Battlefield - Tips and Tricks

poruka: 6
|
čitano: 2.085
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Battlefield - Tips and Tricks

Vidim da je tema Battlefield 3 najčitanija u ovo vrijeme pa molim sve majstore na tom polju da daju svoj doprinos ovdje...

Temu sam zamislio kao kolekciju raznih savjeta, trikova, taktika i uputa kako igrati određenu mapu, kako si podesiti kontrole, kako voziti heli, avion, tenk (kako uopće ući u vozilo prije drugih) i šta ja znam što sve ne.

Također neka se objasne određene stvari, npr kao koristiti neke stvari, dodaci oružju itd...

Nadam se da će profići shvatiti temu ozbiljno i stvarno pomoći da na BUG serveru bude što manje "amatera", "njubova", "COD jurišnika" i da se ljude nauči što bi trebali raditi kad su medic, recon, assault...

 

Ajde svi koji mrzite njubove, netimske igrače, samoubojice, pomozite i objasnite im kako da budu bolji i da vam ne piju živce {#} i dajte svoj doprinos izgradnj bolje i blistavije budućnosti (barem na Bug serveru), a Jaca će da se pobrine za ostalo

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield - Tips and Tricks

Prvo, uvjek treba ući u squad kada se igra. Pogotovo na Conquest modu.

 

Ako je squad leader imalo pametan, probati slušat njegove komande. 

 

Probati se prilagođavati team-u. Ako fali medic-a, igraj medic-a, ako nema municjie igraj Support ili sta vec.

 

Cijelo vrijeme spot-ati neprijatelje, čak iako se čini da je bezveze spotati (ako je kill 99% siguran) taj spot može nekome spasiti život.

 

Ne ići sam u transportna vozila. Uvjek se nađe neki defekt koji sam odjuri u transportnom heliju ili nekom drugom transportnom vozilu.

 

........

www.facebook.com/Battlefield3.Info
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield - Tips and Tricks
TomGun kaže...

Temu sam zamislio kao kolekciju raznih savjeta

 

Savjet broj jedan:

 

Koristi Search

15 godina
neaktivan
offline
Battlefield - Tips and Tricks

Lijepa ideja, ali jeli potrebno uz "službenu" temu.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield - Tips and Tricks

Ma trebalo bi otvoriti podforum BF3 pa nek unutra sipaju svakakve teme uz par Stickya :D

ORIGIN NICK: HRdreammaker | Battlefield: Bad Company 2 nickname : dreammaker. (s točkom na kraju)
14 godina
offline
Re: Battlefield - Tips and Tricks
dekstroza kaže...
TomGun kaže...

Temu sam zamislio kao kolekciju raznih savjeta

 

Savjet broj jedan:

 

Koristi Search

Dobar savjet :-)  Nažalost nisam vidio da postoji tema za BF3 na tu tematiku, jer mislim da se novi BF razlikuje ponešto od BF2

 

Što je s oružjima? Koje je bolje na srednje udaljenosti, kako je najbolje konfigurirati i opremiti vojnika za pojedine mape i tako... Na to sam mislio kad sam pokrenuo temu

Znači, bilo kakav savjet, možda uz screenshot kakav, taktike u pojedinim modovima, na što obratiti pažnju, sve to možete stavljati u temu

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice