GameMaster po uzoru na BOL zaključana tema

poruka: 6
|
čitano: 1.617
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
GameMaster po ozuru na BOL

Dizajn Gamemastera je odličan, ali zašo se stranica ne stavi u sredinu da više liči na BOL? Bila bi zgodnija i uklapala bi se nekako.

"An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field." - Niels Bohr
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: GameMaster po uzoru na BOL
Black Knight kaže...

Dizajn Gamemastera je odličan, ali zašo se stranica ne stavi u sredinu da više liči na BOL? Bila bi zgodnija i uklapala bi se nekako.

 U sklopu redizajna Bug Online bit će potpuno redizajniran i Games Master. Samo još malo strpljenja! :)
16 godina
neaktivan
offline
GameMaster po uzoru na BOL

Meni ništa ne smeta, al možemo li dobit konkretan datum (mjesec, godina, desteljeće)??

Deal with the facts and live with them.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: GameMaster po uzoru na BOL
Horagio kaže...

Meni ništa ne smeta, al možemo li dobit konkretan datum (mjesec, godina, desteljeće)??

Ovo desetljeće. Gotovo sigurno.

:-)
Domagoj
16 godina
offline
RE: GameMaster po uzoru na BOL
Domagoj kaže...
Horagio kaže...

Meni ništa ne smeta, al možemo li dobit konkretan datum (mjesec, godina, desteljeće)??

Ovo desetljeće. Gotovo sigurno.

:-)
 Super! Znaci u iduce 2 godine! "Gotovo sigurno."
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
GameMaster po uzoru na BOL

Aj super jedva čekam. Ty, može lokić Cool

"An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field." - Niels Bohr
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice