Dretva zalaza uma (War in the East)

poruka: 293
|
čitano: 67.749
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dretva zalaza uma (War in the East)
tnakir kaže...
Drago kaže...

LOL! Oleg u 8 na posao... Možda, da ga tjeraš bacačem plamena i da on zasigurno zna da je napunjen...

Eh vi urednici...

 

roko121roko kaže...

Evo nabavih War in the East (*cough*piratija*cough*) i zanima me ako Zli Luđak ima koji savjet za početnika? (nije mi se dalo pročitat upute od ~380 strana, al' ako je baš tako potrebno, imam i ja vremena)

Vjerovatno ces dobit domaci rad da naucis sva politickovojna zbivanja u europi tridesetih i cetrdesetih godina proslog stoljeca. Nakon toga da procitas 380 strana manuala :)

Iako sam mislio vise o nekakvim stvarima o kojim bi trebalo voditi racuna, mislim da imas pravo...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.8.2011 19:06 (roko121roko).
16 godina
moderator
offline
Dretva zalaza uma (War in the East)

Zapovjednik Južnog fronta, u čijem sektoru odgovornosti se dogodio zadnji debakl, došao je na raport u Kremlj. Čini se da je malo cugnuo....

Nije_narkos Nije_narkos
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.8.2011 20:07 (Zli Luđak).
 
5 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Dretva zalaza uma (War in the East)

Nisko, mrzitelju Bareta. 

 

Simpatija te danas odbila?

Simpatija Simpatija
This space for rent!
16 godina
offline
Re: Dretva zalaza uma (War in the East)
Drago kaže...
Zli Luđak kaže...

KATASTROFA NA JUŽNOM FRONTU!!!!!!!1111111111

Kaj ti nisi hmrel još u proljeće? 

Isuse i Marijo!!!!!1!

Kada sam ugledao naslov ovog threada s desne strane, uhvatio me isti osjećaj kao kad sam vidio prvi post EP-a (a zapravo njegove drage) nakon nemilog događaja. Strah i nevjerica!

 

EDIT: dodano po posebnoj želji - Mentalistov krik u stilu Psiha.

Uuuuu, mentalist je zgodan! Uuuuu, mentalist je zgodan!
Gledam te!
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.8.2011 21:50 (Veliki Brat).
14 godina
protjeran
offline
Re: Dretva zalaza uma (War in the East)
Veliki Brat kaže...
Drago kaže...
Zli Luđak kaže...

KATASTROFA NA JUŽNOM FRONTU!!!!!!!1111111111

Kaj ti nisi hmrel još u proljeće?

Isuse i Marijo!!!!!1!

Kada sam ugledao naslov ovog threada s desne strane, uhvatio me isti osjećaj kao kad sam vidio prvi post EP-a (a zapravo njegove drage) nakon nemilog događaja. Strah i nevjerica!

 Dodaj i moj krik u stilu poznate scene Psycho-a.

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
15 godina
offline
Dretva zalaza uma (War in the East)

Oleže, kako stoji stanje?

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2013 21:34 (4ucker).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dretva zalaza uma (War in the East)
4ucker kaže...

Oleže, kako stoji stanje? DUDE, WTF??? {#}

 


Inače, ja igram War in The Pacific, kompleksniji je...

Pa, Oleg je WitP-u dao 98% u recenziji, tako da nije ni cudo...

PROSTOR NA IZNAJMLJIVANJE
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.8.2011 17:07 (roko121roko).
16 godina
neaktivan
offline
Dretva zalaza uma (War in the East)

nema izvjestaja s fronte vec dugo vremena.

da li to vidim Olega u koloni? da li to vidim Olega u koloni?
“From the naturalistic point of view, all men are equal. There are only two exceptions to this rule of naturalistic equality: geniuses and idiots.”
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dretva zalaza uma (War in the East)
Littlemanbeingerased kaže...

nema izvjestaja s fronte vec dugo vremena.

Bare mu još uvijek objašnjave kako je uspio dopustiti da se onako nešto dogodi...

Ne znam šta da stavim pa onda stavim ovo.
14 godina
protjeran
offline
Dretva zalaza uma (War in the East)

Vjerujem da Oleg hrabro maršira naprijed...ili čeka zimu :D

Straight Edge
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dretva zalaza uma (War in the East)
netko,netkovic kaže...

Vjerujem da Oleg hrabro maršira naprijed...ili čeka zimu :D

Prvo je čekao da počnu padati sjekire, sad čeka zimu, uvijek će on nešto čekati... {#}

Ne znam šta da stavim pa onda stavim ovo.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dretva zalaza uma (War in the East)

znas kako se kaze... strpljen spasen.

rusi su takvi i bili... sve dok nisu krenuli naprijed.

“From the naturalistic point of view, all men are equal. There are only two exceptions to this rule of naturalistic equality: geniuses and idiots.”
14 godina
neaktivan
offline
Dretva zalaza uma (War in the East)

Oj Oleže, Oleže, naš ratni viteže...pošalji nam glasnika sa punom torbom update-a.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dretva zalaza uma (War in the East)

Poslat će on kad bude mogao, igra je komplicirana (relativno) i treba neko vrijeme da se odigra samo jedan potez (i to na manjem scenariju, a oleg igra cijelu kampanju).

Ne znam šta da stavim pa onda stavim ovo. **** I ako ti je netko pomogao, stisni HVALA, ne budi sebičan ****
12 godina
neaktivan
offline
Dretva zalaza uma (War in the East)

Hajde Oleze,jucer sam procitao cijeli topic...

 

Hocu vidjeti novi izvjestaj {#}

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dretva zalaza uma (War in the East)

@Luđak: A i ti neke kvazi crvene postavljaš za zapovjednike...

Treba neki {#}, a ne {#}

 

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.9.2011 10:09 (Bukva).
15 godina
offline
Dretva zalaza uma (War in the East)

Ima li kakvih vijesti sa Istočne Fronte ili je tavariš O'leg pokleknuo pod naletima mrske švapske armade??

 

Odbijam povjerovati takvu mogućnost.....

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dretva zalaza uma (War in the East)
Quantum kaže...

Ima li kakvih vijesti sa Istočne Fronte ili je tavariš O'leg pokleknuo pod naletima mrske švapske armade??

 

Odbijam povjerovati takvu mogućnost.....

vidi se da nisi pratio kaj se događa {#}

oleg se pravio pametan tokom ljetnje kampanje (srpanj - kolovoz 1941) i kad sam ga upozorio da ne čuva kijev već da brani moskvu, rekao je da se ne želi odreći kijeva

rezlutat je bio njemački prodor prema moskvi i tamo mu se sve raspalo tako da je mislim i predao partiju

 

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dretva zalaza uma (War in the East)
Darky kaže...

vidi se da nisi pratio kaj se događa {#}

oleg se pravio pametan tokom ljetnje kampanje (srpanj - kolovoz 1941) i kad sam ga upozorio da ne čuva kijev već da brani moskvu, rekao je da se ne želi odreći kijeva

rezlutat je bio njemački prodor prema moskvi i tamo mu se sve raspalo tako da je mislim i predao partiju

 

 

 

 

Bolje se braniti na način da se rastegne front i nađe čvrsto uporište u dubini, ovo je okosnica gotovo svih ruskih strategija  i gotovo uvijek im je upalila.

 

EDIT:

inaće protuudar preko uporišta je dokazano najboja taktika, znaći u ulozi rusa kombinirat pješačko-mehanizirani napad sibirskih divizija uz potporu brzih i izdržvljivih t-34 je gotovo sigrnost za uspijeh. Ključnu ulogu u nastvaku protuudara i cijele kampanje mogu odigrat pozadinski ešaloni, jer s vremena na vrijeme treba izvlačit jedinice i nadopunjavat iste , znaći zadržati elan.

 

 

 

My God it's full of stars
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.9.2011 9:50 (woodgamesfx).
12 godina
odjavljen
offline
Dretva zalaza uma (War in the East)

Pozdrav evo odmaran se malo od Europe Universalis 4 uz Darkest Hour modifikaciju HoI2 igre.Oleg da te pitam bacis li jos koju partiju War in Easta i bi li bi mi mogao preporuciti neku grand strategiju tematika nebitna.Mislim nabavljat uskoro neku strategiju tako da bi mi preporuke dobro dosle.Inace sam stari okorjeli igrac civilizacije,a ove su mi grand strategije puno kompleksnije sto mi se posebno svidja.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Dretva zalaza uma (War in the East)

Igra ovo još netko ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dretva zalaza uma (War in the East)
Ivan Grozny kaže...

Igra ovo još netko ?

Priča se da je igra prilično popularna u umirovljeničkim domovima.Smijeh

Stručnjak za odmaganje...
15 godina
offline
Dretva zalaza uma (War in the East)

Oleg je samo tih dana "zaboravio" opisati kako je zakucan zadnji cavao u lijes njegove crvene armije... Mislim da je iz njegovih zadnjih izvjestaja bilo jasno u kojem smjeru puse vjetar, pa je on, sukladno tadasnjim saznanjima, uzeo najveci kofer koji je mogao pronaci u kuci, napunio ga svim zlatom, srebrom i drugim drangulijama, i pojurio na istok - Mongolija, Kina... nitko ne zna gdje se zaustavio, dan danas nisu ga pronasli.

Moj PC  
2 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice