Coca Cola,Istina

poruka: 75
|
čitano: 39.304
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
odjavljen
offline
Coca Cola,Istina

Povremeno popijem Coca-Colu, isto kao i svaki drugi sok. 

Nisam nikakav psihopat koji se veže za određenu vrstu soka (ako postoje takvi?). Isto tako mi to sve što se govori protiv Coca-Cole ne znači ništa.

Inače više volim negazirane sokove.

...
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.11.2010 19:22 (kingmedo).
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Coca Cola,Istina

Zar nije bilo nesto slicno u vezi McDonaldsa? /  nesto u stilu da ovi "stavljaju nesto unutra da bi svi jeli ....masovno" :)

13 godina
protjeran
offline
Coca Cola,Istina

Samo nešto da kažem: Živjela Coca Cola i sve kole koje su dostupne na balkanu.Osobno periferiram Pepsi i Bingo kolu od revite (biljemerkant CBA)

MOTOR u srcu BRZINA u glavi ADRENALIN u krvi i ANDJELI čuvari
15 godina
offline
Coca Cola,Istina

Ja ionako pijem samo vodu, od soka se "NE MOŽEŠ NAPITI", samo organizam traži još...

Coke = Junk! :/

 

 

U učenju je spas, u neučenju uživanje - sve do zaključivanja ocjena! :)
14 godina
neaktivan
offline
Coca Cola,Istina

hej ljudi ja kad osjetim da mi se pije kola a nemam je trenutno kod sebe ja se napijem vode i onda nemam uopšte želju za kolom

16 godina
neaktivan
offline
Coca Cola,Istina

89-93 popio cisterne stock-cole.

to je zdravije od ciste cole.

 

poznam neke njihove putnike.

oni uredno idu po centrima i trgovinama, bez natezanja i moljakanja "dajte,uzmite jos jednu paletu,davamo vam popust".

oni samo udju i pitaju,koliko je jos na skladistu i koliko paleta trebate?

 

ne placaju reket kao neka roba,da bude istaknuta na udarne police u visini glave kupca.

(valjda znate da sve one fino sredjene djidje sto vam bodu oci i strse iz redova imaju placen reket)

ako je thomy platio cijelu policu ili frizider10k kn pola godine...onda se zna da zvijezdina majoneza stoji skrivena u nekom frizidercicu,naravno dok i oni ne plate reket za cool policu.

 

coli to ne treba, jer ljudi ce se i saginjat da je pokupe u nekom kutku sa poda.

zanimljiv fenomen.

jos je zanimljiv podatak kompanije. nemoguce je da dvoje ljudi iz roda ili svojte rade u tvrtki.

ako radis u hrvatskoj punionici, nemozes imati brata uposlenog u coli koji radi u punionici u mexiku.

 

imaju agresivan stoljetni marketing...koji traje,traje,traje i traje....

moj stav?

ljudi, zao mi vas je,ali ja to ne pijem.

cijeli zivot ovaj brend je uz mene.

zivio fructal ,zivjela slovenija!

 

 

Say cis again. Say cis again! I dare you! I double-dare you, motherfucker! Say cis one more goddamn time!
16 godina
offline
Coca Cola,Istina

Da nema Coca Cole, ne bi ja sad bio budan u 3:18AM... {#}

Think locally, act globally...
15 godina
neaktivan
offline
Coca Cola,Istina

sad izvadim coca colu iz frizidera. i vadim ju za cep. skuzim da je nes drugacije i ono cep su promjenili,  prestrasno!

ovaj novi cep je prelos

13 godina
neaktivan
offline
Coca Cola,Istina

O M F G, nisam to primijetio??? Kada?!?!   

 

 

Sta cu sada radit, najbolje da odemo protestirati??

The ONE and ONLY!
15 godina
offline
Coca Cola,Istina

Evo nesto pozitivno,

 

prije 2 dana sam gledao ovaj Galileo, i testirali su tako da ostave meso preko noci i mesu nije bilo nista ostao je citav komad, samo je naravno meso promjenilo boju. Takoder su ljecnici potvrdili da coca cola ne razara zelucanu stijenku i rekli da postoje puno gore stvari koje zelucana stijenka podnosi. Naravno ako konstantno pijemo colu u velikim kolicinama, moze doci do razno raznih poteskoca, karijes na zubima povisen secer itd.. Ali nikako ono sto se prica, razaranje zeluca itd... Cak niti na jetru ne utjece tako kako neki pricaju. Alkohol je duplo stetniji za jetru nego kola cisto informativno..

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila. LoL nick: mNik (EU) HON nick : mNik
16 godina
neaktivan
offline
Coca Cola,Istina

Ma daaj, ionako imamo želučano kiselinu u želucu koja ima pH 1, dok ova od kole ima pH 3

Long live Open Source and GNU/Linux!
15 godina
offline
Re: Coca Cola,Istina
lzgr kaže...

Ma daaj, ionako imamo želučano kiselinu u želucu koja ima pH 1, dok ova od kole ima pH 3

nemam pojma što si reko :/

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila. LoL nick: mNik (EU) HON nick : mNik
16 godina
neaktivan
offline
Re: Coca Cola,Istina
toxic kaže...
lzgr kaže...

Ma daaj, ionako imamo želučano kiselinu u želucu koja ima pH 1, dok ova od kole ima pH 3

nemam pojma što si reko :/

Želučana kiselina je kiselija od fosforne kiseline u kokakoli, tako da nema kako oštetiti želudac koji je ionako 24/7 ispunjen kiselinom :)

Long live Open Source and GNU/Linux!
14 godina
offline
Coca Cola,Istina

Nema nikakvog kokaina u koli već pun k godina, u početku je ali su zakonski zabranili davno, inače je bila kokainski tonik to znači to coca cola, ako već to duže vrijeme ne stavljaju ništa od koke nije mi jasno zašto bi i dalje kokino lišće bilo u igri? nema koke davno u tom piću

 

 

a i to o aspartamu je pušing jer što su stavljali od 1885. do 1974.? u to piće? i onda bi išli u uspješan proizvod tovariti nešto tako negativno kao što je navodno taj aspartam da si sjebu cijeli proizvod koji je i više to je cijeli brand? mislim da se ne bi baš tako igrali sa milijardama dolara, a ne...

 

netko stvarno nema pametnijeg posla pa krsti jariče sve je to luk i voda, nećega ima a ćega to mi nikada nećemo znati,

 

tko voli neka pije tko ne, ne kraj priče :)

bug caruje, um klade valja
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.11.2011 17:42 (Oldy).
14 godina
offline
Re: Coca Cola,Istina
fareee kaže...

hej ljudi ja kad osjetim da mi se pije kola a nemam je trenutno kod sebe ja se napijem vode i onda nemam uopšte želju za kolom

 zašto što kola sadrži fenilanin koji izaziva ovisnost

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice