OnePlus One

poruka: 1.019
|
čitano: 191.377
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: OnePlus One
Ok, super. Hvala na info.

Jos samo jedno pitanje, isplati li se uopce napraviti update? Osjeti li se kakva razlika u bateriji i slično?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus One

Pozz ljudi, dali je tko testiro modeme za oneplus one, koji najbolje radi na nasim krajevima.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
OnePlus One

Trenutno na mobitelu koristim CM 13.1.2-ZNH2KAS3PO-bacon

 

molim preporuku na neki drugi Rom

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One
Ziga kaže...

Trenutno na mobitelu koristim CM 13.1.2-ZNH2KAS3PO-bacon

 

molim preporuku na neki drugi Rom

 

 

 

koristim LineageOS. (LineageOS will be a continuation of what CyanogenMod was)  

http://lineageos.org/Yes-this-is-us/

 

 

link: https://download.lineageos.org/bacon

 

Pozdrav

13 godina
offline
Re: OnePlus One
Ja koristim jgcaap 6.0.1.
Necu se prebacit na lineage sve dok ne nabace u rom color OS camera blobs
Jer ti blobsi i color os camera app rade odlično u kombinaciji, a kako mi je performansa kamere jedan od bitnijih stvari, ne prebacujem se sve dok tj blobsi ne budu u lineage os-u kak spada
Samo guglaj jgcaap rom i neće bit problema za to nać
battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
15 godina
offline
Re: OnePlus One

Koliko je stabilna kamera u ygcaapa u odnosu na sultana? na chrasheva i slc?

Koristit ce ga zenska osoba pa bi volio da nema problema s tim 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2017 15:59 (PiXeLsss).
13 godina
offline
Re: OnePlus One
PiXeLsss kaže...

Koliko je stabilna kamera u ygcaapa u odnosu na sultana? na chrasheva i slc?

Koristit ce ga zenska osoba pa bi volio da nema problema s tim 

 do sad još nisam iskusio takvo nešto na tom romu, a korisitim ga već dosta dugo

glavni razlog zašto ga se toliko držim je upravo kamera i kako radi, jer koristim color os kameru, i odlično radi sa tim romom

a i jedan od razloga zašto se držim tog roma je i to da imam mogućnost raw fotografiranja, i sve dok neki nougat rom neće to imati u sebi kako spada, ne prebacujem se na njega

 

sultanov rom nisam koristio već dosta dugo, tako da stvarno neznam kako kamera tamo radi, ali znam provjereno da kamera na jgcaap romu sa color os kamera app radi savršeno, barem kod mene 

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
14 godina
offline
OnePlus One

Trenutno sam na RR Nougatu,uključio sam da kad double tapam odmah se otvori security screen,znači bypassam lock screen da ne trebam swipeati da uđem u security screen.

E sad kako da vidim notificationse dok sam u security screenu(pattern)?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
OnePlus One

Treba mi pomoč od nekoga na vipu,ne nogu dobiti nikako LTE,do nedavno sam bio na tele2 i radilo je bez problema.Prešao sam na vip,dobio novu karticu i ave sam probao ali nikako. Ako ima dobra duša odite u dialer i upišite *#*#4636#*#*

phone information i pogledajte pod preferred network što vam je namješteno.

I ako vam se da mi skrinšotat APN postavke.hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus One

Bok,zao mi je sto dizem temu no dosta povoljno sam dobio ovaj mobilni pa bih ga htio updateti na neki noviji stabilni rom pa nisam nikad radio i trebam pomoc ako moze hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus One

https://forum.xda-developers.com/oneplus-one/general/guides-bacon-timmaaas-how-to-guides-t2839471

Sve sta ti treba u zivotu se nalazi vecinom u ovoj temi. ROM isto odaberi neki s XDA, ima ih puno. Malo citaj koji je najstabilniji i koji daje najbolji vijek baterije i njega flashaj nakon sto otkljucas bootloader i instaliras custom recovery. 

Svaki ROM se flasha jednako. Upute su u svkoj temi od ROM-a. U globalu, preabacis ROM na mobitel wipeas sve osim internal storagea u recovery-u, flashas ROM iz Recovery-a i nakon toga Google apps (gapps) za Play store i ostale google aplikacije. Imas raznih paketa gappsa na opengapps stranici.

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: OnePlus One
Morat cu odgoditi jer izgleda prekomplicirano a ne želim zbrickati mobitel.ako se tko javi da mi pomogne preko team viewera placam pice.
12 godina
offline
Re: OnePlus One
Ako se na mobitelu nalazi superuser znaci li to da je vec otkljucan bootloader?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus One
Gamer21 kaže...
Ako se na mobitelu nalazi superuser znaci li to da je vec otkljucan bootloader?

 tako je, jer takve stvari ne možeš instalirati bez otključanog bootloadera 

 

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
12 godina
offline
OnePlus One

Molim vas hitna pomoc, instalirao sam program za update one plus one sa trg playa i on je nasao da postoji update 13.1.2 ako se ne varam i to mi se sada skinulo.Kada se skinulo pisalo je uci u recovery mode i otici na download i instalirati to i sad sam instalirao i sad je nekih sat vremena zapeo na cyanogen mod ready.Zbrisao sam i napravio format svega no i dalje je to tu.Molim vas pomozite jer nemam backup mobitela nikakvog a sutra imam posla.Što mi je činiti? Tražim po internetu no ne nalazim laičko rješenje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One
Šta si se petljao u nešto u što se ne razumiješ.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus One

To je update koji sam najnormalnije dosada instaliravao na xperia z z1  samung s5 samsung s6 (govorim za official update koji je over the ar sto se dobije) Znaci nije mi prvi put legalno nadogradivanje androida.Ako sam na te mobilne mogao instalirati njihove softvere tj updateove po cemu je ovo drugacije? Sve sam pratio sto je pisalo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
OnePlus One

U bootloopu si,nije brickan samo je izgubljen jer nema fastboot za taj update.

Ti trebaš....

1.otključati fastboot preko adb-a spojen preko pca

2.staviti custom recovery TWRP

3.kad uđeš u recovery TWRP onda možeš iz njega instalirati custom rom

 

Svi smo prčkali sa rootom i svi smo zaglavili,trial and error.

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: OnePlus One
Gamer21 kaže...

Molim vas hitna pomoc, instalirao sam program za update one plus one sa trg playa i on je nasao da postoji update 13.1.2 ako se ne varam i to mi se sada skinulo.Kada se skinulo pisalo je uci u recovery mode i otici na download i instalirati to i sad sam instalirao i sad je nekih sat vremena zapeo na cyanogen mod ready.Zbrisao sam i napravio format svega no i dalje je to tu.Molim vas pomozite jer nemam backup mobitela nikakvog a sutra imam posla.Što mi je činiti? Tražim po internetu no ne nalazim laičko rješenje.

 neznam od kud ti ideja da ideš radit update moba putema aplikacije sa google play...

tko zna koju verziju ti je on skinuo, tj poznato je da je 1+1 bilo njih više modela, ovisno o tržištu kamo idu, i svaki je imao poseban update ovisno o regiji

takve stvari se uvijek rade skidanjem sa službene stranice ili sa xda foruma ukoliko imaš rootan mobitel, i nakon provjere dva tri puta da imaš adekvatn file
s obzirom da imaš pristup cyanogen recovery, tj da možeš uć u njega i prčkat po njemu, sve se to može riješiti
ja sam svojega prije dvije godine vadio iz hard bricka dok ga nisam mogao upaliti i evo i dan danas radi
pogledaj malo po xda forumima kako otključati mobitel, popraviti soft brick i slično, vjerujem da ćeš naći nešto što će ti pomoći, ipak je to 1+1, jedan od najpopularnijih xda mobitela

 

edit:

kolega me malo prestigao, uglavnom to što je on napisao je otključavanje mobitela, koj će ti dati mogućnost instalacije custom recoverya i onda mogučnost flasha roma da mob opet normalno radi

 

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.9.2017 9:46 (matija656).
12 godina
offline
Re: OnePlus One

1.Skinuti ovo ? https://developer.android.com/studio/index.html (da li trebam posebno kakve drivere skidati?)

1..Fastboot ikona je vec bila par puta prikaza pri paljenu mobitela .

2.Skinuti ovo ? https://twrp.me/

 

2.TWRP imam vec v2.8.6.0

 

14 godina
offline
OnePlus One

Ajmo prvo viditi što ustvari želiš napraviti?

Želiš update stock roma(original one+one) ili želiš custom rom tipa sultan,resurrection remix,tuga itd?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus One

Želim bilo kakav rom sa najvecim SOT da nije manji od 6.0.

12 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus One

Na kraju mi je neki indijac omogao pa je stavljen 7.1 lineaage i skinuto je gasps .Naucio sam dosta , jos ostaje samo nauciti kako twrp napraviti na mobitelu stock ,jer kada se to napravi onda je relativno lagano ako se skinu samo 2 zipa i flesha se prvo firmware ako ima, pa rom, pa onda gasps.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
OnePlus One

Ima tko kakvu preporuku za Nougat s dobrom baterijom i kamerom? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus One

Razaocarao me mob na 2 roma gubi wifi.Ne znam dal je hardverski ili softverski.Ok je ovako kad surfam no kad drona povezem na njega je lose jako.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus One
Gamer21 kaže...

Razaocarao me mob na 2 roma gubi wifi.Ne znam dal je hardverski ili softverski.Ok je ovako kad surfam no kad drona povezem na njega je lose jako.

 Jesi probao i druge mobitele? Ono, samo da izbaciš iz računice grešku s dronom :D

 

I kad isprobaš više ROMova, a ista greška se ponavlja, onda definitivno moraš više sumnjati na hardverski problem.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: OnePlus One
Isprobano na 12 komada.Moguce ne znam kako to konstatirati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus One

Nakon eto nesto korištenja jako sam razočaran sa mobitelom. No sad mi se pojavio novi problem na baconu, danas sam skinuo aplikaciju face unlock sa play storea i instalirao, ne radi kak spada i idem ju deinstalirati i pise da ima admin svojstva,okej odem u admin svojstva ju maknuti i odmah this app has crashed.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice