T-Com pokloni za produženje ugovora izdvojena tema

poruka: 3.570
|
čitano: 1.812.708
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

oni tu stranicu ne updejtaju, barem taj dio sa tim nagrada, znam kad sam ja dobio ni prije ni poslije nije bilo da išta daju, samo su zvali par puta i kad su nešto ponudili ja sam pristao

Neću žvaku oću kusur
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
cola777 kaže...

oni tu stranicu ne updejtaju, barem taj dio sa tim nagrada, znam kad sam ja dobio ni prije ni poslije nije bilo da išta daju, samo su zvali par puta i kad su nešto ponudili ja sam pristao

Pratim tu stranicu redovito i koliko primjetim čim budu nekakve "nagrade" odmah stave i na stranicu.

KIA nagradna igra: http://www.kia.hr/fb/?p=1350933572
14 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

da stave neke gluposti uglavnom usluge, al vidit ćeš ako netko i dobije hard ili nešto to neće bit na stranici

Neću žvaku oću kusur
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Don Kihoty kaže...

Bit će vam ADSL 20kn skuplji ako niste pod ugovorom...

 

Produži na 12 mjeseci jer nema nikakvih poklona.

Pomješao si ADSL sa Flat ugovorom. Ako uzme Flat na 12 mjeseci tad dobije popust. A kod ugovora za ADSL bolje je pričekati kad budu nešto davali za ugovor na 24 mjeseca (npr. ja sam uzeo prošle godine vanjski HDD WD 320 GB).

filip1 kaže...

uskoro trebam produžiti ugovor i planiram preći na flat.

jel netko od vas u zadnje vrijeme produžavao ugovor i

koji ste poklon dobili?

da li se za prelazak na flat dobiva neki bolji poklon od standardnog?

hvala!

Za flat dobiješ popust 20 kn mjesečno na jednogodišnji ugovor (to je 240 kn uštede). Za ADSL ugovor pričekaj bolju priliku. Za Božić će sigurno imati razne poklone.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
14 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Ak ne produžim odmah ugovor, i dalje plaćam 180kn za Flat?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
oddball kaže...

Ak ne produžim odmah ugovor, i dalje plaćam 180kn za Flat?

da sve i dalje normalno plaćaš, samo nisi pod ugovorom tj možeš promjenit provajdera kad/ako želiš

Neću žvaku oću kusur
15 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Naručio sam Max Tv besplatno 3 mjeseca , zanima meu roku od koliko dana dolazi oprema na kučnu adresu ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Neki dan me zvala zena iz t-coma i mene sili da uzmem max-tv na 3 mj besplatno, akcija traje do 31.8.!

Jel moguce da ako uzmem max-tv tih besplantih 3 mj i jel mo9gu obustaviti nakon 3 mj i vratiti opremu ali da nije nista pdo ugovorom?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Ambush kaže...

Neki dan me zvala zena iz t-coma i mene sili da uzmem max-tv na 3 mj besplatno, akcija traje do 31.8.!

Jel moguce da ako uzmem max-tv tih besplantih 3 mj i jel mo9gu obustaviti nakon 3 mj i vratiti opremu ali da nije nista pdo ugovorom?

pa uzmeš i vratiš nakon 3 mjeseca i svi sretni i zadovoljni :D

Neću žvaku oću kusur
13 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

A jel to inace tak je 3 mj uzm probni i onda odustanes

15 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Istekli su mi ugovori za max tv i adsl.Da li ja sada mogu odjaviti te 2 usluge i opet ih zatražiti da mi daju max tv 5 mjeseci za 1 kn i adsl flat za 1 kn? {#}

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ (̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()ڪے
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
big_guy kaže...

Istekli su mi ugovori za max tv i adsl.Da li ja sada mogu odjaviti te 2 usluge i opet ih zatražiti da mi daju max tv 5 mjeseci za 1 kn i adsl flat za 1 kn? {#}

U principu možeš, ali ćeš biti bez usluga barem 3 tjedna jer kada napraviš zahtjev za trajnim isključenjem ti treba 2-3 dana da se isključi, i onda naručuješ novi adsl + maxtv koje opet ima službeni zakonski rok za uvođenje od 30 dana, i to će biti OK ako ti u međuvremenu dok ti ne budeš imao uslugu netko ne "sjedne" na tvoju paricu koji čeka adsl/maxtv već duže vrijeme...

 

BTW: krenule su vam akcije za produljenje Adsl-a, odnosno samo pristupnog djela vezano za brzinu: Gadget je Nokia C3 (ne znam boju)

1. akcija: Produljenje 24mj. Ugovora = Nokia=19kn

2. akcija: Produljenje 12mj. ugovora: Nokia= 119kn

 

 

LP

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
dr.House2222 kaže...
big_guy kaže...

Gadget je Nokia C3 (ne znam boju)

 

Fuj,

 

dajte nam tipkovnice, miševe, diskove, gps, čvarke...

Kadir beneath Mo Moteh
13 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

istekao mi je ugovor sa ADSL-om i danas dođem u T-centar da obnovim ugovor jer su mi počelu slati račune po cijeni od 110 kn -.-'' a prije sam plačao 79,00 kn i onda mi ženska veli da mi se ugovor nije istekel da mi se ističe za 180 dana -.-' tako da nisam dobil niti nokiu c3 niti ništa .... dali je moguće sada prekinuti ugovor i onda opet aktivirati ugovor da dobim mob :D nije nije neki al se isplati :D

T.F.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Na temelju čega su ti onda počeli slati veći račun?

 

Koji je to promet/paket?

 

Ako sada prekineš ugovor, onda ćeš im platiti (broj mjeseci do isteka ugovora) X (mjesečna naknada).

Kadir beneath Mo Moteh
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

paket - ADSL FLAT

 

a na temelju čega mi počeli slati račun za 30 kn skuplje neznam.... GAMAD !! -.-''

T.F.
16 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
tomica94 kaže...

paket - ADSL FLAT

 

a na temelju čega mi počeli slati račun za 30 kn skuplje neznam.... GAMAD !! -.-''

Usporedi stari i novi račun pa pogledaj kod koje stavke se razlikuje cijena ili je možda što dodano

Kad već čitaš ovo, pročitaj i pravila foruma! :D
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Prijatelju moj, 99% sam siguran da ti je istekao Flat na ugovor i to ti je poskupilo račun za 20,00kn ukupno, a ovih 10,00kn ti je vjerojatno pisana opomena ako si dobio drugu pisanu opomenu zadnjih 12 mjeseci...I tako ti je došao 30,00 kn veći račun! (pisana opomena = 9,00kn)

 

Inače, evo ti i tumač:

 

Internet u T-com:

 

1. Brzina - u večini 4/256=64,00 + PDV= 79

2. Flat= možeš ga uzeti bez ugovora, tada je 99kn sa PDV-om, a ako ga uzmeš na ugovor od 12 mjeseci je 64,00 + PDV= 79,00

 

Što iznosi 158,00kn, ako imaš flat na ugovor, a ako nemaš flat na ugovor onda ti je 178,00kn

 

Moraš razlikovati ugovor na brzinu koji ide na 2 godine i poseban ugovor za paket prometa koji ide na 12 mjeseci!!!

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.11.2011 20:51 (dr.House2222).
14 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Jel zna netko koji su aktualni pokloni za produljenje internet ugovora?

http://bux.ratovi.net/?r=plahy
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Curu zvali u četvrtak i ponudili C3 Nokiu. Za ostalo neznam ako ima još nešto uz to.

14 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Evo upravo zvao, nema ništa novo.

 

Frajer mudro preskače činjenicu da ako produžiš za 12 mjeseci da nadoplaćuješ 119 kn za mobitel i samo navodi 24 mjeseca i nadoplatu od 19 kn.

 

 

Kadir beneath Mo Moteh
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Jel ima neko nove informacije za poklon? Pošto smo upli u zadnji mjesec ove godine pa su možda i oni nešto promjenili.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Meni 7.12 istječe ugovor sa T-como.Radi se o netu(4megabita,flat promet.)Imam max tv,istekao mi je ugovor prije 2 mjeseca,nisu me ni opomenuli zbog toga,a ja sam na to zaboravio.Sta mislite hocu li me zvati likovi iz T-Govneta za produljivanje ugovora,i dali cu morati vraćati uređaje? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Nećete oni uopće zvat,oni ti samo produžuju ugovor svaki mjesec za još jedan mjesec
Zaradite novce http://bux.ratovi.net/?r=robimarko
16 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Više si ti *ovno nego oni....

 

Kakve veze ima ugovor sa korištenjem usluge?

Ugovor je potpisana obaveza da češ koristiti navedenu uslugu određeni vremenski period (12 ili 24 mj.) ... a kad Ugovor istekne ti i dalje koristiš uslugu al si slobodan prekinuti konzumaciju iste u svakom trenutku...račun je naravno isti ( ili uvečan za eventualnu novčanu pogodnost koju si dobio potpisivanjem ugovora) .....

 

Zašto neki korisnici ne shvačaju razliku? Pa Tcom ispada kriv ... looool

 

Ugovor na korištenje 12/24 mj nije ugovor o korištenju usluge....i pri potpisivanju potpisujete posebi dokument....

 

A ima svakakvih ovdje a?

www.istratourism.com
13 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Shile kaže...

Više si ti *ovno nego oni....

 

Kakve veze ima ugovor sa korištenjem usluge?

Ugovor je potpisana obaveza da češ koristiti navedenu uslugu određeni vremenski period (12 ili 24 mj.) ... a kad Ugovor istekne ti i dalje koristiš uslugu al si slobodan prekinuti konzumaciju iste u svakom trenutku...račun je naravno isti ( ili uvečan za eventualnu novčanu pogodnost koju si dobio potpisivanjem ugovora) .....

 

Zašto neki korisnici ne shvačaju razliku? Pa Tcom ispada kriv ... looool

 

Ugovor na korištenje 12/24 mj nije ugovor o korištenju usluge....i pri potpisivanju potpisujete posebi dokument....

 

A ima svakakvih ovdje a?

Pa g*vno jedno to ti i ja govorim

Zaradite novce http://bux.ratovi.net/?r=robimarko
13 godina
protjeran
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Molim nemojte spamati nego odgovorite lijepo i pristojno

 

Poslao sam mail gore vezano uz 19% popusta na 10mb brzinu uz koji ce me vezati ugovor 24 mjeseca,oni su rekli ok,samo trebaju moj oib i to je OK,sada posto citam par postova ispod,jeli moguce da dobijem tu nokiju c3 za 19 kn jer ionako cu dobiti novi ugovor od 24 mjeseca kada uzmem novu brzinu?

14 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Moguce je da ces dobit, jer mene su zvali i rekli da ce mi poslat nokiu c3 samo trebam platit ''postarinu'' 22 kn. Iako sam pesimističan jer su mi prije par mj. rekli da cu dobiti neki prijenosni telefon pa se ''slucajno'' zagubio u posti ;) nista nam ne preostaje osim nadat se :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Nisi ništa izgubio, ukrivo mu je naštiman ekran i krči  {#}

 

Trebao si se žaliti jer si produžio ugovor za ništa.

Kadir beneath Mo Moteh
13 godina
protjeran
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

bio sam jutros u t-coma i kaze lik da moram birati izmedu popusta 19% 10mb brzine na 24 mjeseca ili nokiju c3 na produzenje ugovora na 24 mjeseca,ja kazem pa za oba uvjeta se trazi produzenje od 24 mjeseca sto cu i uraditi zasto nemogu dobiti i brzinu i nokiju i naravno covjek nije znao odgovoriti -.-   koji retardi

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice