T-Com pokloni za produženje ugovora izdvojena tema

poruka: 3.570
|
čitano: 1.814.194
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
BlaBlaLaLa kaže...

bio sam jutros u t-coma i kaze lik da moram birati izmedu popusta 19% 10mb brzine na 24 mjeseca ili nokiju c3 na produzenje ugovora na 24 mjeseca,ja kazem pa za oba uvjeta se trazi produzenje od 24 mjeseca sto cu i uraditi zasto nemogu dobiti i brzinu i nokiju i naravno covjek nije znao odgovoriti -.-   koji retardi

I još da ti Mudrinić odsvira Jingle bells.

World Championships: 7, GP started: 288, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,517
13 godina
protjeran
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

imam ja jos bolju slusaj: zamisli moderatora koji ne trolla

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.12.2011 12:26 (BlaBlaLaLa).
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
BlaBlaLaLa kaže...

imam ja jos bolju slusaj: zamisli moderatora koji ne trolla

Nemogu to zamislit.

Btw, što očekuješ od T-Coma? Ja sam ih zvao prije mjesec dana jer mi je istekao ugovor za MaxTV i pitam šta nude za produžetak. Odgovor je bio - Ništa.

Ako misliš uzet veću brzinu prvo pogledaj u ruteru maximalnu propusnost da nebi umjesto 10 mbita dobio 5 kao moj frend.

World Championships: 7, GP started: 288, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,517
13 godina
protjeran
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Prije jedno 2 mjeseca covjek iz tcoma je bio ovdje,ispitivao vezu,propusnost sto ja znam i rekao je da mogu slobodno i 20mb stavit tako da je ok,samo da mi ovi doma jos vise ne pocnu skidati onda sam nahebo

15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
BlaBlaLaLa kaže...

Prije jedno 2 mjeseca covjek iz tcoma je bio ovdje,ispitivao vezu,propusnost sto ja znam i rekao je da mogu slobodno i 20mb stavit tako da je ok,samo da mi ovi doma jos vise ne pocnu skidati onda sam nahebo

I ja sam imao 15 mbit i onda je magično preko noći to spalo na:

Ja im ništa više ne vjerujem. Zadnje za šta sam produžio ugovor je bilo prije par mjeseci  za adsl i dobio hard.

World Championships: 7, GP started: 288, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,517
14 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Gle kaj meni pise, a brzina mi je i dalje 4mbps.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
dedaa kaže...

Gle kaj meni pise, a brzina mi je i dalje 4mbps.

Imaš dobru propusnost ali pošto plaćaš 4 mbit vezu to i dobijaš.

Jel imaš MaxTV. Ako imaš onda ti je 4 mbit za njega + 4 internet.

World Championships: 7, GP started: 288, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,517
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.12.2011 12:47 (F1-IVO).
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
F1-IVO kaže...
dedaa kaže...

Gle kaj meni pise, a brzina mi je i dalje 4mbps.

Imaš dobru propusnost ali pošto plaćaš 4 mbit vezu to i dobijaš.

Jel imaš MaxTV. Ako imaš onda ti je 4 mbit za njega + 4 internet.

Imam, ali taj maxtv me hebe od kad ga imam, cesto se zna smrznut slika, otprilike 2-3 puta tjedno.

15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
dedaa kaže...
Imam, ali taj maxtv me hebe od kad ga imam, cesto se zna smrznut slika, otprilike 2-3 puta tjedno.

Onda ti je ok brzina jer 4 mbit ide za tv a 4 za net.

I meni se u početku smrzavao i na živce mi je išlo resetiranje stb-a pa sam ih non-stop zvao i nakraju su mi promjenili stb i sad nemam problema.

World Championships: 7, GP started: 288, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,517
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
BlaBlaLaLa kaže...

Molim nemojte spamati nego odgovorite lijepo i pristojno

 

Poslao sam mail gore vezano uz 19% popusta na 10mb brzinu uz koji ce me vezati ugovor 24 mjeseca,oni su rekli ok,samo trebaju moj oib i to je OK,sada posto citam par postova ispod,jeli moguce da dobijem tu nokiju c3 za 19 kn jer ionako cu dobiti novi ugovor od 24 mjeseca kada uzmem novu brzinu?

Pogotnost ti je ta da češ dobiti 19% popusta na brzinu ako potpišeš na 2 godine, ne možeš produžiti 2 puta ugovor pa da dobiješ jeftiniju brzinu i Nokiu C3....Ili jedno ili drugo

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
13 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Danas mi je mama zvala T-com da vidi sta je sa ugovorom.Ugovor je istekao 5.12 za adsl.Mislio sam preci na H1 telekom,no kod njih moram cekati mjesec dana da mi posalju opremu,a ne mogu produljiti ugovor na 1 mjesec,nego na 1 ili 2 godine.Mama mi je rekla da se dobivaju mobiteli,ako produzim ugovor.Pa sada molim nekoga da mi da savjet sta da ucinim i o kojem se mobilnom uređaju radi.

 

Hvala

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
pa ljudi kada cete vi shvatiti da se moze koristiti usluga bez ugovora!! znaci nemoj produziti nista, koristi 2 mjeseca, prijedji na h1 i mirna bosna....
Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Dolu kaže...

Danas mi je mama zvala T-com da vidi sta je sa ugovorom.Ugovor je istekao 5.12 za adsl.Mislio sam preci na H1 telekom,no kod njih moram cekati mjesec dana da mi posalju opremu,a ne mogu produljiti ugovor na 1 mjesec,nego na 1 ili 2 godine.Mama mi je rekla da se dobivaju mobiteli,ako produzim ugovor.Pa sada molim nekoga da mi da savjet sta da ucinim i o kojem se mobilnom uređaju radi.

 

Hvala

  Čitaj stranicu 2.

Kadir beneath Mo Moteh
13 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Sada su me upravo zvali za produzivanje ugovora.Nude mi Nokiu c3,a ja za to moram produziti ugovor na 2 godine jos.Molim vas savijet,sta da ucinim.Mogu imati jedino T-com i h1 internet

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Dolu kaže...

Sada su me upravo zvali za produzivanje ugovora.Nude mi Nokiu c3,a ja za to moram produziti ugovor na 2 godine jos.Molim vas savijet,sta da ucinim.Mogu imati jedino T-com i h1 internet

 Kaj ti baš moraš produljiti ugovor?

BF3:crna_bandera
14 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Dolu kaže...

Sada su me upravo zvali za produzivanje ugovora.Nude mi Nokiu c3,a ja za to moram produziti ugovor na 2 godine jos.Molim vas savijet,sta da ucinim.Mogu imati jedino T-com i h1 internet

hebala ih Nokia C3,pa pređeš na jeftiniju uslugu (Optima,H1 itd..) i za te 2 godine ćeš ušparati novca za koji god mobitel poželiš kad se riješiš T-Coma.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

pozdrav...imam jedno pitanje zanimam me kolko se ceka na poklon od t-coma u srijedu sam produzio adsl na 2 godine preko telefona sam napravio novi ugovor rekli su da je neka nokia c3 u pitanje....unaprijed hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Ja sam potpisao u t-centru i mobitel je stigao doma za 3 dana

Core2Duo
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

koju si boju moba dobio crnu ili....jos me nesto zanima dali se dobije usb kabel ako ne zanimam gdje se moze kupit ??

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.12.2011 12:27 (Želja3110).
16 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Samo bijele su djelili barem koliko ja znam. U paketu se ne dobije usb kabel

Core2Duo
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

el znas mozda od kojeg mobitela pase usb kabel...aj mi reci jesi ti dobio memorijsku karticu ???

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.12.2011 13:27 (Želja3110).
16 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Želja3110 kaže...

el znas mozda od kojeg mobitela pase usb kabel...aj mi reci jesi ti dobio memorijsku karticu ???

svaki usb->micro usb paše

Kad već čitaš ovo, pročitaj i pravila foruma! :D
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
denix kaže...
Želja3110 kaže...

el znas mozda od kojeg mobitela pase usb kabel...aj mi reci jesi ti dobio memorijsku karticu ???

svaki usb->micro usb paše

  el znas mozda dali se dobio memorijska kartica sa nokiom c3 ???

16 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Želja3110 kaže...
denix kaže...
Želja3110 kaže...

el znas mozda od kojeg mobitela pase usb kabel...aj mi reci jesi ti dobio memorijsku karticu ???

svaki usb->micro usb paše

  el znas mozda dali se dobio memorijska kartica sa nokiom c3 ???

ne znam

Kad već čitaš ovo, pročitaj i pravila foruma! :D
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
dubravkol kaže...

Samo bijele su djelili barem koliko ja znam. U paketu se ne dobije usb kabel

  e jesi ti dobio memorijsku karticu sory ako sam dosadan

 

13 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Pa dali se nokia dobiva za produženje ADSL na dvije godine ili MAXTV ???

Nino
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Ninogulub kaže...

Pa dali se nokia dobiva za produženje ADSL na dvije godine ili MAXTV ???

  za adsl 100% se dobiva nokia za max tv neznam

13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Dobiva se i za Max TV.Ako hocete produziti ugovor za MAX TV za jednu godinu dobivate Nokiu C-3,morate je platiti 119kn.

 

 

13 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Evo zvao službu za MAXADSL se više nedobiva Nokiatj, ništa se dobije {#} jedino ako idete na veću brzinu od 8 ili 20 daju popust od 19% na pretplatu!!

 

Sada za MAXTV za produljenje ugovora na 24mj, dobijete(platite) Nokia C3 za 119kn!! {#}

Nino
Moj PC  
0 0 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Ninogulub kaže...

Evo zvao službu za MAXADSL se više nedobiva Nokiatj, ništa se dobije  {#} jedino ako idete na veću brzinu od 8 ili 20 daju popust od 19% na pretplatu!!

 

Sada za MAXTV za produljenje ugovora na 24mj, dobijete(platite) Nokia C3 za 119kn!! {#}

  je u pravu si ja danas zvao nema nista za maxadsl ja napravio zadnji dan ugovor u srijedu

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice