OnePlus 5

poruka: 614
|
čitano: 160.265
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 5
Deutsch kaže...

ipak je ta cijena za americko trziste, znaci tu je 550€

 Ma sve 5 ali ja ne bi dao ni 550 USD a kamoli EUR

13 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

To je njihova procjena s obzirom da su računali preko objavljene vrijednosti nagradnog fonda koji uključuje 2 VIP ulaznice za premijeru i 1 uređaj i došli do te cifre od 550€. Ne mora nužno značiti da će to biti prodajna cijena, ja se u svakom slučaju nadam da neće, inače uzimam s8.

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 5

ako dignu cijenu, i nastave ju dizati, izgubit će veli kbroj ljudi koji su kupovali njihove prijašnje uređaje, koji su bili privlačni najviše zbog cijene

razumijem da moraš dizati kvalitetu, i da sa tim ide i cijena gore, ali ako su mogli napraviti 1+1 po onoj cijeni, onda mogu i danas napraviti i 1+5 za razumnu cijenu

samo što onda će opet biti ljudi koji će pametovat da su uskratili neke stvari koje su bitne za uređaj i slično

jbg  uvijek mora bit picajzli

iskreno nebi ni ja volio vidjet dizanje cijene previše, da ju zadrže kao cijenu koju ima 3t, bio bi prezadovoljan

ako to bude bilo kako se nagađa, više mi neće bit njihov uređaj jedan od glavnih favorita za zamjenu trenutnog 1+1, već će se gledati i konkurencija, ali znam i sam da ću teško nać  tako kompletan uređaj po sličnoj cijeni 

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
OnePlus 5

ima li netko Oneplus 1 na VIP mreži?ne mogu dobiti nikako 4G signal?i koji firmware koristite?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
OnePlus 5

Po meni, cijena za osnovi model mogla biti 479€ ili 489€(64gb), pa do 539(128gb) i 579€ (256gb), ali ostalo je još 8 dana do objave pa ćemo svi biti pametniji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
OnePlus 5

http://www.gsmarena.com/new_oneplus_5_render_leaks_alongside_specs_and_price-news-25593.php

 

The already confirmed Snapdragon 835 chipset will be joined by 6 or 8GB of RAM (depending on which version you buy), and 64 or 128GB of UFS 2.1 storage. Everything will be kept running by a 3,300 mAh battery with Dash Charge - going from 0 to 92% in one hour. Bluetooth 5.0 will also be on board the OnePlus 5, following in the footsteps of the Samsung Galaxy S8 and S8+ in this regard.

And now for the bad news. This report says the OnePlus 5 will start at $479, which is $40 more than the OnePlus 3T, and $80 more than the OnePlus 3. The Chinese company certainly seems intent on hiking the price of its flagship phones with every iteration.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
OnePlus 5

Tisina neka par dana.... Zatisje pred buru 

VenAtoR#2231
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

Sve se zna :)

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 5

Osim najbitnijeg

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnePlus 5
Da... samo cijena... al 98% da mi je iduci mobitel.... neki dan sam skoro uhvatio s8 za 400 eura al neko me zajebo i dao liku vise.... sad mi i nije toliko zao jer ovaj izlazi samo da neuseru cijenu....
VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 5

Nekako nakon svega što sam čuo mi je bitnije da obznane sniženu cijenu za 3T i da ih još ima na zalihi. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
OnePlus 5

Jos malo 

VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus 5

Znaš li možda kako je do sada bilo s tim? Kad se prelazilo s 2 na 3? 3 na 3T znam da se moglo kupiti neko vrijeme oba, ali mi se čini da cijena nije baš išla dolje za običan, ili se varam?

 

Isto razmišljam o op5, ali baš to što kažeš, 3t je super uređaj i ako cijena bude išla dolje ili bude prevelika razlika u odnosu na 5, bolja mi je varijanta uzeti 3t, samo ako bude moguće.

The most interesting information comes from children, for they tell all they know and then stop.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.6.2017 9:22 (Arto).
12 godina
offline
OnePlus 5

Ja se sjećam da je OP2 bio u prodaji kratko nakon izlaska OP3, cijena je bila 329€ za dvojku, ako se dobro sjećam. 

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

Koliko vidim OP3T se ne može više kupiti na službenoj stranici.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 5

Da, sad i ja vidim. A jbmti sve, skroz su mi pokvarili planove. 5 će mi vjerojatno biti preskup, a teško da će oni koji još imaju 3T na stocku smanjiti cijenu odmah.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
OnePlus 5

Koliko vidim po stranim portalima OP5 neće ići ispod 500$ za najslabiju verziju, a najjača će biti oko 600$. Tako da više neće biti toliko isplativ pored konkurencije. Šteta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 5
MasterOfDisaster kaže...

Koliko vidim po stranim portalima OP5 neće ići ispod 500$ za najslabiju verziju, a najjača će biti oko 600$. Tako da više neće biti toliko isplativ pored konkurencije. Šteta.

Nije šteta nego je pravilo. Viša kvaliteta viša cijena.

 

Brijem da su sa zadnja 3-4 modela bili na 0, a vrijeme je da i oni krenu zarađivat.

 

Cijena za 6/6GB je oko 3700kn., a za 8/128GB je 4370kn

Zamisli da još imaju prodajna mjesta/sevisnu mrežu/marketing itd... došao bi oko 5500-6000kn

 

Kome je bitna cijena ima Xiaomi Mi6.

15 godina
offline
OnePlus 5


Šta očekivati of firme koja je isti telefon al druge boje naplaćivala 40 eura više. A ovaj put se reklamiraju po indiji treba to platiti.

 

@R36

 

kakva viša kvaliteta, OP su bili jednako kvalitetni od samog početka pa nije bila tolika cijena. 

 

EDIT:

 

da su ga izdali u piano black boji i da je home button okrugao ladno su ga mogli nazvati One Plus 7 Plus...toliko o R&D. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.6.2017 14:02 (malina22).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
online
Re: OnePlus 5
R36 kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Koliko vidim po stranim portalima OP5 neće ići ispod 500$ za najslabiju verziju, a najjača će biti oko 600$. Tako da više neće biti toliko isplativ pored konkurencije. Šteta.

Nije šteta nego je pravilo. Viša kvaliteta viša cijena.

 

Brijem da su sa zadnja 3-4 modela bili na 0, a vrijeme je da i oni krenu zarađivat.

 

Cijena za 6/6GB je oko 3700kn., a za 8/128GB je 4370kn

Zamisli da još imaju prodajna mjesta/sevisnu mrežu/marketing itd... došao bi oko 5500-6000kn

 

Kome je bitna cijena ima Xiaomi Mi6.

Šta, hoćeš reći da će OP 5 bit kvaliteniji od OP 3T, pa mislim da će po kvaliteti biti podjednaki jer je OP 3T bio jako kvalitetan samo će OP5 imati jači hardware (što je normalno jer će biti noviji uređaj), sa time kada je OP 3T izašao imao je najjači hardware u sebi kao i sada OP5, a koštao je dosta manje nego što će sada koštati novi OP5.

Ljudi u OP-u su shvatili da imaju veliko tržište koje je željno njihovih uređaja i jednostavno su podigli cijene jer znaju da to mogu, čisti zakon ponude i potražnje.

12 godina
offline
Re: OnePlus 5
malina22 kaže...


Šta očekivati of firme koja je isti telefon al druge boje naplaćivala 40 eura više. A ovaj put se reklamiraju po indiji treba to platiti.

 

@R36

 

kakva viša kvaliteta, OP su bili jednako kvalitetni od samog početka pa nije bila tolika cijena. 

 Da., ali i oni hoće poćet zarađivat.

MasterOfDisaster kaže...

Šta, hoćeš reći da će OP 5 bit kvaliteniji od OP 3T, pa mislim da će po kvaliteti biti podjednaki jer je OP 3T bio jako kvalitetan samo će OP5 imati jači hardware (što je normalno jer će biti noviji uređaj), sa time kada je OP 3T izašao imao je najjači hardware u sebi kao i sada OP5, a koštao je dosta manje nego što će sada koštati novi OP5.

Ljudi u OP-u su shvatili da imaju veliko tržište koje je željno njihovih uređaja i jednostavno su podigli cijene jer znaju da to mogu, čisti zakon ponude i potražnje.

Noviji procesor, kamera i ostalo što ćemo vidjet sutra na prezentaciji. 

 

Željno tržište radi cijene - to je bitno naglasit. 

 

Ako gledam cijene...3000kn za OP mi je nekako realno., tj da imaš osječaj da si kupio jeben mob po dobroj cijeni. Sve na više ideš u segment top modela., pa bi ja rađe izabrao S8 za 4000kn preko njuškala nego OP5 za 3700kn.

 

 

 

 

14 godina
offline
Re: OnePlus 5
pa kupi,ko ti brani.ja ne bi Samsung više ni da mi ga poklone...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus 5

Baš me zanima cijena koju će objaviti. Ne znam koliko su se napuhali dobrim prodajnim rezultatima OP3 i 3T, ali moglo bi im se dogoditi da se opeku ako pretjeraju s cijenom.

 

Kao što je kolega nekoliko poruka prije napisao, lijepo su reciklirali 3cu i s minornim promjenama te overclockanim CPUom digli cijenu zbog dobrih rezultata prodaje.

 

Sad misle da mogu nastaviti jahati na tom valu hypea što im je odradila 3ca, ali pitanje je koliko sad mogu dići cijenu a da prodajni rezultati puno ne pate.

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnePlus 5
ja mislim da cemo znat sve najon nrkih tjedsn dana dok se testira u radu... ici na op5 il sa s8 ili neki drugi sa njuske....
VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: OnePlus 5
Zbog kamere raste cijena, jel to tak teško zaključit? Mogla bi ove godine konkurirat svima pa je očekivan porast cijene
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
OnePlus 5

Zanimljiv video od The Verge-a, Making the OnePlus 5

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnePlus 5
nije da serem al pogledaj 2 posta iznad :D
VenAtoR#2231
12 godina
offline
OnePlus 5

Još 2 i pol sata do predstavljanja. Čitam svakakve procjene oko cijena, u rangu od 470 do 550€.

 

Opet ponavljam da se nadam da neće pretjerati sa cijenom, meni osobno je i 470€ puno, ali dalo bi se razmisliti ako bude puno bolji u odnosu na 3/3T. Ako bude samo bolja kamera, ne vrijedi te razlike.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

pa ako 5 možeš poslije prodati za razliku početne cijene kakve veze onda ima cijena koliko košta? da je mobitel 10k kn te za godinu dana prodam za 9k kn bolje je nego kupiti neki za 3k kn te ga za godinu dana prodaš za 1k kn. OP3 ima mali pad cijene ne znam kakav će biti OP5 ako bude kao prethodni onda po meni je dobar, ako će se prodavati daleko ispod cijena onda je pitanje. Jer ako gledaš što je na nasljedniku novo onda ti ni jedan mobitel nije dobar jer su razlike minimalne, kvaliteta/snaga je već prerasla potrebe većine korisinka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice