Device not certified

poruka: 5
|
čitano: 2.643
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Device not certified

Pozdrav. Možda netko zna neki fix za device not certified u google play sotore-u? Znači imam Xiaomi s otključanim bootloaderom i flashanim xiaomi.eu ROM-om, do sada mi to nije predstavljalo problem ali od nedavno sam primjetio da mi stoji da uređaj nije certificiran.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Device not certified
Koliko se sjećam ima neki Magisk modul koji instaliraš pa ti on sakrije root i onda uređaj opet bude certificiran. Ali koliko znam xiaomi.eu romovi dolaze po defaultu sa certifikacijom tako da mi je to čudno.
11 godina
offline
Re: Device not certified
S njihove web stranice
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Device not certified
struja1911 kaže...
Koliko se sjećam ima neki Magisk modul koji instaliraš pa ti on sakrije root i onda uređaj opet bude certificiran. Ali koliko znam xiaomi.eu romovi dolaze po defaultu sa certifikacijom tako da mi je to čudno.

 Nije mi rootan mobitel i točno, dolaze im romovi sa certifikacijom... ovo se nešto novo dogodilo, nisam na prijašnjim mobitelima imao taj problem. Ili je google nešto napravio ili oni s ROM-om ali nisam dobio konkretan odgovor na forumu o čemu je točno riječ ni koliko je to zapravo problem ili nije, sve mi radi ok ali mi smeta što to piše.

13 godina
offline
Device not certified

Nekakav google update mi je totalno onesposobio mobitel tako da sam flashao official EU ROM. Previše bugova na Xiaomi.eu ROM-u u zadnje vrijeme.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice