Kako T-COM računa vrijeme

poruka: 19
|
čitano: 3.876
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kako T-COM računa vrijeme
pitanje

Išao sam danas provjeriti stanje ADSL prometa u firmi i slučajno sam pronašao ovo.

Kako to kod T-COM-a svibanj traje više od 32 dana?

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Kako T-COM računa vrijeme

sve ti je moguce u vipa i t-coma odi kod njih i zali se to ti je to

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako T-COM računa vrijeme
autorov komentar

Ups, vidim da nisam poslao sliku. Anyway, piše mi za svibanj ove godine trajanje spajanja 32 dana, 8 sati i nešto sekundi?!?

16 godina
online
RE: Kako T-COM računa vrijeme
beerhunter kaže...

Išao sam danas provjeriti stanje ADSL prometa u firmi i slučajno sam pronašao ovo.

Kako to kod T-COM-a svibanj traje više od 32 dana?

Simpatično  :)

Ovo me podsjeća na jedan od onih glupavih mailova koje dobijam od 'prijatelja'. Bio je prilično zabavan, s dječjim odgovorima na pitanja, iz nekakve emisije 'Kefalica', pretpostavljam na jednoj od srpskih televizija. Evo c/p da se i ostali malo nasmiju (kao i ja maloprije):

Psiholog
- on te pita jel znaš TO i ako ne znaš onda ne mozeš u školu jer ne znaš šta je TO.

Dakle, po čemu možemo zaključiti kako T-Com tvrdi da svibanj ima 32 (ili više) dana?


EDIT:
Eto, upravo smo obojica postali istovremeno =)
Čuj, tko zna, možda oni vrijeme računaju po kalendaru drevnih Maja?  Izlanuo se
Pazi, gledam te!
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.9.2008 10:23 (Veliki Brat).
15 godina
neaktivan
offline
Kako T-COM računa vrijeme

Smijeh

 

Još će ispast da godina ima 400 dana po T-comu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako T-COM računa vrijeme
autorov komentar

Još sam se nešto sjetio. Ako piše da imamo 32 dana sveukupnog spajanja-trajanja veze, onda to može značiti i to da se još netko s našim accountom konektira, istodobno kad i mi u firmi preko routera, što bi trebalo biti nemoguće?!? Ili griješim?

15 godina
neaktivan
offline
Kako T-COM računa vrijeme

A koliko piše da traje spajanje od travnja i lipnja?

Ne vozi brže nego što tvoj anđeo čuvar može letjeti!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako T-COM računa vrijeme
autorov komentar

29 odnosno 26 dana.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako T-COM računa vrijeme

Može biti da je spajano sa više lokacija sa istim username-om... Imao sam slični problem.

Imao sam problem sa prebacivanjem na Iskon. Kod T-Konja sam imao najnižu brzinu i srednji paket prometa. U svakom slučaju, uredno sam prešao na Iskon, ali je račun za promet i dalje stizao!!! Obrazloženje od T-Konja je to da se promet računa za account koji je vezan za uslugu prometa ADSL-a, a ne za uslugu pristupa ADSL-a!!! To znači da možete odjaviti adsl uslugu ali morate paziti i na to da odjavite i promet!!!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako T-COM računa vrijeme
autorov komentar

Da, to je u redu, samo ja svakih mjesec dana promjenim lozinku da mi slučajno tko iz firme ne radi download raznih torenta od kuće, pa kako onda mogu biti dvije ili više konekcija istodobno?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako T-COM računa vrijeme

ako samo ti znaš psswd. onda ne bi trebalo biti moguće napraviti više konekcija istovrememo...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako T-COM računa vrijeme
gringo_one kaže...

ako samo ti znaš psswd. onda ne bi trebalo biti moguće napraviti više konekcija istovrememo...

 Da ga zna cijela država nebi smjelo biti moguće. Ako je moguće onda ćemo ja i cijeli moj kvart na istu ADSL lozinku:)
Liniću i Šukeru je nakon n-te svađe odbrosio: "Ko pit bulovi ste!" Na to mu je Šuker, prisno uzvratio: "Najveći pitbul si ti!", na što je Bago ne trepnuvši ispalio: "Ne, pokraj vas sam pudlica!"
16 godina
neaktivan
offline
Kako T-COM računa vrijeme

slika

t-com t-com
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.9.2008 11:28 (TGCVugi).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako T-COM računa vrijeme
autorov komentar

Pokušavam staviti sliku, ali mi je ne uploada?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako T-COM računa vrijeme
autorov komentar
Evo je.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako T-COM računa vrijeme

ne bi smjelo biti moguće, ali nikad ne znaš... često je potrebno napraviti određeni slijed radnji da bi se postigao cilj. to ti govorim jer sam slagao bežićnu mrežu sa dijeljenom hsdp-a dial up vezom  i to sa računalima xp-om, mac os x-om i sa vistom... bilo je potrebno pogoditi potrebni redosljed da bi to sve proradilo.

sada mi je palo na pamet... jesi li mijenjao psswd za router ili za account?

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako T-COM računa vrijeme
autorov komentar

Da još jednom naglasim: preko routera isključivo u route modu, tako da naravno kad promijenim lozinku na accountu moram i na routeru. Pristup routeru, odnosno lozinku isto tako znam samo ja jer prema log file-u, samo se ja konektiram na router. A i tu lozinku često mijenjam. I na mom kompu ne snimam te passworde baš za takve slučajeve. Dakle, isključeno da mi netko prčka po routeru, odnosno accountu...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako T-COM računa vrijeme
autorov komentar
Da, to se odnosi na promet, koji nije sporan, ionako me to ne brine, jer imamo flat, nego na ukupno trajanje konekcija...
16 godina
offline
RE: Kako T-COM računa vrijeme

ne moze vise od 1 kompjutera biti spojen na isti username i acc ako je veza u tijeku, moze jedino biti spojeni na taj tvoj router i onda biti na tome usernamu, ZNACI 2 kompa 2 routera 1 acc NIJE MOGUCE... 2 ili vise  kompa 1 router 1 acc MOGUCE

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice