Kućište snova

poruka: 243
|
čitano: 102.085
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kućište snova

Opet ću ti samo ponovit: pogledaj slike koje si postao i usporedi temperature. Sam si sebi skočio u usta. A pored toga i rekao si da ni slike nisu tvoje nego od frenda ili kolege ili šta već. Al to upoće nije ni bitno, činjenica je da si postao slike na kojima se lijepo vidi da je od 4 hladnjaka na testu H50 na trećem mjestu. Svi to mogu fino vidjet, tako da se slažem da više nemamo o tome šta raspravljat.

14 godina
offline
Kućište snova

Daj više podjelite im žute, pa sam spamaju temu!?

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kućište snova

Sorry, malo sam se zanio, al evo u duhu teme da postam i moje drugo po izboru kućište:

 

http://www.silverstonetek.com/products/p_photo.php?pno=FT02&area=usa

 

dakle opet Silverstone, i opet zakrenuto pod 90, po mojem guštu, nema ledica i plexa ako ih neću, samo opet mi fale hot swap hdd na maski i sata  portovi.

14 godina
protjeran
offline
RE: Kućište snova
miki1981 kaže...

Sorry, malo sam se zanio, al evo u duhu teme da postam i moje drugo po izboru kućište:

 

http://www.silverstonetek.com/products/p_photo.php?pno=FT02&area=usa

 

dakle opet Silverstone, i opet zakrenuto pod 90, po mojem guštu, nema ledica i plexa ako ih neću, samo opet mi fale hot swap hdd na maski i sata  portovi.

Jedino sta valja su ovi filteri...

Skype: internet.gospodin
14 godina
offline
RE: Kućište snova
Sto se tice "kucista snova".....trenutno ga imam, jer na zalost kod nas boljih nema. Sjecam se da je prije bio jedan Zalman koji mi je bio odlican no cijena je bila koma te je kuciste malo starije pa bi trebalo provjeriti kolike su mu dimenzije i dali nove mrcine od grafickih kartica uopce stanu u njega:

http://www.tomshardware.com/reviews/noiseless-computing,741.html

http://www.hardwareanalysis.com/content/image/11063/#


http://www.speedtest.net/result/708892644.png
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kućište snova

meni je odličan ovaj sistem pod 90 zbog protoka zraka, a inače i kvaliteta Silverstone kućišta koje sam ima prilike slagat  i 2 stara koristit je bila odlična, barem za mene. Tako da mi se stvarno sviđa. Ali 100 ljudi 1000 izbora...

I Obsidian mi je odličan, kao i P182, krasno je, ali šta kad ne volim ta vrata otvarat da bi došao do DVD-a. A ono šta nikako ne mogu shvatit je za kojeg vraga ne ugrađuju eSata konektore na ta skupa kućišta?

 

Menije komp u CM-u 690, koje sam kupio po Bugovoj Best buy preporuci, i nisam nikad požalio, a jedno od glavnih stvari mi je tada bilo da ima eSata zbog tadašnjih potreba.

15 godina
neaktivan
offline
Kućište snova

evo par zanimljiv i skroz izvedivih....

Nikola Tesla: "Nikad ne vjeruj sjaju u očima žene! To je vjerovatno svjetlo što prodire kroz njenu šuplju glavu."
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kućište snova
the economist kaže...

evo par zanimljiv i skroz izvedivih....

Ovo drugo mi je prehebeno ali mislim da bas i nije funkcionalno.

Vibracije mora da su uzasne i sigurno nije ugodno drzati ruku na takvom stolu.

- Psiho246
15 godina
neaktivan
offline
Kućište snova

Antec 1200 ili ovaj novi CoolerMaster CM 690 II Advanced

Antec 1200 Antec 1200
CM 680 II CM 680 II
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2010 18:01 (Nautilus).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kućište snova
Nautilus kaže...

Antec 1200 ili ovaj novi CoolerMaster CM 690 II Advanced

CoolerMaster...to kupujes ili??

xRALEx-BFBC2
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kućište snova
DJECHACHIC kaže...
Nautilus kaže...

Antec 1200 ili ovaj novi CoolerMaster CM 690 II Advanced

CoolerMaster...to kupujes ili??

 

 

 

Jos ne,ali kada budem uzimao novi PC od ova dva jedan je moj.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Kućište snova

Ma uzeo bi Cooler master 1.Kvaliteta 2.Filteri za prasinu nebi usla da je guras i 3.I ljepsi mi jeCool

xRALEx-BFBC2
14 godina
neaktivan
offline
Kućište snova
Aurora® ALX area 51 zver
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kućište snova

Sve je to super al aurora ima svoju cjenuSmijeh

xRALEx-BFBC2
14 godina
neaktivan
offline
Kućište snova

Dosad mi je mozda ultimate izbor bija Coolermaster ATCS 840, za slozit neki dual Xeon dream machine. Al otkad su ovi pajaci iz Corsaira predstavili Obsidian ... to je to. Navodno su slozili prototip, pokupili komentare i zamjerke, i onda sve to ispravili. Al bas mi je zato kuciste snova, jer gusta mucho pezos, definitivno vise nego sta san spreman dati. Al tokom godina mi se cifra koju trosin na kuciste+napajanje konstantno povecava, tako da ... bumo videli. 

I never learned from a man who agreed with me. - Robert A. Heinlein
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kućište snova
DJECHACHIC kaže...

Sve je to super al aurora ima svoju cjenuSmijeh

Da, to je problem.

15 godina
offline
Kućište snova

Kad bih ga barem mogao kupiti ali nemogu,nije na prodaju

 

LINKOsmijeh

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Kućište snova

Ak ovaj nema 30 kg, onda niti ja nemam 100... :/ i ovo prefora izgleda

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.2.2010 12:02 (Batista).
 
4 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Kućište snova
Skype: internet.gospodin
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kućište snova
RoTT kaže...

To je okorjeli Corsair fan...

14 godina
protjeran
offline
RE: Kućište snova
Batista kaže...
RoTT kaže...

To je okorjeli Corsair fan...

Meni je ovo više nego savršeno računalo.

Skype: internet.gospodin
16 godina
neaktivan
offline
Kućište snova
Lian Li TYR Super-case pc-x2000bw Lian Li TYR Super-case pc-x2000bw
dasHHa
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.2.2010 19:08 (dasHHa).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Kućište snova
RoTT kaže...

 

Kada je uistinu odlicno kuciste....stvarno su mislili na svaku sitnicu pri izradi!

Vjerujem da ja svoga Obsidiana necu duuugo mjenjati, samo cijene su kod nas koma!

http://www.speedtest.net/result/708892644.png
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kućište snova
win32 kaže...
RoTT kaže...

 

Kada je uistinu odlicno kuciste....stvarno su mislili na svaku sitnicu pri izradi!

Vjerujem da ja svoga Obsidiana necu duuugo mjenjati, samo cijene su kod nas koma!

Ma nije tolko problem u cijenama, kolko je u tome sta su nam place male, pa nan je sve to prilicno nedostupno. Sta je jednom Ameru dat 300$ za Obsidian. To je ka men dat 300kn. Za primjer, Wacom Intuos 4 medium je u americi 400$. To je recimo radni dan, mozda malo vise Amera na nekom poslu ka sta je moj. Ode za istu stvar moran Finder-u dat pola plaće. 

I never learned from a man who agreed with me. - Robert A. Heinlein
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kućište snova
Mad_Badger kaže...
win32 kaže...
RoTT kaže...

 

Kada je uistinu odlicno kuciste....stvarno su mislili na svaku sitnicu pri izradi!

Vjerujem da ja svoga Obsidiana necu duuugo mjenjati, samo cijene su kod nas koma!

Ma nije tolko problem u cijenama, kolko je u tome sta su nam place male, pa nan je sve to prilicno nedostupno. Sta je jednom Ameru dat 300$ za Obsidian. To je ka men dat 300kn. Za primjer, Wacom Intuos 4 medium je u americi 400$. To je recimo radni dan, mozda malo vise Amera na nekom poslu ka sta je moj. Ode za istu stvar moran Finder-u dat pola plaće. 

Da,kad gledas ja se ko "crnac" tam mucim za neku bjednu placu.I moro bi dat pol place za tak nes.

xRALEx-BFBC2
14 godina
offline
RE: Kućište snova

Da ekipa....a da vidite stvarne cijene stvari po kojima ih trgovine dobivaju mislim da bi vam bilo muka!

Slagao sam racunalo i unosio podatke u njega za jednu trgovinu sa proteinima (dodatci za sportase)....i uglavnom nabavna cijena im je npr. proizvoda 16 kn, a oni ga prodaju za 80-ak kn.

Kanta proteina od 5 kg.....nabavna cijena cca 250 kn, prodajna tocno 790 kn!

Zarucnica je radila u jednom ekskluzivnom ducanu sa dizajnerskim nakitom u centru ZG i ista stvar....skoro je "pala na guzicu" dok je vidila nabavne cijene i one po kojima ih oni prodaju! Npr. ona je sve proizvode dobivala po 50% nizoj cijeni i naravno da to nije bilo ni priblizno koliko je nabavna cijena! Katastrofa!

Ne vjerujem da je ista drugacija situacija sa hardverajem! Viče

http://www.speedtest.net/result/708892644.png
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kućište snova
win32 kaže...

Da ekipa....a da vidite stvarne cijene stvari po kojima ih trgovine dobivaju mislim da bi vam bilo muka!

Slagao sam racunalo i unosio podatke u njega za jednu trgovinu sa proteinima (dodatci za sportase)....i uglavnom nabavna cijena im je npr. proizvoda 16 kn, a oni ga prodaju za 80-ak kn.

Kanta proteina od 5 kg.....nabavna cijena cca 250 kn, prodajna tocno 790 kn!

Zarucnica je radila u jednom ekskluzivnom ducanu sa dizajnerskim nakitom u centru ZG i ista stvar....skoro je "pala na guzicu" dok je vidila nabavne cijene i one po kojima ih oni prodaju! Npr. ona je sve proizvode dobivala po 50% nizoj cijeni i naravno da to nije bilo ni priblizno koliko je nabavna cijena! Katastrofa!

Ne vjerujem da je ista drugacija situacija sa hardverajem! Viče

Upravo tako je u cijeloj HR.Malo trziste-velike marze,veliki porezi-male place....sve naopako.Nama treba evolucija a ne revolucija.

dasHHa
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kućište snova

E tu bis se stvarno prevario, u ovaoj klasičnoj "PC komponente" industriji su marže malene, daleko manje od tog primjera i jedne od najmanjih općenito u svijetu trgovine. Ali je volumen prodaje relativno velik, kao i cijena pratećih usluga, npr servisa i sl.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Kućište snova
miki1981 kaže...

E tu bis se stvarno prevario, u ovaoj klasičnoj "PC komponente" industriji su marže malene, daleko manje od tog primjera i jedne od najmanjih općenito u svijetu trgovine. Ali je volumen prodaje relativno velik, kao i cijena pratećih usluga, npr servisa i sl.

Od frenda stari radi u chicag-u i kupio mu je miksetu i pojacalo a carina im je nabila jos oko 2000kn na to i jos su u pulusu 1500 kad bi kupovo u RH..

xRALEx-BFBC2
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.2.2010 22:38 (DJECHACHIC).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kućište snova

Mikseta i pojačalo su jedna stvar a pc komponente sasvim druga. ja sam gore lijepo naveo da pričam o industriji PC komponenata.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice