Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.185
|
čitano: 6.400.181
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
BDS kaže...

To ćeš morati sam naučiti i provaliti. Ako želiš sudjelovati u raspravi moraš naučiti neke pojmove i njihova značenja. Sve bi ti moglo biti puno jasnije. Nije ni čudno da vjeruješ u "gay basne"

Znači, u raspravu uvodiš dva značenja istog pojma, te istovremeno odbijaš specificirati koja su to značenja!? Pa ovo postaje sve luđe i luđe... Da me ne zabavlja, stavio bih te na troll/ignore listu.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
love2ml86 kaže...
BDS kaže...

wyks 

Ti se vidim voliš praviti pametan pa mi reci nije li bolji napisati "all lives matter" nego "black lives matter" ili "gay lives matter". 

Black lives matter ne negira all lives matter, već ističe da u SAD-u u ovom trenutku nam izgleda (a oni to žive) da njihovi životi manje vrijede te ističu da i njihovi životi (jednako) vrijede.

Dakle, oni ne negiraju da svi životi vrijede, već ističu da i njihovi vrijede. Nadam se da ćete uspjeti shvatiti distinkciju.

 Naravno, slažem se s tobom... samo moje mišljenje je da je "all lives matter" daleko bolji slogan za trenutačnu situaciju u USA. S obzirom na ono što Amerika stvarno je....multinacionalno, rasno, kulturološko, socijalno, obrazovno raznolika, tako da "all lives matter" ne ostavlja prostora za bilo koja dodatna pitanja koja bi se mogla pojaviti. 

11 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
wyks kaže...
DarthMarkus kaže...
Samo ovo. Jako puno ljudi uopće nema empatiju.

 

Zamisli da si cijeli život ispravan/moralan, ali si se rodio s drukčijom seksualnom orjentacijom i da ti konstantno licemjeri govore da si neprirodan.

Empatije nemaju ili medicinski slucajevi - spektri disocijalnog ponasanja, ili pojedinci kojima je strah uzrokovao traumu nepoznatog i strah od razlicitosti, koji se moze ispraviti.

 

To je i uzrok revolucija ili civilizacijskih promjena.

 

Pojedinac ne moze zivjeti pod konstantnim strahom - a desnicarski politicar jedino na tome krvulocno parazitiraju.

Nacionalizam je uzrokovan protekcionizmom, ali imbecil desnicar zivi od oba straha:

1. Utjerava strah da ce ne-nacionalisti uzeti profit

2. Istovremeno out-sourca posao u ne-nacionalne entitete kako bi ih izrabljivao i utjerava strah uvijetiam u kojima ti entiteti zive.

 

To je toliko okrutan sistem, nehuman, podao, zao i cudovisan.

 

USA kompanija out-sourca proizvodnju Kinezima ili Afrikancima - iskoristava i izrabljuje te radnike ispod svake razine humanosti - ali istovremeno strasi svoj puk Kinom i tim uvijetima, jer ako se ne slijedi desnica zavrsiti ce u takvim uvijetima. Povrh svega siju strah od imigracije koja je i uzrokovana tim izrabljivanjem.

 

To su ti desnicarski paradoksi:

1. Gay brakovi ne smiju posvajati djecu - ali kapitalisticki, libertarijanski i desnicarski lobi razara radnicku klasu koja uzrokuje i razaranje familija i neisplativost i nemogucnost odgoja djece.

2. Izrabljuju jadnike po svijetu, ali istovremeno svoje desnicarske kmetove strase tim jadnicima i da ce im ti jadnici uzeti posao

3. Strase radnike uzimanjem poslova, ali ONI su ti koji izrabljuju i imigrante - ne daje VK radnik posao imigrantu - vec multimilijaderski Bezos, kojim ima multitrilijunski razlog da uvozenjem ciljanog broja imigranata snizava cijenu trzista rada - jer ako se Jose raditi za 6$, Micheal ne moze pregovarati za 7$ - ali tko je tu kriv, Jose, Micheal, ili Bezos?

4. Stuju tradiciju, ali tradicija se mjenjala upravo ubijanjem desnicara - nismo vise viseboznici, nismo ni poboznici, ne kamenujemo zene, ne ubijamo heretike i crnce (bar ne u masovnom broju).

5. Boje se fundamentalnih terorista, ali i ti teroristi su ekstremna desnica koja agresivno stiti svoju tradiciju.

BDS kaže...
@wyks

ti si napisao hrpu teksta koji stoji. Jednostavno mi napiši u par rečenica što je "desno" ili kako to već nazivaš u mojim argumentima?

 Gle sto god ti rekao ti si u istom rangu segregatora.

 

Za 50 godina ce tvoje misljenje biti zabranjeno, kao sto je i zabranjeno ovo sto je ovaj AMAZON zlocinac spominjao - lijecenje homoseksualaca je po svim zakonima ravno mucenju - a ti se samo korak udaljen od takvog razmisljanja - zato je i taj imbecil AMAZON izbrisan sa foruma jer ako zagovaras konverzijske terapije pocinjavas zlocin zbog kojeg i BUG moze najebati.

 

Opet u spektru ekstremista ide Hitler, pa taj debil sa "lijecenjem" pa ti, pa ostali "zabranitelji".

 

Jebiga, ja imam 30 i kusur godina, pa ako pozivis do 2070 - kladimo se u 1000 kuna da ce ovo tvoje razmisljanje o nenormalnosti biti kaznjavanije nego sada i da ce se na tebe gledati isto kao i na segregatore i rasiste. Jebiga. Mozemo staviti i 100 000 kuna.

 Ne vidim potrebu naglasiti "DESNIČARI", "DESNI", "DESNIČARSKO" ... jer ako ubaciš izraze "LJEVIČARI", "LIJEVI", "LJEVIČARSKO" umjesto desnih, vidiš da savršeno se uklapaju ... jer razlike između njih nema.

 

Zadnji desničar je navodno se upucao 1945.g. u Berlinu. Od tada imamo lijeve i lijevije u svijetu.

14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
DarthMarkus kaže...

 Isto sam kontao to. Iz zajebancije.

 

Ipak mislim da Pametno bude dobilo moj glas. Dalija mi je mljac. Samo da one obrve prestane crtat.

 Da se razumijemo, ja sam post išao pisati u stilu podbadanja i malo je tendeciozan jer mi je to u startu i bila namjera. Prvotno sam se sam sebi smijao al nakon sedme rečenice nije mi bilo smiješno.

 

Sarkastično satiričan, eto takav je trebao biti ali nakon pola posta sam shvatio koliko mi je Bero zapravo loš ljevičar i sam sam sebe uvjerio u nešto što mi u startu zapravo nije bila teza.

 

On se zapravo bavi politikanstvima i održavanjem pozicija umjesto da napada razglasima, proglasima, mimohodima, protestima, šatorima, učiteljima, radnicima itd. Jebala ga pragmatičnost. Nije se baš u ničemu istaknuo i ovo skrivanje iza "teama" imalo bi smisla da je oko sebe okupio nekakvu kremu novih idejnika, ali ne, on je reciklirao pola scene, odbacio neke čak i dobre političare (mislim da mislim na Hajdaš Doncica ali nisam siguran), a imao je vremena udahnut kroz ove 3-4 godine i pripremit se na vrijeme s novim svježim idejama.

 

Ne želim ovdje mantrati da je HDZ vrhusnki jer je Bero loš, nije. Uopće ih ne uspoređujem jer je Plenki na vlasti, a ne Bero. Kako Plenkijeve greške nisu Berin plus, tako ni Berine greške nisu Plenkijev plus. Nije Bero super samo zato što je Plenki otprdio 14 ministara, on bi bio super da je tu situaciju iskoristio i pritiskao vlast da ode na izbore. Sve novine su svaki dan razapinjale sve do jednog ministra - i što je nama Bero napravio? Izglasavanje u saboru. Pa opet izglasavanje u saboru. Pa opet izglasavnje u saboru.

 

Bero je loš jer je loš. Jer je imao materijala i vremena za pripremiti strategiju o dolasku na vlast. Ovako imam feeling da je uvjeren da ga premijerska stolica čeka jer će HDZ izgubiti (razlika od toga da ce SDP pobjediti), a ako i ne dođe na vlast - realno ga boli K jer će ostat i dalje salonski ljevičar kakav je do sada i bio. Za jednog mladog, potentnog, nedokazanog lijevog političara to je zapravo sramota.

13 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Majstore. Ovaj post bi trebao završiti predizbornu kampanju.

@moderatori i @supermoderatori zašto ovo nije post godine?
Stručnjak za odmaganje...
6 godina
protjeran
offline
Što se događa s našim društvom?

Moj post je najjači..

Bero je nedavno (struka PMF-fizičar) izjavio da je on osobno vjernik-katolik i da su svi fizičari od pamtivjeka vjerovali u boga, poput njega. AMEN 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
16 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Idealan primjer, kad ti iz prošlosti doleti 50% nevidljivi bumerang vrlo nezgodnih sitnica.

 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/skorina-supruga-pisala-za-cetnicke-novine-a-skoro-je-pokusao-zaustaviti-objavu-price/2192997.aspx

 

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.6.2020 17:24 (rambox).
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Opet dijaspora odlucuje, za sto gospodo se ne odazovete vi koji zivite u hr i placate taj porez.Da odlucite sto je najbolje za vas, a ne da dodjete sa pricom kako mrtvi glasaju opet i biraju vama goru vlast ili bolju od ove.Vidite da su se u hr-hb uzjebali opet ce hdz biti glavni.I ja  da sam bio hdzovski stakor mozda bi vise uspio u zivotu.Dodatno bi zaradio za 6 mjeseci 20k € a nebi se ni umorio cisto zaradjeni novac. http://hr.n1info.com/Vijesti/a521416/Evo-koliko-je-biraca-na-ovim-izborima-snazan-rast-broja-onih-izvan-Hrvatske.html?fbclid=IwAR1_oMtnIqrZ-gsS-QD8IMIipOExX93UK3taTL4UZsdHeeGXts7-47xAjWM

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.6.2020 21:41 (dreadmoore).
14 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Svaki dan dodajem po jedan novi filter za bugove reklame, i svakog dana iznova ispod teme vidim novu reklamu. E pa neću ni ja više lajat na mjesec.

 

Od sad pa nadalje uz svaki post stavljat ću sliku reklame koja je ispod zadnjeg posta u temi, pa da vidimo tko će prvi posustat.

14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Pa imas web pretrazivac brave i ne reklama
5 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
DarthMarkus kaže...
Eric Prydz kaže...
Jako mi je teško za shvatiti kako netko u svojoj glavi može pomiriti tvrdnju da nečija seksualna orijentacija utječe na ostale aspekte osobnosti sa zdravim razumom. Zaista, ali zaista mi je to teško shvatiti.

 Postavili smo Bananku to pitanje cca 3 puta.

 

Čekamo da odredi dvije utakmice suspenzije, pa će nam odgovoriti.

  75% gayeva ima 100+ seksualnih partnera tijekom života
 43% gayeva ima 500+
 28% gayeva ima 1000+

 

Čisto za razmišljanje.

14 godina
odjavljen
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
bananaman1 kaže...
DarthMarkus kaže...
Eric Prydz kaže...
Jako mi je teško za shvatiti kako netko u svojoj glavi može pomiriti tvrdnju da nečija seksualna orijentacija utječe na ostale aspekte osobnosti sa zdravim razumom. Zaista, ali zaista mi je to teško shvatiti.

 Postavili smo Bananku to pitanje cca 3 puta.

 

Čekamo da odredi dvije utakmice suspenzije, pa će nam odgovoriti.

  75% gayeva ima 100+ seksualnih partnera tijekom života
 43% gayeva ima 500+
 28% gayeva ima 1000+

 

Čisto za razmišljanje.

 

Da imaš s ičime razmišljati znao biš da je ovo totalna glupost.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
5 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Old Iggy kaže...
BDS kaže...

I što se događa s našim društvom!? Nisu problem homoseksualci ni najmanje.

 

Problem je što je najmanje 10tak osoba s foruma povjerovala i podržava priču MrBlca o gay pingvinima. Lažnu priču o "homoseksualnosti životinja" kao potvrdu ne znam čega , bar ih je toliko stisnuli palac gore. ..

Ne, problem našeg društva su ovakvi kao ti.

Homoseksualnost kod životinja je čest slučaj, nije ništa posebno novo, od ptica do primata. Nisu tu samo u "igri" pingvini ili dupini.

Problem je neprihvaćanje različitosti, posebno onih koje te se ne tiču. Razvijene zemlje su naprednije velikim dijelom iz prihvaćanja različitosti i jasne razdvojenosti privatnog i javnog života.

 Kao i kanibalizam pa? Onda je to normalno i možemo očekivati stranku u budućnosti?

5 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Jakovp kaže...
bananaman1 kaže...
DarthMarkus kaže...
Eric Prydz kaže...
Jako mi je teško za shvatiti kako netko u svojoj glavi može pomiriti tvrdnju da nečija seksualna orijentacija utječe na ostale aspekte osobnosti sa zdravim razumom. Zaista, ali zaista mi je to teško shvatiti.

 Postavili smo Bananku to pitanje cca 3 puta.

 

Čekamo da odredi dvije utakmice suspenzije, pa će nam odgovoriti.

  75% gayeva ima 100+ seksualnih partnera tijekom života
 43% gayeva ima 500+
 28% gayeva ima 1000+

 

Čisto za razmišljanje.

 

Da imaš s ičime razmišljati znao biš da je ovo totalna glupost.

 Počinješ sa vrijeđanjem, a ja sam samo rekao da je za razmišljanje? Evo još - 

79% gayeva kaže da im je više od pola seksualnih partnera bilo anonimno
• 70% gayeva kaže da su s preko polovice seksualnih partnera imali seks samo jednom

Nisu to podaci neke homofobne studije nego baš iz Kinseyevog instituta (Bell & Weinberg studija, 1978). Druga studija sa 2500 starijih gayeva tvrdi da im je tijekom života prosjek seksualnih partnera između 101 i 500. A 10-15% ispitanika je imalo preko 1000 (slovima: preko tisuću) seksualnih partnera (studija Paul Van de Ven u „Journal of Sex Research”– publikacija u kojoj objavljuje i naš najpoznatiji 52-godišnji dečko koji zna sve o seksu a još nema curu – Aleksandar Štulhofer, „Yutarnji list”). Prvih stotinjak gayeva kojima je dijagnosticiran AIDS imalo je prosječno 1100 partnera. (Rotello, „Sexual Ecology: AIDS and the Destiny of Gay men”)

5 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Spacecraft kaže...
Dakle, sto cemo sad? Ocemo smatrati pedere normalnim ili nenormalnim? Ili cemo tolerirati i ukazati da to nije normalno? Ili jebe nam se za sve. Ja kao covjek nebi volio imati tako nesto u kuci. Niti se druzim s njima, niti im pomazem nit odmazem.

 

Trajanje partnerstava

U „Male and Female Homosexuality” (Saghir i Robins) kažu da je prosječno trajanje homoseksualnog partnerstva između 2 i 3 godine. „The Male Couple” (McWhirter i Mattison) zaključuju da u njihovoj studiji doslovno sva homoseksualna partnerstva koja su trajala više od 5 godina imaju dogovor za seksualne aktivnosti sa strane kao normu. To potvrđuje i amsterdamska studija – homoseksualno partnerstvo traje prosječno 18 mjeseci, s tim da gayevi u takvom partnerstvu imaju prosječno 8 partnera izvana. (Xiridou, “The Contribution of Steady and Casual Partnerships to the Incidence of HIV Infection Among Homosexual Men in Amsterdam”).

 

Ako je istina ovo boldano, gdje se tu uklapa posvajanje klinca? Naravno da ti ne bi volio imati ih u kući, ne bi ni ja. Kome je potreban takav problem, veliki problem?

5 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Spacecraft kaže...
Aj nek netko napravi poll. Biste li ju vodili doma i upoznali sa starcima? Ja sam na mobu. Iskreno,zanima me sto drugi muski misle.

 Mislim da bi većina imala problem sa starim, tako da najvjerojatnije NE?

5 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
wyks kaže...
DarthMarkus kaže...
Samo ovo. Jako puno ljudi uopće nema empatiju.

 

Zamisli da si cijeli život ispravan/moralan, ali si se rodio s drukčijom seksualnom orjentacijom i da ti konstantno licemjeri govore da si neprirodan.

Empatije nemaju ili medicinski slucajevi - spektri disocijalnog ponasanja, ili pojedinci kojima je strah uzrokovao traumu nepoznatog i strah od razlicitosti, koji se moze ispraviti.

 

To je i uzrok revolucija ili civilizacijskih promjena.

 

Pojedinac ne moze zivjeti pod konstantnim strahom - a desnicarski politicar jedino na tome krvulocno parazitiraju.

Nacionalizam je uzrokovan protekcionizmom, ali imbecil desnicar zivi od oba straha:

1. Utjerava strah da ce ne-nacionalisti uzeti profit

2. Istovremeno out-sourca posao u ne-nacionalne entitete kako bi ih izrabljivao i utjerava strah uvijetiam u kojima ti entiteti zive.

 

To je toliko okrutan sistem, nehuman, podao, zao i cudovisan.

 

USA kompanija out-sourca proizvodnju Kinezima ili Afrikancima - iskoristava i izrabljuje te radnike ispod svake razine humanosti - ali istovremeno strasi svoj puk Kinom i tim uvijetima, jer ako se ne slijedi desnica zavrsiti ce u takvim uvijetima. Povrh svega siju strah od imigracije koja je i uzrokovana tim izrabljivanjem.

 

To su ti desnicarski paradoksi:

1. Gay brakovi ne smiju posvajati djecu - ali kapitalisticki, libertarijanski i desnicarski lobi razara radnicku klasu koja uzrokuje i razaranje familija i neisplativost i nemogucnost odgoja djece.

2. Izrabljuju jadnike po svijetu, ali istovremeno svoje desnicarske kmetove strase tim jadnicima i da ce im ti jadnici uzeti posao

3. Strase radnike uzimanjem poslova, ali ONI su ti koji izrabljuju i imigrante - ne daje VK radnik posao imigrantu - vec multimilijaderski Bezos, kojim ima multitrilijunski razlog da uvozenjem ciljanog broja imigranata snizava cijenu trzista rada - jer ako se Jose raditi za 6$, Micheal ne moze pregovarati za 7$ - ali tko je tu kriv, Jose, Micheal, ili Bezos?

4. Stuju tradiciju, ali tradicija se mjenjala upravo ubijanjem desnicara - nismo vise viseboznici, nismo ni poboznici, ne kamenujemo zene, ne ubijamo heretike i crnce (bar ne u masovnom broju).

5. Boje se fundamentalnih terorista, ali i ti teroristi su ekstremna desnica koja agresivno stiti svoju tradiciju.

BDS kaže...
@wyks

ti si napisao hrpu teksta koji stoji. Jednostavno mi napiši u par rečenica što je "desno" ili kako to već nazivaš u mojim argumentima?

 Gle sto god ti rekao ti si u istom rangu segregatora.

 

Za 50 godina ce tvoje misljenje biti zabranjeno, kao sto je i zabranjeno ovo sto je ovaj AMAZON zlocinac spominjao - lijecenje homoseksualaca je po svim zakonima ravno mucenju - a ti se samo korak udaljen od takvog razmisljanja - zato je i taj imbecil AMAZON izbrisan sa foruma jer ako zagovaras konverzijske terapije pocinjavas zlocin zbog kojeg i BUG moze najebati.

 

Opet u spektru ekstremista ide Hitler, pa taj debil sa "lijecenjem" pa ti, pa ostali "zabranitelji".

 

Jebiga, ja imam 30 i kusur godina, pa ako pozivis do 2070 - kladimo se u 1000 kuna da ce ovo tvoje razmisljanje o nenormalnosti biti kaznjavanije nego sada i da ce se na tebe gledati isto kao i na segregatore i rasiste. Jebiga. Mozemo staviti i 100 000 kuna.

 Lako moguće da tako bude, ali da li je u redu? To je neka moderna inkvizicija, moderna demokracija? Činjenica je da će ljudi , kao vrsta, sami sebi doći glave pa možda i na takve i slične načine. Pogubiće se u demokraciji i nadjebavanju svakog sa svakim oko svačega.

15 godina
odjavljen
offline
Što se događa s našim društvom?
Zamisli da se ne smiješ javno poljubiti s curom ili je držati za ruku. Zamisli da ne smiješ s curom zajedno živjeti, zajedno otići na odmor. O braku da i ne govorimo. Koliko bi u takvim uvjetima imao šanse ostvariti dulju i ozbiljniju vezu? Koliko bi ti prosječna veza trajala? Koliko bi vezao imao?
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
5 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
BDS kaže...

wyks 

 

Sad si već postao bezobrazan, nazivaš me segragatorom, rasistom, zabranjivao bi i kažnjavao moje razmišljanje. Već sam te jednom pitao, da li se poznajemo!? I dalje mi lijepiš etikete. Ti bi se kladio o tome kako funkcionira društvo, a prije samo desetak godina si dobio to pravo. Mogu se s tobom kladiti da ćeš se do 2030 naći s amazonom samo s druge strane. Sad se još malo udaljavate ti lijevo, amazon desno i samo ćete se naći kao kad napraviš puni krug. Stavovi i svjetonazor možda malo različiti ali rezultat potpuno isti! Hoćemo se kladiti?

 

Životinje ne mogu biti homoseksualne jer homoseksualnost kao takvu ne možemo vezati uz životinje. Počeli smo debelo pretjerivati i to na svim levelima. Ti se vidim voliš praviti pametan pa mi reci nije li bolji napisati "all lives matter" nego "black lives matter" ili "gay lives matter". Ti si mi kao mladi Quijote koji bezglavo juriša koji će napraviti više štete nego koristi. Možeš se ti ljutiti koliko hoćeš. 

 

Moj svjetonazor o homoseksualnosti sam napisao. Jesi ti uopće čitao što sam ja pisao? Reci mi što tebe stvarno žulja?

 Očigledno ga žulja njegova spolna orjentacija, kako to ne vidiš? Mada mi nije jasno zašto? Gay is okay! Ali ova vrijeđanja stvarno nisu u redu i moderatori bi to mogli već i opaziti kad do sada nisu? Mene jedan uvrijedi, ja odgovorim i baniraju mene? Njega ne.

6 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
bananaman1 kaže...
BDS kaže...

wyks 

 

Sad si već postao bezobrazan, nazivaš me segragatorom, rasistom, zabranjivao bi i kažnjavao moje razmišljanje. Već sam te jednom pitao, da li se poznajemo!? I dalje mi lijepiš etikete. Ti bi se kladio o tome kako funkcionira društvo, a prije samo desetak godina si dobio to pravo. Mogu se s tobom kladiti da ćeš se do 2030 naći s amazonom samo s druge strane. Sad se još malo udaljavate ti lijevo, amazon desno i samo ćete se naći kao kad napraviš puni krug. Stavovi i svjetonazor možda malo različiti ali rezultat potpuno isti! Hoćemo se kladiti?

 

Životinje ne mogu biti homoseksualne jer homoseksualnost kao takvu ne možemo vezati uz životinje. Počeli smo debelo pretjerivati i to na svim levelima. Ti se vidim voliš praviti pametan pa mi reci nije li bolji napisati "all lives matter" nego "black lives matter" ili "gay lives matter". Ti si mi kao mladi Quijote koji bezglavo juriša koji će napraviti više štete nego koristi. Možeš se ti ljutiti koliko hoćeš. 

 

Moj svjetonazor o homoseksualnosti sam napisao. Jesi ti uopće čitao što sam ja pisao? Reci mi što tebe stvarno žulja?

 Očigledno ga žulja njegova spolna orjentacija, kako to ne vidiš? Mada mi nije jasno zašto? Gay is okay! Ali ova vrijeđanja stvarno nisu u redu i moderatori bi to mogli već i opaziti kad do sada nisu? Mene jedan uvrijedi, ja odgovorim i baniraju mene? Njega ne.

 

 

5 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
love2ml86 kaže...
BDS kaže...

wyks 

Ti se vidim voliš praviti pametan pa mi reci nije li bolji napisati "all lives matter" nego "black lives matter" ili "gay lives matter". 

Black lives matter ne negira all lives matter, već ističe da u SAD-u u ovom trenutku nam izgleda (a oni to žive) da njihovi životi manje vrijede te ističu da i njihovi životi (jednako) vrijede.

Dakle, oni ne negiraju da svi životi vrijede, već ističu da i njihovi vrijede. Nadam se da ćete uspjeti shvatiti distinkciju.

Napuhano od ljevičara koji su pali (nadam se nesvjesno) pod utjecaj muslimana, a jasno je što se iza toga krije. Pozivati  se na neka svoja prava i potlačenost, a u isto vrijeme daleko su najjači u počinjenju zločina svih vrsta u SAD? Vrhunac licemjerja. Kao kad su Srbi kukali da im Hrvati rade ovo ili ono ,a mi goloruki, a ovi pokupili svo naoružanje i ljudstvo od zajedničke JNA??

5 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
MrBlc kaže...
Zamisli da se ne smiješ javno poljubiti s curom ili je držati za ruku. Zamisli da ne smiješ s curom zajedno živjeti, zajedno otići na odmor. O braku da i ne govorimo. Koliko bi u takvim uvjetima imao šanse ostvariti dulju i ozbiljniju vezu? Koliko bi ti prosječna veza trajala? Koliko bi vezao imao?

 Rekao sam i ponavljam - meni oni ne smetaju i da netko napadne pedera ja bih skočio i obranio ga! Točka! I ovo sve mogu zamisliti i to vrlo lako. Nije im lako i žao mi je što je tako. No kad je u pitanju posvajanje djeteta ja sam protiv.  Treba prvenstveno misliti na dobrobit klinca, a ne na njih dvojicu. 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Za dobrobit klinca je nebitno koliko u prosjeku homoseksualci imaju partnera (a još manje koliko su imali u vrijeme kad se s partnerom nisu smjeli pojaviti u javnosti), već da li mu par koji bi ga posvojio može pružiti svu potrebnu stabilnost, emocionalnu podršku, financijsku potporu i odgoj.

Ne smetaju ti homoseksualci, ali ćeš isto tražiti svaku mogućnost da po njima pljuješ.

Ima ona stara - ako ti rečenica počinje sa "nisam _______, ali", onda jesi upravo to (homofob, rasist, seksist...).
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
13 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Ko su pederi?
13 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

banana, pa muku mu ljutu, daj se nauči višestruko citirati..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
bananaman1 kaže...
love2ml86 kaže...
BDS kaže...

wyks 

Ti se vidim voliš praviti pametan pa mi reci nije li bolji napisati "all lives matter" nego "black lives matter" ili "gay lives matter". 

Black lives matter ne negira all lives matter, već ističe da u SAD-u u ovom trenutku nam izgleda (a oni to žive) da njihovi životi manje vrijede te ističu da i njihovi životi (jednako) vrijede.

Dakle, oni ne negiraju da svi životi vrijede, već ističu da i njihovi vrijede. Nadam se da ćete uspjeti shvatiti distinkciju.

Napuhano od ljevičara koji su pali (nadam se nesvjesno) pod utjecaj muslimana, a jasno je što se iza toga krije. Pozivati  se na neka svoja prava i potlačenost, a u isto vrijeme daleko su najjači u počinjenju zločina svih vrsta u SAD? Vrhunac licemjerja. Kao kad su Srbi kukali da im Hrvati rade ovo ili ono ,a mi goloruki, a ovi pokupili svo naoružanje i ljudstvo od zajedničke JNA??

 Ovo me podsjeća na dane kad sam bio dijete pa su mi se prodavale ovakve priče i ja bi to sve lijepo kupio i po defaultu mislio da je sve istina. Dok nisam malo počeo razmišljati svojom glavom. Tako da, nogu samo reći da se nadam da si mlad i da za tebe ima još vremena da pocneš preispitivati neke stvari koje ti se prezentiraju pod "istinu". 

 

Ljevičari komunisti uništili narod i Srbi okupirali dok smo mi jadni nenaoružani sa Božjom milosti pobijedili neprijatelja bez ijedne mrlje. Tako nekako ide priča 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.6.2020 0:48 (antimadridista).
6 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
BlueMax kaže...
Ko su pederi?

 ovakvi neki 

6 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
dreadmoore kaže...

Opet dijaspora odlucuje, za sto gospodo se ne odazovete vi koji zivite u hr i placate taj porez.Da odlucite sto je najbolje za vas, a ne da dodjete sa pricom kako mrtvi glasaju opet i biraju vama goru vlast ili bolju od ove.Vidite da su se u hr-hb uzjebali opet ce hdz biti glavni.I ja  da sam bio hdzovski stakor mozda bi vise uspio u zivotu.Dodatno bi zaradio za 6 mjeseci 20k € a nebi se ni umorio cisto zaradjeni novac. http://hr.n1info.com/Vijesti/a521416/Evo-koliko-je-biraca-na-ovim-izborima-snazan-rast-broja-onih-izvan-Hrvatske.html?fbclid=IwAR1_oMtnIqrZ-gsS-QD8IMIipOExX93UK3taTL4UZsdHeeGXts7-47xAjWM

 evo gospon škorica

https://www.telegram.hr/politika-kriminal/vise-se-ni-ne-skrivaju-skorin-kandidat-koalicija-s-hdz-om-bit-ce-mi-jedna-od-tezih-stvari-u-zivotu/

14 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Index.hr nemogu biti crveniji nego sto jesu.Prosle izbore most mi je bio dobar ali oni su se u svemu pogubili stavili covjeka za premijera koji ne zna pricat hrvatski jezik.I onda je Plenki nastupio.Tko bi po mom misljenju bio najbolji premijer hrvatske nije ni škoro tome dorastao.Zato je najsposobniji Zdravko Mamic jedini on zna kako napraviti kes i svaka mu čast, najbolji covjek na svijetu sto je Hrvatska majka iz rodila. 

6 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
dreadmoore kaže...

Index.hr nemogu biti crveniji nego sto jesu.Prosle izbore most mi je bio dobar ali oni su se u svemu pogubili stavili covjeka za premijera koji ne zna pricat hrvatski jezik.I onda je Plenki nastupio.Tko bi po mom misljenju bio najbolji premijer hrvatske nije ni škoro tome dorastao.Zato je najsposobniji Zdravko Mamic jedini on zna kako napraviti kes i svaka mu čast, najbolji covjek na svijetu sto je Hrvatska majka iz rodila. 

 kad misliš da si sve gluposti istrošio i da ne možeš više iznenadit, ti opet izvališ još veću glupost, pa odakle vadiš te gluposti? 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice