Iz telekineze u religije zaključana tema

poruka: 384
|
čitano: 85.750
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Telekineza

Na OVOM LINKU nalazi se sve o tome. Pitam se dali je to istina ili laž... Šta vi mislite?

Moj blog: http://www.xzero-hack.bloger.hr Moj forum: http://www.hacking.smfnew.com
14 godina
protjeran
offline
Telekineza

Telekineza? to je onaj tv kupljen kod kineza?

15 godina
neaktivan
offline
Telekineza

LoL

14 godina
protjeran
offline
Telekineza

nesto slicno sam ja radio kad sam bio mali.tada sam to smatrao normalinm, zagledao bih se u svijecu i plamen bi se povecavao.

14 godina
protjeran
offline
RE: Telekineza
netko,netkovic kaže...

nesto slicno sam ja radio kad sam bio mali.tada sam to smatrao normalinm, zagledao bih se u svijecu i plamen bi se povecavao.

Dada,na tto misalim... Bas me zanima dali je to i moguce ili su to price za malu djecu...

Moj blog: http://www.xzero-hack.bloger.hr Moj forum: http://www.hacking.smfnew.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: Telekineza
netko,netkovic kaže...

nesto slicno sam ja radio kad sam bio mali.tada sam to smatrao normalinm, zagledao bih se u svijecu i plamen bi se povecavao.

Mislim da je to samo iluzija. Što se same telekineze tiče mislim da je moguća, ali sposobnost kontrole je u ljudi mala ili nikakva. Ili da to drugačije kažem, neki ljudi su u nekim situacijama sposobni kontrolirati stvari ili događaje samo s pomoću uma, ali u samo unutar nasumičnih;posebno ekstremnih događaja, i samu sposobnost nisu u stanju bilo kada koristiti. 

14 godina
protjeran
offline
RE: Telekineza
xZero1 kaže...
netko,netkovic kaže...

nesto slicno sam ja radio kad sam bio mali.tada sam to smatrao normalinm, zagledao bih se u svijecu i plamen bi se povecavao.

Dada,na tto misalim... Bas me zanima dali je to i moguce ili su to price za malu djecu...

Stvarno nezz sto je, mozda mi se samo pricinjavalo, tada sam bio star otrpilike 5,6 godina, poslije to vise nisam probao.

16 godina
neaktivan
offline
Telekineza

Ja sam vidio par ljudi koji to mogu. Nazivali su se X-Men.

Normal's overrated!
15 godina
offline
Telekineza

Ma ostavite se gluposti, to sam može u Herojima i X-menu bit...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
14 godina
protjeran
offline
Telekineza

A neznam,na onom forumu su ljudi tvrdili da je to moguće :)

Moj blog: http://www.xzero-hack.bloger.hr Moj forum: http://www.hacking.smfnew.com
16 godina
neaktivan
offline
RE: Telekineza
xZero1 kaže...

A neznam,na onom forumu su ljudi tvrdili da je to moguće :)

Forum.hr? Nisu li tamo tvrdili da ti kroz uši izlaze "Starčevići", ako staviš 2 Bronhija u nos i zadereš se "Lakše se diše!"?

Normal's overrated!
15 godina
protjeran
offline
Telekineza

Nedajte da vas zavaraju svakakvi ljudi..Telekineza je obična glupost,pa JA sam je osobno probao prije 2 godine..Pisali smo test iz matematike i ja sam pokušao svojim mozgom,mrmljanjem i svojom urođenom telepatijom riješiti test!I pogodite što,ta moja telepatija nije mi donijela ništa..Test sam dobio 1 zato jer nisam ništa napisao,i onda me je pitala profesorica da kako sam dobio tu jedinicu,ja rekoh:Telekineza,profesorice!Telekineza!I onda sam dobio hladni otresit odgovor:Ja mislim da će ti sad stvarno trebati prava telekineza jer dušo ideš na  popravni..Tako da ljudi moji Telekineza nije stvarna..Smijeh

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2009 15:33 (nfsbaby).
16 godina
moderator
offline
RE: Telekineza
xZero1 kaže...

Na OVOM LINKU nalazi se sve o tome. Pitam se dali je to istina ili laž... Šta vi mislite?

Laži, gluposti, nebuloze. Jednim

(i ne samo jednim) telekineze pozabavio se i James Randi.

16 godina
offline
RE: Telekineza
mbaksa kaže...
xZero1 kaže...

Na OVOM LINKU nalazi se sve o tome. Pitam se dali je to istina ili laž... Šta vi mislite?

Laži, gluposti, nebuloze. Jednim

(i ne samo jednim) telekineze pozabavio se i James Randi.

Randija mi nekad stvarno bude zao, sa kakvim on idiotima ima posla....

Nothing is true, everything is permitted...
15 godina
offline
Telekineza

Ma stvarno je glupost teška.

Kako znam da telekineza ne postoji?? Evo kako:

Još NIKADA telekineza nije izvedena na nekom javnom mjestu ili u medijima.

James Randy već dugo nudi 1 000 000$ da mu neko demostrira telekinezu, i još niko nije.

 

A gdje su dokazi da postoji? Oni lažirani videi na jutubu?

Uostalom, nemoram nikome ni objašnjavat, ako je netko dovoljno lud da život provede pokušavajući pomaknuti čačkalicu snagom uma, samo naprijed.

Da to postoji, svi bi to radili...

 

BTW. Pogledajte ovaj forum. Možeš se samo valjat po podu kakvih sve gluposti čuješ.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2009 16:57 (xxxxx).
15 godina
neaktivan
offline
Telekineza

Ja posjedujem tako mocnu energiju da snagom uma otvorim teglu ajvara.

 

 

Did protons and electrons create the earth?-Or did Allah meditate and create it's birth? - http://www.youtube.com/watch?v=zyYLNz1l6bQ
14 godina
protjeran
offline
RE: Telekineza
xxxxx kaže...

Ma stvarno je glupost teška.

Kako znam da telekineza ne postoji?? Evo kako:

Još NIKADA telekineza nije izvedena na nekom javnom mjestu ili u medijima.

James Randy već dugo nudi 1 000 000$ da mu neko demostrira telekinezu, i još niko nije.

 

A gdje su dokazi da postoji? Oni lažirani videi na jutubu?

Uostalom, nemoram nikome ni objašnjavat, ako je netko dovoljno lud da život provede pokušavajući pomaknuti čačkalicu snagom uma, samo naprijed.

Da to postoji, svi bi to radili...

 

BTW. Pogledajte ovaj forum. Možeš se samo valjat po podu kakvih sve gluposti čuješ.

E, da, i nebi se ratovi vodili oruzjem vec umom :)

15 godina
offline
Telekineza

Cccc, kakve sve teme postoje na forumuNeodlučan

a.k.a MindFreak MSN: ivan_babic_95@hotmail.com - E-Mail: ivan.stoposto@gmail.com
16 godina
neaktivan
offline
RE: Telekineza
mbaksa kaže...

Laži, gluposti, nebuloze. Jednim

(i ne samo jednim) telekineze pozabavio se i James Randi.

Csicop *drolls*

The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Telekineza
Belji sexZero1 kaže...
netko,netkovic kaže...

nesto slicno sam ja radio kad sam bio mali.tada sam to smatrao normalinm, zagledao bih se u svijecu i plamen bi se povecavao.

Dada,na tto misalim... Bas me zanima dali je to i moguce ili su to price za malu djecu...

Naravno da je moguce, na dobrom tripu sve je moguceCoolBelji se

Imamo Hrvatsku...u Banani...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Telekineza
VirtUoso kaže...

Ja posjedujem tako mocnu energiju da snagom uma otvorim teglu ajvara.

 

 

Svježu iz dućana ili prije već otvaranu? To čini bitnu razliku, jer svatko može mislima otvoriti onu koja je već jednom otvorena.

Sve što sam napisao nije mišljenje BUG d.o.o., nego je isključivo moje mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Ustava Republike Hrvatske koji jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli.
14 godina
protjeran
offline
Telekineza

jel mi tko moze objasniti ouija plocu, jeli to istinito?

16 godina
moderator
offline
RE: Telekineza
netko,netkovic kaže...

jel mi tko moze objasniti ouija plocu, jeli to istinito?

Objasnjenje ti pise cak i na Wikipediji - ovdje. Nikad mi nije bilo shvatljivo zasto ljudi nisu zadovoljni realnoscu, nego se moraju baviti takvim izmisljotinama...

15 godina
offline
RE: Telekineza

Ma kakva telekineza ljudi...izmišljotine...lol

 

Kako glasi prvi newtonov zakon?

Bit će!
16 godina
offline
Telekineza

Telekineza definitivno ne postoji!

Postoji jedan vrlo jednostavan test koji niti jedan navodni telekineticar nikad nije uspio rijesiti.

Test se sastoji od staklene kugle u kojoj se nalazi spajalica.

Kugla bi bila predana ''telekineticaru'' u ruke i dobio bi naredbu da savije spajalicu koja se nalazi u kugli bez da razbije kuglu.

Naravno nitko je nikad niti blizu nije uspio saviti.

16 godina
moderator
offline
RE: Telekineza
Sint1 kaže...

Telekineza definitivno ne postoji!

Postoji jedan vrlo jednostavan test koji niti jedan navodni telekineticar nikad nije uspio rijesiti.

Test se sastoji od staklene kugle u kojoj se nalazi spajalica.

Kugla bi bila predana ''telekineticaru'' u ruke i dobio bi naredbu da savije spajalicu koja se nalazi u kugli bez da razbije kuglu.

Naravno nitko je nikad niti blizu nije uspio saviti.

To je zato jer telekineticki valovi nemaju kako prodrijeti u kuglu, ne idu prek stakla, kak ne kuzis!? Smijeh

16 godina
neaktivan
offline
RE: Telekineza
mbaksa kaže...
Sint1 kaže...

Telekineza definitivno ne postoji!

Postoji jedan vrlo jednostavan test koji niti jedan navodni telekineticar nikad nije uspio rijesiti.

Test se sastoji od staklene kugle u kojoj se nalazi spajalica.

Kugla bi bila predana ''telekineticaru'' u ruke i dobio bi naredbu da savije spajalicu koja se nalazi u kugli bez da razbije kuglu.

Naravno nitko je nikad niti blizu nije uspio saviti.

To je zato jer telekineticki valovi nemaju kako prodrijeti u kuglu, ne idu prek stakla, kak ne kuzis!? Smijeh

A drugi je zato jer ne postoje.

Normal's overrated!
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.10.2009 14:13 (Horagio).
14 godina
protjeran
offline
RE: Telekineza
mbaksa kaže...
netko,netkovic kaže...

jel mi tko moze objasniti ouija plocu, jeli to istinito?

Objasnjenje ti pise cak i na Wikipediji - ovdje. Nikad mi nije bilo shvatljivo zasto ljudi nisu zadovoljni realnoscu, nego se moraju baviti takvim izmisljotinama...

Pa bas zato, ja nevjerujem bas u ono sto nemoze se dokazati (Osim u Boga) , i vjerujem u zakone fizike.

16 godina
moderator
offline
RE: Telekineza
netko,netkovic kaže...
mbaksa kaže...
netko,netkovic kaže...

jel mi tko moze objasniti ouija plocu, jeli to istinito?

Objasnjenje ti pise cak i na Wikipediji - ovdje. Nikad mi nije bilo shvatljivo zasto ljudi nisu zadovoljni realnoscu, nego se moraju baviti takvim izmisljotinama...

Pa bas zato, ja nevjerujem bas u ono sto nemoze se dokazati (Osim u Boga) , i vjerujem u zakone fizike.

Zasto si tako nedosljedan? Pogotovo kad isto tako kao sto ne vjerujes u Ouija plocu, ne vjerujes ni u Zeusa, Apolona, Krisnu i milijun drugih bogova?

16 godina
offline
RE: Telekineza
mbaksa kaže...
netko,netkovic kaže...
mbaksa kaže...
netko,netkovic kaže...

jel mi tko moze objasniti ouija plocu, jeli to istinito?

Objasnjenje ti pise cak i na Wikipediji - ovdje. Nikad mi nije bilo shvatljivo zasto ljudi nisu zadovoljni realnoscu, nego se moraju baviti takvim izmisljotinama...

Pa bas zato, ja nevjerujem bas u ono sto nemoze se dokazati (Osim u Boga) , i vjerujem u zakone fizike.

Zasto si tako nedosljedan? Pogotovo kad isto tako kao sto ne vjerujes u Ouija plocu, ne vjerujes ni u Zeusa, Apolona, Krisnu i milijun drugih bogova?

A stvar je vjerojatno u tome da on vjeruje u boga jer mu je od malih nogu (kao i meni) to predstavljano kao cinjenica, i on sada protiv toga ne moze.

Nothing is true, everything is permitted...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice