Jesam li kupila ukraden iphone?

poruka: 78
|
čitano: 22.670
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Jesam li kupila ukraden iphone?

Neki doper sigurno :D prisiljen dati za dug.. heh okej. Prifalilo pa ajmo

Battle.net Profil: Gaap#2615 -II- Moj Portfolio - http://3docean.net/user/tomislavn
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Jesam li kupila ukraden iphone?
mrsmith kaže...

Neki doper sigurno :D prisiljen dati za dug.. heh okej. Prifalilo pa ajmo

Tko zna s čim se taj bavi kad je dao za dug mob, a i vidiš kakao se ponaša da ga treba zaobić u širokom luku, onaj tip prvo šaka u glavu onda ćemo razgovarat lol. I još bi on da mu se vrati mob, pih.

BLog: Maze0fDeath_666, Steam: MazeOfDeath
12 godina
neaktivan
offline
Re: Jesam li kupila ukraden iphone?

ma briga me za sta mu je trebalo pa taman da ja i za kruh, ne znam samo od kud iskacu takve budale,i kako im padaju uopće takve ideje na pamet,da mi je tko ovo pricao nebi vjerovala, zvuči kao jeftina sapunica. 

Usuditi se: To je cijena napretka.
12 godina
offline
Jesam li kupila ukraden iphone?

U servis ili kod nekog kolege , nek rastavi mobitel , maska, display i jos sitnice ce se prodati , barem ces neku kunu izvući , a matičnu na panj i razbij :)

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Jesam li kupila ukraden iphone?

ma prodaj ga i ti nekome i nek se taj drugi misli s njin

Moj PC  
0 13 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Jesam li kupila ukraden iphone?

neznam jel mi se isplati da kupim novu matičnu? i usput molim boga da je stvarno otključana 

Usuditi se: To je cijena napretka.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Jesam li kupila ukraden iphone?

Mislim da ne, jer se u takvim situacijama povečava rizik neispravnosti , a i takve egzibicije uvijek koštaju više

 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Jesam li kupila ukraden iphone?
jojo_surf kaže...

ma prodaj ga i ti nekome i nek se taj drugi misli s njin

ma ne pada mi na pamet da se tim bavim, čista savjest <3 :D

Usuditi se: To je cijena napretka.
13 godina
offline
Jesam li kupila ukraden iphone?

Čuvaj mob doma jer će "jednom"  izaći crack za taj ID. Ne isplati se prodavati kad za dijelove nećeš dobiti 300kn. Za to vrijeme gutaj knedlu i skupljaj za drugi telefon

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Jesam li kupila ukraden iphone?

Otidi na policiju, najsigurniji nacin, viruj mi....

CoolerMaster Support
12 godina
neaktivan
offline
Re: Jesam li kupila ukraden iphone?
ivanoman kaže...

Otidi na policiju, najsigurniji nacin, viruj mi....

i sta da im kazem?

Usuditi se: To je cijena napretka.
11 godina
neaktivan
offline
Jesam li kupila ukraden iphone?

Sto ga ne stavis na njuskalo za 950 kuna? Kazi da ti hitno trebaju novci, a dobila si ga od tete iz njemačke ovo ljeto :)

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
Moj PC  
6 7 hvala 0
15 godina
offline
Re: Jesam li kupila ukraden iphone?
Bastardo kaže...

Sto ga ne stavis na njuskalo za 950 kuna? Kazi da ti hitno trebaju novci, a dobila si ga od tete iz njemačke ovo ljeto :)

I kad te netko nazove natrag reci da ti ga vrate jer ćeš inače zvati policiju... i da, obavezno napomeni da si ga dala za dug :D (nikako za kratak!)

Battle.net Profil: Gaap#2615 -II- Moj Portfolio - http://3docean.net/user/tomislavn
11 godina
neaktivan
offline
Re: Jesam li kupila ukraden iphone?
mrsmith kaže...
Bastardo kaže...

Sto ga ne stavis na njuskalo za 950 kuna? Kazi da ti hitno trebaju novci, a dobila si ga od tete iz njemačke ovo ljeto :)

I kad te netko nazove natrag reci da ti ga vrate jer ćeš inače zvati policiju... i da, obavezno napomeni da si ga dala za dug :D (nikako za kratak!)

Da i da bi bilo posteno da joj ga vrate :) :) :)

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
13 godina
offline
Re: Jesam li kupila ukraden iphone?
ivanoman kaže...

Otidi na policiju, najsigurniji nacin, viruj mi....

I što će policija? Kao da i oni jedva čekaju takve poslove. Njih to ne zanima ako nije prijavljeno, još pogotovo ako je takva mizerija od cijene. Svatko tko izgubi mobitel misli da može samo tako otići na policiju i prijaviti imei. Muka ih je uopće natjerat da se prihvate toga čak i za skupe pile. Neki dan sam se morao s njima natezat da napravim alkotest i nisu dali iako sam sudjelovao u nezgodi pa sam pola sata nakon toga išao u postaju i zatražio da naknadno napravim.

10 godina
online
Jesam li kupila ukraden iphone?

je tarete ovde u ovoj temi,ne mogu virovat...da je musko postavilo isto pitanje bilo bi 2 odgovora,4 najvise...ako hoces da ti je savjest cista,onda ga baci u smece...i gotovo.

LoL: SirHectorDeMaris , Origin: cohr23
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Jesam li kupila ukraden iphone?
hrka11 kaže...

je tarete ovde u ovoj temi,ne mogu virovat...da je musko postavilo isto pitanje bilo bi 2 odgovora,4 najvise...ako hoces da ti je savjest cista,onda ga baci u smece...i gotovo.

 

Ti nekoga optužuješ za seksizam?

Freak Show Inc.
10 godina
online
Re: Jesam li kupila ukraden iphone?

hahaha...jesam sigurno,vidis koliko je poznavatelja zakona i odvjetnika ovdje,pa da ja nekog optuzujem,moram sutit ko zaliven {#}...i do kakvih se sve zakljucaka dodje na osnovu pitanja jednog koje veze s tim nema i na koje je odgovoreno jedno 5 puta do sad,zato sam to napisao i zato jer ima slicna tema jedna di se isto desava i mozes se samo nsmijat citajuc...  {#}

LoL: SirHectorDeMaris , Origin: cohr23
16 godina
odjavljen
offline
Jesam li kupila ukraden iphone?

Ako ćemo iskreno - treba kontaktirati policiju i gotovo. Više ne može ništa izgubiti.

Freak Show Inc.
 
1 7 hvala 0
14 godina
offline
Jesam li kupila ukraden iphone?

prodaj ti njega u djelove (meni bas slucajno treba baterija za 4s) {#}

Pi*kice derem ko sličice!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Jesam li kupila ukraden iphone?

nemam ajfon i nikad ga nisam imao, al zelio bi znat koja je to fora sad s tim, zasto ga se ne moze koristit?

 

 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Jesam li kupila ukraden iphone?
win4crazzy kaže...

nemam ajfon i nikad ga nisam imao, al zelio bi znat koja je to fora sad s tim, zasto ga se ne moze koristit?

 

 

zaštita protiv krađe, kad se iphone resetira potrebno je unest lozinku s kojom se prijavljujes na app store/itunes... to je jedino moguće zaobić na običnoj 4 (znam jer sam to frendu radio) ali onda iphone izgubi baseband pa ti moze samo služit kao ipod ali jbg, bolje išta nego ništa

Pi*kice derem ko sličice!
15 godina
offline
Re: Jesam li kupila ukraden iphone?
sunny_side kaže...

..da mi je tko ovo pricao nebi vjerovala, zvuči kao jeftina sapunica. 

nema me neko vrijeme i nisam želio izigravati VidovitogMilanaTM ali to je jedan od relno-očekivanih scenarija, samo kao pouka tebi i ostalima koji nalete na temu. Sistem, cigla se može prodavati više puta, bolja zarada nego što to ima pravi trgovac.. samo treba biti bezobrazan pa i prijetiti..

-policija s tim nema ništa, niti inspektorat i sl. ... naravno, tek kad se više građana javi s istim problemom (i isom osobom u priči) tad će policija odraditi svoj dio. Tad to ide kao prevara (prijevara), ali od novca se 99% možete oprostiti + troškovi privatnih tužbi i zapljena tj vraćanje vlasniku ako je poznat. U ovom slučaju je prevarant moguć vlasnik, to je čak bolje ali kokoš-jaje problem, tj mora biti više slučajeva da bi to odradila policija a tad nema šanse da npr 50-100 ljudi dobiju novac nazad.. naravno, advokati mogu sjesti na imovinu, moguće se naplatiti ali cijena 950kn je premala da se u to krene (više košta postupak).

 

Ljudi, sapunice su na TVu izgledaju nevjerojatne.. ali su tu u RL.

 

@ sunny, za sad nema rješenja, nema dijelova (jer to nije takva roba) osim u ovlaštenom servisu. Račun, IMEI, ... zaboravi (ili prijavi policiji, pa jedna po jedna prijava, .. kad se nakupi).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
neaktivan
offline
Jesam li kupila ukraden iphone?

Ostavi ga i pricekaj da se nade neki hack, ionako nebus nis dobila za njega.

@hrka onda nisi vidio temu o ukradenom mobu, cak smo covjeka zvali kad je nestao xD

--------------------------------------------------------------------------------------------
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.12.2014 16:53 (zerocool12).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Jesam li kupila ukraden iphone?
sunny_side kaže...

ma briga me za sta mu je trebalo pa taman da ja i za kruh, ne znam samo od kud iskacu takve budale,i kako im padaju uopće takve ideje na pamet,da mi je tko ovo pricao nebi vjerovala, zvuči kao jeftina sapunica. 

No uglavnom vjerujem da je frustracija. Umjesto da si za pristojan novac dobila ono što si tražila, "dobila si" jednog reketara(možda i dilera),
i jednog idiota (vjerojatno kockara ili narkića) koji te uznemirava. Koliko vidim, čak uopće nisi ni osobito "povoljno" prošla.
Popriličan broj ih se nudi za 1000 kn, i sigurno je da su velikom većinom normalni,
otključani pristojno očuvani modeli sa porijeklom vlasnika. Nije tvoja krivica, jer stvarno nije baš tolko povoljan da bi 
čovjek bio svjestan "da nešto smrdi". Jednostavno naivnost i nesreća.
Pričuvaj ga, možda bude moguće nešto s time, nikad neznaš. Iako, osobno, meni bi se gadio kad bih znao da ga je 
imala, mastila i u njega pljuckala takva bagra prije mene. 
Mobitel dakle nikada u našim uvjetima ne kupovati poštom :/ 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
offline
Jesam li kupila ukraden iphone?

gledaj ocito neznas sta napravit i cila si isfrustrirana vec.

 

mos se pomirit s cinjenicom da te je za*ebalo i tocka. zivot ide dalje.

ali ako ti bas trebaju pare za novi mob ili nezz mos ga prodat nekome za 100 € i boli te neka stvar

Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Jesam li kupila ukraden iphone?
jojo_surf kaže...

gledaj ocito neznas sta napravit i cila si isfrustrirana vec.

 

mos se pomirit s cinjenicom da te je za*ebalo i tocka. zivot ide dalje.

ali ako ti bas trebaju pare za novi mob ili nezz mos ga prodat nekome za 100 € i boli te neka stvar

Zašto bi to radila?

I sebi navukla još jednog (možebitnog) idiota koji bi ju davio kakav mu je to mobitel prodala?!
Gdje su ti pamet i obraz?


Meni i dalje nije jasno kako se ne može napraviti factory reset (kao na Androidu).
Uđe se u Recovery i možeš što te volja.

 

 

OP: žao mi je iskreno, ali volio bih da takav majmun naleti na mušku osobu.
Rado bih ja popričao s tim ljigavcem.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
13 godina
offline
Re: Jesam li kupila ukraden iphone?
sudy_freak kaže...
jojo_surf kaže...

gledaj ocito neznas sta napravit i cila si isfrustrirana vec.

 

mos se pomirit s cinjenicom da te je za*ebalo i tocka. zivot ide dalje.

ali ako ti bas trebaju pare za novi mob ili nezz mos ga prodat nekome za 100 € i boli te neka stvar

Zašto bi to radila?

I sebi navukla još jednog (možebitnog) idiota koji bi ju davio kakav mu je to mobitel prodala?!
Gdje su ti pamet i obraz?


Meni i dalje nije jasno kako se ne može napraviti factory reset (kao na Androidu).
Uđe se u Recovery i možeš što te volja.

 

 

OP: žao mi je iskreno, ali volio bih da takav majmun naleti na mušku osobu.
Rado bih ja popričao s tim ljigavcem.

Apple je tako napravio radi sigurnosti i krađe podataka i za sad nije moguće zaobići taj apple id koji je vezan za find my phone i icloud. Do nedavno ako si htio napravit factory reset, id te tražilo kod aktivacije u prvom paljenju i nisi mogao dalje od toga a sad su napravili malu promjenu pa ti itunes kaže da moraš prije stavljanja novog sw-a maknuti zaštitu da bi nastavio dalje

13 godina
offline
Re: Jesam li kupila ukraden iphone?
dax-lax kaže...
Apple je tako napravio radi sigurnosti i krađe podataka i za sad nije moguće zaobići taj apple id koji je vezan za find my phone i icloud. Do nedavno ako si htio napravit factory reset, id te tražilo kod aktivacije u prvom paljenju i nisi mogao dalje od toga a sad su napravili malu promjenu pa ti itunes kaže da moraš prije stavljanja novog sw-a maknuti zaštitu da bi nastavio dalje

 

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
11 godina
protjeran
offline
Jesam li kupila ukraden iphone?

Zanimljivo kako mnogi podcijenjuju policiju kada je u pitanju trazenje izgubljenog Smartphonea... Mojoj sestri su u srednjoj skoli dipili galaxy S4, i znate li koliko im je trebalo da ga nađu? Nije proslo ni tjedan dana da dobije natrag svoj S4, a ovaj sto ga je koristio se pravdao da ga kupio... Policija to moze za cas nac ako zeli, naravno ima slucajeva kad se ne zele zahebavat,al na to se ne treba zanosit, jer sa njima nikad neznas...

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice