VPN konekcija MetroCarnet-a za Ubuntu 9.10

poruka: 8
|
čitano: 4.567
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
VPN konekcija MetroCarnet-a za Ubuntu 9.10

Novi sam korisnik Ubuntu 9.10 i na samom početku naišao sam na poprilično velik problem bežićnog povezivanja na MetroCarnet-ov internet. Ako ima još takvih situacija ili nedoumica oko iste teme rado ću vam objasniti postupak bez korištenja Terminala i ručnog unosa naredbi koje obično predstavljaju veliki problem novim korisnicima ovog odličnog OS-a

 

Do pisanja... ;)  

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
VPN konekcija MetroCarnet-a za Ubuntu 9.10

Vrlo zanimljiva reklama, ali bežično povezivanje u Ubuntu-u je krajnje jednostavno već dugi period vremena, tako da pričate gluposti i radite očitu reklamu.

 

 

Hvala.

 

 

Buffer Overflow

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
VPN konekcija MetroCarnet-a za Ubuntu 9.10

pozdrav, nisam nasao niti jednu temu, a obozavam ubuntu, a jedini pristut netu mi je ili preko moba ili preko vodafone mobile connect sticka...u ostalom, imam taj carnet identitet...pa, ako netko ikako zna kako nastelati net na ubuntu-u neka pomogne...hvala..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: VPN konekcija MetroCarnet-a za Ubuntu 9.10
mihaeeel kaže...

pozdrav, nisam nasao niti jednu temu, a obozavam ubuntu, a jedini pristut netu mi je ili preko moba ili preko vodafone mobile connect sticka...u ostalom, imam taj carnet identitet...pa, ako netko ikako zna kako nastelati net na ubuntu-u neka pomogne...hvala..

Znam ja jer koristim tele2 stick na laptopu.

 

idi na mobile bradband, upiši ime mreže, apn i pin... i to je to.

 

p.s. naravno u network manageru

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2009 17:46 (Buffer Overflow).
14 godina
neaktivan
offline
VPN konekcija MetroCarnet-a za Ubuntu 9.10

imao sam ubuntu 9.04 i na njemu je bilo malo kompliciranije...pitao me sve te podatke ali nije prepoznao stick i nikad nije pokazivao signal...bila je neka caka sa modeswitch-om ali nis od toga...jbg...a evo sada cu instalirat 9.10 pa su vidit ako cu imat kakvih problema...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: VPN konekcija MetroCarnet-a za Ubuntu 9.10
Buffer Overflow kaže...

Vrlo zanimljiva reklama, ali bežično povezivanje u Ubuntu-u je krajnje jednostavno već dugi period vremena, tako da pričate gluposti i radite očitu reklamu.

 

 

Hvala.

 

 

Buffer Overflow

 PozdraF

 

Ma ne, uopće mi nije cilj do neke reklame - nego me ponukalo to da se svašta free objavljuje za taj OS, a osobno sam dva tjedna to pokušavao naći na net-u -na žalost bezuspješno. Čak mi nisu previše niti pomogle upute samog MetroCarneta več osobni trud i sati probavanja....

 

Ako sam promašil teme foruma ili sajtove gdje piše o VPN konekciji MetroCarneta za Ubuntu 9.10 molim da mi prosljedite linkove - hvala! ;)

14 godina
protjeran
offline
RE: VPN konekcija MetroCarnet-a za Ubuntu 9.10
mihaeeel kaže...

imao sam ubuntu 9.04 i na njemu je bilo malo kompliciranije...pitao me sve te podatke ali nije prepoznao stick i nikad nije pokazivao signal...bila je neka caka sa modeswitch-om ali nis od toga...jbg...a evo sada cu instalirat 9.10 pa su vidit ako cu imat kakvih problema...

I na 9.04 je isto tako radilo. Samo upišeš podatke i to je to.

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
14 godina
neaktivan
offline
RE: VPN konekcija MetroCarnet-a za Ubuntu 9.10

Bog! Čitav dan sam bezuspješno pokušavao podesiti MetroCarnet na Gentoo sustavu bez X-a. Da li imaš saznanja koje je sve datoteke potrebno konfigurirati?

Pozdrav!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice