Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.453
|
čitano: 2.515.356
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
x360gamer kaže...
To čekamo crni petak ili kako?
Tko je od forumaša zadužen za narudžbu?
Hoćemo keksnut lovu ili uplatiti negdje? :D

 Treba prvo vidjet šta će uopće biti od toga. Možda ne stave ništa ove godine za to

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Bila je akcija prije nekih tjedan-dva (mislim 5.-10.11) za 36.99€, ja sam taman propustio popust!

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja sam ga uzeo sebi i došao mi prošli tjedan 36 eur + 10 eur mailbox. Uzeo ga jer mi je android na TV-u počeo štucati (loš SoC) i zadovoljan sam. 4k filmovi preko stremia rade super dok preko tv-a nisam mogao ni pomišljati na više od FHD a x265 nije radio uopće.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.11.2021 11:06 (steve90).
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jedno pitanje za za ovaj WD Cloud koji je kolega linkao:

https://www.bitsandbytes.hr/proizvod/vanjski-hard-disk-wd-my-cloud-home-3-5-6tb-5400-rpm-usb-3-0-wdbvxc0060hwt-eesn-bf-ultra-akcija/

 

Može li se to stvarno koristiti kao NAS? Znači, da ga spojim na router i offloadam stvari s kompa, pristupam filmovima sa TV-a, pravim backup sa laptopa, moba itd.

Koliko vidim, ima samo USB sučelje.

Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
kratos091 kaže...

Jedno pitanje za za ovaj WD Cloud koji je kolega linkao:

https://www.bitsandbytes.hr/proizvod/vanjski-hard-disk-wd-my-cloud-home-3-5-6tb-5400-rpm-usb-3-0-wdbvxc0060hwt-eesn-bf-ultra-akcija/

 

Može li se to stvarno koristiti kao NAS? Znači, da ga spojim na router i offloadam stvari s kompa, pristupam filmovima sa TV-a, pravim backup sa laptopa, moba itd.

Koliko vidim, ima samo USB sučelje.

Da, to ti je NAS. 

 

USB sucelje mu sluzi da spojis dodatni drive na njega (za tipa backup), dok ima i LAN za spajanje za mrezu. 

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
kratos091 kaže...

Jedno pitanje za za ovaj WD Cloud koji je kolega linkao:

https://www.bitsandbytes.hr/proizvod/vanjski-hard-disk-wd-my-cloud-home-3-5-6tb-5400-rpm-usb-3-0-wdbvxc0060hwt-eesn-bf-ultra-akcija/

 

Može li se to stvarno koristiti kao NAS? Znači, da ga spojim na router i offloadam stvari s kompa, pristupam filmovima sa TV-a, pravim backup sa laptopa, moba itd.

Koliko vidim, ima samo USB sučelje.

https://www.westerndigital.com/en-ie/products/recertified/cloud-storage/wd-my-cloud-home-recertified#RWDBVXC0020HWT-EESN

 

Imaš ovdje povoljnije.

11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ne znam koliko pratite njemacko trziste, ako netko naleti na neke dobre gamerske slusalice za dobru cijenu u mediamarktu ili na amazon.de, molio bih da i to stavite ovdje, nekome mozda dobro dođe i to :)

 

Bas gledam malo amazon.de, ima nekih akcija:

 

Razer Kraken Kitty - €169.99 89,37€ 

Logitech G PRO X (2nd generation) -€129.00  89,90€

HyperX KHX-HSCP-RD Cloud II - €99.99   73.99€

Logitech G432 Wired Gaming Headset 7.1 Surround Sound - €79.99  39.99€

Corsair VOID - €109.99  79.99€

Razer BlackShark V2 X - €69.99  40.99€

Corsair HS70 Pro Wireless Gaming Headset - €109,99  79,99€

Razer Kraken - €79,99  49,99€

 

i za duboke dzepove 

ASTRO Gaming A50 Wireless Gaming Headset with charger - €319.00   259.99€

 

 

Iskreno se ne kuzim u gaming slusalice i ne znam vrijede li koje tih para i jesu li ovo dobre ponude, ja trenutno imam jos HyperX Cloud Core onaj prvi model, a pocele su se ljustit pa zato trazim nesto novo sad.

 

Kovačić
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
acmilan2 kaže...

Ne znam koliko pratite njemacko trziste, ako netko naleti na neke dobre gamerske slusalice za dobru cijenu u mediamarktu ili na amazon.de, molio bih da i to stavite ovdje, nekome mozda dobro dođe i to :)

 

Bas gledam malo amazon.de, ima nekih akcija:

 

Razer Kraken Kitty - €169.99 89,37€ 

Logitech G PRO X (2nd generation) -€129.00  89,90€

HyperX KHX-HSCP-RD Cloud II - €99.99   73.99€

Logitech G432 Wired Gaming Headset 7.1 Surround Sound - €79.99  39.99€

Corsair VOID - €109.99  79.99€

Razer BlackShark V2 X - €69.99  40.99€

Corsair HS70 Pro Wireless Gaming Headset - €109,99  79,99€

Razer Kraken - €79,99  49,99€

 

i za duboke dzepove 

ASTRO Gaming A50 Wireless Gaming Headset with charger - €319.00   259.99€

 

 

Iskreno se ne kuzim u gaming slusalice i ne znam vrijede li koje tih para i jesu li ovo dobre ponude, ja trenutno imam jos HyperX Cloud Core onaj prvi model, a pocele su se ljustit pa zato trazim nesto novo sad.

 

A da nabavis nove jastucice i headband?

To Each His Own.
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.11.2021 17:42 (lmutak).
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
lmutak kaže...
acmilan2 kaže...

Ne znam koliko pratite njemacko trziste, ako netko naleti na neke dobre gamerske slusalice za dobru cijenu u mediamarktu ili na amazon.de, molio bih da i to stavite ovdje, nekome mozda dobro dođe i to :)

 

Bas gledam malo amazon.de, ima nekih akcija:

 

Razer Kraken Kitty - €169.99 89,37€ 

Logitech G PRO X (2nd generation) -€129.00  89,90€

HyperX KHX-HSCP-RD Cloud II - €99.99   73.99€

Logitech G432 Wired Gaming Headset 7.1 Surround Sound - €79.99  39.99€

Corsair VOID - €109.99  79.99€

Razer BlackShark V2 X - €69.99  40.99€

Corsair HS70 Pro Wireless Gaming Headset - €109,99  79,99€

Razer Kraken - €79,99  49,99€

 

i za duboke dzepove 

ASTRO Gaming A50 Wireless Gaming Headset with charger - €319.00   259.99€

 

 

Iskreno se ne kuzim u gaming slusalice i ne znam vrijede li koje tih para i jesu li ovo dobre ponude, ja trenutno imam jos HyperX Cloud Core onaj prvi model, a pocele su se ljustit pa zato trazim nesto novo sad.

 

A da nabavis nove jastucice i headband?

 Volio bih neke bezicne imati, ovdje se malo s kablom mucim.

Ove slusalice su dobre, daleko od toga, no nakon 4 godine si mogu uzet nesto drugo.

Kovačić
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Molim da mi netko objasni cijene procesora.

Evoga tražim si neku nadogradnju za moj I3-8100. Vidim da imam socket 1151 i da je 9-ta generacija zadnja što ću moći staviti.

Dakle odem na bespuća interneta da vidim cijene I5-9xxx i i7-9xxx modela i ne mogu vjerovati da su 3 generacije noviji procesori jeftiniji nego ovo što ja tražim.

I onda mi vrag ne da mira pa odem na njuškalo... Tamo mi skoro srce stalo kada vidim da se za polovne procesore stare koju godinu traži cijena u rangu novih procesora 11te generacije iz dućana.

 

Ispada da je nadogradnja ne isplati, čak štoviše ispada je je računalo kao zlato, svakim danom komponente su sve skuplje, a ne da cijena ide dolje kao nekad.

Omiljeni gaming žanrovi: simulacije vozila i RPG
 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

@acmilan2 

 

Ako nisi baš zapeo za bežične baci oko i na one Sennheiser GSP 600 koje sam ja stavio drugu temu. Hardware Canucks ih hvali na sva zvona 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Korny1603987 kaže...

Molim da mi netko objasni cijene procesora.

Evoga tražim si neku nadogradnju za moj I3-8100. Vidim da imam socket 1151 i da je 9-ta generacija zadnja što ću moći staviti.

Dakle odem na bespuća interneta da vidim cijene I5-9xxx i i7-9xxx modela i ne mogu vjerovati da su 3 generacije noviji procesori jeftiniji nego ovo što ja tražim.

I onda mi vrag ne da mira pa odem na njuškalo... Tamo mi skoro srce stalo kada vidim da se za polovne procesore stare koju godinu traži cijena u rangu novih procesora 11te generacije iz dućana.

 

Ispada da je nadogradnja ne isplati, čak štoviše ispada je je računalo kao zlato, svakim danom komponente su sve skuplje, a ne da cijena ide dolje kao nekad.

Dobar upgrade bi ti bio 10400f + neka B460 ploca, 10400f ti je sad 899kn u bits and bytes na bf akciji a b460 ploca je nekih ~700kn.

16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ako je tako onda bih mogao prijeći totalno na AMD sada ? Poanta je bila da sa malim ulogom nadogradim sustav malo jače od I3 procesora.

Omiljeni gaming žanrovi: simulacije vozila i RPG
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Korny1603987 kaže...

ako je tako onda bih mogao prijeći totalno na AMD sada ? Poanta je bila da sa malim ulogom nadogradim sustav malo jače od I3 procesora.

 Pa za što ti treba malo jači?

To se ne isplati.

hahhaajaads  ti je dobro predložio.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.11.2021 0:10 (hummer0).
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ibme74 ničeg od navedenog nema na stanju ?

Ili sam nešto krivo povezao...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
zabranjeniples kaže...

ibme74 ničeg od navedenog nema na stanju ?

Ili sam nešto krivo povezao...

 

pročitaj prvu rečenicu u postu

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ibme74 kaže...

 

pročitaj prvu rečenicu u postu

Ahh, moja greška, nekako (ne znam kako) sam pročitao da ponuda vrijedi do 26.11.

Vjerovatno se još nisam razbudio kako spada .

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Da mi je znati koliko komada iceg su spremili...

Survivor - eye of the tiger
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Korny1603987 kaže...

ako je tako onda bih mogao prijeći totalno na AMD sada ? Poanta je bila da sa malim ulogom nadogradim sustav malo jače od I3 procesora.

 Zbog cega ? Neces nista postic osim u tom nizem rangu potrosit vise love za iste performanse. Ako zelis, mozes i uzet ovaj 10400f i pricekat Black Friday da B460 ploce budu na akciji, i onda za 1500kn uberes kombinaciju koja ce ti opet trajat pun klinac. 

 

Edit: sad vidim da je gotovo i da ih nema na zalihi.. po meni propustena prilika jer ovo vjerovatno opet neces vidjet

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.11.2021 15:17 (hahhaajaads).
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
hahhaajaads kaže...

Edit: sad vidim da je gotovo i da ih nema na zalihi.. po meni propustena prilika jer ovo vjerovatno opet neces vidjet

 

Sta nije na zalihi? U B&B? BF i te stvari koje vidis tamo su na akciji tek u petak 26.11.

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ibme74 kaže...
hahhaajaads kaže...

Edit: sad vidim da je gotovo i da ih nema na zalihi.. po meni propustena prilika jer ovo vjerovatno opet neces vidjet

 

Sta nije na zalihi? U B&B? BF i te stvari koje vidis tamo su na akciji tek u petak 26.11.

 Iskreno nemam pojma, ocekivao sam ako je vec tamo da se prodaje za tu cijenu, vidio sam samo jucer da je na 900kn tak da iskreno nemam pojma... Mozda i tad nije bio na zalihi pa cekaju 26.11

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ne kuzis, ponuda je vec slozena ali te cijene vrijede samo za 26.11., stavili su "nema na zalihama" zato da se ne moze vec sada dodati u kosaricu i naruciti.

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Tko će uzimati onda firestick?
Kolega je u povezanoj temi javio da je na 25€
7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
x360gamer kaže...
Tko će uzimati onda firestick?
Kolega je u povezanoj temi javio da je na 25€

 Evo me!

Kako to inace radite na ovim grupnim nabavama? Tko uzima, na koju adresu, kome uplatit, koliko dostava.. Itd?

 

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

+1, i mene to zanima i zainteresiran sam. Ako je netko voljan naručiti mogu također uplatiti iznos i podjelimo dostavu.

Cest la vie, mon amie...
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
birra kaže...
x360gamer kaže...
Tko će uzimati onda firestick?
Kolega je u povezanoj temi javio da je na 25€

 Evo me!

Kako to inace radite na ovim grupnim nabavama? Tko uzima, na koju adresu, kome uplatit, koliko dostava.. Itd?

 

 

marinn95 kaže...

+1, i mene to zanima i zainteresiran sam. Ako je netko voljan naručiti mogu također uplatiti iznos i podjelimo dostavu.

 Bilo bi idealno da imamo kekspay svi.

Najbrže ide uplata, samo se tamo napravi grupa.

Tko nema, uplati na IBAN.

E sad, tko će naručivati je pitanje. I kako će dalje slati do ljudi?

Tisak?

 

 

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Samo da znate kad na akciji bude mozes max 2 komada uzeti... Ja kad uzimam idem 2 na sebe, 2 na jednu sestru i 2 na drugu... Svi poseban racun naravno...

Mozda bi bilo bolje uzet iz Mediamarketa, znaju i tamo bit na akciji....
VenAtoR#2231
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.11.2021 11:53 (jocommb).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
jocommb kaže...
Samo da znate kad na akciji bude mozes max 2 komada uzeti... Ja kad uzimam idem 2 na sebe, 2 na jednu sestru i 2 na drugu... Svi poseban racun naravno...

Mozda bi bilo bolje uzet iz Mediamarketa, znaju i tamo bit na akciji....

 

To ides preko mailboxde? Dode li u jednom paketu sve ili su posebne posiljke? Gledam da uzmem jedan 4k i jedan 4k Max, pa ce bit zajeb ak dodu odvojeno na mailboxde

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ma ja to kod sestara posaljem kad su mi tamo... Samo sam vas htjeo upozorit da znate da je moguce samo 2 komada uzet s jednim racunom... Jedino neznam da probate recimo 2 4K pa 2 4K Max onda bi 4 mogli uzet...
Neznam dal bi vam na mailbox dozvolili da recimo svi koji ho ete narucite na istu tu mailbox adresu i da posljalju sve u jednoj kutiji za RH...
VenAtoR#2231
14 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ma ok, ja bi ovako narucio za sebe, a nisam jos mailboxde koristio. Al u sjecanju mi je da je i prije bilo da mogu max 2 komada

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice