Xiaomi Mi 5 128GB početni model zaključana tema

poruka: 4
|
čitano: 2.541
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Xiaomi Mi 5 128GB početni model

Xiaomi Mi 5 dolazi kućištu s metalnim okvirom i keramičkom poleđinom, s 5,15-inčnim zaslonom, za kojeg navode da ima iznimno pozadisnko osvjetljenje od čak 600 nita, no prema riječima Huga Barre, to ne utječe na potrošnju baterije zbog novog rasporeda LED dioda unutar zaslona. Uređaj je težak samo 129 grama, što je izvrstan rezultat ako u obzir uzmemo činjenjicu da je opremljen 3000 mAh baterijom. Pokretan je Qualcommovim Snapdragon 820 proceosrom, sadrži 4 GB RAM-a, a zanimljivo je da u startu dolazi sa 128 GB interne memorije.

 

Posebno je zanimljiva kamera koja dolazi sa senzorom od 16 megapiksela, dvostrukom LED bljeskalicom i mogućnošću snimanja 4K videa. Kamera je optički stabilizirana i to u čak četiri smjera. U Xiaomiju navode da će ova četverosmjerna stabilizacija dati osjetno bolje rezultate u lošijim uvjetima osvjetljenja i pri snimanju videa. IMX 298 16 MP senzor je proizveo Sony, i dolazi s Phase Detection autofokusom.

 

Biti će modeli i od 32 i 64GB. Cijene se kreći od 277 do 377eura za model od 128GB. Novost je da od ovog modela, xiamomi stiže u EU i počinje globalna prodaja.

 

Jako zanimljiv smartphone, odličnih karakteristika i prihvatljive cijene.

 

Izvor: http://mob.hr/xiaomi-mi-5-sluzbeno-snapdragon-820-4-gb-ram-a-128-gb-interne-memorije/

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 5 128GB početni model

Jesi primjetio da tema vec postoji?

 

Dodatno, danas je Hugo Barra rekao da ne dolaze u EU s ovim modelom i da ni on ne zna kada ce Xiaomi izaci globalno. Video tog intervjua mozes naci u "pravoj" temi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 5 128GB početni model

Trolko, ne znam šta postoji niti me briga. Idi u pravu temu i uživaj tamo.

 

P.s. Našao sam temu koju spominješ, gdje se "pretpostavlja" da će doći s SD810 i da će imati 5,7" zaslon što nije točno kao ni puno drugih stvari. U ovoj temi se raspolaže točnim informacijama a ne gatanjem.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2016 17:55 (matrix777).
16 godina
offline
Xiaomi Mi 5 128GB početni model
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice