Samsung Galaxy S4 bez zvuka

poruka: 41
|
čitano: 43.482
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S4 bez zvuka

Ovako...imam Samsung Galaxy S4 i do sada mi radio super sve odlično
i danas dok sam gledao video neki nestao mi je zvuk :o
Izgubio mi se zvuk potpuno znači ne čujem kad me netko zove,video mi ne može
reprodukcirati,niti glazbu/muziku...znači neće mi ništa
pokrenuti što ima veze sa zvukom{#}

Očajan sam potpuno{#}
Neka ideja,sugestija?

Svaka pomoć je dobrodošla!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S4 bez zvuka

Pretpostavljam da restart mobitela ne pomaže?

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S4 bez zvuka
191x7 kaže...

Pretpostavljam da restart mobitela ne pomaže?

Pokušao sam sa restartom i još nema zvuka{#}

Znači neće mi ništa pokrenuti što ima veze sa zvukom...

 

16 godina
offline
Samsung Galaxy S4 bez zvuka

Spojiš s kompom i u Kiesu nudi neku nadogradnju?

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S4 bez zvuka
191x7 kaže...

Spojiš s kompom i u Kiesu nudi neku nadogradnju?

Nadogradio sam ga na najnoviji firmware jučer...

jel na to misliš? To sam napravio...

16 godina
offline
Samsung Galaxy S4 bez zvuka

Probao hard reset?

 

Imam osjećaj d anešto previđamo...

Pogledaj postavke, da ti se nije isključio zvuk ili nešto tome slično - pročešljaj izbornike.

Twitter: @191x7
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.8.2013 16:05 (191x7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S4 bez zvuka

hmmm izgleda da sam prije vremena ga odnio u servis xD

ali jesam...vratio sam na tvorničke postavke...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S4 bez zvuka

I na tvorničkim postavkama nema zvuka?

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S4 bez zvuka
191x7 kaže...

I na tvorničkim postavkama nema zvuka?

Nema{#}

10 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S4 bez zvuka

Za takve stvari treba skinuti sa Sammobila isti takav firmware kakav ti je na mobu, i preko Odina ga flešati bez ikakvog wipa. U 99%slucajeva rješava stvar.

 
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S4 bez zvuka
hajkardi kaže...

Za takve stvari treba skinuti sa Sammobila isti takav firmware kakav ti je na mobu, i preko Odina ga flešati bez ikakvog wipa. U 99%slucajeva rješava stvar.

U takvim slucajevima se to nosi na servis a ne mrda se po tako skupim stvarima, pogotovo ako netko nije strucan sa time.

SE T200-SiemensC45-Nokia3200-LGU8180-LGU880-Nokia6120c-Nokia3120c-NokiaC3-01-GalaxyFit-XperiaU-XperiaSL-iPhone3GS-SGS3LTE-Nokia101-XperiaZ-NokiaE71-GalaxyY-NokiaE72
10 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S4 bez zvuka

Spomenuo sam Odin koji je legalan Samsungov alat, i naravo da nisam mislio da fleša ako ne zna. Inace je to 5 minuta posla, umjesto da cekas mobitel 10 dana, a oni ce to isto napraviti, plus "factory" kojim ces izgubiti sve podatke nepotrebno.

 

Vlasnik zna i sam za servis, nije otvoril temu da mu to kazes, nije covjek blesav.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.8.2013 1:04 (hajkardi).
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S4 bez zvuka

Hvala na odgovorima!

Dao sam ga odmah drugi dan na servis...sad čekam...

Nadam se da me neće skupo koštati;)

A možda sam naglo pojačavao zvuk i tu je "puklo"...

Inače sam do sada bio jako zadovoljan kvalitetom zvuka a pogotovo slike...

brutalan mobitel;) samo da se ovo riješi "bezbolno"

 
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S4 bez zvuka

Koliko bi me koštalo cca. da moram mijenjati zvučnike?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S4 bez zvuka

A nista kad je pokriveno u jamstvu.

 

I da nemas nikakve papire, jamstvo ti vrijedi od 1.7. samo preko IMEI broja tako da te bas briga.

 

Ako si naravo u ovlasteni nosio!

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S4 bez zvuka
BMK kaže...

A nista kad je pokriveno u jamstvu.

 

I da nemas nikakve papire, jamstvo ti vrijedi od 1.7. samo preko IMEI broja tako da te bas briga.

 

Ako si naravo u ovlasteni nosio!

Problem što sam ga kupio u inozemstvu...

15 godina
offline
Samsung Galaxy S4 bez zvuka

pozz

treba mi pomoć, imam priliku zamjeniti svoj galaxy s2 za s4 uz nadoplatu od 1000kn

ali ovaj uređaj je kupljen u Austriji naravno da nema garanciju pa je mene strah da to možda nije ona kineska kopija,

kako sad prepoznati dali je telefon original ili kopija... kad imaju isto veliki keran i logotip im je na istom mjestu isto imaju jb 4.2.2 ...

plizz help ako netko zna da se nezaje... jer mi je i moj s2 super ali ako mogu dobiti s4 za samo 1000kn više zasto ne...

hvala

od svih stvari koje sam izgubio, pamet mi najviše fali...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S4 bez zvuka
BMK kaže...

A nista kad je pokriveno u jamstvu.

 

I da nemas nikakve papire, jamstvo ti vrijedi od 1.7. samo preko IMEI broja tako da te bas briga.

 

Ako si naravo u ovlasteni nosio!

možeš li mi molim te pojasniti ovo malo, otkuda ti ta informacija i kako se onda realizira ganrancija ako nemaš računda ili popunjenog garantnog lista, po tome bi ispalo da svaki samsung npr s2 ;) koji je kupljen unutar zadnjih godinu dana i ako je izgubljen račun i garancija ili kupljen preko njuškala pa iz nekog razloga nije imao garanciju može biti odnesen u ovlašteni servis u zagrebu i da mu netrebaju nikakvi papiri nego sam u servisu očita imei s kučišta ili iz moba i to je to poprave ti mob naravno ako podliježe uvjetima garancije (da nije tipa razbijen, pregažen bio u moru/vodi itd..) znimljivo!

 

od svih stvari koje sam izgubio, pamet mi najviše fali...
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S4 bez zvuka
McNEKONTROLIK kaže...

pozz

treba mi pomoć, imam priliku zamjeniti svoj galaxy s2 za s4 uz nadoplatu od 1000kn

ali ovaj uređaj je kupljen u Austriji naravno da nema garanciju pa je mene strah da to možda nije ona kineska kopija,

kako sad prepoznati dali je telefon original ili kopija... kad imaju isto veliki keran i logotip im je na istom mjestu isto imaju jb 4.2.2 ...

plizz help ako netko zna da se nezaje... jer mi je i moj s2 super ali ako mogu dobiti s4 za samo 1000kn više zasto ne...

hvala

Imaš na youtube-u video o tome,upiši : fake samsung galaxy s4

u nekim državama je jeftiniji Samsung Galaxy s4 i po 100-200e...cijena nema veze...

kod kopije kad kupuješ navedeno je da je kopija ali ako ti ga netko želi uvaliti

provjeri kameru...pošto službena kopija Samsung Galaxy s4 ima 8mp kameru a

i tamniji je čini mi se ono ...siva boja u sredini...

Pogledaj taj video na YT...

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S4 bez zvuka
McNEKONTROLIK kaže...
BMK kaže...

A nista kad je pokriveno u jamstvu.

 

I da nemas nikakve papire, jamstvo ti vrijedi od 1.7. samo preko IMEI broja tako da te bas briga.

 

Ako si naravo u ovlasteni nosio!

možeš li mi molim te pojasniti ovo malo, otkuda ti ta informacija i kako se onda realizira ganrancija ako nemaš računda ili popunjenog garantnog lista, po tome bi ispalo da svaki samsung npr s2 ;) koji je kupljen unutar zadnjih godinu dana i ako je izgubljen račun i garancija ili kupljen preko njuškala pa iz nekog razloga nije imao garanciju može biti odnesen u ovlašteni servis u zagrebu i da mu netrebaju nikakvi papiri nego sam u servisu očita imei s kučišta ili iz moba i to je to poprave ti mob naravno ako podliježe uvjetima garancije (da nije tipa razbijen, pregažen bio u moru/vodi itd..) znimljivo!

 

Evo ti moj primjer sa monitorom Samsung T240: Krepao je nakon 2 godine rada i zovem servis u ZG i kažem da nemam više račun i da je Ve-mulj propao i što da radim? Pitaju me serijski broj, provjere, kažu da su ga uvezli tad i tad u HR, pošalju kurirsku službu u Rijeku meni pred vrata, i nakon 4 dana vrate mi popravljen monitor. BEZ RAČUNA, GARANTNOG LISTA ili bilo čega čime bih dokazao da je monitor moj. Imao sam samo originalnu ambalažu.

Pretpostavljam da je sa mobitelima ista stvar.

best regards, Maks_Bilogorski
15 godina
offline
Samsung Galaxy S4 bez zvuka

PA TO JE SUPER :) bar nešto da kod nas funkcionira u službi zastite potrošača jer obično svi nalaze načine kako da ti ne ostvare pravo na garanciju ako nemaš ambalažu račun jamstveni list itd...

e da što se tiče originala i kopije ovo sam uspio iskopati na netu pa sam napravio sliku s razlikama e sad aako netko zna još nešto neka kaže da se ljudi ne zafrknu pa kupe kopiju za masnu lovu...

Samsung Galaxy S4 ORIGINAL vs KOPIJA Samsung Galaxy S4 ORIGINAL vs KOPIJA
od svih stvari koje sam izgubio, pamet mi najviše fali...
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.8.2013 16:09 (McNEKONTROLIK).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S4 bez zvuka

Tako je, nista ti ne treba, dodes samo s uredajem i to je to.

 

Sve imaju, kad je proizveden, kad je prodan, kad je prvi put aktiviran, to je najbitnije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S4 bez zvuka

i znači to je tako sada od ulaska u EU 01.01.2013.g.  i svi se moraju toga držati...

aaaaaa dali to ima negdje napismeno tipa zakon o zastiti potrošača ili nesto tako...

 

p.s.

 

 

evo nadopunjena slika s razlikama fake vs original s4

ako netko zna još koju razlik samo nek javi

od svih stvari koje sam izgubio, pamet mi najviše fali...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S4 bez zvuka
McNEKONTROLIK kaže...

i znači to je tako sada od ulaska u EU 01.01.2013.g.  i svi se moraju toga držati...

aaaaaa dali to ima negdje napismeno tipa zakon o zastiti potrošača ili nesto tako...

 

p.s.

 

 

evo nadopunjena slika s razlikama fake vs original s4

ako netko zna još koju razlik samo nek javi

 

Ja isao u Agram servis i pitao i to je to.


Tu istu foru i HTC ima od 2012 ak ne i prije, samo dodes s uredajem i to je to, tak sam ja prije HTC Flyer samo donjeo i sredili mi.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S4 bez zvuka
McNEKONTROLIK kaže...

PA TO JE SUPER :) bar nešto da kod nas funkcionira u službi zastite potrošača jer obično svi nalaze načine kako da ti ne ostvare pravo na garanciju ako nemaš ambalažu račun jamstveni list itd...

e da što se tiče originala i kopije ovo sam uspio iskopati na netu pa sam napravio sliku s razlikama e sad aako netko zna još nešto neka kaže da se ljudi ne zafrknu pa kupe kopiju za masnu lovu...

Kopija ti košta oko 120-150e...

15 godina
offline
Samsung Galaxy S4 bez zvuka

pa da kontam da košta cca 150€ ali to nebrani nikom da traži za nju 2500kn

evo pogledaj ovaj

kako na njemu skužiti da nije original kad ima sve isto ko i pravi

katastrofa kako dobre kopije rade... :/

od svih stvari koje sam izgubio, pamet mi najviše fali...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S4 bez zvuka
McNEKONTROLIK kaže...

pa da kontam da košta cca 150€ ali to nebrani nikom da traži za nju 2500kn

evo pogledaj ovaj

kako na njemu skužiti da nije original kad ima sve isto ko i pravi

katastrofa kako dobre kopije rade... :/

koliko se moze vidjeti iz ove snimke, taj fake je brzi i fluidniji od originala {#} sto je jako zalosno

SE T200-SiemensC45-Nokia3200-LGU8180-LGU880-Nokia6120c-Nokia3120c-NokiaC3-01-GalaxyFit-XperiaU-XperiaSL-iPhone3GS-SGS3LTE-Nokia101-XperiaZ-NokiaE71-GalaxyY-NokiaE72
15 godina
offline
Samsung Galaxy S4 bez zvuka

DAA žalooosno dobra kopija :)

kako da ja provjerim imei ili s/n od galaxya s4 da znam dali je original samsungov ili kopija...plizz help

od svih stvari koje sam izgubio, pamet mi najviše fali...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S4 bez zvuka

Kao prvo pogledaj imei u meniu, ispod baterije i na kutiji da se poklapaju. Onda provjeris dal je to taj imei gde je kupljen.

 

EDIT: evo, spremi si ovu stranicu i upisi imei, trebaalo bi ti izbaciti podatke o kojem se uređaju radi. Meni izbacuje ispravan model uređaja.

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.8.2013 19:43 (hajkardi).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S4 bez zvuka

našaos am jedan s4 koji je kupljen u austriji...imam imei i s/n

provjerio sam imei na ovdje  i ovdje  i kad ukucam imei na prvoj izbaci da je neispravan a na drugoj stranici izbaci da je neispravan ali da neštima samo zadnja znamenka 8 i da ima ispravan imei isti takav samo s zadnjom znamenkom 5 i ajde ga sad znaj... i onda upišem s/n i za njega izbaci da je uredu i da je telefon čist da nije ukraden ili blokiran to na ovoj drugoj stranici... i onda izbaci da je to model i9505 a ne i9500 koji se modeli uopće prodaju u austriji...

od svih stvari koje sam izgubio, pamet mi najviše fali...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice