Windows Mobile - pitanja & odgovori

poruka: 24
|
čitano: 5.046
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Windows Mobile - pitanja & odgovori

Pozdrav...

 

Možda sam malo preslobodno otvorio temu, ali imam par pitanja pošto sam kupio novi mobitel... Radi se o SE Aspenu. Updateao sam software, ali evo nije mi jasno par stvari (nov sam :))

 

Znači:

1.) Što trebam paziti kod podataka odnosno prometa koji nije preko wifi-a. Da li moram negdje to disableati ili?

2.) Koji je najbolji GPS, a da podržava Aspenov A-GPS (čitaj da ne plaćam :))

 

 

Volio bih da ova tema bude tema s pitanjima i odgovorima za WM pa eto... ako netko ima pitanja ili je početnik kao ja neka slobodno pita, valjda ima iskusnih ljudi ovdje.

Za sada obožavam WM. Prešao sam s cookiea na Aspen i oduševljen sam mogućnostima. Odmah sam ga syncao s PCem, spojio na outlook i sl.

 

 

Pozdrav

Mala moja dajem ti na znanje, sila masi daje ubrzanje. Dvije ploče, jedan izloator, mala moja to je kondenzator :D
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Windows Mobile - pitanja & odgovori
xDinichx kaže...

 

Možda sam malo preslobodno otvorio temu, ali imam par pitanja pošto sam kupio novi mobitel... Radi se o SE Aspenu. Updateao sam software, ali evo nije mi jasno par stvari (nov sam :))

 

Znači:

1.) Što trebam paziti kod podataka odnosno prometa koji nije preko wifi-a. Da li moram negdje to disableati ili?

2.) Koji je najbolji GPS, a da podržava Aspenov A-GPS (čitaj da ne plaćam :))

 

 

 Već ima 59 tema o WM.

 

1) Ugasiš data connection kada ne sufaš.

 

2) iGo 8 je najbolja navigacija ikad.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Mobile - pitanja & odgovori
vexx5555 kaže...

  Već ima 59 tema o WM.

 

1) Ugasiš data connection kada ne sufaš.

 

2) iGo 8 je najbolja navigacija ikad.

  Stvarno ima neka općenita?

Data connection mi nije ni konfiguriran.

iGo nije besplatan ? Ima neki guide za to možda?

 

Hvala i pozdrav

Mala moja dajem ti na znanje, sila masi daje ubrzanje. Dvije ploče, jedan izloator, mala moja to je kondenzator :D
15 godina
odjavljen
offline
Re: Windows Mobile - pitanja & odgovori
xDinichx kaže...

  Stvarno ima neka općenita?

Data connection mi nije ni konfiguriran.

iGo nije besplatan ? Ima neki guide za to možda?

 

 

 Da, ima ih par općenitih.

 

Ako ti data connection nije iskonfiguriran, onda se ni ne trebaš brinuti.

 

iGo nije besplatan, ali ima načina da se to riješi (TPB). Link ne smijem stavljati.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Mobile - pitanja & odgovori
vexx5555 kaže...

  Da, ima ih par općenitih.

 

Ako ti data connection nije iskonfiguriran, onda se ni ne trebaš brinuti.

 

iGo nije besplatan, ali ima načina da se to riješi (TPB). Link ne smijem stavljati.

  A onda my bad... tražio sam dal' postoji ovakva tema, ali očito nisam gledao dovoljno dobro :)

 

A naći ću linkove valjda i neki guide...

 

Imam još pitanje:

Drugi mob me ne može naći preko BT-a, a ne mogu naći nigdje postavke BT-a (možda vidljivost i sl.)

Mala moja dajem ti na znanje, sila masi daje ubrzanje. Dvije ploče, jedan izloator, mala moja to je kondenzator :D
15 godina
odjavljen
offline
Re: Windows Mobile - pitanja & odgovori
xDinichx kaže...

 

 

Imam još pitanje:

Drugi mob me ne može naći preko BT-a, a ne mogu naći nigdje postavke BT-a (možda vidljivost i sl.)

 Po defaultu je vidljivost isključena-moraš podesiti to u settings>connections>bluetooth.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Mobile - pitanja & odgovori
vexx5555 kaže...
xDinichx kaže...

 

 

Imam još pitanje:

Drugi mob me ne može naći preko BT-a, a ne mogu naći nigdje postavke BT-a (možda vidljivost i sl.)

  Po defaultu je vidljivost isključena-moraš podesiti to u settings>connections>bluetooth.

  Super... puno puno hvala :)

Mala moja dajem ti na znanje, sila masi daje ubrzanje. Dvije ploče, jedan izloator, mala moja to je kondenzator :D
14 godina
neaktivan
offline
Windows Mobile - pitanja & odgovori

za ograničavanje prometa koristi daza controller http://www.freewarepocketpc.net/ppc-download-data-controller.html

kod mene normalno radi.....
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Mobile - pitanja & odgovori
cekpi kaže...

za ograničavanje prometa koristi daza controller  http://www.freewarepocketpc.net/ppc-download-data-controller.html

  Hvala... samo mislim da neću ni koristiti mobilni promet :)

 

Imaš kakvu još aplikaciju zanimljivu kad si već ponudio pomoć :)

Mala moja dajem ti na znanje, sila masi daje ubrzanje. Dvije ploče, jedan izloator, mala moja to je kondenzator :D
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Mobile - pitanja & odgovori
xDinichx kaže...
cekpi kaže...

za ograničavanje prometa koristi daza controller http://www.freewarepocketpc.net/ppc-download-data-controller.html

  Hvala... samo mislim da neću ni koristiti mobilni promet :)

 

Imaš kakvu još aplikaciju zanimljivu kad si već ponudio pomoć :)

 odi na xda developers i pogledaj da li postoji kakav custom rom i njega stavi

 

ja koristim S2P za autio player i S2u2 kao alternativu za lokanje ekrana i SPB mobile shell kao alternativu za homescreen

 

 

kod mene normalno radi.....
14 godina
neaktivan
offline
Windows Mobile - pitanja & odgovori

Pozdrav eto mene opet...

Postoji li neka stranica (pouzdana) sa aplikacijama za WM osim marketplacea?

Mala moja dajem ti na znanje, sila masi daje ubrzanje. Dvije ploče, jedan izloator, mala moja to je kondenzator :D
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows Mobile - pitanja & odgovori

Evo mene s još jednim pitanjem...

Da li postoji nešto kao media center ili bar player koji podržava m4v?

Mala moja dajem ti na znanje, sila masi daje ubrzanje. Dvije ploče, jedan izloator, mala moja to je kondenzator :D
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Windows Mobile - pitanja & odgovori
14 godina
neaktivan
offline
Windows Mobile - pitanja & odgovori

Pozdrav,

 

Možda malo glupo pitanje, ali kako da napravim kada se sa svojim uređajem spojim na kućni wifi (na kojem je spojen i moj laptop) napravi sync koji se inače radi kada ga spojim USB kabelom...

SDP ≠ HDZ
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows Mobile - pitanja & odgovori

Da probamo oživjeti ovu temu koja bi se koristila sa konstruktivnu raspravu bez kojekakvih likova sa psihičkim problemima. Označite ovu temu i postavljajte ovdje pitanja, odgovore, bugove, rješenja i sve što može pomoći korisnicima OS-a. Pošto se zove pitanja i odgovori, moderatori imaju zakonsku pozadinu da sankcioniraju trolove.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Mobile - pitanja & odgovori
Zna li netko zašto Lumia 650 konstantno briše ili miješa kontakte?
W10 je u pitanju
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Mobile - pitanja & odgovori

Navodno zbog prebacivanja podataka s outlook.com na infrastrukturu Office 365, sada je to završilo i takvih problema ne bi trebalo biti.

Evo link, ako znaš češki:

http://www.mylumia.cz/Utrpeni-skoncilo-migrace-Outlookcom-je-hotova-z-999-uz-zadne-ztracene-kontakty-A_3386

14 godina
offline
Windows Mobile - pitanja & odgovori

Znači lakše je zaključati temu nego ukloniti par trolova. Znači li to da ako se par nas skupi i zatrola neku drugu temu možemo je pod katanac. 

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Mobile - pitanja & odgovori
Ne mogu vjerovati,jedino objasnjenje je da su i moderatori androidasi,prestrasno,mene su i kaznili zato sro sam odgovorio trolu
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows Mobile - pitanja & odgovori

Meni nije jasno da zaključaju tako važnu temu, jer se ne žele obračunati sa par trolova. Treba postaviti za moderatora aktivnog korisnika WM-a pa neka filtrira sve što je nevezano za temu. Nema smisla da ljudi postave pitanje koje zatim bude u kratkom roku zatrpano smećem od komentara i ostane bez odgovora.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Mobile - pitanja & odgovori
Slazem se,moderator ne bi smio favorizirati hejtere ili bi bar trebao biti objektivan,gledam svoj zuti karton za koji android hejteri nemaju problema sa zescim vrijedjanjima
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Windows Mobile - pitanja & odgovori

Opravdano zaključavanje, hvala adminu što je zabranio nekrofiliju.

My pleasure darlin
 
1 2 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Mobile - pitanja & odgovori
uragan kaže...
Slazem se,moderator ne bi smio favorizirati hejtere ili bi bar trebao biti objektivan,gledam svoj zuti karton za koji android hejteri nemaju problema sa zescim vrijedjanjima

 Sam hejtaš android po forumu, svakakvim nazivima častiš korisnike istog, pričaš o nekoj objektivnosti i onda imaš obraz nekome dijeliti lekcije. Smiješan si za popizditi 

11 godina
neaktivan
offline
Windows Mobile - pitanja & odgovori

tko zna rucne mms postavke simpe tmobile t-com ili kako se vec zovu na lumia win 10 pise da nema automatski a na netu malo informacija

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice