[Prodaja] PS3 60GB Fat model

poruka: 3
|
čitano: 1.118
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
[KUPUJEM] PS3 60GB Fat model kupujem

Pozdrav ekipa, u potrazi sam za PS3 CECHC modelom, ako netko ima fat verzija tog modela neka mi se javi. Ukoliko je konzola otvarana ne zelim kupiti jer postoji sansa da je imala ylod i da je ploca pecena, rekao kazao, ne baca mi se novac u vjetar. Ako netko ima da bi prodao neka mi se javi. Unaprijed hvala.

 

admin moze edit u kupujem:)

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.1.2021 23:42 (donzega).
14 godina
offline
[Prodaja] PS3 60GB Fat model

Ylod će ti imati sve s vremenom jer su korišteni loši nec/tokin kondenzatori na naponskoj regulaciji, a zagrijavanje im na kratko vraća kapacitet pa ekipa brije da "popravlja" i "reflowa".

 

Pa ti fino to sve preskoči, kupi ylodanu koja nije popravljana i ubaci kvaliternije tantal kondenzatore.

 

Više o tome ovdje.

IT me iznevjeri
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] PS3 60GB Fat model
Alkaline kaže...

Ylod će ti imati sve s vremenom jer su korišteni loši nec/tokin kondenzatori na naponskoj regulaciji, a zagrijavanje im na kratko vraća kapacitet pa ekipa brije da "popravlja" i "reflowa".

 

Pa ti fino to sve preskoči, kupi ylodanu koja nije popravljana i ubaci kvaliternije tantal kondenzatore.

 

Više o tome ovdje.

 Dada znam, nabavio sam na kraju za 400kn ispravnu, sve super radi, tvornički ne dirana bila, trebala mi da vrtim neke PS2 igre na HDMI poput SSX tricky-a :) tako da može na lock. Ovo sa ylodom mi se neda zezati jer tko zna ako je ekipa radila tu kod nas po servisima reflow i zmrdala možda RSX onda nema smisla. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice