Razlika u gaming performansama

poruka: 5
|
čitano: 1.631
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Razlika u gaming performansama

Pozdrav.
Kao prvo konfa mi je (stara 3 godine)
AMD Athlon 64x 3000+ 1.8 Ghz
RAM 1.5 Gb DDR 400

MBO Asus socket 939 A8S-x

Nvidia GeForce 7300 GS 128 Mb

 

Rado bi presao na vistu jer mi se iznimno sviđa. (više puta sam je imao na komou ali sam se uvijek vraćao na xp zbog performansi dok nisam kupio jos gigu rama). Sad mi uopce nije problem u performansama kod obicnog uredskog rada tipa photoshop, office, multimedia i takve stvari jedina dvojba mi je hoce li mi igrice koje sam dosad na xp-u igrao bez problema na medium postavkama (tipa PES 2009 i RED ALERT 3) jos uvijek tako glatko raditi na visti na istim postavkama. Nekako mi je tu mutno.

 

Unapriejd hvala!.

PS: molim vas bez svađe oko toga koji je OS bolji i zasto. Samo ako netko iz iskustva zna nek odgovori.

"All those who believe in psychokinesis, raise my hand." - Steven Wright
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Razlika u gaming performansama

Probaj tj. napravi si dualboot pa onda odluči... al ja na tvom mjestu (konfi) nebi stavljao vistu jer jedino možeš bit u minusu -budimo realni.Namigiva

when my mama ask me will I change I tell her yeah, but it's clear I'll always be the same Until the end of time
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.12.2008 0:18 (Core2Duo2).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Razlika u gaming performansama

Upravo radim na visti a imam dual boot xp, ali trazim komentare drugih i njihova misljenja i savjeti. Meni nekako to sve granicno.

"All those who believe in psychokinesis, raise my hand." - Steven Wright
16 godina
neaktivan
offline
Razlika u gaming performansama

Ja sam također na dual boot. Moja konfa ti je u potpisu. Neke velike razlike u performansama (posebno kod ovih novijih igara 2007+) nisam primjetio. Probaj instalirati PES na Vistu pa vidi kako šljaka. Mislim da nebi trebalo biti problema.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Razlika u gaming performansama

Ma evo upravo sam si stavio novi Prince of Persia i Red Alert 3 i zacudio sam se kad sam na Redu imao bolje performance nego na mom starom Xp-u a Prince je nepromjenjen. Donjeo sam odluku ostavit cu vistu a samo cu obrisati xp particiju.

"All those who believe in psychokinesis, raise my hand." - Steven Wright
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice