OnePlus One

poruka: 1.019
|
čitano: 191.861
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: OnePlus One
Ja sam na stock COS13.1 S2X1 i nema nikakvih problema. Stabilan, baterija ok, a i fluidan ko ni jeda drugi rom.

Jedno sto mi fali je kamera iz Sultanova roma :)
14 godina
offline
Re: OnePlus One
PiXeLsss kaže...
Ja sam na stock COS13.1 S2X1 i nema nikakvih problema. Stabilan, baterija ok, a i fluidan ko ni jeda drugi rom.

Jedno sto mi fali je kamera iz Sultanova roma :)

 Zašto? Šta ona donosi bolje?

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1 Compact-m2 note-One M8-z1 compact-Blackberry 9900-Z1 Compact-Lumia 630-Xperia E-Lumia 630
16 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One
EZY-E kaže...
PiXeLsss kaže...
Ja sam na stock COS13.1 S2X1 i nema nikakvih problema. Stabilan, baterija ok, a i fluidan ko ni jeda drugi rom.

Jedno sto mi fali je kamera iz Sultanova roma :)

 Zašto? Šta ona donosi bolje?

 Pa jesi probao?

15 godina
offline
Re: OnePlus One
EZY-E kaže...
PiXeLsss kaže...
Ja sam na stock COS13.1 S2X1 i nema nikakvih problema. Stabilan, baterija ok, a i fluidan ko ni jeda drugi rom.

Jedno sto mi fali je kamera iz Sultanova roma :)

 Zašto? Šta ona donosi bolje?

[ROM+KERNEL][6.0.1] Unofficial CyanogenMod 13.0 with 3.4.0 kernel [August 8, 2016] :

 

 OxygenOS camera libraries (no camera bugs and improved camera performance)
Snapdragon Camera app by Qualcomm (comes with many unique features, such as high-speed recording with audio)
Custom camera HAL I made myself from CAF featuring:
-Intelligent anti-shake algorithm (significantly reduces motion blur when capturing photos)
-Faster autofocus in low lighting conditions
-No stuttering/frame drops in camera viewfinder (viewfinder frame rate won't go below 30 FPS)
-Slow-motion video recording at 60 FPS, 90 FPS, and 120 FPS for 720p, and 60 FPS for 1080p
-High-speed video recording with audio at 60 FPS, 90 FPS, and 120 FPS for 720p, and 60 FPS for 1080p (you need to use the Snapdragon Camera app in order to use high-speed recording)
-1080p video recording with the front-facing camera
-2.5k 1440p video recording with the front-facing camera and back camera (only with the Snapdragon Camera app that comes with the ROM)
-4k video recording at UHD and DCI resolutions
-Manual focus
-Manual ISO control
-Slow shutter (ranging from 1/5000th of a second to 2 seconds)
-More picture sizes than plain OxygenOS, such as 9.7MP 16:9

13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One
Ja sam trenutno na zadnjem stock Oxygenu 2.1.4. Da li mi se isplati cekati Oxygen 3 i hoce li uopce stici na OPO ili da prijedem jednostavno na CM? Vasa misljenja?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus One
Gam3r kaže...
Ja sam trenutno na zadnjem stock Oxygenu 2.1.4. Da li mi se isplati cekati Oxygen 3 i hoce li uopce stici na OPO ili da prijedem jednostavno na CM? Vasa misljenja?

 

Definitivno predi na MM CyanogenOS, za njega ces sigurno redovito dobija azuriranja pa mozda jednom i Nougat. OOS je zapeo na lolipopu i koliko znam na tome ce i ostati. 

13 godina
offline
Re: OnePlus One
Gam3r kaže...
Ja sam trenutno na zadnjem stock Oxygenu 2.1.4. Da li mi se isplati cekati Oxygen 3 i hoce li uopce stici na OPO ili da prijedem jednostavno na CM? Vasa misljenja?

 tko zna kad će pustit oos za 1+1, jer neke dvije godine koliko je danas standard za neku podršku uređaja za nadogradnje, 1+1 je to prošao već...

ali zato custom romovi rade čuda..

procijeni si, dal ti je bolje da se držiš cos-a, cm-a, ili otključaj mobitel i onda imaš masu romova na mm-u koji rade i više nego odlično

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One
Hvala. Budem presao na CM u skorije vrijeme onda.

Kolko sam ja vidio mobiteli sa SD801 nece dobit nadogradnju na Nugat. Da li ce se situacija popravit ne znam, ali valjalo bi malo vise istrazit i vidit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus One
Gam3r kaže...
Hvala. Budem presao na CM u skorije vrijeme onda.

Kolko sam ja vidio mobiteli sa SD801 nece dobit nadogradnju na Nugat. Da li ce se situacija popravit ne znam, ali valjalo bi malo vise istrazit i vidit.

 Na xda stranicama će ih bit sigurno,  tj već ih ima 

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
16 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One
Gam3r kaže...
Hvala. Budem presao na CM u skorije vrijeme onda.

Kolko sam ja vidio mobiteli sa SD801 nece dobit nadogradnju na Nugat. Da li ce se situacija popravit ne znam, ali valjalo bi malo vise istrazit i vidit.

 Ako već išao na CM, probaj Sultanovu verziju CM roma, odlična je, bar meni, najbolja za OPO.

 

A Oxygen za OPO zaboravi, nažalost, u početku su krivo počeli sa njim, drži se CM-a.

11 godina
offline
OnePlus One

Molim vas preporuku za auto punjač za 1+1. Nesto provjereno i kvalitetno.

 

Imao sam stari neki no name od HTCa i presporo je punio 1+1.

 

Hvala.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus One
lepi91 kaže...

Molim vas preporuku za auto punjač za 1+1. Nesto provjereno i kvalitetno.

 

Imao sam stari neki no name od HTCa i presporo je punio 1+1.

 

Hvala.

 Pa bilo koji koji daje 2 Ampera, ja sam kupio neki obični za siću i puni brzo...

 

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One
Nevalja kupovat svašta da nebi bilo shebanih ploča i baterija ili nedaj boze i požara.

http://m.banggood.com/BlitzWolf-24W-Smart-Dual-Port-High-Speed-Desktop-Charger-With-Power3S-Tech-For-iPhone-iPad-Samsung-p-992446.html

Ja sam taj nekidan kupio za 5-6 usdova.

Testovi punjača

http://lygte-info.dk/info/ChargerIndex%20UK.html
11 godina
offline
OnePlus One

Uzeti cu Anker. Je da me izađe 17$, ali neka bude ipak nesto kvalitetnije kako ne bi bilo problema s mobitelom, a i da puni sa stvarnih 2A

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
OnePlus One

Ja sam uzeo Belkin, s ebaya, i super zadovoljan s njim.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One

Pozdrav, novi sam. Imam prvi put oneplus one. Imao sam do danas Xiaomi Redmi Note 3 prije toga Huawei P9 lite. Zanima me samo koliko vam u prosjeku traje baterija jer sam imao 4000mAh do sad te dali je moguce zamjeniti zadnji poklopac? Malo je pohaban pa da bude kao nov. Nisam pronasao na Ebay-u zadnji poklopac.

13 godina
offline
Re: OnePlus One
jura1992 kaže...

Pozdrav, novi sam. Imam prvi put oneplus one. Imao sam do danas Xiaomi Redmi Note 3 prije toga Huawei P9 lite. Zanima me samo koliko vam u prosjeku traje baterija jer sam imao 4000mAh do sad te dali je moguce zamjeniti zadnji poklopac? Malo je pohaban pa da bude kao nov. Nisam pronasao na Ebay-u zadnji poklopac.

 s obzirom da je trajanje baterije subjektivna stvar, jer svatko koristi mobitel drugačije, ali ja sam generalno zadovoljan

izdrži me od jutra do mraka bez problema, i još mi ostane za nešto korištenja drugi dan, a i relativno se brzo puni tako da mi trajanje baterije ne postavlja neki problem

mobitel je star dvije godine 

 

zadnji poklopac je moguće skinuti, pogledaj malo na youtubeu, imaš sigurno neki video koji ti to već pokaže kako se radi, nije ništa teško, ja sam na svojem skinuo nekoliko puta

poklopce pogledaj malo na alliexpress i vifocal stranicama, ja sam svoj obsidian black poklopac kupio sa alliexpress i draži mi je nego sandstone, samo što mislim da ga više nema za kupiti, tj nisam ga vidio za kupnju već dosta dugo 

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.1.2017 14:52 (matija656).
13 godina
neaktivan
offline
OnePlus One

Planira li netko mozda prodavati ovaj mob? :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One
Koliko nudis :D
14 godina
offline
OnePlus One

Pozdrav,upravo sam update napravio na nougat 7.1.1,sve radi dobro osim što je gornji zvučnik dosta tiši nego prije (koji ide na uho)ima li itko ideje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One
Sluzbeni 7.0 ili? Meni je i na 6.0 slabiji nego na drugim telefonima. Kakva je 7? Jeli baterija bolja?
14 godina
offline
Re: OnePlus One
jura1992 kaže...
Sluzbeni 7.0 ili? Meni je i na 6.0 slabiji nego na drugim telefonima. Kakva je 7? Jeli baterija bolja?

 unofficial 7.1.1 lineage,vratio sam se na cm 12.1.dupli jači zvučnik je loliju.

Par sati sam bi na nugatu,malo sam prčkao i niš posebno.

Imam backup za lolija i nugat,treba čekati stable official,zahebi te nightlye.

13 godina
neaktivan
offline
OnePlus One

Primjetio sam da mi ne radi multi touch. Tj kada povucem nesto s dva prsta on prepozna samo jedno pa mi tako ne radi niti pinch to zoom.

 

EDIT: Restartao mobitel i sada radi :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.1.2017 11:06 (jura1992).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus One

samo se nadajte da ćete vidjet službeni 7.1.1. na 1+1 sa COS ili Lineage (barem koliko ja znam)

1+1 ima zadnju verziju COS sa 6.0.1 ako se ne varam, i ta je nadogradnja došla pred neko vrijeme, i poslje  toga nije bio neki upgrade COS-a da sam vidio da se pisalo o tome

možda griješim, možda nisam informiran kako treba, ali neka moja procjena je da službeni nougat za 1+1 nećete tako skoro vidjeti

zato su custom romovi majka, ja sam si jučer stavio nougat od jgcaap (čekao sam da kamera normlano radi, napokon je to riješeno), jako mi se sviđa, lijepo radi, vidjet ćemo kako će se pokazati nakon malo korištenja, verzija je 7.1.1.

svi znamo kako je situacija sa 1+ i cm završila i kako je poslje toga bila situacija sa update-ima za 1+1, tako da samo radi toga, nemam neke nade da se nešto pozitivno bude dogodilo po tom pitanju

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
OnePlus One

ja planiram uzet si OP3 pa eto rjesavam se svojeg dragog OPO, pa ako netko mi se slobodno javi :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One

Znate li jedi mozda do ROM-a ili mobitela ili nekih postavki naime kada sam tipa u Facebooku ili postavkama ili surfam i ako stisnem 3-4 puta na isto mjesto zoomira mi cijeli ekran i vidim mozda 1/4 ekrana  i moram izaci iz aplikacija i ponovno udjem i radi. Takoder ako se dopisujem na whatsapu i dobijem poruku na telegramu ili od nekog drugog na whatsapu dok mi se pokazuje notifikacija ono sto tipkam i dalje u prvom razgovoru se ne pokazuje ili tipke ne reagiraju dok ne prodje notifikacija.

16 godina
offline
OnePlus One

Zna li itko gdje kod nas kupiti punjač i kabel za punjenje za OPO-a?

Njuška 0 bodova...

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus One
Ziga kaže...

Zna li itko gdje kod nas kupiti punjač i kabel za punjenje za OPO-a?

Njuška 0 bodova...

 jednostavnije bi ti bilo da naručiš negdje sa neta zamjenski sa istom voltažom i provodom struje kao originalni

jer ne vjerujem da ćeš negdje nać baš original punjač za 1+1 za prodaju, jer em je to uređaj star već skoro 3 godine, em je i inače original punjače od kineskih proizvođača da budu OEM a ne kopija, jako teško nać

ako trebaš sliku informacija o opcijama punjača koje pišu na njemu reci pa ti poslikam, jer ja još uvijek imam svoj piunjač i kabel kod sebe i sve uredno radi

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
11 godina
offline
Re: OnePlus One
Ima jos tko kakvih iskustva s nougat verzijom? Koju da stavim ili jos nema za daily use stable verzija?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus One
lepi91 kaže...
Ima jos tko kakvih iskustva s nougat verzijom? Koju da stavim ili jos nema za daily use stable verzija?

 ja imam na svom nougat od jgcaap-a, evo koristim već jedno dva tjedna, ili više, stvarno se ne sjčam, nemam niti jednu zamjerku za sad, sve radi kako bi moralo da radi 

nisam još primjeti nešto da bi mi smetalo u normalnom korištenju, pozivi i poruke rade, bluetooth, wifi, mobilni internet isto tako, kamera radi, nema fc aplikacija da to smeta kod normalnog rada mobitela, sve lijepo klizi dok radi

tako da od mene imaš preporuku za njegov rom, jer nisam probao neki drugi da mogu napraviti neku usporedbu 

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice