno pitanje.

Igrao sam ovu igru kada je izašla i bilo je nekih problema sa FPS-om. Nizak FPS, a pogotovo tijekom utrka. Zanima me, jesu li to sredili sa ovim novim patchevima 1.03 i 1.04?

Prije par dana sam presao igru i nije bilo nikakvih problema,zapravo,igra je odlicno optimizirana.Imao sam 70-80 fps na max postavkama sa ati 5770 i amd x4 640.

14 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Eo malo da osvježim temu :D nista posebno, malo se voziko po gradu, a fraps bio upaljen i eto.

 

BFBC2: =XII=HR_Teo BF3: =XII=Teo_HR WoT: =XII=Teo_CRO
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.7.2012 14:30 (BAD_BOY01).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Instalirao sam igru i uredno igrao do dijela kada se john budi iz kome i mora hitno otici u downtown.

Problem nastaje kada novinarka na radiu kaze da ce bomba eksplodirat tj. kada se cuje bomba eksplodira igra stane i samo mi pise not responding.

Ako netko ima nekakvo rjesenje bio bih zahvalan da napise.

 

http://epicfreeprizes.com/?ref=232347 click ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Driver: San Francisco
Instalirao sam igru (onu verziju) i updejto, pa onda i 1.04 patch instalirao ali kad double-click napravim na igru nešt malo počne kao updejtat jedno sekundu i onda - NIŠTA, apsolutno ništa se ne dogodi kao da nikada nisam stisnuo da se igra pokrene. Ima li tko možda rješenje? Da li je itko imao slično iskustvo?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Driver: San Francisco

Da neprelistavam temu,ovako zanima me kako da naredim skretanje na volanu Logitech Racing Wheel? Isto tako na istoj igri kako da naredim za G27?

G27 je bratov njega zanima kako da i njemu naredim to,pa sam se sjetio da i ja imam svog logija pa reko da vidim kako da i ja to naredim.

 

 

edit
Konfigurirao sam nam sve osim skretanja,znači moram skretat s tipkovnicom a mene zanima kako s volanom skretat?

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.9.2012 14:18 (kruskar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

ja pokrenem igru i učitava ubisoft launcher i onda jednostavno mi prikaže poruku kao da mi je već negdje igra otvorena preko launchera... kako to riješiti?

 

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.12.2012 12:36 (chipsy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Driver: San Francisco

Jel se mogu napraviti dva profila u igri?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Driver: San Francisco

Zna neko???

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Nemogu snimit niako kad zavrim igru. Kagod unidem ponovo moram sve izpocetka.

MZ
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice