LG G2 tema

poruka: 4.960
|
čitano: 1.000.774
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
LG G2 tema

 malo stavite screen on time,vrijeme korištenja moba,UI i tak neke stvari za nas koji ga nemamo da se lakše odlučimo kod kupovine:)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
galinjo24 kaže...

Samo cu reci strava mob i da dobio sam cover

{#}

 

Slažem se, ja sam mobom oduševljen, krenuvši od brzine, izgleda, izvrsne kamere, kvalitete izrade, pa sve do baterije koja je fantastična.Evo par screenova potrošnje baterije u protekla 73 sata, za to vrijeme uređaj je od jutra do mraka bio spojen na WiFi ili 3G, uključena sinkronizacija 2 maila, instaliranje 20-30 appova, cca 35 min razgovora, igranje s kamerom, malo benchanja, itd.

 

p.s. i vrijeme punjenja je odlično za 3000mAh bateriju, sa 4% do pune baterije za 1h 50min {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.12.2013 21:24 (Sima007).
12 godina
offline
LG G2 tema

Brutala :)

ja
 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG G2 tema
bender_007 kaže...

Brutala :)

Danas brutala, sutra zastario mob {#}

13 godina
offline
Re: LG G2 tema

mogu reci da sam oduševljen mobom...pa ovo je za s4 bomba..

12 godina
offline
LG G2 tema

Kupio sam dotični mob i mogu reci da je izvrstan. Definitivno best buy u ovom trenutku. Vrhunski hardver, solidan dizajn (po meni bolji od S4, npr.) i inovativne stvari, tipa ultra tanki bezel,  OIS kamera, tipke odozada koje su meni odlično sjele (možda jer imam veliku ruku), super baterija u jako tankom kućištu.

 

Najveći problem vidim u tome sto ga ljudi percipiraju "to je LG, sigurno nije nešto". Defnitivno isplativija i bolja kupnja od S4 premda nema onaj brand feel iako meni to ne smeta. 

 

Dobra je stvar sto je LG ubacio neke svoje gore navedene inovacije jer se po UI-ju vidi da LG ima uzor u Samsungu. Npr eye tracking za screen time out, pametna pauza, opcije u kameri,... 

 

Jedina šteta je sto je kod nas 32 GB model teško dobavljiv. 

 

Sad par mojih utisaka. Kućište je ultra čvrsto i nema nigdje ni najmanjeg škripanja, barem zasad, baterija traje jako dugo, osjetno dulje nego na S4 i gotovo kao na Noteu 3. Ekran je jako jako svijetao premda nema bas neku vidljivost na izravnom suncu, iako nije baš strašno. Kamera je odlična, fokus brzo fokusira i dosad nisam iskusio "pumpanje autofokusa" što se spominjalo po recenzijama. OIS kamera je učinkovita u smanjenju trešnje iako nešto slabije kompenzira od npr Lumije 920. Steta sto je leca kamere F2.4 jer bi da je šira, fotke i video bili jos bolji. Utor za slušalice je dolje sto je odlično i šteta sto se ne vidi češće.

 

Sučelje ne zastajkuje niti malo, za razliku od S4. Ne sviđa mi se što dialer ikona po defaultu vodi na brojčanu tipkovnicu, a ne na posljednje kontakte. Sučelje je u cjelini lijepo, učinkovito, ali pomalo natrpano, očiti su uzori u TouchWizu.

 

Performanse moba su općenito najbolje sto se trenutno može dobiti. Za kraja bih naglasio da je meni ekran neusporedivo bolji od onoga na S4. Puno svjetliji, RGB matrica, izvrsne boje. Jednostavno bolji od S4 i to dosta. Ono sto sam zapazio, a možda još netko da potvrdi jest da senzor pozadinskog osvijetljenja ne radi najbolje. Kad se poveća na 100 % i ostavi kvačica na auto, ekran je stalno na 100 %, općenito mi se čini da senzor nije dobro kalibriranim jer je na razlika između 95 % i 99 % osvijetljenosti s auto opcijom golema. 

 

Bez obzira na neke očite manje nedostatke, ovaj je mob pravi best buy i tko ga god kupi, ne bi trebao biti razočaran, jer za jednako ili mrvicu vise novca od nekih konkurenata nudi puno jači hardver, bolju kameru, bolji ekran i bateriju. Onome kome kapacitet memorije i nedostatak SD slota nije presudan, ovaj mob ima moje iskrene preporuke.

Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G2 tema

izgleda da samo tele 2 poklanja cover,i to samo iz webshopa

16 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Htio sam kupiti G2 ali previse ljudi na netu se zalilo na touch, da nakon nekog vrmena dok je ukljucen pocne sam od sebe ''tipkati'' i neki su nakon 4 komada sa serisa jos uvijek imali problem

LoLEUNE main: matija1991, smurf: nameless1991
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
LG G2 tema

Zalili su se ljudi i kod htc sensationa na grip of death i super je radio.

 

Zasad mi g2 radi odlicno :)

ja
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G2 tema

kad bi tako citao nebuloze o svakom telefonu,nebi nikad uzeo ni jedan

16 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

ne stvarno, prepuni su strani forumi bili, probajte vi koji imate, nakon duzeg vremena da ekran radi, pa u onoj aplikaciji za pisanje/crtanje povuc ravnu crtu pa da vidite da li je skroz ravna

LoLEUNE main: matija1991, smurf: nameless1991
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G2 tema

gluposti....pogledaj samo ovo moje glasovanje na 2 stranici i sve če ti biti jasno{#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.12.2013 19:42 (galinjo24).
16 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Ove tipke iza za pojacavanje, da li su mekane i lagane za stisnut s prstom kad se mobitel drzi u jednoj ruci ili ih treba malo jace stisnut?

LoLEUNE main: matija1991, smurf: nameless1991
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G2 tema

Ni pretvrde ni premekane..najbolje..bar za moj ukus{#}i našao sam jedinu *manu* ovom mobitelu a to je da se zove LG,da je Samsung več bi bio najbolji mob na svijetu....

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.12.2013 20:50 (galinjo24).
12 godina
offline
LG G2 tema

Odlicne su :)

ja
 
3 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Da li je kod bilo kojeg operatera moguce nabaviti 32 verziju? Cuo sam da ima 32jki s tele2 garancijom mada ne znam kako ako kod njih ne mozes kupiti nego 16 verziju

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G2 tema

Meni je 16 zasad ok. Iako 32 bi bilo ono pravo :).

 

Mislim, hocu reci, bilo bi i ok da je 16 gb dostupno korisniku. Rom je golem.

 

Svidja mi se sto ima themes u sebi, fora :)

 

Ne svidja mi se sto je keyboard oko 60 mb. Al ajd.

ja
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G2 tema

Dovoljno je samo pogledat ovaj video;-))

 

12 godina
offline
LG G2 tema

 

Evo neki shotovi.

 

Baterija je super samo sto sam ja eto pola dana u benchmarcima, cijeli dan downlaodam nesto, probavam.

 

Wifi storage je <3 :)

 

ja
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.12.2013 11:17 (bender_007).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Evo da i ja dam mali osvrt... Stigo bijeli LG i prezadovoljan sam.. Nikad bolji mobitel nisam imo u rukama... Paralelno koristim iphone 4 sad i ovaj LG i ne mogu ih usporedivat uopce... Iphone sam zaboravio u 35 sekundi i ne mogu se vratiti na njega nikad vise :D

Mob je ultra brz, laga nema, prekrasno izgleda sve zivo.. Od sucelja do browsanja, slika ma sve sve...


Kameru moram popravit nekako (netko je opisao postupak tu cini mi se i softverske prirode problem - naime dok je upaljena kamera lagga slika kad se mice mobitel , jako je mali fps ali su fotke odlicne)

Jedinu primjedbu imam malo na touch/tipkovnicu ali mozda se treba malo naviknut , naime nekad dok pisem, i to vrlo cesto mi ne hvata space - tu je iphone briljiro jer je touch/tipkovnica vrhunska tamo i odaziv je super... Mozda se to isto da nekako popraviti?

 

Baterija je brutalna oO Ma ne znam sve je super na mobu i odlicno lezi u ruci ali se ja moram osobno jos naviknut jer nemam ogromnu ruku i prijelaz sa iphone 4 je osjetan : )

 

Moram skuzit jos 100 stvari, tipa kako napraviti screenshot, kako u favorites kontaktima poredat ne abecednim redom kontakte nego proizvoljno, moram skuzit kako da si podesim cijelo sucelje (opcija i funkcija ima malu milijardu) i posto sam totalno novi na androidu trebam proucit koje widgete i chuda moram stavit na mob da to bude to : )

 

Sve u svemu za sada odusevljen i 16gb mi je za sada dovoljno (vidjet cemo kad se pocne naslikavat :P )

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G2 tema

Screenshot uglavnom power+volume down

 

Tipkovnica..zasad takva kakva je :/..Vidim kad se prebaci na brojeve i znakove da se space prositi na velicinu kakva i treba biti.

Vjerojatno se moze editirati. Ili alternativne tipkovnice, sto bas i nije problem.

 

Slika..da, khm. Kamera je odlicna iako moram ali moram primjetiti, za nekoga tko sa s3 prelazi na g2 slika i nije bas najbolja. S3 ipak po meni bolju sliku pravi.

 

Ako netko ima volje nek proba "lenovo super cam", ugodno iznenadjenje. Mozda i "focal"

ja
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: LG G2 tema
bender_007 kaže...

Screenshot uglavnom power+volume down

 

Tipkovnica..zasad takva kakva je :/..Vidim kad se prebaci na brojeve i znakove da se space prositi na velicinu kakva i treba biti.

Vjerojatno se moze editirati. Ili alternativne tipkovnice, sto bas i nije problem.

 

Slika..da, khm. Kamera je odlicna iako moram ali moram primjetiti, za nekoga tko sa s3 prelazi na g2 slika i nije bas najbolja. S3 ipak po meni bolju sliku pravi.

 

Ako netko ima volje nek proba "lenovo super cam", ugodno iznenadjenje. Mozda i "focal"

Možda dobim jedan S3 idući tjedan sa servisa, pa opalim par usporednih slika ;)

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
12 godina
offline
LG G2 tema

Ma, macro slikanje, bas sam slikao izbliza i vidim da to nije to.

 

A inace odlicno :)

ja
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG G2 tema
galinjo24 kaže...

Dovoljno je samo pogledat ovaj video;-))

 

Po meni bezvezna recenzija, može ju napravit svako tko uzme ta 2 mobitela u ruke i poigra se s njima sat vremena...

 

Pogledaj recenzije od one Erike od sat vremena ak hoćeš znat pravo stanje stvari {#}

13 godina
offline
Re: LG G2 tema

da sad negledam,ukratko tko je dobio u toj recenziji?

12 godina
offline
LG G2 tema

Postavi link :)

ja
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G2 tema

Pa postavio sam već, prvi post u ovoj temi {#}

 

Evo opet:

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.12.2013 12:25 (lllnuclearlll).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
LG G2 tema

A, pardon, zahvaljujem. Nisam uopce gledao prvi post jer su ostali postovi bili bug user reviews :9

ja
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G2 tema

dobar video...

13 godina
offline
LG G2 tema

Jel uspio neko instalirati iGO na ovu zvijer da radi, jer meni ne uspijeva!? {#}

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice