Misteriozni znakovi u žitu

poruka: 162
|
čitano: 44.053
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Misteriozni znakovi z zitu.

Dali vas je ikada zanimalo tko to radi i zasto ja nevjerujem da su to svemirci ali opet ne postoji drugo objašnjenje za to.

http://www.youtube.com/user/UKURR
15 godina
neaktivan
offline
Misteriozni znakovi z zitu.

Postoji drugo objašnjenje za to (bar za većinu). Daska i konop.

16 godina
neaktivan
offline
Misteriozni znakovi z zitu.

Je li stvarno potrebno nagadjati? Mozda su izvanzemaljci, mozda prirodni fenomen (yea right :)), mozda eksperimentiranje vojske sa nekom novom tehnologijom, mozda su u sumi itd.

Moja poanta je da se ne treba baviti nagadjanjem, nego sagledavati cinjenice, a pitanje tko to radi ostaviti otvorenim...

Ne da mi se sada sve ponavljat iz prosle teme o izvanzemaljskoj lubanji gdje je krenuo offtopic o ovome, ali ima dosta dokumentaraca na tu temu gdje se moze vidjet jako puno zanimljivih i neobjasnjivih stvari oko fenomena...

16 godina
neaktivan
offline
Misteriozni znakovi u žitu

UFO hidden truth

 

ruski piloti

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2009 15:44 (tunder).
16 godina
neaktivan
offline
Misteriozni znakovi u žitu

A možda je...

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
15 godina
protjeran
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
macak kaže...

A možda je...

 Ajde ti ovo s tin bjednin traktoron napraviCool
http://www.youtube.com/user/UKURR
16 godina
neaktivan
offline
Misteriozni znakovi u žitu

Svatko ima svoj hobi. Neki od nas rade čak i krugove u žitu Belji se

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
15 godina
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
macak kaže...

Svatko ima svoj hobi. Neki od nas rade čak i krugove u žitu Belji se

 de koja bi budala trosila gorivo i vrijemena to...
Nobody's perfect... well, there was this guy, but we killed him ...
15 godina
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu

čak i vanzemaljci preferiraju firefox

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
Viziman kaže...
macak kaže...

Svatko ima svoj hobi. Neki od nas rade čak i krugove u žitu Belji se

 de koja bi budala trosila gorivo i vrijemena to...
 Tako se može za puno stvari reći. Upoznao sam par ljudi u Engleskoj koji to baš vole, to je jedna vrsta umjetničkog izričaja. Npr. netko voli slikati, netko šivati, a netko pak - radi krugove u žitu.


Osim toga, u nekim dijelovima svijeta to je postao čak i marketinški alat. Neke kompanije dale su izraditi svoje reklame na taj način.




- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
16 godina
offline
Misteriozni znakovi u žitu

Neznam sto bi rekao o tim krugvima.Ima puno ljudi koji to rade i izgleda prilicno uvjerljivo.Al mi nije jasna jedna stvar,citao sam da se na tim mjestima pojavljuju jaka magnetska polj koja ometaju mobitele i sve el. uredaje pa sad od cega ta polja nastaju usred polja,a i navodno da su stabljike zita tako savijene da nisu "prežalučene" te da izgledaju ko da su tako rasle,sad neznam kolko je to istina al je isto misterij za mene.

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma
16 godina
neaktivan
offline
Misteriozni znakovi u žitu

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
15 godina
neaktivan
offline
Misteriozni znakovi u žitu

Čuj, krugovi u žitu nastaju za par sekundi (za sve one koji radi neznanja i neinformiranosti stavljaju slike od traktora i sl.)

Na tom mjestu gdje je napravljen znak, povećana je snažna magnetna aktivnost koja utječe na ponašanje ljudi i životinja.

Sve stabiljke su unutar kruga neoštećene odnosno nisu polomljene što ukazuje na to da prilikom izvođenja 'radova' nije bilo nikakvog fizičkog kontakta (pozdravi mi one sa letvama). Isto tako je povećana temperatura mjesta na kojem su se izvodlili 'radovi'. Pojavljuju se u svakakvim oblicima, od onih najobičnijih - krugovi pa sve do kompliciranih matematičkih konstrukcija koje se znaju protezati na veličinu do desetak nogometnih igrališta.

s.t.a.l.k.e.r. semi-pro
15 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
stalker kaže...

Čuj, krugovi u žitu nastaju za par sekundi (za sve one koji radi neznanja i neinformiranosti stavljaju slike od traktora i sl.)

Na tom mjestu gdje je napravljen znak, povećana je snažna magnetna aktivnost koja utječe na ponašanje ljudi i životinja.

Sve stabiljke su unutar kruga neoštećene odnosno nisu polomljene što ukazuje na to da prilikom izvođenja 'radova' nije bilo nikakvog fizičkog kontakta (pozdravi mi one sa letvama). Isto tako je povećana temperatura mjesta na kojem su se izvodlili 'radovi'. Pojavljuju se u svakakvim oblicima, od onih najobičnijih - krugovi pa sve do kompliciranih matematičkih konstrukcija koje se znaju protezati na veličinu do desetak nogometnih igrališta.

 Kao i znak FireFox-a,jel?lol....
15 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu

(CoolCool)

s.t.a.l.k.e.r. semi-pro
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2009 19:59 (stalker).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi z zitu.
Dinjo kaže...

Dali vas je ikada zanimalo tko to radi i zasto ja nevjerujem da su to svemirci ali opet ne postoji drugo objašnjenje za to.

Ne...
stalker kaže...

Čuj, krugovi u žitu nastaju za par sekundi (za sve one koji radi neznanja i neinformiranosti stavljaju slike od traktora i sl.)

Na tom mjestu gdje je napravljen znak, povećana je snažna magnetna aktivnost koja utječe na ponašanje ljudi i životinja.

Sve stabiljke su unutar kruga neoštećene odnosno nisu polomljene što ukazuje na to da prilikom izvođenja 'radova' nije bilo nikakvog fizičkog kontakta (pozdravi mi one sa letvama). Isto tako je povećana temperatura mjesta na kojem su se izvodlili 'radovi'. Pojavljuju se u svakakvim oblicima, od onih najobičnijih - krugovi pa sve do kompliciranih matematičkih konstrukcija koje se znaju protezati na veličinu do desetak nogometnih igrališta.

Jednostavno rečeno, LOL!

Ajde ti meni reci kako saviti tanku stabljiku žita (da ostane ležati) bez da pukne?
Magnetska aktivnost ne može utjecati na ponašanje živih (a ni mrtvih) organizama. Još jedan LOL!

Malo si si žešće zabrijao...
92% tinejdžera misli da su oni potpisi sa '92%' cool. Ako si ti među onih 8% koji misle da su ti potpisi retardirani, nemoj ovo kopirati u svoj potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu

CoolCool S.ta.l.k.e.r:evo....

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2009 20:05 (VirtUoso).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi z zitu.
i_rambo_plache kaže...
Magnetska aktivnost ne može utjecati na ponašanje živih (a ni mrtvih) organizama. Još jedan LOL!


 
A golubovi pismonoše se orijentiraju po? GPS-u? Svetom Petru? Ili zemljinim magnetnim silnicama.
"Ja sam tragični pubertetlija zarobljen u telo odrasla čoveka!"
16 godina
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
macak kaže...

 ovaj video je glupost,nista ne pokazuje.snimili par filmica kako gaze zito i to je to.znakovi koji bivaju utisnuti u zito su veoma kompleksni i sigurno se to ne moze napraviti i sve izmjeriti jednim metrom i letvama kako to ovi rade
Nakon 3 pive,sve ružne odu doma
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2009 18:02 (tommy2103).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu

Samo sam malo razglabao Cool

s.t.a.l.k.e.r. semi-pro
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2009 20:07 (stalker).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi z zitu.
PredatoR kaže...
i_rambo_plache kaže...
Magnetska aktivnost ne može utjecati na ponašanje živih (a ni mrtvih) organizama. Još jedan LOL!


 
A golubovi pismonoše se orijentiraju po? GPS-u? Svetom Petru? Ili zemljinim magnetnim silnicama.
 vjerovatno imaju neku digitalnu stvarćicu poput GPS-a ili možda iphone
16 godina
offline
Misteriozni znakovi u žitu

Pa skoro sve ptice selice se orijentiraju prema magnetskom polju zemlje.

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma
15 godina
neaktivan
offline
Misteriozni znakovi u žitu

gledao sam(mislim na ng channelu) kako to rade s letvama. ma kakvi vanzemaljci da to rade?

nisu ništa postigli ako su to napravili. aj idem ja poslat malim zelenima pismo da mi naprave u žitu DjDomi bez da išta slome Smijeh.

OS: Windows XP SP3 Professional
16 godina
offline
Misteriozni znakovi u žitu

To se događa jer pojedini poljoprivrednici bace previše umjetnog gnojiva pa nastanu čudni oblici koji liče na BecksCool

Moram se malo našaliti, iako to nije baš neistinito

"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
16 godina
neaktivan
offline
Misteriozni znakovi u žitu

ajde da vidim facu koja će ovo sa letvom napraviti

Prodajem kravu, crna metalik boja, HI-FI mukanje, sportski rep i alu kopita.
15 godina
neaktivan
offline
Misteriozni znakovi u žitu

In 2002, Discovery Channel commissioned five aeronautics and astronautics students from MIT to create crop circles of their own. Discovery's production team consulted with crop-circle researcher Nancy Talbott, who provided them with three attributes that she believed set "real" crop circles apart from known man-made circles, such as those created by Doug Bower and Dave Chorley.[25] These criteria were:

   1. Elongated apical plant stem nodes
   2. Expulsion cavities in the plant stems
   3. The presence of 10–50 mm-diameter magnetized iron spheres in the soils, distributed linearly

Over the course of a single night, the team was able to create a stereotypical "man-made" circle that they then attempted to enhance using the three criteria. The team used lengths of rope to plot their design and trampled the wheat down in a spiral pattern using lengths of wooden board attached to loops of rope. To meet criterion 2, they constructed a portable microwave emitter, using it to superheat the moisture inside the corn stalks until it burst out as steam. To meet criterion 3, they built a device—dubbed the Flammschmeisser ("flamethrower")—that sprayed iron particles through a heated ring. However, the device proved to be too time-consuming to use, and they were forced to finish the task by using a pyrotechnic charge to distribute the iron around the circle. The circle was later analyzed by graduate students from MIT, who declared it to be "on a par with any of the documented cases". Their conclusion was later questioned by Talbott, who noted that the team had only been able to recreate two of the three criteria. Talbott also expressed concerns that the iron particles were not distributed laterally. Furthermore, she felt that the team's use of night-vision headsets and other technologically advanced items would be out of reach for the average hoaxer.[25] This would have been even more so in the '70s and '80s when night-vision equipment was rare outside official use.
The creation of the circle was recorded and used in the Discovery Channel documentary Crop Circles: Mysteries in the Fields.

16 godina
neaktivan
offline
Misteriozni znakovi u žitu

Ljudi sa www.circlemakers.org ocito znaju sto rade, cesto su placeni za izrade svakojakih reklama, vjerojatno je isto bilo i sa Firefoxom

 

Par njihovih projekata, malo lutajte sajtom i naci cete

http://www.circlemakers.org/making_history.html

http://www.circlemakers.org/htv.html

http://www.circlemakers.org/richardjudy.html

http://www.circlemakers.org/dimbleby.html

http://www.circlemakers.org/shredded_wheat.html

 

Ali to nikako ne znaci da su autori svega sto je na sajtu prikazano niti da nitko osim njih to ne radi, od prijevara pa da autenticnih, jer za neke ove pise da je trebalo po 4 sata po noci, sto nije puno, ali jest kad autenticni likovi u zitu nastaju u roku par sekundi...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu

Mislim da ljudi to mogu napraviti, ali kad vidim one komplicirane onda se zapitam dal je to moguce.

I da je moguce sigurno bi nasli ljudske tragove.

No na nekim poljima nema ljudskih tragova.

METALLICA
16 godina
offline
Misteriozni znakovi u žitu

Mogu to ljudi napravit,kako ne,tehnologija radi čuda,al ne mogu preko noci bez ikakve rasvjete i pomagala te da ih nitko ne cuje i ne vidi.

Za ove tragove u zitu je ulozeno puno truda vidite i sami po crtezima ali ne vjerujem da je to moguce napraviti preko noci u gore navedenim uvjetima

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma
15 godina
protjeran
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
vjeko kaže...

In 2002, Discovery Channel commissioned five aeronautics and astronautics students from MIT to create crop circles of their own. Discovery's production team consulted with crop-circle researcher Nancy Talbott, who provided them with three attributes that she believed set "real" crop circles apart from known man-made circles, such as those created by Doug Bower and Dave Chorley.[25] These criteria were:

   1. Elongated apical plant stem nodes
   2. Expulsion cavities in the plant stems
   3. The presence of 10–50 mm-diameter magnetized iron spheres in the soils, distributed linearly

Over the course of a single night, the team was able to create a stereotypical "man-made" circle that they then attempted to enhance using the three criteria. The team used lengths of rope to plot their design and trampled the wheat down in a spiral pattern using lengths of wooden board attached to loops of rope. To meet criterion 2, they constructed a portable microwave emitter, using it to superheat the moisture inside the corn stalks until it burst out as steam. To meet criterion 3, they built a device—dubbed the Flammschmeisser ("flamethrower")—that sprayed iron particles through a heated ring. However, the device proved to be too time-consuming to use, and they were forced to finish the task by using a pyrotechnic charge to distribute the iron around the circle. The circle was later analyzed by graduate students from MIT, who declared it to be "on a par with any of the documented cases". Their conclusion was later questioned by Talbott, who noted that the team had only been able to recreate two of the three criteria. Talbott also expressed concerns that the iron particles were not distributed laterally. Furthermore, she felt that the team's use of night-vision headsets and other technologically advanced items would be out of reach for the average hoaxer.[25] This would have been even more so in the '70s and '80s when night-vision equipment was rare outside official use.
The creation of the circle was recorded and used in the Discovery Channel documentary Crop Circles: Mysteries in the Fields.

In 2002, Discovery Channel poručen pet aeronautika i astronautike studenti MIT kreirati crop krugovima vlastitih. Discovery's produkcijskom timu konsultovala sa crop-circle istrazzivacc Nancy Talbott, koji im daje tri atributa Smatra se da je postavljen na "pravu" crop krugovima osim poznatih umjetnih krugovima, kao što su oni stvorili sidraš Doug i Dave Chorley. [25] Te kriteriji su bili:

    1. Izduženog apical biljka repić čvorovi
    2. Izgon šupljine u biljka potječe
    3. Prisutnost promjera 10-50 mm-magnetizirana željezo sfera u tlima, distribuiran linearno

Tijekom jedne noći, tim je u mogućnosti to stvoriti stereotipan "umjetan" Krug da su tada pokušavali da unapređuju korištenjem tri kriterija. Tim koristi duljine konopa na parceli njihov dizajn i trampled down pšenice u spiralni uzorak duljine pomoću drvene ploče pridruľene petlje konopa. Zadovoljiti kriterij 2, oni konstruirani prijenosni mikrovalni odašiljač, koristeći ga pregrijavanje i vlazi unutar corn stalks dok ne prsnuti kao parne. Zadovoljiti kriterij 3, izgradili su uređaj nazvan je-Flammschmeisser ( "bacač plamena")-da sprayed željezne čestice kroz grijane prsten. No, uređaj se pokazao suviše dugo trajati za korištenje, a oni su bili prisiljeni da završe zadatak pomoću pirotehnički zadužena za distribuciju željeza oko kruga. Krug kasnije je analiziran od strane studenata iz MIT, koji su proglasili da bude "u rangu s bilo koje od dokumentiranih slučajeva". Njihov zaključak je kasnije ispitani po Talbott, koji je napomenuo da je tim imao samo mogli recreate dva od tri kriterija. Talbott također je izrazio zabrinutost da je željezo čestice nisu bile distribuirane laterally. Nadalje, ona je osjećala da je momčad upotreba noć-vizija slušalice i drugih tehnološki napredne stavke će biti van dohvata za prosječnog hoaxer. [25] To bi bilo još više u'70s i 80 noći kad vizija oprema je rijetka izvan službene uporabe.
Stvaranje kruga je zabilježena i koristi u Discovery Channel dokumentarna Obreži krugovima: Mysteries u poljima

http://www.youtube.com/user/UKURR
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice