Natjecanje

poruka: 19
|
čitano: 8.206
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Natjecanje za photoshop

Posto vidim da na forumu ima mnogo iskusnih korisnika photoshopa od kojih se neki vjerujem i strucno bave tim alatom, mislio sam da nebi bilo lose da pokrenemo kakvo natjecanje u izradi fotografija. Dakle vec sam vidio teme u kojima se objavljuju radovi u photoshopu a i ima tema u kojoj jedan zadaje stock sliku koja se poslije uredjiva.

Ovo je drugaciji tip natjecanja:

- Nema odredjene fotografije koju morate obradjivati, nego je zadana tema

- U natjecanju moze sudjelovat neogranicen broj ucesnika koji se moraju prijaviti u odredjnom vremenskom roku

- Sve fotografije moraju biti uradjene u photoshopu

- Uradak moze koristiti za pozadinu neku vec postojecu sliku, ali ona onda mora biti posebice obradjena obradjena a korisnik je duzan poslati i orginalnu sliku pozadine da se vidi razlika, naravno moguce je koristiti elemnte sa drugih slika i ubaciti ih u vas uradak

- Samu fotografiju morate poslati u .psd formatu onome koji pokrece odredjeno natjecanje (dakle fotografiju dok je u "lejerima") i .jpg fotografiju koju je koristio za posadinu - putem privatne poruke na kojoj je link za fajl

- Pobjednik proslog natjecanja odabire 5 najboljih radova za koje dalje ide glasovanje koje traje 5 dana

- Natjecatelj moze sudjelovati sa samo 1 fotografijom

 

Evo probat cemo ovo, pa ako se prijavi dovoljan broj ljudi nadam se da ce se natjecanje odrzati

 

Tema: Smak svijeta 2012

Dimenzije: 1280 * 1204 ili visa (moze i bilo koja widescreen)

Font: proizvoljan

Prijava radova pocinje od 07.02.2010 i traje do 15.02.2010

 

GL Cool

podrav iz MOSTARA (nije reklama za cigare) :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.2.2010 11:57 (ExXxEr).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Natjecanje za photoshop

Dakle jos samo napomena slike moraju imati neki tekst koji ste vi dodali

podrav iz MOSTARA (nije reklama za cigare) :)
15 godina
neaktivan
offline
Natjecanje

A nagrada?

Prodajem: Matičnu ploču Matsonic + Intel Pentium IV 1.7 Ghz, Floppy Disk Drive + odgovarajući kabel, Modeme (PCI), AsRock MBO + Athlon XP 2600+, ATI Radeon 9200 SE
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Natjecanje

Evo nesto iz arhive, malo dorađeno:

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Natjecanje
DJ Junior kaže...

Evo nesto iz arhive, malo dorađeno:

 

zašto me ta slika podsječa na ovog forumaša

My xf.mirkeckiller
14 godina
offline
RE: Natjecanje
Marsel007 kaže...
DJ Junior kaže...

Evo nesto iz arhive, malo dorađeno:

 

zašto me ta slika podsječa na ovog forumaša

Zato kaj mu je to buraz...

Pošaljite SMS sadržaja HAITI na 67677 i osigurajte mjesec dana pitke vode za jedno dijete na Haitiju!!!
14 godina
neaktivan
offline
Natjecanje

viš kak on to zna :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Natjecanje

Et onda sam pobjednik osim ako netko stavi bilošto poslije mene =)

doomday doomday
Moj PC  
0 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Natjecanje
hrwoyem kaže...

Et onda sam pobjednik osim ako netko stavi bilošto poslije mene =)

ne kontam ?

14 godina
offline
RE: Natjecanje
DJ Junior kaže...
hrwoyem kaže...

Et onda sam pobjednik osim ako netko stavi bilošto poslije mene =)

ne kontam ?

koliko vidim ti si na već postojeću sliku samo dodao neki tekst.....

14 godina
neaktivan
offline
Natjecanje

tko? ja nisam sigurno... slagao sam ovu sliku prije par mjeseci, a sad sam jos samo dodao neke sitnice...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Natjecanje
DJ Junior kaže...

tko? ja nisam sigurno... slagao sam ovu sliku prije par mjeseci, a sad sam jos samo dodao neke sitnice...

onda se ispričavam

14 godina
neaktivan
offline
Natjecanje

stavit ću .psd poslje....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Natjecanje

nisi bas razumio, trebao si prvo meni da posljes sliku u .psd a onda staviti na forum .jpg....

ajde ljudi dajte malo se potrudite

podrav iz MOSTARA (nije reklama za cigare) :)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Natjecanje
ExXxEr kaže...

nisi bas razumio, trebao si prvo meni da posljes sliku u .psd a onda staviti na forum .jpg....

ajde ljudi dajte malo se potrudite

Imam losa iskustva s time,...

Naime isto sam tako sudjelovao na par natjecanje na drugim forumima i sta se dogodilo,... isto tako smo morali poslat .psd organizatoru i ja sam poslao,

nakon par mjeseci vidim ja moju sliku, samo malo izmjenjenu na drugom forumu,... skoro mi srce stalo... frajer (organizator) kojem sam poslao .psd si je presvojio

sliku i predstavljao se kao da je to on napravio, strasno nesto....

15 godina
online
RE: Natjecanje za photoshop
ExXxEr kaže...

Samu fotografiju morate poslati u .psd formatu onome koji pokrece odredjeno natjecanje (dakle fotografiju dok je u "lejerima") i .jpg fotografiju koju je koristio za posadinu - putem privatne poruke na kojoj je link za fajl 

Zašto u PSD? Bilo bi dobro kad bi pojasnio zašto treba u PSD?

 

DJ Junior kaže...

Imam losa iskustva s time,...

Naime isto sam tako sudjelovao na par natjecanje na drugim forumima i sta se dogodilo,... isto tako smo morali poslat .psd organizatoru i ja sam poslao,

nakon par mjeseci vidim ja moju sliku, samo malo izmjenjenu na drugom forumu,... skoro mi srce stalo... frajer (organizator) kojem sam poslao .psd si je presvojio

sliku i predstavljao se kao da je to on napravio, strasno nesto....

Pa zato rade ovakva natjecanja i traže PSD kako bi kasnije mogli prodavati foru kako su oni to napravili.

15 godina
neaktivan
offline
Natjecanje

 

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Natjecanje za photoshop
Ivan M. kaže...
ExXxEr kaže...

Samu fotografiju morate poslati u .psd formatu onome koji pokrece odredjeno natjecanje (dakle fotografiju dok je u "lejerima") i .jpg fotografiju koju je koristio za posadinu - putem privatne poruke na kojoj je link za fajl 

Zašto u PSD? Bilo bi dobro kad bi pojasnio zašto treba u PSD?

 

DJ Junior kaže...

Imam losa iskustva s time,...

Naime isto sam tako sudjelovao na par natjecanje na drugim forumima i sta se dogodilo,... isto tako smo morali poslat .psd organizatoru i ja sam poslao,

nakon par mjeseci vidim ja moju sliku, samo malo izmjenjenu na drugom forumu,... skoro mi srce stalo... frajer (organizator) kojem sam poslao .psd si je presvojio

sliku i predstavljao se kao da je to on napravio, strasno nesto....

Pa zato rade ovakva natjecanja i traže PSD kako bi kasnije mogli prodavati foru kako su oni to napravili.

Zar ne bi bilo urednije poslat linkove slika ili priložiti slike koje su obrađivane i ako je potrebno objasniti postupak..

15 godina
online
Natjecanje

Ima li išta od ovoga natjecanja ili je sve propalo Osmijeh

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice