Antec Dark Fleet 85

poruka: 28
|
čitano: 5.560
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Antec Dark Fleet 85

Što mislite o ovom novom kučištu.Po meni malo vuče na Hafa 932 zbog crvenih ventova a i ljepo izgleda moram priznat.

Ima ga za kupit u Linksu po ne baš maloj cijeni:

http://www.links.hr/index.php?naziv=Ku%E6i%9Ate+ANTEC+DARK+FLEET+85%2C+BIG%2C+plexi%2C+crno%2C+bez+PS&option=artikl&id_kategorija=052613&id_artikl=052.613.047

 

Također link sa službene stranice:

 

http://www.antec.com/Believe_it/product.php?id=MjQwNA==

And Justice For All....... Metallica Forever!
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.2.2011 21:09 (Haf932).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Antec Dark Fleet 85

Ja sam siguran da je funkcionalno i kvalitetno, ali to kuciste po meni spada u top 10 najruznijih kucista koje sam ja vidio...   Neodlučan

Pravi programeri programiraju binarno!
Moj PC  
4 2 hvala 0
14 godina
moderator
online
Antec Dark Fleet 85

na zadnjoj slici nije to kučište...

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///////...believe...wake up, and drive...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Antec Dark Fleet 85

Ma to su redizajnirali Twelve Hundred i nabili mu cijenu. Izgledaju potpuno isto osim tih blještećih ventova.

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.8.2010 20:33 (vexx5555).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Antec Dark Fleet 85
Koji su to moroni u Antecu.Ovo je isti twelwe hundred kuciste,jedino sto ovaj ima redizajniranu(ruznu) prednju masku.
I čak se nisu udostojili vise izbusit te rupe na dnu kucista di ide napajanje.
I'll be back
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Antec Dark Fleet 85
microman kaže...
Koji su to moroni u Antecu.Ovo je isti twelwe hundred kuciste,jedino sto ovaj ima redizajniranu(ruznu) prednju masku.
I čak se nisu udostojili vise izbusit te rupe na dnu kucista di ide napajanje.

koje rupe za napajanje,meni sve izgleda ok.

kuciste mi dobro izgleda ali prednja strana je mogla biti ljepsa.

jel zna netko neku dobru stranicu gdje se prodaju prvenstveno dijelovi za kucista,a da se moze naruciti u hrvatsku

14 godina
offline
Antec Dark Fleet 85

Ne kuzim dali ljudi imaju oci dok dizajniraju ta kucista!? Dali je to neka nova fora taj "Transformers" look!?

 

Bolje bih uzeo neki LianLi za tu lovu koji ne da je bolji od ovoga kucista, vec ovo kuciste pored LianLi-a nema sta trazit.....issss.....ruzno + totalno skupo.

 

Kao sto rekoh milijun puta, izbor kucista je sasvim osobna tj. idividualna stvar i svakome se nesto svida no meni je ovo totalna ruznoca kao i npr. HAF-X, 922, 932....najruznija kucista koja sam ikada vidio (uz NZXT...nije uopce vazno koje).

 

Uz to nabiju takve cijene da ne mozes vjerovat!

 

Onda bih bolje jos skupio 500 kn i uzeo npr. ovo:

 

http://www.links.hr/index.php?option=katList&deftab=yes&page=sviartikli&id_kategorija=052604

 

Istina da se radi o 500 kn, ali skupio bih ih i kupio bar posteno kuciste a ne neku "igracku" koja mi izgleda kao neka stvar sa kojom se kiti bor ili koju stavis ispred kuce da ti svijetli za Bozic.

 

Evo.....to mislim o ovome Antec-u koji je IMHO najgore kuciste koje je ntec ikada napravio (inace mi imaju neke lijepe modele kucista).

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Antec Dark Fleet 85

ako mislis toliko para dati za kuciste... onda si rade uzmi HAF X.... sam cekaj kad ce doc il ak nije vec doso

Everyone makes mistakes. The trick is to make them when nobody is looking.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Antec Dark Fleet 85

Deset puta je bolji izbor HAF-X negoovo...

Stvarno je ruzan, nema rupe dolje za PSU znaci da ga treba okrenut tako da je vent gore.

 

http://www.speedtest.net/result/837433126.png
Moj PC  
2 0 hvala 2
16 godina
offline
Antec Dark Fleet 85

Ne znam, al taj Unreal Tournament look je meni koma... Same neke izbocine i agresivnost... Neka naprave neko jednostavno, izradjeno od kvalitetnog aluminija - mini kuciste za mATX maticne.

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Antec Dark Fleet 85

Lol, HAF X je isti k.... ko dark fleet, jucer sam bio u linksu i prvi put vidio 932 uzivo, zao mi je sto sam to napravioMršti se

 

Za 1600kn se ide na Cosmos 1000, CM840, mozda i kakav 700D se nađe koji su puno jednostavnija, kvalitetnija i ljepsa kucista.

I i7 920 I HD5970 I 12Gb Kingmax I EX-58 UD-5 I Xilence1200W I 2Tb Hitachi I Antec 1200 I
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Antec Dark Fleet 85

Haf 932 haf x su mi puno bolji

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Antec Dark Fleet 85
zaki kaže...

Lol, HAF X je isti k.... ko dark fleet, jucer sam bio u linksu i prvi put vidio 932 uzivo, zao mi je sto sam to napravioMršti se

 

Za 1600kn se ide na Cosmos 1000, CM840, mozda i kakav 700D se nađe koji su puno jednostavnija, kvalitetnija i ljepsa kucista.

 

Slazem se definitivno sa ovim sto sam boldo.  Za tu lovu dobijes daleko bolje kuciste + ako naletis na neko rabljeno mozes naletit i na 800D za malo vise love koji je daleko bolje kuciste od ijednoga HAF-a ili npr. ovoga Anteca.

 

Inace mi je Antec imao ok kucista.....meni osobno nisu odgovarala pa sam se drzao recimo nekih drugih (pogotovo sada kada su grafe toliko dugacke da ih jedva strpas u kuciste i gdje Antec malo kiksa sa prostorom), ali mi Antec ima daleko bolja kucista i kvalitetnija nego sto je npr. ovaj Dark Fleet. No ovo kuciste ce imati svoju publiku....ekipu od nekih 16-ak god. kojima mame i tate (cast iznimkama) kupuju strojeve pa za krcenje pred frendovima.

 

Osobno volim minimalizam i finkcionalna kucista.....ovo je sve samo ne minimalizam. Ista stvar i kod npr. HAF-a 922/932/X....isti jarac.

 

No prodaju se ekipi koja pati na "Transformers look" ili vole taj "kic" (meni je to kic)....ne volim da mi kuciste bljesti kao bozicno drvce.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
14 godina
neaktivan
offline
Antec Dark Fleet 85

odvratno haha.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Antec Dark Fleet 85
zaki kaže...

Lol, HAF X je isti k.... ko dark fleet, jucer sam bio u linksu i prvi put vidio 932 uzivo, zao mi je sto sam to napravioMršti se

 

Za 1600kn se ide na Cosmos 1000, CM840, mozda i kakav 700D se nađe koji su puno jednostavnija, kvalitetnija i ljepsa kucista.

 I Antec P193 je super u toj kategoriji.

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
15 godina
offline
Antec Dark Fleet 85

Da, ali p193 se prostorom nemoze mjerirti sa cosmosom, 700D itd.

 

Ja sam bio prisiljen kada sam kupovao novu konfu ici na anteca 1200, jer u HR tada nije bilo kucista za izmecu 1000 i 2000kn (cosmos je bio 2100, a CM690 860kn) i prakticki nista izmedu,

 

ali idem stopama win32 i  prvom prilikom se prebacujjem na 800D.

 

Antec 1200 me je razocarao, ventilatori su koma kvalitete, kuciste pri svakom pomicanju se osijeca ko da ce se raspasti, sa komponentama  unutra ima preko 30kg, pa je ziva muka unjeti ga jednom mjesecno u auto da ga kod dede propusem od prasine koja ulazi u enormnim kolicinama u kuciste unatoc filterima prasine,

 

jedine dvije dobre strane su da nekim cudom ipak unutra stane HD5970, i ima hrpu mjesta za ventove (ja osobno imam jednostavnim moddingom 9x 120mm i 1x230mm)

I i7 920 I HD5970 I 12Gb Kingmax I EX-58 UD-5 I Xilence1200W I 2Tb Hitachi I Antec 1200 I
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Antec Dark Fleet 85
win32 kaže...
zaki kaže...

Lol, HAF X je isti k.... ko dark fleet, jucer sam bio u linksu i prvi put vidio 932 uzivo, zao mi je sto sam to napravioMršti se

 

Za 1600kn se ide na Cosmos 1000, CM840, mozda i kakav 700D se nađe koji su puno jednostavnija, kvalitetnija i ljepsa kucista.

 

Slazem se definitivno sa ovim sto sam boldo.  Za tu lovu dobijes daleko bolje kuciste + ako naletis na neko rabljeno mozes naletit i na 800D za malo vise love koji je daleko bolje kuciste od ijednoga HAF-a ili npr. ovoga Anteca.

 

Inace mi je Antec imao ok kucista.....meni osobno nisu odgovarala pa sam se drzao recimo nekih drugih (pogotovo sada kada su grafe toliko dugacke da ih jedva strpas u kuciste i gdje Antec malo kiksa sa prostorom), ali mi Antec ima daleko bolja kucista i kvalitetnija nego sto je npr. ovaj Dark Fleet. No ovo kuciste ce imati svoju publiku....ekipu od nekih 16-ak god. kojima mame i tate (cast iznimkama) kupuju strojeve pa za krcenje pred frendovima.

 

Osobno volim minimalizam i finkcionalna kucista.....ovo je sve samo ne minimalizam. Ista stvar i kod npr. HAF-a 922/932/X....isti jarac.

 

No prodaju se ekipi koja pati na "Transformers look" ili vole taj "kic" (meni je to kic)....ne volim da mi kuciste bljesti kao bozicno drvce.

Sa ovim podcrtanim se u potpunosti slažem. Još bi nadodao da se ja osobno sa ovim kućištem nebi hvalio, več ga bi pokrio dekicom da se nevidi koliko je ružno. LOL.

 

I'll be back
14 godina
protjeran
offline
RE: Antec Dark Fleet 85

Izgleda prilično kratak..

 

Kao da 480GTX/5970HD ne stanu u njega...

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
14 godina
offline
Antec Dark Fleet 85

Uvijek bih odabrao HAF X ili Twelve Hundred ispred ovog, ako bih morao birati između ovakvih "agressive" kućišta.

HAF922 mi jenajljepši od svih HAFova, i Dark Fleetova(85, 35 i 30). 


Osobno mi se najviše sviđa Lian Li PC-A77F. No jbg, nema se toga kod nas(barem nisam našao), a i malčice mi je preskup.  

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Antec Dark Fleet 85
mystik kaže...

Uvijek bih odabrao HAF X ili Twelve Hundred ispred ovog, ako bih morao birati između ovakvih "agressive" kućišta.

HAF922 mi jenajljepši od svih HAFova, i Dark Fleetova(85, 35 i 30). 


Osobno mi se najviše sviđa Lian Li PC-A77F. No jbg, nema se toga kod nas(barem nisam našao), a i malčice mi je preskup. 

Ima se tog kod nas, ne baš kod nas, al tu ima: http://www.opric-informatika.hr/ i je malo preskupo, ako sam dobro vidio 2800 hrvatskih kunića, al šiša sve navedene po svemu, bar po mom mišljenju!?

14 godina
neaktivan
offline
Antec Dark Fleet 85

Volim antec, ali ova kućišta su meni osobno ružna, al ono, baš gadna.

 

Išli su napravit konkurenciju HAF-u i sj..., prvenstveno s cijenom.

 

Od kud im opravdanje za 1600 kn???? Isti 1200 samo sa puno gadnijim dizajnom, ostalo praktički sve isto, ništa što bi opravdalo razliku u cijeni.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Antec Dark Fleet 85

Meni osobno je kuciste mrak, i uzo bih ga na tvom mjestu ako mozes, pogotovo zato sta drugi govore da je ruzan i samim time znam da ih to kuciste nece imat puno, jos veci gust u tome....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Antec Dark Fleet 85

a meni po izgledu jos i moze proc,

onako imas osjecaj da hardver

zeli izletit iz tog zatvora, tako mi

izgleda s prednje strane, samo je

cjena malo paprena

Najbolji osjećaj je upala mišića........ Krema Foruma!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Antec Dark Fleet 85

Super je.

 

Ali:

 

ZASTO NEMA RUPE ISPOD NAPOJNE?

Deathlist: -Quark (satanic ritual) -Quarkova familija (cijela) -Thuglife -skank666 (dobar prijatelj) -Slash 666 -Kant -agent_00klc -AlienWare1 -Weky To do list: Weky-eva cura
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Antec Dark Fleet 85

mystik@ Lian Li ARMORSUIT PC-P50 je dosta sličan Lian Li-u PC-A77F bar meni :), to je mid tower ali je zato jeftiniji, pa ako ti se sviđa....

14 godina
offline
RE: Antec Dark Fleet 85
MiO 5 kaže...

mystik@ Lian Li ARMORSUIT PC-P50 je dosta sličan Lian Li-u PC-A77F bar meni :), to je mid tower ali je zato jeftiniji, pa ako ti se sviđa....

Pa baš i nije, sličan je, zbog tih dimenzija i je jeftiniji, a i mislim da ima nekih razlika osim dimenzija, al svaki LIAN-LI je po meni odličan, osim onih malih "kockica", iako i one imaju svoju namjenu!?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Antec Dark Fleet 85

Dobro normalno da ima još razlika.... bolji je, ali ni armorsuit ne zaostaje previše za njim.... :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice