Čudna obavijest u task baru na androidu

poruka: 2
|
čitano: 461
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Čudna obavijest u task baru na androidu

Na novom mobitelu (htc desire 526g dual sim) nakon otprilike mjesec i pol dana korištenja i igranja, na telefonu se u taskbaru (to je ono što se spusti sa vrha zaslona i pokazuje obavijesti aplikacija) pojavila prazna obavijest bez slike i teksta, a dok taskbar nije spušten ništa se ne vidi. Imam antivirus i ne javlja mi adware (iako sumnjam da je to jer se ništa ne otvara kada stisnem na obavijest), niti bilo koju drugu vrstu virusa (koristim CM Security ali u beta verziji). Na slikama ispod se vidi problem i sve instalirane aplikacije. Ukoliko znate koji je problem, slobodno javite.

 

Unaprijed hvala.

The Best
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Čudna obavijest u task baru na androidu
CyberRoko kaže...

Na novom mobitelu (htc desire 526g dual sim) nakon otprilike mjesec i pol dana korištenja i igranja, na telefonu se u taskbaru (to je ono što se spusti sa vrha zaslona i pokazuje obavijesti aplikacija) pojavila prazna obavijest bez slike i teksta, a dok taskbar nije spušten ništa se ne vidi. Imam antivirus i ne javlja mi adware (iako sumnjam da je to jer se ništa ne otvara kada stisnem na obavijest), niti bilo koju drugu vrstu virusa (koristim CM Security ali u beta verziji). Na slikama ispod se vidi problem i sve instalirane aplikacije. Ukoliko znate koji je problem, slobodno javite.

 

Unaprijed hvala.

 Taskbar imaš spušten na jednoj slici i ja opet ne primjećujem u čemu je problem.

 

No sve CM aplikacije, ma koliko bile hvaljene ne valjaju ništa, i uglavnom su one izvor većine problema na mobitelu.

Pišem iz iskustva, a nedavno sam i ovdje na forumu čitao u jednoj temi, forumaš je primjetio povećanu potrošnju prometa i na kraju se ispostavilo

da su CM aplikacije te koje stvaraju taj promet. Ni to ne bi bio toliki problem da taj promet ne ide do nekih kineskih stranica sa malicioznim sadržajem.

 

Dakle, CM prekriži skroz, i općenito sve te aplikacije koje "ubrzavaju" telefon i "produžuju" vijek baterije...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice