Izašla opera mini 5 i mobile 10

poruka: 14
|
čitano: 3.814
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Izašla opera mini 5 i mobile 10

konačno su izašle opera mini 5 (java) i mobile 10 (smartphone) izašle su iz bete

više na

http://www.gsmarena.com/final_versions_of_both_opera_mini_5_and_opera_mobile_10_released-news-1515.php

Neznam di se ide za to .
 
0 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
RE: Izašla opera mini 5 i mobile 10
Thanks dude!
Baš pišem s nje (Mini), predobra je, malo izmjenjena vizualno, skinuo sam hr verziju pa imam naše znakove, kod uređivanja teksta je super, na '#' sad ima da prebaciš u novi red, na '1' su dodani novi znakovi, a na Speed dialu su odmah Opera, Večernji.hr, net.hr, index.hr, facebook i Mobile apps download.
Predobro je!
Još moram vidjet kako se ponaša sa punim stranicama.
Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
14 godina
neaktivan
offline
Izašla opera mini 5 i mobile 10

Skinu sam je i ja, odlična je, beta je bila dosta bugovita. Namigiva

www.val.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Izašla opera mini 5 i mobile 10

Uhh help!! Sad sam skinuo Operu mobile za Windows mobile i kad je idem pokrenut piše mi Could not initialize Opera!

 

je itko imao problema sa instalacijom? probao sam ponovno instalirat ali opet isti problem :(

01000010 01110010 00000111 01111000 || Dajem lockerz pozivnice!! javite se na PM :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Izašla opera mini 5 i mobile 10
O-o, već imam problem: prvi post koji sam napisao u novoj Operi (ovaj iznad) mi se sada stalno pojavljuje kada idem pisat poruku. Što da napravim?
Eh, da i bugovi u 'fullscreen' su riješeni.
Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
15 godina
offline
RE: Izašla opera mini 5 i mobile 10
C3PO kaže...

Uhh help!! Sad sam skinuo Operu mobile za Windows mobile i kad je idem pokrenut piše mi Could not initialize Opera!

 

je itko imao problema sa instalacijom? probao sam ponovno instalirat ali opet isti problem :(

Isti problem...Neodlučan mini 5 normalno radi...

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.3.2010 17:13 (mirdaVG).
14 godina
neaktivan
offline
Izašla opera mini 5 i mobile 10

Jel još nekome ne radi Opera mobile 10?

 

Meni ju ide pokrenut, al onda piše to Could not initialize Opera.. Opera 9.5 mi radi normalno.. A i mobile 10 beta 3 je isto normalno radilo.. nezz kae sad..

ahhh

01000010 01110010 00000111 01111000 || Dajem lockerz pozivnice!! javite se na PM :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Izašla opera mini 5 i mobile 10
Riješio sam svoj problem. Mislim da je nastao dok sam pisao poruku na m.bug.hr i nisam bio prijavljen, pa kad bih upisao e-mail i šifru ispod teksta i stisnuo pošalji, nastao bi problem.
Riješio sam ga tako da sam izbrisao sve šifre i odjavio se pa ponovno prijavio, ali na 'prijava', a ne u okviru gdje pišem tekst.
Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
14 godina
neaktivan
offline
Izašla opera mini 5 i mobile 10

ja sam isprobo obe verzije i obre rade bolje nego prijašnje

Neznam di se ide za to .
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Izašla opera mini 5 i mobile 10

Meni još uvijek ne želi otvorit Operu 10 mobile :/

 

Idem probat deinstalirat pa opet skinut.. valjda će proradit, jer zasad moram koristit 9.50 -.-'

01000010 01110010 00000111 01111000 || Dajem lockerz pozivnice!! javite se na PM :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Izašla opera mini 5 i mobile 10

Ispričavam se na duplom postu;

 

Ponovo sam skinuo Operu mobile 10 i ovaj put je proradila..

Ali imam jedan problem koji mi dosta smeta: Opera mi ne prikazuje ova "naša" slova poput č š ć đ ž i sl.. Umjesto njih je upitnik naravno, i to mi je sad problem.. Piše da Opera podržava Hrvatski, što i sam znam jer je izbornik i sve drugo na hrvatskom i tamo normalno prikazuje ta slova..

 

U čemu je onda problem i kako da ga riješim?

 

Hvala puno!

01000010 01110010 00000111 01111000 || Dajem lockerz pozivnice!! javite se na PM :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Izašla opera mini 5 i mobile 10
I ja sam stavil operu mini 5 samo nemogu nigdje nači kako se podešava da mi ne učitava slike.
15 godina
offline
RE: Izašla opera mini 5 i mobile 10
Uspio sam. Treba stisnut # pa 8 i dobit ćete postavke.
15 godina
neaktivan
offline
Izašla opera mini 5 i mobile 10

Mini 5 ima nekih bugova, npr. stisnem pošalji (poruku) na m.bug.hr, a ono kao da je poslalo, ali nema ni teksta ni poruke. Dešavalo se to i na beti 2, ali odem ''back'' i tekst je tu.

Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice