Dijelovi za iPhone ?

poruka: 13
|
čitano: 2.650
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Dijelovi za iPhone ?

Trebat cu mozda ekran i zadnju stranu za iPhone 5S. Dali ima netko neke provjerene ebay shopove ili slicno koji imaju normalne cijene i originalne dijelove ? Ne kupuju mi se smeca sa Ebaya pa da moram kupovati ponovo ali nisam nesto lud ni za tim da placam "i" shopovima kod nas cijene ako ne moram.

 

Tnx

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Dijelovi za iPhone ?

Samo da ti pomognem frend za obicnu 5icu narucio ekran preko ebaya mislim da ga je uspao oko 300kn par kuna manje. I mogu ti rec da se razlika uopce ne skuzi izgleda sve ko ja starom i sve savrseno reagirA. Ja isto imam 5s i reko sam ak ga slucajno razbijem kupijem sigurno na ebayu ekran i tocka.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Dijelovi za iPhone ?

Moraš pripaziti, nemoj kupovati baš najjeftinije jer su to Tm paneli koji su užas, ali oko 200-300kn se da naći oriđiđi kvalitete ekrani

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dijelovi za iPhone ?

Hvala ljudi ali ipak kod takvih stvari bi bilo super ako imate provjereni link pa da svako kome bude trebalo ima link ili sellera koji ima kvalitetne dijelove.

 

Zanima me kod prebacivanja maticne ploce iz crnog 5S u bijeli, dali mogu koristit bijelu Home tipku tj Touch ID ? Citam da je to vezano uz plocu ali mi je bzvz da imam crnu Touch ID tipku a ostatak telefona bijeli. S obzirom da ne postoji crni telefon sa spaljenom maticnom plocom kod nas, svi su bijeli. Ako netko zna sigurno iz prve ruke.

Hvala

12 godina
offline
Dijelovi za iPhone ?

Promjeni tipku i možeš bacit mob...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dijelovi za iPhone ?

Zasto bi ga morao bacit ? U krajnjem mogu prebacit svoju maticnu plocu i home tipku na taj bijeli telefon i imat bijeli telefon sa crnom Home tipkom i sve ce radit. A ako ostavim bijelu tipku onda kako sam skuzio radi tipka Home normalno ali nemam Touch ID.

12 godina
offline
Dijelovi za iPhone ?

Kada makneš home tipku, žice koje povezuju touch id sa matičnom puknu, i ne možeš dići mob. Znam da je tako kod ip6 iz tog razloga, mislim da je i kod ip5s

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dijelovi za iPhone ?

Ne kuzim, kad otvaras telefon za servis odvojis taj kabel koji spaja home tipku i maticnu i cijeli ekran skupa sa onim sto bude na njemu se uredno odvoji. Ne vidim zasto bi ti kablovi pucali, to nisam nikad cuo. Ovo mi je prvi glas, vjerujem da bi iKlinika i iService trebali znati sta se moze a sta ne. Uglavnom su rekli da maticnu mogu zamjenit bez problema.

11 godina
offline
Dijelovi za iPhone ?

Pa pogledaj si na youtubeu video a ih ko blata. Ali mislim da se sigurno moze normalno odpojit zica tj taj kabel.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Dijelovi za iPhone ?

Nisam doma, a ne znam za 5s. Za ip6 sam ziher

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dijelovi za iPhone ?

Nisam gledao za sesticu ali koliko sam ja vidio ta tipka se skida uredno sa 5S s tim da se tanka brtva mora malo ugrijat da popusti dugme i normalno se izvadi. Uglavnom ne planiram se sam upuštat u to.

 

Jos sam si nasao i soluciju novog ekrana i zadnjeg kucista sa njemackog Ebaya kod nekih sellera sa preko 99% pozitivnih i neda mi se iscekivat kako ce mi smece poslat kinez, oko 35 Eura je ekran i kuciste isto toliko pa mozda odem na tu soluciju ako mi kazu u servisu da moram crni gumb imat na bijelom fonu a to je 500-600 kn za oboje sto je znatno manje od 1600 koje traze servisi.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dijelovi za iPhone ?

Evo i servis je rekao da se tipka moze prebacit bez problema ali da bi radio Touch ID mora sa maticnom ici i tipka sa tog telefona. Jel to nije idiotski da nakon sto vlasnicima 5S i 6 krepe Home tipka oni vise ne mogu imat Touch ID !? Krepavanje te tipke nije rijetko na nijednom modelu ajfona a ovdje su to dodatno zasrali.

12 godina
offline
Dijelovi za iPhone ?

na ip6 se ne može dići mob! Pri restoreu daje error i teško se popravit može. Očito za 5s nije tako, ali za 6 je. A te restrikcije su Appleova politika koju si prihvatio kupnjom moba

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice