Maturalac-Španjolska-dojmovi...

poruka: 459
|
čitano: 184.602
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
blackchoco kaže...

Jel bilo ikakvih problema vezanih uz dokumente?..da je netko izgubio...bilo mu ukradeno ili nešto slično?

Mi smo u svim hotelima u španjolskoj i francuskoj imali sef u sobi, tako da sam tamo držap dokumente uvijek

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod moj PC. volim često mjenjati stvari pa imajte i to imajte na umu, ne sramite mi se neš ponuditi od hardvera :-D
14 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
Blago vama,mi nismo išli na maturalac i užasno mi je žao svaki put kad se sjetim toga.Zato...

Ima da uživate,da se napijete,da se zabavite,da vidite svijeta i ako bog da,da poj*bete nešto.
alrighty then
13 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
zeroname kaže...
blackchoco kaže...

Jel bilo ikakvih problema vezanih uz dokumente?..da je netko izgubio...bilo mu ukradeno ili nešto slično?

Ja idem na maturalac 2.9 I razrednica   nam je rekla da joj moramo dati putovnice i da ce biti u sefu u hotelu dok se ne budemo vracali. Tako da je mala mogućnost da izgubis dokumente!

  Vidiš pametno..:D

blacky
15 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
zeroname kaže...
blackchoco kaže...

Jel bilo ikakvih problema vezanih uz dokumente?..da je netko izgubio...bilo mu ukradeno ili nešto slično?

Ja idem na maturalac 2.9 I razrednica  nam je rekla da joj moramo dati putovnice i da ce biti u sefu u hotelu dok se ne budemo vracali. Tako da je mala mogućnost da izgubis dokumente!

HA?

ja svom (bivšem) razredniku nebi dao ni 2 ovce na papiru, a ne putovnicu!

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod moj PC. volim često mjenjati stvari pa imajte i to imajte na umu, ne sramite mi se neš ponuditi od hardvera :-D
12 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

a sto oni koji imaju 17 god, jel to neko provjerava?

15 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
rooswelt1991 kaže...
zeroname kaže...
blackchoco kaže...

Jel bilo ikakvih problema vezanih uz dokumente?..da je netko izgubio...bilo mu ukradeno ili nešto slično?

Ja idem na maturalac 2.9 I razrednica   nam je rekla da joj moramo dati putovnice i da ce biti u sefu u hotelu dok se ne budemo vracali. Tako da je mala mogućnost da izgubis dokumente!

HA?

ja svom (bivšem) razredniku nebi dao ni 2 ovce na papiru, a ne putovnicu!

  Ja svojoj razrednici također ne bih dao dokumente, a ovce tek ne, jer njih bi pojela.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Čeek.

Češka je legalizirala zabranjene supstance?

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
15 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
maraac kaže...

a sto oni koji imaju 17 god, jel to neko provjerava?

U španjolskoj u madridu svi povjeravaju, a u loretu ne...

S tim da u madridu 10€i zaštitari lagano zažmire{#}

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod moj PC. volim često mjenjati stvari pa imajte i to imajte na umu, ne sramite mi se neš ponuditi od hardvera :-D
15 godina
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

U loretu u hotelu smo mi imali internet cafe, bilo je nekih euro po satu ili tako nešto i dobiješ komp na korištenje. Ali je bio i besplatan wifi za kačiti se. Bed što sam onda ima dummy phone pa sam samo mail mogao slati ali na koji mi starci nisu odgovarali{#} pa mi baš wifi i nije puno značio. Danas sa smartphonovima se nakačiš na wifi pa imaš face, skype ili što god i komuniciraš za badava, bolje nego na poruke trošiti{#} 

Stoja
14 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
KKristijan kaže...

Čeek.

Češka je legalizirala zabranjene supstance?

aha, čak i heroin (ili kokain nisan siguran) u malin dozama

15 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Mene zanima kakav je noćni život u Pragu , dali trebam imat nekoliko smg-a da ili je sigurno na ulicama!

13 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
zeroname kaže...

Mene zanima kakav je noćni život u Pragu , dali trebam imat nekoliko smg-a da ili je sigurno na ulicama!

Koliko ja znam,u ono malo prilika tamo... pristojni su to ljudi

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
14 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
zeroname kaže...

Mene zanima kakav je noćni život u Pragu , dali trebam imat nekoliko smg-a da ili je sigurno na ulicama!

Super su ljudi, u tjedan dana, nismo se zakačili s nikim, niti vidili ikakav sukob.

 

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
13 godina
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Ma ponesi smg,čisto iz fore {#}

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
16 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
Stoja kaže...

U loretu u hotelu smo mi imali internet cafe, bilo je nekih euro po satu ili tako nešto i dobiješ komp na korištenje. Ali je bio i besplatan wifi za kačiti se. Bed što sam onda ima dummy phone pa sam samo mail mogao slati ali na koji mi starci nisu odgovarali{#} pa mi baš wifi i nije puno značio. Danas sa smartphonovima se nakačiš na wifi pa imaš face, skype ili što god i komuniciraš za badava, bolje nego na poruke trošiti{#} 

Imate tamo u svakom mcdonaldsu ili subwayu free wifi... Samo što meni nije bilo ni na kraj pameti da na maturalcu idem na face ili tako nešto, nisam ni pomislio na face dok nisam došao doma {#} A i nosio sam neki stari mobitel ful izubijani koji sam našao doma mislim siemens c55 il tako nešto ugl nije mi se nosio iphone da mi ga ne maznu, jbg što je sigurno je sigurno {#}

He who is brave is free.
14 godina
protjeran
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

za 3 godine idem u španjolsku na maturalac:) imatću 17 god jer sam rođen 5.1 a idemo na početku godine, zanima me dali će to utjecat nea nešto, nači dali ću bit u nekakvom nedostatku prema ovima od 18?

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
13 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
gjurki kaže...

za 3 godine idem u španjolsku na maturalac:) imatću 17 god jer sam rođen 5.1 a idemo na početku godine, zanima me dali će to utjecat nea nešto, nači dali ću bit u nekakvom nedostatku prema ovima od 18?

  Alaaa...di si ti do toga..još puno žganaca moraš jest..:D

blacky
15 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Molim vas lijepo da na maturalcu izgubite nevinost a ne dokumente.

World Championships: 7, GP started: 280, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,473
15 godina
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Ma neće, nema tu razlike za 10€ svi če zažmiriti na takve stvari...

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod moj PC. volim često mjenjati stvari pa imajte i to imajte na umu, ne sramite mi se neš ponuditi od hardvera :-D
14 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
KKristijan kaže...

Jeli itko bio u Amsterdamu?

MI tamo planiramo ići sljedeće godine...

Baš se pitam zašto

Zato sta je skupo i sve zabranjeno za turiste?

Prag je novi Amsterdam u vidu toga.. .puno vise je dozvoljeno

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
F1-IVO kaže...

Molim vas lijepo da na maturalcu izgubite nevinost a ne dokumente.

Ova vam izjava je sve što trebate{#}

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod moj PC. volim često mjenjati stvari pa imajte i to imajte na umu, ne sramite mi se neš ponuditi od hardvera :-D
14 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
rooswelt1991 kaže...

Ma neće, nema tu razlike za 10€ svi če zažmiriti na takve stvari...

jesi ti ziher za to, da nebi još u ćuzi završil kad mu ponudim neš{#}

Battlefield Fan!
13 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Uostalom zasta ti sluze ti prijatelji od 18? :)

Mes que un Club! FCBarcelona!
13 godina
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Prag {#}

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
14 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
Slash 666 kaže...
slimyyy kaže...

jel ko bija u Pragu, kakva je situacija sa coffee shopovima, jel dobra marica i tako? :D

Ništa posebno, i jako skupa.

Ne postoje coffee shopovi, al postoji dućan sa lizalicama od marihuane. Oo

Kad si bia u Pragu?

Ja prosle godine i moram te opovrgnit.. Je jeftina je, pogotovo u odnosu na hrvatsku sta je vamo sada gram i po 100kn.

 

 

 

 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
protjeran
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

pa pitam da se znam pripremit, nači gledaju dokumente?, baš sad u svakom disku davat 10 eura, uz rizik da bi mogo dobit po lampi zbog toga, rađe ću lažnu osobnu nabavit i bit na miru:)

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
15 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
Gamer71 kaže...
rooswelt1991 kaže...

Ma neće, nema tu razlike za 10€ svi če zažmiriti na takve stvari...

jesi ti ziher za to, da nebi još u ćuzi završil kad mu ponudim neš{#}

hahahah ma nećeš, fora su im zaštitari :-D

mislim u Madridu, ali u loretu su pacijenti. Navodno da su prije dvije godine (kad sam ja bio tamo na maturalcu) u nekom bircu ubili dvojicu koja su počela razbijati šank.

Ali to su priče, iako ja nebih išao to testitirati na vašem mjestu{#}

Ali u loretu ti apsolutno nitko ne gleda dokumente. I preporuka, u loretu hodajte jedan dan i pričajte sa onim promotorima birceva, jer smo mi sa jednim od njih, uspjeli srediti "člansku iskaznicu".

dobiješ besplatan upad u par klubova svake večeri za sebe i jednu osobu, i svak 5 cuga besplatna

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod moj PC. volim često mjenjati stvari pa imajte i to imajte na umu, ne sramite mi se neš ponuditi od hardvera :-D
13 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
gjurki kaže...

pa pitam da se znam pripremit, nači gledaju dokumente?, baš sad u svakom disku davat 10 eura, uz rizik da bi mogo dobit po lampi zbog toga, rađe ću lažnu osobnu nabavit i bit na miru:)

Pa imas prijatelje...valjda

ili pusti brčiće ko Mentalist i sretan

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
14 godina
protjeran
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
KKristijan kaže...
gjurki kaže...

pa pitam da se znam pripremit, nači gledaju dokumente?, baš sad u svakom disku davat 10 eura, uz rizik da bi mogo dobit po lampi zbog toga, rađe ću lažnu osobnu nabavit i bit na miru:)

Pa imas prijatelje...valjda

ili pusti brčiće ko Mentalist i sretan

a šta mogu sa prijateljima?  da i oni dobe po lampi dok me brane?:))

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
14 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
slimyyy kaže...
KKristijan kaže...

Čeek.

Češka je legalizirala zabranjene supstance?

aha, čak i heroin (ili kokain nisan siguran) u malin dozama

i kokain i heroin i ecstasy i lsd.. svega mozes imat u odredenim kolicinama kod sebe ;)

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice