Maturalac-Španjolska-dojmovi...

poruka: 459
|
čitano: 184.809
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
Mitsuoka kaže...
slimyyy kaže...
KKristijan kaže...

Čeek.

Češka je legalizirala zabranjene supstance?

aha, čak i heroin (ili kokain nisan siguran) u malin dozama

i kokain i heroin i ecstasy i lsd.. svega mozes imat u odredenim kolicinama kod sebe ;)

još sam sumnjičav... Sjećam se da su mi se prije 3 godine frendovi žalili da nisu ni cugu mogli nabaviti

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
14 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
gjurki kaže...

pa pitam da se znam pripremit, nači gledaju dokumente?, baš sad u svakom disku davat 10 eura, uz rizik da bi mogo dobit po lampi zbog toga, rađe ću lažnu osobnu nabavit i bit na miru:)

nemoj se sad brinut za to, za tri godine ko živ ko mrtav...

 

i kak si sad 100% siguran da ćeš za 3 godine ić u španjolsku na maturalac?

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.8.2011 0:19 (cuspajz).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
KKristijan kaže...

još sam sumnjičav... Sjećam se da su mi se prije 3 godine frendovi žalili da nisu ni cugu mogli nabaviti

ja sam bia prosle godine, a u tih 7 dana smo i svoga dilera nabavili.. u tramvaju smo svaki put na njega naletili xD


Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
Mitsuoka kaže...
KKristijan kaže...

još sam sumnjičav... Sjećam se da su mi se prije 3 godine frendovi žalili da nisu ni cugu mogli nabaviti

ja sam bia prosle godine, a u tih 7 dana smo i svoga dilera nabavili.. u tramvaju smo svaki put na njega naletili xD


A Coffe shopovi?

Ipak nisam neki fan težih sredstava

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
14 godina
protjeran
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Mi može neko objasnit šta su ti coffe shopovi? Pretpostavljam da ako ste svi tako uzbudeni oko njih da nije samo dućan za kavu?

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
13 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
gjurki kaže...

Mi može neko objasnit šta su ti coffe shopovi? Pretpostavljam da ako ste svi tako uzbudeni oko njih da nije samo dućan za kavu?

http://hr.wikipedia.org/wiki/Coffee_shop_%28Nizozemska%29

 

 

 

 

 

"Nizozemska ima jednu od najnižih stopa korisnika teških droga."

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.8.2011 0:31 (KKristijan).
14 godina
protjeran
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
KKristijan kaže...
gjurki kaže...

Mi može neko objasnit šta su ti coffe shopovi? Pretpostavljam da ako ste svi tako uzbudeni oko njih da nije samo dućan za kavu?

http://hr.wikipedia.org/wiki/Coffee_shop_%28Nizozemska%29

 

 

 

 

 

"Nizozemska ima jednu od najnižih stopa korisnika teških droga."

Hvala!, neznam kolko glup moraš bit da dućan sa marihuanom nazoveš coffe shop. Mogli su nazvat Marihuana shop i svi bi znali o čem se radi.

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
14 godina
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

To nije dućan sa marihuanom nego mjesto u obliku kafića gdje je dopuštena trgovina i konzumacija marihuane

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
14 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Vodič za Prag:

1. Pub Atmosfera - mladi ljudi, zabavna atmosfera, dobra muzika, jeftino pivo - u blizini Karlovog mosta - 100 m od njega put valovite zgrade... pitajte na kioscima kraj Karlovog mosta, u prolazu ispod zgrade u kojoj su disco-i

 

2. Hard Rock Caffe - pod obavezno, jos ako naletite na purgera (pocnite narucivat na hrvatskome pa cete skuzit) - odlicne porcije i ne pretjerano skupo - bonus tip: naručite soda drink (Pepsi, 7up ili Miranda) i dok jedete imate pravo na besplatan refill - samo prvih pola litre placate ~20kn, takoder nemojte izbjegavati HardRock ducan, ima odlicne robe ;)

 

3. Izbjegavajte restorane i kafice gdje je pivo 0,5L skuplje od 35 kruna, a pogotovo izbjegavajte jest tamo ima jeftinijih, a i boljih mjesta ;)

4. Kenntucky Fried Chicken - rijeci su suvisne ;)

5. Ja tamo nisam isao po disco-ima nego sam sa ekipom obilazia birtije ili bi pili u hotelu pa tako... usteda visestruka

 

6. Bug vam sricu dao izbjegavajte absinth kod kineza na kojemu ne pise postotak alkohola - je da je jeftin, ali 4 dana mamurluka, lucidnih snova i protrnjivanja dok stojis/lezis/sjedis

 

7. Dilera imate na svakom kantunu... neka oni vas nadu

 

8. Taksi i suveniri - cjenkajte se. Taksi navecer - ponudite 50 kruna za 5 osoba... prihvatit ce, po danu 100-150 ovisi o relaciji. Izbjegavajte taksi tvrtku nego ajdete u individualnih taksista - jer je samo u njih cjenkanje moguce.

 

9. 300€ je dovoljno.. i previse, ja sam jos 50-70€ izgubia kad sam se opia... 100€ mi je jos ostalo za zadnji dan.. samo treba znat gdje ic.

 

10. Imate dobre robe na granici ceska austrija - veliki outlet centar, ja nasao robu snizenu sa 1000kn na 100kn, vrhunski ;)

Vodič za Beč:

1. Izbjegavajte Ottakringer pivo - ocajno je.

 

2. U centru grada pronadite pivnicu Bermude Brau (cita se bermude broj - o ima kratko trajanje) - dodete do katedrale - preko puta nje je H&M, na kantunu preko puta H&Ma je ducan cokolade, idete tom ulicom kraj ducana cokolade put dole i samo ravno do racvanja puta na polu lijevo i polu desno - idite polulijevo i vidjet cete nakon 200m zelenu tendu i drvene stolove/stolice - udite, narucite riječima: Prva s vrha (njihovo vlastito pivo), radi jedan bosanac tamo. Tamo probajte i becki odrezak... naprosto je savrsen, pogotovo uz to pivo.

 

 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
KKristijan kaže...

A Coffe shopovi?

Ipak nisam neki fan težih sredstava

Nisam ni ja.. samo marica... coffee shopova nije bilo kad sam ja bia tamo

 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

U pragu ispred picerije stoji bodygard ili tak nes, uglavnom lik je crnac i zna srpski {#}

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
15 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
rooswelt1991 kaže...

Ponesi neki riječnik španjolskog jezika, najbolje imati na mobitelu ili tako nešto ili ćeš si prouzroćiti jako puno problema.

Trebaš naučiti samo dvije riječi; puta madre, i nemaš problema :D

 

15 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Kakve su cijene sto se tice shopinga , da znam koju putovnicu  ponest ( carina itd)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
zeroname kaže...

Kakve su cijene sto se tice shopinga , da znam koju putovnicu  ponest ( carina itd)

Ceska?

Odlicne.. da si procita moj post sazna bi i to.. I roba, i tehnika i sve.. a carina ti je 0 bodova, nisu nam ni usli u bus :)

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
KKristijan kaže...

još sam sumnjičav... Sjećam se da su mi se prije 3 godine frendovi žalili da nisu ni cugu mogli nabaviti

zato jer je to legalno tek od prošle.... 

 

e btw čua san da u pragu dileri prodaju u crnin kesama od škovaca da nemoš vidit šta ima unutra, jel to istina?

13 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
blackchoco kaže...
Stoja kaže...

U lored de maru ne ići u holywood klub...osim ako ne slušate cajke...a naša agencija složila deal da za male pare imamo upad za sve dane...nakon drugog dana bacio taj kupon jer sam poludio kada sam prošao tisuće kilometara i onda čuo" jer ti si zmijaaa   a ja sam žaba žaba...." A plus cijeli balkan je bio u njemu, hrvati, srbi, bosanci, slovenci...

 

Tropics je meni bio brutala, i vrlo jeftina cuga, sve po 1,5€(holywood dosta skupljiji) a kupiš 3 cuge i dobiješ majicu badava!{#}  Također posjetiti i GALA klub pogotovo kada je "piška party" kako oni to nazivaju"rus je vlasnik kluba" onda je još i striptiz show{#}  A možda dobijete i majicu na poklon kao ja{#}

 

 

  HAhahahahahahha......  jer ti si zmijaaa   a ja sam žaba žaba.......hahahhaahha...a nezz vidit ćemo tamo kad dođemo...kolko ste uopće spavali na maturalcu?..:D..ak ste spavali

ja sam bio ovo ljeto u španjolskoj, i ne nismo spavali {#}, možda 15 sati u tih 7 dana, al to dok se vozimo onda spavamo i nekad malo i u hotelu i dost :D
7 najbojih dana u životu {#}

sad vidim reklamiraju ove desperadose na tv-u, odma me podsjete na maturalac, obavezno probaj i sangriu :D ja nisam u nijedan taj klub ušo, možda sam trebo možda ne al kak kod bilo je predobro

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
16 godina
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Ja sam bio Španjolskoj ( LLoret) 1997 godine, pola se vas nije ni rodilo tada :)

 

avionom tamo, busom nazad.... kraljevsko doba dok je bila živa njemačka marka i sve uber jeftino do jaja.

no tada nije bilo mobitela, digitalnih fotoaparata....

 

 

13 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
Ziga kaže...

Ja sam bio Španjolskoj ( LLoret) 1997 godine, pola se vas nije ni rodilo tada :)

 

avionom tamo, busom nazad.... kraljevsko doba dok je bila živa njemačka marka i sve uber jeftino do jaja.

no tada nije bilo mobitela, digitalnih fotoaparata....

 

 

rođen '93 {#}

djede {#}

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
16 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
Zeppelin kaže...

djede {#}

Dobit ćeš štapom po leđima {#}

13 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
Ziga kaže...
Zeppelin kaže...

djede {#}

Dobit ćeš štapom po leđima {#}

{#}

:p :p
http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
12 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

da ozivim temu... gdje se ide ove godine, pisite vi koji idete

12 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

evo i ja isto ove godine krajem 8.idem u barcu(loret de mar),a pri povratku idemo jos i do monte carla,nice,azurna obala i jos negdje...takoder sa agencijom spektar...cijena je 3650 kn,stim da u cijenu nisu ukljucene ulaznice za muzeje,stadion i sve ostalo...uglavnom JEDVAAAAA cekam jer mi je oduvijek zelja ici u barcelonu,jednostavno taj grad me oduvijek privlaci,a i navijam za barcu pa ono,CAMP NOUU :D al gdje god da sam trebo ic sumnjam da bi bilo lose hehe...po prethodnim komentarima vidim da je svima bilo odlicno pa se nadam da ce tako i meni...nas ide oko 10-tak stim da ih 3-4 nisu dio "prave ekipe" al nema veze,takoder i frend je bio nedavno kaze da je isto bilo nezaboravno,zanima me da mi kazu ovi sta su bili sta se isplati ici vidjet, u programu je navedeno dosta toga al i raska je rekla da neke stvari i nisu nesto specijalno,takoder da mi i preporuce par mjesta za nocni izlazak kao i neke ducane...sad planiram preko ljeta ici raditi jedno 2 mjeseca da si zaradim tako da imam sto vise za tamo mada cu i ovako dobiti sasvim dovoljno...

14 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
barcafan12 kaže...

evo i ja isto ove godine krajem 8.idem u barcu(loret de mar),a pri povratku idemo jos i do monte carla,nice,azurna obala i jos negdje...takoder sa agencijom spektar...cijena je 3650 kn,stim da u cijenu nisu ukljucene ulaznice za muzeje,stadion i sve ostalo...uglavnom JEDVAAAAA cekam jer mi je oduvijek zelja ici u barcelonu,jednostavno taj grad me oduvijek privlaci,a i navijam za barcu pa ono,CAMP NOUU :D al gdje god da sam trebo ic sumnjam da bi bilo lose hehe...po prethodnim komentarima vidim da je svima bilo odlicno pa se nadam da ce tako i meni...nas ide oko 10-tak stim da ih 3-4 nisu dio "prave ekipe" al nema veze,takoder i frend je bio nedavno kaze da je isto bilo nezaboravno,zanima me da mi kazu ovi sta su bili sta se isplati ici vidjet, u programu je navedeno dosta toga al i raska je rekla da neke stvari i nisu nesto specijalno,takoder da mi i preporuce par mjesta za nocni izlazak kao i neke ducane...sad planiram preko ljeta ici raditi jedno 2 mjeseca da si zaradim tako da imam sto vise za tamo mada cu i ovako dobiti sasvim dovoljno...

Uživaj tamo, idem i ja jednog dana na Nou Camp sigurno, trebao sam ići već ali smo išli u Prag na maturalac. Ma gdje god da ideš biti će ti super i nezaboravno, maturalac se ne zaboravlja. Meni je puno frendova išlo i u Barcelonu i ja sam išao u Prag i svi kažu da je bilo super.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...

ma to svi kazu,samo nek je ekipa prava svugdje je dobro,a moja ekipa nece bit problem u tom smislu ;)))...stvarno ono jedva cekam jel je to mozda jednom u zivotu da cu otic tak negdje...

12 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

e i da,zanima me da li su neki od tvojih frendova imali te srece pa da su bili na nekoj tekmi od barce,jer bi dao bubreg istog trena da mogu otic pogledat tekmu :D

meni frend kaze da je bio u vrijeme kad se igrala tekma protiv villareala(5:0)al kao da nije mogao doci do karte jer su prodane vec prije pocetka sezone,al sumnjam da se nemoze bas kupit jel nema na svakoj tekmi 100000 ljudi,valjda se nade poneka karta

14 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
barcafan12 kaže...

e i da,zanima me da li su neki od tvojih frendova imali te srece pa da su bili na nekoj tekmi od barce,jer bi dao bubreg istog trena da mogu otic pogledat tekmu :D

meni frend kaze da je bio u vrijeme kad se igrala tekma protiv villareala(5:0)al kao da nije mogao doci do karte jer su prodane vec prije pocetka sezone,al sumnjam da se nemoze bas kupit jel nema na svakoj tekmi 100000 ljudi,valjda se nade poneka karta

Meni frend bio tamo na dan utakmice sa Herculesom i kaže da su im kasno javili da su slobodni tu večer, inače bi mogli ići, to je bilo odmah prvi dan kad su došli tamo. Ali on i nije navijač Barce pa i nije razočaran toliko, inače da se meni to dogodilo plakao bi :D

Ali i kad bolje razmislim bolje da nisam išao tamo na maturalac jer bi ostao bez para već kad bi ušao u fan shop na Camp Nou :D

 

A ništa, možda ti se posreći pa i odeš na tekmu neku, ali vjerujem da je i sam posjet Nou Campu veliki doživljaj i bez utakmice, pogotovo ako si navijač Barce.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.5.2012 1:39 (antimadridista).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Ma naravno,sam posjet stadiona ce mi bit ispunjenje sna nego samo pitam dal je moguce...a nista valjda cu bit srece da bude neka tekmica pa da odem hehe,a sto se tice fan shopa frend mi veli da je velik ko city centar hahaha,kaze nema sta nema od dresova do najsitnijih detalja,tako da cu i to morat obavezno posjetit 

12 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

ajmo i vi koji idete ove godine u spanjolsku napisite sto ocekujete,kolko vas ide kolko ste platili i tak :D

14 godina
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Mi idemo krajem 8. Sa svim ulaznicama i svime će nas koštat oko 4500kn. Tamo idemo avionom, nazad busom. Iz razreda nas ide 25.

 

Starci će mi dat 300 eurića i moram još vidit kolko ću dobit od osiguranja zbog slomeljenog zgloba (lega je dobio 2000kn) i jos kontam radt preko ljeta tako da ukupno odem sa 500 eura đeparca.

 

Ja uopće nisam ni htio ić na Barcin stadion, al kad većina iz razreda ide onda ću i ja ić

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.5.2012 0:11 (cuspajz).
16 godina
odjavljen
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Bio sam u Andaluziji prosle godine u u 9. mjesecu, sve je bilo puno penzica, a klubovi bas oni "poganski". Ne u Andaluziju!

http://isvijet.com.hr
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice