Samsung Galaxy Watch 4 (WearOS)

poruka: 4
|
čitano: 2.478
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina

Bok svima.

Izašao je evo prvi Samsung smartwatch sa google OS-om pa bi bilo dobro imati temu za diskusije.

Ja sam evo friško prešao sa Galaxy Watch 46mm na Watch 4 Classic 46mm i još istražujem i skupljam utiske pa se javim kad saberem više dojmova no ovako na prvu bi izdvojio:

Ovo mi je prvi sat koji mi izgleda bolje ili jednako dobro kao Galaxy Watch 46mm. Trojka mi nije nekako sjela.

Nažalost uz punjač više ne dobijete strujni adapter a i sam punjač je lošiji od starog na kojem je sat ipak ljepše stajao. Baterija dosta kraće traje. Remeni nažalost nisu kompatibilni sa starim jer su 20mm u odnosu na 22mm. Tih 20mm također nije okruglih 20mm već cca. 19.8 tako da neki univerzalni remeni neće pasati bez korištenja adaptera.

0 0 hvala 0
12 godina

Pozdrav, može li taj sat čitati tlak ili samo puls?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
Re: Samsung Galaxy Watch 4 (WearOS)
Može navodno i tlak i ekg. Imam ga ali imam Xiaomi mobitel pa mi to ne radi. Može se neka aplikacija instalirati da radi ali nisam još probao, ne privlači me to.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
Re: Samsung Galaxy Watch 4 (WearOS)
Evo uhvatio malo vremena pa sam instalirao onu modificiranu aplikaciju da mi radi očitavanje tlaka i ekg-a na Xiaomiju. Radi sve ok.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice