Gmail lozinka

poruka: 14
|
čitano: 5.421
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
Gmail lozinka

Situacija je sljedeća, prijatelj je izgubio mobitel koji sada pokušavam locirati preko Google Find aplikacije. Za prijavu u aplikaciju potreban je gmail račun za koji se on ne može sjetiti lozinke. Obnavljanje lozinke vodi na broj mobitela koji je izgubljen.

E sada on im stari mobitel gdje je Gmail aplikacija logirana i on može otvoriti mail normalno, na tom mobitelu probali smo instalirati Google find aplikaciju, ali opet traži prijavu preko lozinke koju ne znamo i ne možemo poništiti kako sam rekao.

Postoji li neki način da izvučem gmail lozinku iz staroga mobitela koji ima Google račun unešen?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gmail lozinka
Valentin17 kaže...

Situacija je sljedeća, prijatelj je izgubio mobitel koji sada pokušavam locirati preko Google Find aplikacije. Za prijavu u aplikaciju potreban je gmail račun za koji se on ne može sjetiti lozinke. Obnavljanje lozinke vodi na broj mobitela koji je izgubljen.

E sada on im stari mobitel gdje je Gmail aplikacija logirana i on može otvoriti mail normalno, na tom mobitelu probali smo instalirati Google find aplikaciju, ali opet traži prijavu preko lozinke koju ne znamo i ne možemo poništiti kako sam rekao.

Postoji li neki način da izvučem gmail lozinku iz staroga mobitela koji ima Google račun unešen?

 Pa neka se loguje na pc i kad mu trazi lozinku kaze da ju je zaboravio i trazice mu alternativni nacin logiranja a jedan od njih je i tap na yes na mobitelu sa gmailm....

Samim telefonom nece nista napraviti....

13 godina
online
Gmail lozinka

Mobitel je izgubljen i sada preko gmaila koji isto ne znam lozinku pokušam pronaći mobitel. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gmail lozinka

Jeli samo ulogiran u taj racun ili ima zapamcenu lozinku za logiranje? Ako ima zapamcenu lozinku i u pitanju je android odes u google chrome (jer je on syncan sa tim ekosustavom) pod opcije ima tab "passwords" i moze prikazat spremljene lozinke.

Gamers Don't Die, They Respawn.
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
online
Re: Gmail lozinka
GimmieCorsair kaže...

Jeli samo ulogiran u taj racun ili ima zapamcenu lozinku za logiranje? Ako ima zapamcenu lozinku i u pitanju je android odes u google chrome (jer je on syncan sa tim ekosustavom) pod opcije ima tab "passwords" i moze prikazat spremljene lozinke.

Ma otišao sam u Chrome, ali nema google lozinke među spremljenima. Lozinka nije zapamćena. Pokušao sam preko 112, ali ne žele pomoći osim ako je mobitel ukraden.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.1.2023 18:38 (Valentin17).
13 godina
offline
Gmail lozinka

Bojim se da nemas srece, sve sto nalazim svrljajuci internetom je ovo
"It is generally not possible to retrieve your Gmail password once you are logged in to your account. This is because your password is securely stored and encrypted, and Google does not have a way to retrieve or view it."

Gamers Don't Die, They Respawn.
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Gmail lozinka

pa neka resetira ili napravi novu lozinku/password sa moba na kojem ima pristup gmailu...ne?

zanemari, zaboravih da treba aktualna lozinka da bi napravio novu.

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.1.2023 20:25 (vrx).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Gmail lozinka

a da jednostavno ode kod operatera, veli da izgubio mob. oni mu daju novi sim na koji prebace taj br telefona i tad se logira (ako več potvrda ide na mob porukom)

Moj PC  
3 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Gmail lozinka

a ništa od ovog na linku ne funkcionira

https://www.howtogeek.com/304996/how-to-recover-your-forgotten-gmail-password/

 

Jer koliko ja znam imaš više mogućnosti za password recovery, na drugi email kojeg si definirao kao recovery, security question..... jer koliko ja znam mobitel nikad nije bio jedini moguči način povrata/resetiranja izgubljenog passworda.

13 godina
offline
Re: Gmail lozinka
Mobitel nije jedini ali sad ćešće nudi ili broj ili prijavljeni uređaj kao potvrdu. Opciju sigurnosnog pitanja već dulje vremena ne nude za recovery, odnosno, ovisi o načinu postavljanja zaštite.

Netko je već iznad preporučio da kod operatera zatraži poništenje i ponovu aktivaciju aktivaciju istog broja.
To mi djeluje kao najizgledniji put. Doduše za te novoaktivirane mi se znalo desiti da kod na njega ne dođe uopće prvi dan.
6 godina
offline
Re: Gmail lozinka

Zanimljivo jer čak in agoogle suuport stranici piše da postoje sec. questions

https://support.google.com/accounts/answer/7299973?hl=en

Ali kad sam otišao provjerit i kliknio da sam zaboravio passw te ocpije nije bilo, samo da ubacim "one of your 8 digit code" ili "get verificiation code on.... moj broj mobitela" što je uber debilno.

 

P.S Evo otišao na svoj gmail account i tamo pod opcijama za recovery stoji da imam uključeno "security question", "Recovery phone", i "recovery email" što znači da je opcija resetirat password sa jednom od drugih načina a ne samo sa mobitelom. Možda da kontaktira google support?

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.1.2023 10:09 (nikonja).
13 godina
online
Gmail lozinka

Ma prijatelj je račun loše podesio, malo toga je popunio.

Ako odem operateru i uzmem novi SAM, mobitel koji negdje radi i zvoni će izgubiti i tu mogućnost jer će se SIM kartica koja je jedini način da ga se proba locirati ugasiti.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gmail lozinka
Da li na tom uređaju gdje je ostao prijavljen, ostala prijava u pregledniku? Ako je ondje i dalje logiran, otvori preko linka find my phone u pregledniku, ne aplikacije gdje traži prijavu.
https://www.google.com/android/find?u=0
13 godina
online
Re: Gmail lozinka
kiki_b kaže...
Da li na tom uređaju gdje je ostao prijavljen, ostala prijava u pregledniku? Ako je ondje i dalje logiran, otvori preko linka find my phone u pregledniku, ne aplikacije gdje traži prijavu.
https://www.google.com/android/find?u=0

Hvala svima na pomoći. Ma nema tu prijave, samo u Gmail aplikaciji. Ide na policiju pa neka oni probaju. Dali ste ima dosta ideja koje mogu meni ili nekome pomoći ako bude imao isti problem.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.1.2023 15:21 (Valentin17).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice