Korištenje mobitela kao web cam ?

poruka: 8
|
čitano: 13.065
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Korištenje mobitela kao web cam ?

Imam jedno pitanje i ako ko zna odg. na njega bio bi puno zahvalan. Da li je ikako moguće koristiti mobilni telefon kao web cameru ? Jer imam SE Satio i želio bi ga korstiti kao web cameru na Skype-u,MSN-u,Chatroulleteu,Omegle-u...

HVALA UNAPRIJED !

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Korištenje mobitela kao web cam ?

Navodno nokia može za ostalo nez.

 

Možda ovo pomogne.

Nino
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Korištenje mobitela kao web cam ?

imam noku 5800 i program mobiola webcam

 

neznam sigurno, ali mislio da je i satio S60 pa bi mogao probati ako je, skines program, jedan dio instal na komp, drugi dio instal na mob...pokrenes oba dijela i spojis ih bluetoothom ili kabelom...

 

rezolucija nije bajna, barem na mom mobitelu, ali sluzi svrsi dosta dobro, cak i ne treba svijetlo za po noci, posto se svjetlost ekrana odbija tebi na lice i tako ti lice nije mracno na slici...cisto ok! da moze bolje - moze, ali moras dat 100-200kn za parvu webcam a ovo je dzabe ako imas S60...neznam za druge OS-e...

 

isprobaj malo

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Korištenje mobitela kao web cam ?

Bump-am staru temu ali eto, treba mi.

 

Imam wildfire i napravio sam sve sa ove stranice, opet ne radi, na mobu piše waiting for computer (eg Skype), a skype kaze nema kamere.

Itko zna do čeg može bit?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Korištenje mobitela kao web cam ?

znaci za starije mobove s60 itd mobiola webcam ja je imo na 5630 i savrseno radi.

Andorid mobiteli droidcam malo progooglaj nadi crackanu aplikaciju naravno mob moba bit rootan.

trenutno na x8 droid cam radi besprijekorno

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Korištenje mobitela kao web cam ?

Dižem staru temu ali ne želim otvarati novu. Naime imam Lg Nexus 4 s okej prednjom kamerom pa me zanima može li se spojiti računalo s mobitelom te da mobitel tj kamera od mobitela služi kao web kamera ....

 

Hvala unaprijed

Origin ID za FIFU 13: strbi_zg
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Korištenje mobitela kao web cam ?

Moze, program se zove droidcam, s tim da radi preko wirelessa a ne preko kabla. Treba skinuti app na telefon i client program na komp. 

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Korištenje mobitela kao web cam ?

Ja sam koristio Wo Webcam. Sve pohvale... Takoder treba skinuti apk na mobitel i client na racunalo i sve se lagano spoji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice