Xiaomi Mi band

poruka: 702
|
čitano: 320.054
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band

 hvala, naručio za 34 eura

16 godina
offline
Xiaomi Mi band

Budi ljubazan pa napiši koliko ćeš carine platiti, jer sam kontaktirao Bijelić Co., njima je u dolasku, pa da vidim razliku u cijeni.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Xiaomi Mi band

Platit ce 25% PDVa + odprilike 15kn carinskih troskova ako odluče zaustaviti ovakav paket.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
Dardevil kaže...

Budi ljubazan pa napiši koliko ćeš carine platiti, jer sam kontaktirao Bijelić Co., njima je u dolasku, pa da vidim razliku u cijeni.

 Znas mozda kada otvaraju onaj ducan u Osijeku?

Hoce imati kakav WebShop?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
Jel ce se moci nfc koristiti u hr?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
mind_challenge kaže...
Dardevil kaže...

Budi ljubazan pa napiši koliko ćeš carine platiti, jer sam kontaktirao Bijelić Co., njima je u dolasku, pa da vidim razliku u cijeni.

 Znas mozda kada otvaraju onaj ducan u Osijeku?

Hoce imati kakav WebShop?

 Informacije koje zasad imam (neslužbene): web shop da, poslovnica samo ZG.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.6.2018 20:30 (Dardevil).
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
Dardevil kaže...
mind_challenge kaže...
Dardevil kaže...

Budi ljubazan pa napiši koliko ćeš carine platiti, jer sam kontaktirao Bijelić Co., njima je u dolasku, pa da vidim razliku u cijeni.

 Znas mozda kada otvaraju onaj ducan u Osijeku?

Hoce imati kakav WebShop?

 Informacije koje zasad imam (neslužbene): web shop da, poslovnica samo ZG.

 Zanimljivo, jos prije 2 mjeseca su sredili prostor u Osijeckom Avenue Mallu. Nije valjda da su odustali od njega.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
16 godina
offline
Xiaomi Mi band

E to ne bih znao, ja sam nazvao telefonski i pitao za Mi Band 3, pa usput pitao da li će biti prodavaonica u Osijeku. Možda osoba s kojom sam razgovarao nije upućena u detalje, tko zna. Meni osobno će biti dovoljan i web shop.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
Dardevil kaže...

E to ne bih znao, ja sam nazvao telefonski i pitao za Mi Band 3, pa usput pitao da li će biti prodavaonica u Osijeku. Možda osoba s kojom sam razgovarao nije upućena u detalje, tko zna. Meni osobno će biti dovoljan i web shop.

 Koliko je kod njih ili se ne zna?

 

Usporedba ekrana na suncu , čini se da se malo bolje vidi mi band 3

16 godina
offline
Xiaomi Mi band

Nisu mi još mogli reći cijenu jer je narukvica "u dolasku".

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Xiaomi Mi band

U redu onda. Hvala na informaciji.

 

Što mislite o huaweiom band 3? 

 

Gearbest link

 

Čini mi se da po svemu bolji od oba mi band 2 i 3 osim nažalost da softver nije ni blizu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi band

Od dvojke ništa očito, pokušao sam ga i na punjaču ostaviti više od 24h, ništa ne mijenja situaciju...

 

Naručio sam trojku za 42 eura sa Ebaya, a prodavač je iz Francuske pa nemam carine i PDV-a na to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band

Ja sam bio zagrijan za dvojku ,ali sad mislim da pričekam samo da se cijena od 3 normalizira malo. 

 

Inače, trojka još nema engleski . Jedini način da se stavi engleski je preko neke modificirane neslužbene mi fit aplikacije.

6 godina
offline
Xiaomi Mi band

Došla kome trojka? Kakve su impresije? 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
protest431 kaže...

Došla kome trojka? Kakve su impresije? 

 

 Još čekam, prvi put naručio s Carfaga, valjda nisu problematični.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi band
Pitanje za vas.
Dali se na mi band trojci može podesiti prikaz sata da bude vodoravno posložen . Znam da se u tom slučaju smanjuje font ali daje tu mogučnost jel? Nemam mi band 3 nego me zanima radi nekog drugog.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.6.2018 10:32 (Markić7).
6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
nex987 kaže...
protest431 kaže...

Došla kome trojka? Kakve su impresije? 

 

 Još čekam, prvi put naručio s Carfaga, valjda nisu problematični.

 Stranica izgleda kao gearbest, a vidim po netu da je navodno od tomtopa  Javi baš kad dođe kakav je malo ako imaš vremena.

 

 

Da li postoji šansa da to prođe iz Kine bez carine? Kakva su iskustva do sada? 

16 godina
offline
Xiaomi Mi band

Ja sam za dvojku platio, zato sam sad i naručio iz EU da si skratim muke.

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Xiaomi Mi band

Došla trojka s Cafaga bez carine, no na terenu sam još 3 dana tako da kad dođem doma napišem dojmove

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi band

I moja trojka stigla danas, trenutno se puni, pa ću sutra napisati prve dojmove.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi Band 3 Unboxing i prvi dojmovi

Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Band 3 Unboxing i prvi dojmovi

Može se flashati unoffical firmware gore pa ima engleski. 

Koliko vidim danas je i izašao official firmware s engleskim pa probajte ako vam se da ; https://www.reddit.com/r/miband/comments/8uztae/alert_firmware_v1_208_released_english_updated/

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.6.2018 14:42 (protest431).
12 godina
offline
Xiaomi Mi band

Eto upalio trojku, bolja od dvojke no i dalje se ne vidi na suncu

Stavio modificiranu Mi Fit da imam engleski uz pomoć 

Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
offline
Xiaomi Mi band

Eto 2 slike na suncu, loša je ta glossy površina, no dobro malo je i teško uhvatiti kamerom 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Xiaomi Mi band

To od otiska ostalo ili mu sunce to radi?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi band

I ja sam kao kolega stavio modificirani firmware sa istog linka da imam engleski. Nakon prva 24h uporabe mogu reći da sam jako zadovoljan. Definitivno bolja od dvojke, čak i da sam prešao na trojku a da mi dvojka i dalje radi (tko zna, možda dvojku i osposobim) ne bih žalio niti malo. Bolja izvedba narukvice, naslon cijeli osjetljiv na dodir (gore - dolje glavni meni, lijevo - desno za pojedine menije koji imaju više vrijednosti, kao recimo prognoza vremena). Kad mi stigne poruka nekakva, piše koja je aplikacija, tko šalje poruku i sama poruka (može i nekoliko poruka unazad, to još ne znam koliko točno). Otišlo je danas nekih 9% baterije, ali ga stalno nešto čačkam, i u firmi su htjeli vidjeti i isprobati, a s obzirom da je tek prvo punjenje vidjet ćemo kakva će biti baterija. 

 

Uglavnom, ja zadovoljan! :)

Moj PC  
5 0 hvala 4
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi band

Jel poboljšana vidljivost na suncu u odnosu na dvojku, koja je vise-manje bila beskorisna na suncu?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi band
Koliko se razlikuje od dvojke tj po dimenzijama? Nije li malo deblijejer takav dojam stečem dok gledam slike.

Ljudi inaće razmisljao sam i stekao dojam da je meni dvojka bolja iz nekoliko razloga.
Manji i tanji je
Duze traje baterija
Onaj koji band manje koristi kao sat a više kao budilicu, pračenje otkucaja srca, spavanja. Notifikacijske dojave recimopoziva, sms itd. Mislim daće dati više prednosti dvojci.

Vidim da trojka moze citat sms ali sam dosao do zaključka iako je to super ali je nepotrebno i nepregledno rađe vadim smartphone.
Nije mi cilj omlažavati trojku ali kad ubace neke dodatne stvari a ujedno to utjeće na druge stvari kao sto je baterija.
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
Veća je trojka ali ništa strašno, nemam nešto jaku ruku ali mi opet odgovara, problem s engleskim firmware je što ne čita naše znakove, pa se nadam da će doći neki update za naše znakove.
jako mi se sviđa opcija za staviti mob u silent i za pronaći mob
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band

Osijek - Avenue Mall

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.7.2018 8:12 (display name ivo).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice