OnePlus One

poruka: 1.019
|
čitano: 191.878
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: OnePlus One
Zmija kaže...

Prekjučer sam naručio bijeli One 64GB na Mobicity - ukupno plaćen 293 funte, a vidim da je dan poslije poskupio cca.12 funti.

Stoji da je rok isporuke 7 radnih dana....iako vidim u statusu da još uvijek nije poslan. Moglo bi potrajati.

Pročitao sam milijun recenzija i odlučio ga naručiti tek kad sam se uvjerio da je problem sa tihim zvukom u slušalici riješen update-om.

Nikad se ne zna.

 

Btw. dopi%dilo mi čekati da LG G3 napokon bude dostupan u Tcom-u....

No, ako mi stigne i G3 napraviti ću kratku uporedbu.

Koliko te izaslo u kunama sve skupa?

Windows Phone FTW
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus One

2.934kn.....jer nisam stavio da mi Paypal računa po tečaju banke, inače bi platio 80-90kn manje....

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: OnePlus One
Zmija kaže...

Prekjučer sam naručio bijeli One 64GB na Mobicity - ukupno plaćen 293 funte, a vidim da je dan poslije poskupio cca.12 funti.

Stoji da je rok isporuke 7 radnih dana....iako vidim u statusu da još uvijek nije poslan. Moglo bi potrajati.

...

Nije rok isporuke 7 dana nego će u roku od 7 dana biti poslan na tvoju adresu - iako, meni je za Moto G pisalo da šalju u roku od tri dana pa su je poslali isti dan.

12 godina
offline
Re: OnePlus One
milinho kaže...

Jel to imaš invite viška? {#}


{#}
Ma ovo je u biti invite namijenjen meni al meni stiže LG G2 s moby-a pa da nebi propao inivte, al kolko vidim, propast će, a toliko se ljudi žalilo na cijelu situaciju s invite-evima i govorilo da bi uzeli al eto, nema pozivnica... sad kad ja nudim, gotovo pa se nitko ne javlja {#}

padobranac-zagi kaže...

A kaj sa slanjem, kam ti ga pošalju ak ne mogu u HR?

Moraš ić u Kinu sam po njega? {#}


U zemlje koje su  već odavno naveli(u kojima će postojati web shopovi i opća podrška), pa ako imaš nekog u tim zemljama(italija, njemačka,...) naručiš tamo, a možda bi na kraju OnePlus poslao mob i u HR... neznam, nisu mi jasni.



btw. Kupon još vrijedi, do sutra ujutro, pa ako još uvijek ima zainteresiranih, javite se jer su neki odustali...

9 godina
neaktivan
offline
OnePlus One

@Chriss - šteta da propadne invite......pa ljudi se trgaju za njih, čak se i prodaju na eBay-u za nemale novce.

Da sam znao prije da imaš, bili bi se dogovorili kao ljudi {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.7.2014 8:27 (Zmija).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus One

Ma nisu me zanimali novci, nego šteta invite-a šta kažeš ...

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
OnePlus One

Ja sam dobio invite, a iz BiH sam, pa me zanima da li ja mogu narucit sa svog acc i PayPala, na adresu npr u Austriji? Zna li neko?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus One

Možeš

12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One
milinho kaže...

Možeš

Pokusao u Austriju, i kaze mi da ne mogu na tu adresu koju sam upisao ... {#}

12 godina
offline
Re: OnePlus One
Cobralion kaže...
milinho kaže...

Možeš

Pokusao u Austriju, i kaze mi da ne mogu na tu adresu koju sam upisao ... {#}

dolje u čošku ti je sitna američka zastava, tamo promijeni na austriju i moći ćeš {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One

aha :D Hvala, samo sto u eurima izađe skuplje :/ Jos invite za skuplji model, pa tako cijena ukupna bude oko 310 eura.. Meni bi odgovaralo vise onaj slabiji model i 300$ :D

12 godina
offline
Re: OnePlus One
Cobralion kaže...

aha :D Hvala, samo sto u eurima izađe skuplje :/ Jos invite za skuplji model, pa tako cijena ukupna bude oko 310 eura.. Meni bi odgovaralo vise onaj slabiji model i 300$ :D

ona cijena od 350$ je za ameriku i to je cijena bez poreza.. a ova cijena za europu je sam porezom, zato je takva razlika 

9 godina
neaktivan
offline
OnePlus One

Ako ti na tu cijenu još udare porez - a u HR sumnjam da se možeš izvući bez da platiš porez - onda se cijena penje na skoro 400€.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus One
Zmija kaže...

Ako ti na tu cijenu još udare porez - a u HR sumnjam da se možeš izvući bez da platiš porez - onda se cijena penje na skoro 400€.

Nema nikakvih dodatnih troškova na cijenu mobitela i dostave. {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One
Zmija kaže...

Ako ti na tu cijenu još udare porez - a u HR sumnjam da se možeš izvući bez da platiš porez - onda se cijena penje na skoro 400€.

 

Mobitel se ne moze narucit u HR ili BiH.. Ja sam ga narucio u Njemacku, pa ce mi vjerovatno rođak donijet kasnije...

9 godina
neaktivan
offline
OnePlus One

1 + 1 stigao danas.

Palac gore za Mobicity.....stigao je u navedenom roku, dapače, dan-dva ranije.

 

A telefon......bomba!

Nisam još stigao detaljno sve testirati.......ali hoću uskoro.

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus One
Zmija kaže...

1 + 1 stigao danas.

Palac gore za Mobicity.....stigao je u navedenom roku, dapače, dan-dva ranije.

 

A telefon......bomba!

Nisam još stigao detaljno sve testirati.......ali hoću uskoro.

Koliko dana si cekao?

Windows Phone FTW
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus One

Čekao sam 9 dana....jer ga nisu imali na lageru...ali od trenutka kada im je stigao je trebalo svega 2 dana da DHL iz UK isporuči na moju kućnu adresu.

Mogu reći da moj primjerak nema nikakav problem kao što su neki (doduše rijetki) korisnici spominjali, kao žućkastu traku na dnu ekrana ili slab volumen prilikom poziva. Dapače, ekran je impresivan - a uživo sam vidio i koristio sve aktualne flagship telefone - ovaj ekran je doista u toj klasi.

UI radi fantastično brzo i nije se dogodila niti jedna situacija u kojoj sam primjetio lag (za razliku od G3 kojeg sam koristio par dana).

CM11 mi je malo čudan, jer ga još nisam koristio, no, svakako zanimljiv i pun opcija.

Jedine zamjerke do sada:

- tipke volume i power su mogle biti malo kvalitetnije.....iako daju dobar osjećaj prilikom pritiska

- kućište je pomalo sklisko u ruci (moj je onaj bijele boje, onaj crni navodno ima hrapaviju teksturu i bolji grip)

- home tipka reagira sa minimalnim kašnjenjem (jer se tu, prilikom duljeg pritiska, aktivira google now - ovo se može doduše podesiti da radi brže)

 

Sve ostalo je top.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.7.2014 10:26 (Zmija).
 
2 0 hvala 3
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus One

Delay home tipke riješen

Bila je uključena double-tap funkcija, a kada ju isključite delay-a više nema!

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One
Zmija kaže...

Čekao sam 9 dana....jer ga nisu imali na lageru...ali od trenutka kada im je stigao je trebalo svega 2 dana da DHL iz UK isporuči na moju kućnu adresu.

Mogu reći da moj primjerak nema nikakav problem kao što su neki (doduše rijetki) korisnici spominjali, kao žućkastu traku na dnu ekrana ili slab volumen prilikom poziva. Dapače, ekran je impresivan - a uživo sam vidio i koristio sve aktualne flagship telefone - ovaj ekran je doista u toj klasi.

UI radi fantastično brzo i nije se dogodila niti jedna situacija u kojoj sam primjetio lag (za razliku od G3 kojeg sam koristio par dana).

CM11 mi je malo čudan, jer ga još nisam koristio, no, svakako zanimljiv i pun opcija.

Jedine zamjerke do sada:

- tipke volume i power su mogle biti malo kvalitetnije.....iako daju dobar osjećaj prilikom pritiska

- kućište je pomalo sklisko u ruci (moj je onaj bijele boje, onaj crni navodno ima hrapaviju teksturu i bolji grip)

- home tipka reagira sa minimalnim kašnjenjem (jer se tu, prilikom duljeg pritiska, aktivira google now - ovo se može doduše podesiti da radi brže)

 

Sve ostalo je top.

Moj je danas poslan za Njemacku i trebo bi ga dobit u BiH pocetkom sledeceg mjeseca... Nadam se da nece bit nikakvih problema :) Ja sam dobio invite za model od 64 GB :D

12 godina
neaktivan
offline
OnePlus One

Ako neko zeli invite, nek se javi na PP ;)

Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One

sta ce vam invite kad ga ima kupit na to2.com bez ikakvog invite

13 godina
offline
OnePlus One

ako si voljan platit više nego što bi trebao nekom 3rd party selleru, ok

ja osobno nebi, kad znam da trenutno na njihovim forumima, invite-i se dijele brzo i isto tako dijele među ljudima, tako da trenutno nije toliko teško doći do njih samih

battlelog: dev0lver
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
OnePlus One

Kolka bude cijena nakon dostave i svega i jel moguca dostava direktno u hr i naravno nakon kolko dode.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus One
someguy kaže...

Kolka bude cijena nakon dostave i svega i jel moguca dostava direktno u hr i naravno nakon kolko dode.

dostava trenutno samo u odabrane zemlje , dakle nema slanja direktno u hrvatsku

možeš do nekog rođaka, ako imaš kojeg da živi u tim zemljama, ili preko nekog mail forwarding sistema, tipa mailbox.de

 

zemlje u kojime se može mob direktno naručit su: (preuzeto sa njihovog foruma)

Austria, Belgium, Canada, Denmark, Finland, France, Germany, Hong Kong, Italy, Netherlands, Portugal, Spain, Sweden, Taiwan, UK and USA.

 

ja sam prošli tjedan dobio pozivnicu od člana sa foruma za 64gb model, sa dostavom u njemačku me koštao 310 eura, još na to računaj iznos koji moraš platit mailbox.de da ti proslijedi paket (ja to nisam radio, već će mi od kolegice tetka dovest 16.08. mob iz njemačke), koliko košta proslijeđivanje neznam jer nisam se u to zanimao

sad ja dok sam kupovao, imao sam za 10 eura standard shipping, i za 20 eura express shipping, koliko vidim tu nema razlike, jedino što sa express ti paket putuje i vikendom, dok sa standard ne

neki dan je kolega na njihovim forumima isto kupio, i on je imao cijene shippinga upola manje, možda su nešto mijenjali (putem koga slati ili slično) pa da je cijena manja, no to me sad nije briga kad znam da je moj na putu za njemačku, 29.07. je očekivana dostava na adresu na koju sam naručio

battlelog: dev0lver
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.7.2014 12:22 (matija656).
11 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One
matija656 kaže...
someguy kaže...

Kolka bude cijena nakon dostave i svega i jel moguca dostava direktno u hr i naravno nakon kolko dode.

dostava trenutno samo u odabrane zemlje , dakle nema slanja direktno u hrvatsku

možeš do nekog rođaka, ako imaš kojeg da živi u tim zemljama, ili preko nekog mail forwarding sistema, tipa mailbox.de

 

zemlje u kojime se može mob direktno naručit su: (preuzeto sa njihovog foruma)

Austria, Belgium, Canada, Denmark, Finland, France, Germany, Hong Kong, Italy, Netherlands, Portugal, Spain, Sweden, Taiwan, UK and USA.

 

ja sam prošli tjedan dobio pozivnicu od člana sa foruma za 64gb model, sa dostavom u njemačku me koštao 310 eura, još na to računaj iznos koji moraš platit mailbox.de da ti proslijedi paket (ja to nisam radio, već će mi od kolegice tetka dovest 16.08. mob iz njemačke), koliko košta proslijeđivanje neznam jer nisam se u to zanimao

sad ja dok sam kupovao, imao sam za 10 eura standard shipping, i za 20 eura express shipping, koliko vidim tu nema razlike, jedino što sa express ti paket putuje i vikendom, dok sa standard ne

neki dan je kolega na njihovim forumima isto kupio, i on je imao cijene shippinga upola manje, možda su nešto mijenjali (putem koga slati ili slično) pa da je cijena manja, no to me sad nije briga kad znam da je moj na putu za njemačku, 29.07. je očekivana dostava na adresu na koju sam naručio

tnx. kolko kosta 32gb 

13 godina
offline
Re: OnePlus One
Ne postoji 32gb verzija.
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5 - HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s - Nexus 5 - Nexus 5 i iPhone 5s
11 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One
gamer34 kaže...
Ne postoji 32gb verzija.

Ae zaheb, 16gb?

12 godina
neaktivan
offline
OnePlus One

dobio invite a bas naručio One Plus One 64 GB sandstone black, trebo bi dobiti mob kroz 10 dana ,izaslo me 319 eura

mm
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.7.2014 6:55 (devouring).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus One
someguy kaže...
gamer34 kaže...
Ne postoji 32gb verzija.

Ae zaheb, 16gb?

16 gb verzija ima na stranici, ali isto trebaš invite za kupit, ali trenutno se dijele invite-ovi samo za 64 gb model, jer su ljudi više zainteresirani za njega

kada će krenut sa invite-ovima za 16gb model, nitko nezna

devouring kaže...

dobio invite a bas naručio One Plus One 64 GB sandstone black, trebo bi dobiti mob kroz 10 dana ,izaslo me 319 eura

moj bi trebao bit sutra u njemačkoj na adresi gdje mora doć, ali tek 16.08. dolazi u hrvatsku :(

battlelog: dev0lver
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.7.2014 11:03 (matija656).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice